Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Pohled automobilového diváka: Nový Top Gear je lepší než The Grand Tour!

Druhá série „nového“ Top Gearu s trojicí moderátorů LeBlanc, Harris a Reid je za námi. A ukázala, že pořad je v mnoha ohledech lepší než konkurenční The Grand Tour.
Zpět na článek
4. 4. 2018 19:18
4. 4. 2018 21:54
5. 4. 2018 04:20
5. 4. 2018 07:50
5. 4. 2018 08:21
5. 4. 2018 17:04
4. 4. 2018 17:33
se starci je větší zábava.
Koukám na obojí, ale sorryjako, starci jsou mnohem lepší než ta tři pozitivní sluníčka, co se pořád objímají a plácají si rukama...
Rozbalit vlákno
5
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2018 17:58
Re: se starci je větší zábava.
Si teda nemyslim = a přišel na to už i majitel Amazonu [odkaz] [odkaz]
4. 4. 2018 20:03
Re: se starci je větší zábava.
Pardon, ale s.ragory z AF ani otevírat nebudu. Nejprolhanější a nejotřesnější web tvořený autohatery v čele s narcisitním blbem, kterého nenechá otestovat svá auta nikdo v ČR. :no: 8-s
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2018 20:15
Re: se starci je větší zábava.
To přece nemá co dělat s AF = ti jen přebírají články z ..

Máš tam i 1 verzi v angličtině
4. 4. 2018 23:20
Re: se starci je větší zábava.
No jo, ale oba clanky vychazeji z Daily Mail >:D
Avatar - Hammunasakra
5. 4. 2018 07:29
Re: se starci je větší zábava.
No dyť? A v AF správně píšou a v 21:19 eště zdůrazňuju co to je za info ;-)

Ale z víc drobnejch náznaků to tak prostě vypadá = že sponzoring Amazonu je dočasnej
4. 4. 2018 17:54
Zpovykanost...
...tak by se dal okomentovat tento článek. Subjektivní názor redaktora je tu vydáván za obecnou pravdu stylem Blesku a máš-li jiný názor, pak je to špatně.

Davide, toto je bídné zacházení s jinak perfektním tématem, špatně uchopené, sepsané a prezentované.

Hlavně platí jediné...

Nerozcapený a názorově neomezený fanoušek aut má ročně dvě naprosto úžasné série vonící benzínem a vášní z řízení ;-)
Rozbalit vlákno
20
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2018 17:59
Re: Zpovykanost...
Nechválim místní články = ale tohle neni subjektivní názor 1 redaktora = to je mj hlavně asi závěr sponzora Grand Tour [odkaz] [odkaz]

Přetáhnout moderátory může působit jako dobrej nápad = a neprodělal na něm = ale pořad dělaj spíš autoři. Souhlasim spíš s autorem článku = TOP GEAR je dneska víc pořad o autech
4. 4. 2018 20:06
Re: Zpovykanost...
TG je vynikající, Harris funguje a reálně je autotahounem tria. Nezapomeň kdo je vzorem podobného pořadu a měřítkem.
Stále vysoký standart rok co rok po více než desítky let.

Dnes tu máme dva vynikající pořady, tedy win win situace. ;-)
Avatar - wakantanka
4. 4. 2018 20:28
Re: Zpovykanost...
V com je viac o autach TG ? Nedavaj ziadne odkazy. Daj argument.
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2018 20:48
Re: Zpovykanost...
Argument na tohle asi nejde že? :-)

Je to jako článek o autě tady na ACZ a třeba Rasťo Chvála nebo Meziplyn nebo..

Uvidíme co na to Jeff Bezos = popravdě mě víc o autech přijde skoro i [odkaz] ;-)

Nebavíme se o show a tak = myslim reálný info o autech :-)
Avatar - wakantanka
4. 4. 2018 21:13
Re: Zpovykanost...
Realnych info o autach davaju v oboch show podla mna rovnako. Niektoru cast serie maju lepsi jedni inu druhi. Rad pozeram obe a obom je co vytknut, ale aby jedna bola vyrazne lepsia ako druha, to urcite nie.
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2018 21:18
Re: Zpovykanost...
Já taky nemluvim o dramatickym rozdílu = ale pro mě tam rozdíl prostě je.
Avatar - _Karel_
4. 4. 2018 21:36
Re: Zpovykanost...
Nový TG jsem neviděl, ale ten starý tedy nějakých vážně míněných informací o autech moc nedával (a předpokládám, že se moc nemění). Zábava, sranda, super káry. Vážné byly snad jen Stigova kola na okruhu.
Avatar - wakantanka
5. 4. 2018 12:22
Re: Zpovykanost...
Odporúčam ti pozrieť posledné dve série TG, potom čo vypadol Evans to silne doťahuje TGT. Stará parta má ale lepšiu symbiózu a hádže viac vtípkov a hlášiek, aj napriek tomu že LeBlanc s Harrisom a Riedom sa snažia na trio Clarksson, May, Hammond proste ešte nemajú. :-)
Avatar - AnGeor
4. 4. 2018 20:50
Re: Zpovykanost...
k tomuto snad jenom tohle:

[odkaz]
Avatar - AnGeor
4. 4. 2018 21:12
Re: Zpovykanost...
tak jestli veris vsemu, co napise bulvar online, tak hodne stesti ;)
Avatar - Hammunasakra
4. 4. 2018 21:19
Re: Zpovykanost...
Už v tom úvodnim přeloženym článku na kterej sem dával odkaz = je zmínka že zdroj neni úplně.. ;-)
Avatar - CHerokee
4. 4. 2018 18:46
Re: Zpovykanost...
Souhlasím. Clarkson, May a Hammond jsou jinde. Jiný level. Mezi nimi je chemie. A to navzdory věku. Chápu, že to není pro každého, komu není shůry dáno, v apatyce nekoupí a platí to i pro autora tohoto článku.
4. 4. 2018 20:07
Re: Zpovykanost...
Mě se nový TG moc líbí a konkurence TGT jen prospěje. Vůbec v tom nevidím problém, narozdíl od hloupého článku Davida.
Avatar - CHerokee
4. 4. 2018 21:53
Re: Zpovykanost...
Jen se obávám, že TGT už dlouho nebude, co jsem četl rozhovory s nimi...prý už jim je moc let, Clarkson zksí asi něco jiného. No uvidíme, snad ještě jednu sezónu.
5. 4. 2018 07:52
Re: Zpovykanost...
Nemyslím, že by speciálně Jezza chtěl točit víc než je smlouva plus jednu final sérii.
4. 4. 2018 19:42
Re: Zpovykanost...
Tady musím souhlasit. Nevím jak autor přišel na to co je pro nás (diváky) lepší...
TG se hodně vylepšil, naprosto nevadí mi ho sledovat. Ale pasáže ve studiu vůbec nefungují. Jinak paráda.
TGT je v pohodě i když chápu, že už je po letech těžké vymyslet něco nového.
Celkově bych to opravdu hodnotil - jsou tu dvě ekvivaletní show o autech neautech :yes:
4. 4. 2018 20:08
Re: Zpovykanost...
Druhý odstavec naprosto vystihuje moje myšlenky ;-) :yes:
4. 4. 2018 21:29
Re: Zpovykanost...
Jsi zbytečně kritický, z titulku jasně vyplývá, že se jedná o názor, nikoli o reportáž. Navíc na TGT autor žádnou špínu nehází, spíš poukazuje na kvality TG. A ač jsem poslední sérii neviděl (po přečtení článku si říkám, že to musím dohnat), Chris Harris byl skvělý vždy a LeBlanc mě v první sérii příjemné překvapil, věřím, že jim to šlape.
5. 4. 2018 04:17
Re: Zpovykanost...
Nechce se mi tu vypisovat nebo kopírovat některé až zcestné řádky o unuděném TGT (nechápu tento výraz, David asi koukal na kolegy z AS) nebo o origináním novém TG (v čem je nový?). Jsou to tak subjektivní cancy, že spíš z nich čpí autorova zaujatost proti TGT.

Takže zbytečně kritický je tu jen tento zbytečný článek ;-)
Avatar - Missouri
4. 4. 2018 19:18
Konflikt
Nechal jsem se přemluvit a právě si pustil kousek z vychválené poslední série Top Gear. A hned vidím problém - všechno je nachlup stejné, kromě toho nejdůležitějšího: Clarkson, Hammond, May. Každý z těch tří je jiný, zatímco noví tři jsou stejní. To je jako mít tři stejné manželky - horror...
Říká se tomu chemie, ale v zásadě jde o to, že musíte najít rozdílné typy osobností a show postavit na konfliktu mezi nimi. Konflikt pak zlehka gradovat a pak z něj udělat vtip. To je princip dobrého (anglického) humoru. A na ničem jiném ta show nestojí, protože udělat dobré záběry je řemeslo, zatímco namíchat skvělý coctail (z osobností) je umění. Umění řemeslem nenahradíš.
Zmínil jsem konflikt, ale nemyslím verbální, onen konflikt je neustále přítomen v samotných osobnostech moderátorů - macho Jeremy, vědátor James a křeček Hammond. Protiklady se přitahují a když se přitahují dobře, tak to začne jiskřit. A když to jiskří, je to dobrá zábava. ;-)
Rozbalit vlákno
2
5. 4. 2018 04:20
Re: Konflikt
To už jsou drobné nuance, mě se fungování trojice v TG moc líbí a každou sérií je znát progres. Oba pořady jsou si krásně vyrovnané a nabízí to nej.
5. 4. 2018 07:50
Za mě
Mě nový TG bavil mnohem víc než TGT. Ten mě místy už nudil.
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2018 08:21
GT a TG
Skopirujem sem svoj post z konkurencneho webu na temu top gear a GT, kedze sa mi to nechce znova pisat

Vcera som pozeral piatu epizodu a nie je to zle, kritika je zbytocne prisna, samozrejme nieco sa najde. Zaklad je prestat to porovnavat so starym TG lebo tomu sa to nevyrovna ale ked to prestanete porovnavat tak zistite, ze je to celkom fajn a hlavne je to o autach lebo posledne casti TG so starou dvojicou a nove casti GT boli uz dost slabe a uz velmi malo o autach skor akoze"nahodne srandy" atd. ja som vyrastal na Jezzovi, Hammsterovi a Cpt. Slow-ovi ale uz im dochadzal dych v poslednych castiach, samozrejme uz to robia dost dlho a uz je tazke nieco originalne vymysliet do GT hlavne ak su dost zviazany pravnikmi z BBC. A hlavne uz maju svoje roky, takze do nekonecna cestovat a natacat sa neda. Novy TG je hlavne o autach co je prijemna zmena, uz mi tak nevadi Leblanc aj ked je niekedy to prehana, Harris vyborne testuje auta ale v studiu trosku na nom vidno, ze to (zatial) este nema v oku niekedy je dost naskrobeny a nasilu dava hlasky. Inac fajn....Rory OK aj ked keby tam nebol vobec by mi nechybal. Hlavne sa zbavte tej uskriekanej Sabine to sa neda pocuvat cely cas len vresti a jej anglictina nic moc a nejde o prizvuk proste mi tam nesedi, mohla byt Stigom a bol by pokoj. Hlavne ze sa zbavili toho tepleho afektovaneho * rysaveho a toho Jordana dovtedy som bojkotoval tento program. Za mna je toto idealna situacia ked mame GT aj TG a kazdy si vyberie co sa mu paci, ja pozeram obe GT trosku z nostalgie ale ta trojka ma proste svoje caro a TG hlavne kvoli autam a zo zvedavosti ako im to pojde. TG treba dat cas ani stara trojica nebola od zaciatku zohrana. Za mna teda jednoznacne profituje z tohto divak, ale GT sa bude musiet zlepsit alebo nech to zabalia, ten posledny akoze special v tej Afrike bol otrasny, dufam ze sa pochlapia.
Rozbalit vlákno
0
5. 4. 2018 17:04
GT vs TG
No TG po odchodu byl špatně na tom takže nebomohol ani druhy reboot
Rozbalit vlákno
0