Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST GTI párty: Jak jsem na okruhu okusil ostré volkswageny, ale auto snů projel až na přilehlé okresce

Jak to vypadá, když se na závodním okruhu sejdou všichni současní členové klanu GTI? Volkswagen nám dal odpověď na jihu Španělska.
Zpět na článek
25. 4. 2018 08:37
25. 4. 2018 09:30
26. 4. 2018 01:39
25. 4. 2018 08:44
25. 4. 2018 09:47
25. 4. 2018 11:04
25. 4. 2018 09:28
25. 4. 2018 09:32
25. 4. 2018 22:29
26. 4. 2018 19:31
25. 4. 2018 15:58
Avatar - Magister
25. 4. 2018 08:37
Objektivita
Chápu, že vás pozvali a hostí, takže za to jim uděláte luxusní reklamu. Ale osobně fakt nemám rád automobilovou novinařinu, kde se pějí jen ódy. To je skoro jako na Primě v Autosalonu, kde každé auto je 90 %+.
Rozbalit vlákno
5
25. 4. 2018 09:08
Re: Objektivita
Autosalon na Primě je jasně sponzorován určitými značkami a to je vidět i na hodnocení. Přece si neodeženeš sponzora, když tě královsky platí.

Obecně jsou tam čudlové, co se stydí nebo neumí dát najevo svůj názor. Zbytečný pořad. :-!
Avatar - Dinar
25. 4. 2018 09:30
Re: Objektivita
Zrovna včera jsem narazil na YT na test nového CLS v Autosalonu. Dělal to ten vytáhlý jouda, jedním slovem, příšernost! O tom, jak auto jezdí, nic, ale naprosto nic, jen dal tech. údaje k motoru, ale minuty trávil blábolením o přednastavených formátech jízdních režimů, jako pohoda, květiny atp., nebo o tom, jak si připojí k aparatuře ipod, dával hlášky typu, "palubní displeje Mercedesu nemají konkurenci", s ničím konkrétně nesrovnal a k fungování infotainmentu neřekl ani slovo, prostě čirá esence povrchnosti, plná "důležitých" informací, jako, že třista clsek by osvětlilo D1 z Brna do Prahy apod., no, bude těžké najít horší test auta, resp. možná testera, jestli takto vypadá každý jeho test. >:D

Ještě jsem si vzpoměl, abych joudovi nekřivdil, k jízdě přece jen něco měl, resp. k převodovce, říkal, že se jí nejvíc líbí v režimu sport plus a řazení pádly. Testoval dýzl 400d. >:D >:D
Avatar - speedfred
25. 4. 2018 10:39
Re: Objektivita
ja ako ex-hltač autosalónu,som to už nevidel snaď 3-4 roky a nekliknem im na to ani na YT pretože som hodne tolerantný ale čo je veľa je už moc.

No a podľa komentárov sa asi neoplatí čítať ani tento článok.
Avatar - Magister
25. 4. 2018 11:03
Re: Objektivita
Mám na to stejná názor jako všichni výše diskutující. Zbytečný pořad a zbytečné jsou pak i takové články na webech. Nulová výpovědní hodnota. To se člověk může rovnou dívat jen na reklamy.
26. 4. 2018 01:39
Re: Objektivita
On se na Autosalon na Primě fakt někdo dívá? Mě kdysi úplně stačilo přetrpět jediný díl a již nikdy více! >:-[] 8-s 8-s :no:
25. 4. 2018 08:44
Obsah?
Věřím, že den strávený na okruhu byla zábava, ale za sebe bych od článku očekával nějaké relevantní informace... z obsahu jsem ani nepoznal, jak dobře se podařilo "okruhově" naladit Polo při přímém srovnání s Golfem, prostě :no:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - iudex
25. 4. 2018 09:47
Re: Obsah?
Jj, ako autor spomenul, že Polo pôsobí hravejšie a živšie ako Golf, čakal som nejaké bližšie informácie, napr. ako je to na okruhu a v zákrutách, ako si ten relatívne veľký výkon a krútiak poradí s otvoreným difom (či absencia samosvoru je cítiť v porovnaní s GTIP), charakter motora, zvuk, zladenie s prevodovkou, radenie prevodovky pod záťažou a podobne.
Ale asi chceme moc.
Avatar - Magister
25. 4. 2018 11:04
Re: Obsah?
Přesně, smutný článek...jako opsaný z nějaké reklamy a letáku.
25. 4. 2018 09:28
...
Věřím, že se vám pozvání na den s GTY podle vzoru "hot-hatchy" (sic!) líbilo, ale dávat knížecí rady jako "když si nezajezdíte v Česku, vyražte k Malaze", to mě fakt dojímá >:-[]
Rozbalit vlákno
0
25. 4. 2018 09:32
Pro autora
dnes na Vás nehodlám útočit.
Naopak článek OK. Za mě. A kvůli tomu nepíšu.
Jen mě zaujalo, že máte rád dvojkové Golfy.
Mečekal bych to.
Jen jsem chtělnapsat...že jsme měli doma kdysi Golf Mk.2 Rallye.
Při pocitu, že jsme ho prodali..a za kolik...mám chuť se vážně zabít.:(
Jinak to byste zažil na těch okraskách ještě o level navíc. Nebo ho znáte?
Pokud ne a máte tyhle auta rád, určitě se k němu zkuste někdy dostat.
Pěkný den
Rozbalit vlákno
3
25. 4. 2018 21:22
Re: Pro autora
Zdravím,

jako špunt jsem se vozil v jedničce rodičů, od té doby se to se mnou táhne. Dvojku bych moc rád měl doma, ale ideální čas na koupi už jsem prošvihl. Takhle jsem párkrát do roka nalomený, ale zatím jsem se ještě neodhodlal. Rallye znám, bohužel jsem zatím neměl tu čest. A pokud se nepletu, nedávno byla/je jedna na prodej i u nás. Za nějakých 250.000 Kč...
Avatar - holden2
25. 4. 2018 22:29
Re: Pro autora
jezis tak si dej dve vejplaty bokem a kup si ho
Avatar - lamal
26. 4. 2018 19:31
Re: Pro autora
Toto nie je radno prezradzat v diskusiach, objektivne hodnotenia koncernu a golfíkov teraz budu v lufte pred publikom, minimalne tym diskutujucim :-)
Avatar - 3_diamanty
25. 4. 2018 15:58
UP
tak s tym by som sa rad presiel... ten bude z tejto trojice asi najlepsia a najzabavnejsia motokara a predpokaldam ze aj najsikovnejsi :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - sybokcz
26. 4. 2018 09:58
Red de Carreteras de Andalucía
Kde přesně jste jezdil v okolí Malagy? Moje zkušenost říká, že jedničky (tedy silnic spravované provincií) jsou hodně podoné našim jedničkám, tedy vcelku normálně sjízdné. A dvojky, pokud zrovna nejsou čerstvě po rekonstrukci, tak jsou stejně rozbité jako naše dvojky. Občas i horší, včetně chybějícího kusu vozovky nebo mostu.
Krásná je cesta z Mijas Costa do Rondy, ale je plná motorkářů, náklaďáků a v nicmoc stavu.
Circuito Acari je volně přístupné (ve smyslu po zaplacení po platku) nebo jen na soukromé akce nebo závody?
Rozbalit vlákno
2
Avatar - white label
26. 4. 2018 12:20
Re: Red de Carreteras de Andalucía
Čoveče, kde to vůbec je, ta MalaGa, někde mezi Malackami a Galantou? Tam to znám taky dobře, Pernek, Pezinok, Viničné, Senec, Sládkovičovo... >:-[] ;-)
Avatar - sybokcz
26. 4. 2018 16:43
Re: Red de Carreteras de Andalucía
Pojedeš na letiště a pak už je to jen jedna (občas dvě) zastávka :).