Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Jízdní dojmy s Audi A6: Komfortní kancelář na kolech

Na silnicích v okolí Porta jsme vyzkoušeli Audi A6 sedan, menšího sourozence vlajkové lodi A8, který se ale dostupnými technologiemi taktéž nenechá zahanbit.
Zpět na článek
Avatar - KANKUNEN
18. 5. 2018 08:52
Re: Fakt?
Hamuno, tebe z toho koncernu klepne. Děláš v životě něco jiného než hledáš špínu na koncern VW. Ale chápu, tetička Kylie ti nakukala, že se Audi nechytá na Citrouška. Strejda Buřtík ti koupil na hraní Priuse a teď bojuješ proti světu, aby sis to vše obhájil a obracíš naruby i věci které jsou jasné jako facka. Ale poradím ti, vyměň Priuse za A6 v šestiválcové naftě a odstraníš hned dvě tvé nejdůležitější trápení v tvém životě, zbavíš se nenávisti ke koncernu a jízda autem nebude trápení a potěšení. To jak to jede a co to žere je geniální.
Avatar - iudex
18. 5. 2018 09:59
Re: Fakt?
Sorry, ale ten "Tvoj" šesťvalec v benzíne Ti asi nikto neverí. ;-)
Avatar - iudex
18. 5. 2018 10:40
Re: Fakt?
No dobre, tak máte novú hybridnú Toyotu RAV4, to kľudne verím. Ale vráťme sa k tej Tvojej benzínovej V6ke. ;-)
Avatar - Dinar
18. 5. 2018 12:16
Re: Fakt?
Býval tu pro pobavení mariánek, teď hammuna, víc to asi nemá cenu rozebírat. ;-)
Avatar - KANKUNEN
18. 5. 2018 10:46
Re: Fakt?
A to jsi ještě zastavoval na každém parkovišti a psal na auto.cz a hledal odkazy. Člověk už je na pochybách, jestli si všechno jen nevymýšlíš.
Avatar - KANKUNEN
18. 5. 2018 10:27
Re: Fakt?
Chápeš to taky tak, že myslí hybrid šestiválec RAV 4?
Avatar - iudex
18. 5. 2018 10:06
Re: Fakt?
Nie, oni reálne na žiadnom aute nejazdili, text im napísalo a fotky dodalo priamo Audi, keďže žiadna A6 reálne nejestvuje.
Bože, nejak sa v poslednej dobe všade množia konšpirátori, už aj na acz. 8-s [odkaz]
Avatar - KANKUNEN
18. 5. 2018 13:31
Re: Fakt?
Tak ty nejsi schopný říct, kterou tu V6 vlastníš. Já už to mám, jsi velice chytrý člověk a platí tě auto.cz jako šaška, který živí diskuze.
Avatar - KANKUNEN
18. 5. 2018 13:00
Re: Fakt?
Promiň no, tak teď nám vysvětli tu V6ku. Mně dokonce i napadá, že sis původně myslel, že v RAVce je V6, ale to snad ne.
Avatar - iudex
18. 5. 2018 10:39
Re: Fakt?
Potom Ti odporúčam cynickú obludu, ten rúbe do všetkých: politikov, konšpirátorov, cirkvi... [odkaz]
18. 5. 2018 14:20
Re: A6
Přesně tak, pokud nemám kolotoč nebo nejsem tureckej self made man provozující taxislužbu o jednom zaměstnanci, je celkem logický, že si nemůžu vybrat Mercedes.
Avatar - Ozzman
18. 5. 2018 14:12
Re: Fakt?
Ok, tak možná jak to pleteš dohromady, tak to zlidovělo, ale pořád zůstává stejné to, že o tom jen povídáš.... Colombo o ženě jen mluvil, kdežto Howardovu matku bylo alespoň slyšet a né že o ní vyprávěl malej Sakra v diskuzích, že existuje >:D
18. 5. 2018 14:34
Re: Fakt?
Ha! Najednou je mi to všechno jasný, ta nechuť k chození, adorování nízkýho těžiště, realizování se na místních diskuzích, neznalost dopravních předpisů.. Ty seš tlustej, pravděpodobně jako to prase! Di se rychle projít, míň žer, vyser se na diskuze a za rok přiď, budou si tady z tebe fšici dělat menší pr.del.
Avatar - white label
18. 5. 2018 14:00
Re: A6
Že něco není Mercedes ještě neznamená, že je to automaticky horší, než Mercedes, viz třeba aktuální 5er.
19. 5. 2018 05:05
Re: Amg
Alpina je registrovaná jako výrobce. MTM je úpravce ne?
Avatar - white label
19. 5. 2018 01:45
Re: Fakt?
Ser na něj, kdyby prohrál on, dostaneš kulové...
Vůbec mě nepřekvapuje, že nerozezná ani blue label od white label! >:-[] ;-)
18. 5. 2018 22:30
Re: Fakt?
Vyser se na nej, na tlustocha. Je to od nej nicmene fakt mimoradne ubohy.
Avatar - Ozzman
18. 5. 2018 13:58
Re: Fakt?
Co sem zkoušel? >:D Že tady vyprávíš, jak jezdíš nějakým tajemným 2.5 V6 a nikdy nikde nechceš říct, co to je za auto, tak tím moc na věrohodnosti nepřidáš. Tak jdi s kůží na trh a řekni, které to auto bylo poctěno tím, že ho může sedlat velký Hamunnasakra a utratil za něj vlastní a ne firemní peníze, protože to opravdu vypadá, že je to buď auto tatínka,tetičky, nebo kamaráda a ty si občas projedeš jen ten Auris hybrid z firmy. O všem ostatním nemáš problém tu přiznat, včetně Ravky, aut příbuzenstva a kamarádů... ale své auto.. to je jako colombova žena...
Avatar - Londonbridge
18. 5. 2018 12:52
A6
Za mna Audi :yes: Ja som dost dlho pozeral na A6 3 tdi Avant a bol som par krat u Audi dilera... jeho pristup a cenova politika ma odpudili a v Mercedese sa o mna starali tak ako sa patri a slusi. neviem ci to bolo dobre alebo zle rozhodne nelutujem.Osobne si myslim ze su to tak vyrovnane vozidla ze presuvacom z bodu A do bodu B to bude vyrovnany povoz k 5 ke alebo E cku.
18. 5. 2018 12:24
Re: Fakt?
Si rovnaký len o si si nevšimol. Každý článok o PSA znamená vystriekanie sa v diskusii. Podajte si ruky a pomerte sa
Avatar - Dinar
18. 5. 2018 12:15
Re: Dojmy...
Zvenku prostě audi, ale vnitřku pořád nemůžu přijít na chuť, příliš geometrie a to orámování všeho tlustými hliníkovými lištami... prostě ne, v interieru se audi vzdaluje mým chutím.
19. 5. 2018 00:09
Re: Amg
Když úpravy od Alpiny, tak proč i ostatní vozy nejsou upraveny? Co vím, tak RS3 s úpravou od MTM to umí za 3,3s na stovku reálně. Když tam přijede se sériovým autem, tak se není čemu divit.
Avatar - Zetti
19. 5. 2018 10:58
Re: Fakt?
Tohle ma zrejme Bohdalka, stalo to pred divadlem kde hrala [odkaz] na VIP parkovacim miste. Povedeny auto.
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2018 08:01
Re: Fakt?
Mě teda moc ne = takovejch lidí je až nepříjemně moc. I na nejvyšších místech státu >:-[]

Fakt by mě zajímalo jestli si naletěl nebo doufal že naletim já = škoda že to neni jak zjistit :-|

Hele Karle jestli se trápíš = žes mi poslal levnou napodobeninu a že ses nechal podvést = tak se netrap. To se prostě stává

A jestli se trápíš = že to neprošlo = tak se trap :-)
19. 5. 2018 05:07
Re: A6
Myslíš předokolkový Lexus? Ten může konkurovat leda Hyundai a Kia...U té vyjma Stingeru, ten by ho roznesl na kopytech :no: :no:
Avatar - _Karel_
18. 5. 2018 21:00
Re: Fakt?
Rád tě po dlouhé době vidím ;-)

Ta teorie s bahnem se mi líbí!
Avatar - AUDIRS6
18. 5. 2018 20:52
Re: Fakt?
omg, ty si sakrawandrakovi kupil Whisky za trojku ??? A poslal si mu ju ? A on ju pil a este si stazuje ??? A toto vsetko sa dozviem pod clankom o Audi A6 ???

OMFG, tak tu ste sa uz asi viaceri pekne zblaznili... 8-s
Nic, j€bem ja na to, som rad, ze uz sa tu len obcas pozriem, pouj€bavam sa na par psychopatoch a dalej sa tu nestresujem. Islo to dole vodou davno a dlho. Furt ale neviem, kedy to tu dosiahne to povestne dno, od ktoreho by sa dalo odrazit.
A mozno ani to nie: Kamarat ma teoriu, ze na dne je bahno a akonahle sa snazis od neho odrazit, len sa zaboris a si tam uväzneny naveky. :-!

Tebe ale Karle a par dalsich, ktori si to zasluzia, zdravim v dobrom, a uzivajte si to tu ;-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 19:54
Re: Fakt?
Je naprosto trapný = jak se chováš. Řek sem ti to okamžitě = a platí to stále. Jestli si nalít = tak se podle toho chovej!

Nezajímaj mě tvoje konstrukce = sme dva středně zkušený pijáci a okamžitě sme porovnali s levnější whisky stejnýho výrobce = která v přímym porovnání byla jednoznačně a snadno poznatelně lepší

Blue Label známe už z dřívějška = pro mě možná vůbec nejlepší whisky co sem kdy pil. A pil sem i dražší. Neumim odhadnout co v tý láhvi bylo ale metanol ne = byla to podle mě pravá ale levnější whisky = třeba nějaká za pětikilo nebo tak

Zdaleka se nevyrovnala ani Johnnie Walker Black Label kterou koupíš za 600 až 800 kč

Vzhledem k tvym reakcim na výše napsanej fakt = a tomu že to neustále dokola okecáváš = se mírně přiklánim.. :-)
Avatar - Sumi2000
18. 5. 2018 19:26
Re: A6
BMW je jiné auto...skvěle jezdí , motory super , ty silnější..
Ale interier si k Audi a hlavně k Mercedesu nemůže ani čuchnout.
Avatar - _Karel_
18. 5. 2018 19:09
Re: Fakt?
Poradíš mi, jak sem vložit obrázek, co mám v počítači? Dík!
Avatar - Ozzman
18. 5. 2018 15:50
Re: Fakt?
Tak výhoda to zajisté je.. Pak nemusíš editovat svoje příspěvky a mazat, když ti něco uklouzne >:D Hele Sakra, pojďme se o něco vsadit a dát do placu Blue label >:D mám super nápad >:D
Avatar - Sumi2000
18. 5. 2018 13:06
Re: Fakt?
Celkem prča tohle číst... >:D
Hamme..klídek.
Tohle Audi je sakra dobré auto.
A diesel v šestiválci je naprostý standard této třídy.
Nelíbí se mi v interieru digi štít a vše dotykové..divná doba.
Nad tlačítka není ! 8-s
Avatar - fOE
18. 5. 2018 12:54
Re: Dojmy...
Souhlas, hran je tam uz moc a pusobi to az nasilne. Ta diskoteka na volantu pak ma asi atmosferu vratit zpet k uvolnenosti, nebo nevim komu tohle prislo jako dobry napad(?). Oboje ale konci v zapomeni vedle toho mnozstvi dotykovych ploch, to je teprve ten pravy preslap. Ale abych jen nekritizoval, tak ten dreveny dekor, ten vypada uchvatne.
[odkaz]
19. 5. 2018 05:04
Re: Amg
F1 se změnila... Ross Brawn prodal tým neschopnému Mercedesu, který dopředu vyvíjel motor i koncept, na nějž ostatní museli dřít a koncept AMG se jednoduše použil. Beru to jako špínu.Nikdo se z nich nepřipodělal.
Mimochodem, stříknout si z civilního auta? ;-)
Avatar - _Karel_
18. 5. 2018 19:40
Re: Fakt?
Chtěl jsem sem dát kopii faktury z eshopu, ale nevymažu z ní svoje jméno, tak nic.

Přijde mi nesmírně trapné muset se neustále obhajovat, ale daleko trapnější je tvoje neustálé zpochybňování a naznačování podvodu. Na tomto eshopu jsem objednal tuto láhev: [odkaz]
Většina svéprávných občanů starších 18-ti let ví, že když jim přijde balíček, je na něm napsaný odesílatel. V tomto případě to byl výše uvedený eshop, nikoli "Karel XYZ".
I lidé ze dna společnosti, s velmi nízkým IQ poznají, jestli je nebo není láhev alkoholu originálně uzavřená. Předpokládám, že kdyby nebyla, nepil by jsi z ní. K tomu předpokládám, že láhve u nás prodávané musí mít neporušený kolek. Z toho všeho vyplývá, že by jsi i ty měl z těchto jemných indicií (odesílatel eshop s alkoholem, uzavřená láhev, kolek) poznat, že Karel nemohl podvádět.
Pokud by tyto "náznaky" nestačily, nabízí se ještě logická úvaha, jestli je pro mě jednodušší neuznat prohru a neplnit, než shánět někoho, kdo pracuje v likérce a umí originálně uzavřít a okolkovat láhev s o něco levnější whisky.
Pokud ti ale toto všechno dávno došlo samotnému a jen mě pořád urážíš ( i když jsem bez výmluv uznal prohru takovému xindlovi a zaplatil), tak mě to taky nepřekvapuje. O tvých morálních kvalitách si iluze už dlouho nedělám.
Avatar - Londonbridge
18. 5. 2018 16:35
Amg
OK, AMG je ina liga ta najlepsia. V F1 z nich ma Ferrari uz blato v trenirkach a v civilnych Amg ckach budu mat blato v trenirkach spolujazci . Mal som tu cest v E 63s strasnejsi zazitok som mal len raz na 1100 Suzuki motorke vzadu tam sa spatne drzalo. V obidvoch pripadoch som dal radsej trenirky do pracky...

>:D
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 15:12
Re: Kolotoc...
Souhlasim = a dělaj i hybridy [odkaz] :yes: :-)
Avatar - Londonbridge
18. 5. 2018 14:47
Kolotoc...
Nesuhlasim s tebou. Mercedes sa uz davno nebere ako auto pre fakturantov, kolotocarov a orieskarov. To auto ma nieco do seba ale len ked v nom odjazdis tisice kilometrov . Nie je to ziadna laska na prvy pohlad. ja mam pomerne stresove zamestnanie a nepotrebujem sa este stresovat a triast v aute . Na to je MB ako stvoreny ukludnujuca jazda v prijemnej kabine s brumlavym 6 valcom ale ako vravim to chyti cloveka az ked odjazi tisice km a vystupi z toho auta ako keby nikde nebol. Mozno by som ho vymenil za A6 len cena by musela byt kapanek zaujimavsia ako mi ponukali inak nemam ziadny dovod ani argument....
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 13:08
Re: Fakt?
Já celkem v klídku sem = jen sem se zeptal jak to je s tim chrlenim NOx = kvůli kterýmu byla dokonce zastavená výroba ;-)

Zatim na to nikdo nereagoval = ani redakce :-)
Avatar - Sumi2000
18. 5. 2018 13:08
Re: A6
Audi je pěkný..ale Mercedes to není a nebude.
A pokud je cena podobná..tak volba je logická. :-)
18. 5. 2018 11:02
Hnus
Až to bude mít koukatelnou palubovku tak přijďte
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2018 08:00
Re: Fakt?
Ne = byla to tak whisky za 20€ = odhadem. Ale fakt poslal. Jo vypili sme jí = a neoslepli [odkaz] :yes: >:-[]

No a ty si se nezměnil = tak se měj se ;-)
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2018 07:58
Re: Fakt?
Třeba je v tom nevinně = třeba ho fakt podvedli :-)

I když reakce když sem mu to okamžitě napsal = jen do SZ nechtěl sem ho ztrapňovat = byla taková rozporuplná. A sou dodnes = takže se mírně přiklánim.. >:-[]
Avatar - Hammunasakra
19. 5. 2018 07:56
Re: Fakt?
Co mi zbejvá = poslal aspoň obyč whisky = pít se dala ;-)

Nesuď podle sebe = jasně že bys Blue Label nepoznal = když si ho nikdy nepil :-)
19. 5. 2018 05:06
Re: A6
Vůbec nevíš o čem mluvíš. V G30 jsi evidentně neseděl a ani kolem ní neprošel, stejně jako v novém E.
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 19:23
Re: Fakt?
Já kdysi nejradši Flickr i když už ho nepoužívám [odkaz]
Avatar - 3_diamanty
18. 5. 2018 18:34
Re: Amg
porovnavat klasicku A6 s AMG je kusok take.. no .. hmm ... urcite RS6 uz bude zase o inom ako klasicka A6 ... uz ta sucasna RS6 v Rastovom teste na mna urobila velky dojem... tym ale netvrdim ze AMG nemoze byt stale naj... casy ked audi len dotahovalo medvede a vrtule su zda sa uz definitivne prec... a dnes podla mna prave audi uz vyzera tak nejak komplexne najlepsie
Avatar - 3_diamanty
18. 5. 2018 18:29
Re: Dojmy...
ta linka cez blatniky to kusok ozivila [odkaz] ... :yes: ma to viac stavy ako E klasse
Avatar - 3_diamanty
18. 5. 2018 18:19
Re: A6
bmw nie je moja krvna skupina a asi ani nikdy nebude... je to u mna nieco ako ford alebo citroen ci renault .. proste nie nie a este raz nie :'-( hoc je najlepsie ok nech je .. bmw malo vzdy superuta to mu neberiem. ... ale mne sa to auto proste nelubi .. sorry ... viac sa mi paci ghibli alebo A6 pripadne lexus ... co vravis na ten novy lexus GS? ( tusim sa vola uz ES ) vyzera ze bude famozny :yes:
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 18:06
Re: Fakt?
Sou tu i lidi který vyprávěj jak děsnej byl před 100 lety v evropskejch velkoměstech vzduch atp. = nebo jak si to napsal ;-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 17:43
Re: Fakt?
Ta whisky od Karla nebyl průser = v porovnání s černym Honzou Chodcem sice propadla = ale vidíme [odkaz] >:-[]

A Karel rozhodně neni zbabělech = buď podvodník nebo trouba co naletěl ;-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 17:40
Re: Fakt?
Hele jestli si fakt vysolil za tu whisky tak v hodnotě 500-700 kč 3 litry = měl bys je poslat do pr.. :-|

Jestli si naletěl nebo si jen zkusil napálit mě = to víš jen ty :-)
Avatar - _Karel_
18. 5. 2018 17:06
Re: Fakt?
Jé, neblbni, prohraješ - vysolíš tři litry a budeš - za zbabělce (viz níž). ;-)
Avatar - 3_diamanty
18. 5. 2018 15:26
Re: A6
audi snad ani nemusi byt ako mercedes.... nech ostane audinou .... mne sa nova A6 paci inak viac ako E -klasse aj ked urcite v reale by to chcelo skusit ake su obe auta dokonale ... ale dizajn audi ma dnes uz taha ovela viac ako v pripade MB.... pritom som znacke MB dlhe roky fandil a mal ju skoro za modlu... ale clovek casom pride na to ze len jeden jediny nazor nemusi byt ten najspravnejsi ... a urcite by som novu A6 skusil popri tom MB a az tak si urobil jasno ... ale teda aspon dizajnovo uz jasno mam .. :-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 14:54
Re: Fakt?
Takhle se vidíte :yes: >:D

Já tě šidil = vim jak vypadáte [odkaz] :-)

Hádej kterej sem já [odkaz]

Ale ať to hraju s váma = ty budeš Aquaman žejo = koukáš na Big Bang Theory? >:-[]
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 14:43
Re: Fakt?
Když ty ani nerozeznáš rozdíl mezi = vysokej a tlustej = to je pak těžký >:D

Fšici podobně bystrý? Nemohli byste si udělat nějaký společný foto? Docela by mě zajímalo >:-[]
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 19:29
Re: A6
To je pravda = záleží na co si auto pořizuješ. Jestli na čuchání k interiéru = možná to audi.. :-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 19:22
Re: Fakt?
Pro Karla radši něco v češtině [odkaz]
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 14:14
Re: Fakt?
To je ta výhoda když si nevymejšlíš = to řikáš furt to samý ;-)

Ale ty to pomotaný máš = nejsem zrovna malej, spíš naopak >:-[]
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 14:08
Re: Fakt?
Vytáhnou ze mě co to je za auto = nebo máš sklerózu? ;-)

Na 2,5 a mejch zkušenostech neni nic tajemnýho = teď RAV4 a kdysi Subaru Legacy = obojí 4válce

Ten V6 má trochu větší objem

Velkej já = teď nejvíc km nasedí v hybridu = relativně malym >:-[]

No vidíš = a přesto Colombo byl ženatej = a Howard z Teorie velkýho třesku taky měl matku = i když tu taky nikdo nikdy neviděl = jen slyšel :-)
Avatar - white label
18. 5. 2018 13:56
Re: Dojmy...
Hlavně ten interiér vypadá prázdně, když vypneš zapalování. Otázkou je, jestli ten komplet dotykový styl bude typický jen pro interiéry Audi/Porsche, nebo na to časem/postupně přejde většina prémie.
18. 5. 2018 11:48
Dojmy...
...až po relevantním srovnání s E, 5er nebo XF. Do té doby je asi vše předčasné. Nicméně se mi líbí vnitřek s uspořádáním á la Velar a A8, jen bude chybět už celkem dochozené MMI.
Zvenku mi to nijak zvláštní nepřijde a bude zřejmě těžké A6 rozeznat od větší "osmičky".
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 12:50
Re: Fakt?
To nemá = viz já 9:03 KANKUNEN píše jednu blbost za druhou, včetně týhle poslední = to se ho v napodobování mariánka snažíš trumfnout? ;-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 13:03
Re: Fakt?
Benzínovej šestiválec v automatu = je super. Jinak to už zkoušel Ozzy a opakovaně ;-)

Ty seš nějakej zpomalenej? Dneska píšeš samý blbosti = RAV4 197 hybridních koní sem ti vysvětlil už před pár hodinama = viz já 10:30 :-)

Fakt tě to napadlo? Ty máš teda den >:D

Snad víš co máš sám pod kapotou = co počet válců hlavně aby sis nepoplet benzín s naftou >:-[]
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 10:25
Re: Fakt?
Ten odkaz je dobrej = vem si že část lidí díky kecum a hoaxum fakt věří že filantrop Soros je největší zlo :yes: >:D

Ale jinak sem to vyhodnotil jinak = než ty. Výroba A6 je sice zastavená, ale pár kousků který chrlej násobky NOx na prezentaci klidně poslali = to je asi nejpravděpodobnější varianta ;-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 10:30
Re: Fakt?
Ne! Ty fakt popleteš všechno ;-)

RAV4 je 4válec 2,5 litr = úplně novej má za sebou jednu cestu do Ostravy a zpátky = za 5,7 litru 95oktanovýho. Na nezajetý SUV v benzínu = dobrý :yes:
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 10:00
Re: Fakt?
A sakra = a nový RAV4 hybrid = tý jo? >:-[]
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 09:03
Re: Fakt?
Kanki = myslim žes to poplet jak to jen šlo :yes: :-)

1. Koncern bude na kvalitu i zákazníky s.át dál = furt stejně
2. To že její konkrétní C5V6 kdysi bylo o hodně ale fakt hodně lepší než podobně stojící A4 2.0TDI = o tom žádná
3. Na příměstkej velkoměstskej provoz = sem ani v druhym roce nic lepšího nevymyslel. Viz taxíky Prius třeba ve Vídni ale všude po světě = nejsem sám. Čim jinym najezdíš milion kilometrů s minimem nebo dokonce žádnou opravou. A eště moc nesmrdíš? No s ničim :-)
4. Já mám šestiválec = ale v benzínu. A6 v naftě bez bonusovýho chrlení NOx = zatim neni. Ale určitě to vyřešej =snad líp než SW dieselgate ;-)
Když šest novejch válců = tak třeba v řadě = ty nový MB R6hybrid se mi moc líběj
To jak to jede a co to žere = to je geniální :yes: :-)
Avatar - Hammunasakra
18. 5. 2018 08:07
Fakt?
Fakt ste jezdili šestiválcem [odkaz] ? :-|

Už opravenym kusem nebo chrličem NOx?