Testy
Přihlásit pro přidání komentáře
webpaja
...až po relevantním srovnání s E, 5er nebo XF. Do té doby je asi vše předčasné. Nicméně se mi líbí vnitřek s uspořádáním á la Velar a A8, jen bude chybět už celkem dochozené MMI.
Zvenku mi to nijak zvláštní nepřijde a bude zřejmě těžké A6 rozeznat od větší "osmičky".
Zvenku mi to nijak zvláštní nepřijde a bude zřejmě těžké A6 rozeznat od větší "osmičky".
Zvenku prostě audi, ale vnitřku pořád nemůžu přijít na chuť, příliš geometrie a to orámování všeho tlustými hliníkovými lištami... prostě ne, v interieru se audi vzdaluje mým chutím.
Souhlas, hran je tam uz moc a pusobi to az nasilne. Ta diskoteka na volantu pak ma asi atmosferu vratit zpet k uvolnenosti, nebo nevim komu tohle prislo jako dobry napad(?). Oboje ale konci v zapomeni vedle toho mnozstvi dotykovych ploch, to je teprve ten pravy preslap. Ale abych jen nekritizoval, tak ten dreveny dekor, ten vypada uchvatne.
[odkaz]
[odkaz]
Hlavně ten interiér vypadá prázdně, když vypneš zapalování. Otázkou je, jestli ten komplet dotykový styl bude typický jen pro interiéry Audi/Porsche, nebo na to časem/postupně přejde většina prémie.
Londonbridge
Za mna Audi :yes: Ja som dost dlho pozeral na A6 3 tdi Avant a bol som par krat u Audi dilera... jeho pristup a cenova politika ma odpudili a v Mercedese sa o mna starali tak ako sa patri a slusi. neviem ci to bolo dobre alebo zle rozhodne nelutujem.Osobne si myslim ze su to tak vyrovnane vozidla ze presuvacom z bodu A do bodu B to bude vyrovnany povoz k 5 ke alebo E cku.
Audi je pěkný..ale Mercedes to není a nebude.
A pokud je cena podobná..tak volba je logická. 😄
A pokud je cena podobná..tak volba je logická. 😄
Že něco není Mercedes ještě neznamená, že je to automaticky horší, než Mercedes, viz třeba aktuální 5er.
Přesně tak, pokud nemám kolotoč nebo nejsem tureckej self made man provozující taxislužbu o jednom zaměstnanci, je celkem logický, že si nemůžu vybrat Mercedes.
audi snad ani nemusi byt ako mercedes.... nech ostane audinou .... mne sa nova A6 paci inak viac ako E -klasse aj ked urcite v reale by to chcelo skusit ake su obe auta dokonale ... ale dizajn audi ma dnes uz taha ovela viac ako v pripade MB.... pritom som znacke MB dlhe roky fandil a mal ju skoro za modlu... ale clovek casom pride na to ze len jeden jediny nazor nemusi byt ten najspravnejsi ... a urcite by som novu A6 skusil popri tom MB a az tak si urobil jasno ... ale teda aspon dizajnovo uz jasno mam .. 😄
Asi takhle [odkaz]
bmw nie je moja krvna skupina a asi ani nikdy nebude... je to u mna nieco ako ford alebo citroen ci renault .. proste nie nie a este raz nie 😢 hoc je najlepsie ok nech je .. bmw malo vzdy superuta to mu neberiem. ... ale mne sa to auto proste nelubi .. sorry ... viac sa mi paci ghibli alebo A6 pripadne lexus ... co vravis na ten novy lexus GS? ( tusim sa vola uz ES ) vyzera ze bude famozny :yes:
BMW je jiné auto...skvěle jezdí , motory super , ty silnější..
Ale interier si k Audi a hlavně k Mercedesu nemůže ani čuchnout.
Ale interier si k Audi a hlavně k Mercedesu nemůže ani čuchnout.
Myslíš předokolkový Lexus? Ten může konkurovat leda Hyundai a Kia...U té vyjma Stingeru, ten by ho roznesl na kopytech :no: :no:
Londonbridge
Nesuhlasim s tebou. Mercedes sa uz davno nebere ako auto pre fakturantov, kolotocarov a orieskarov. To auto ma nieco do seba ale len ked v nom odjazdis tisice kilometrov . Nie je to ziadna laska na prvy pohlad. ja mam pomerne stresove zamestnanie a nepotrebujem sa este stresovat a triast v aute . Na to je MB ako stvoreny ukludnujuca jazda v prijemnej kabine s brumlavym 6 valcom ale ako vravim to chyti cloveka az ked odjazi tisice km a vystupi z toho auta ako keby nikde nebol. Mozno by som ho vymenil za A6 len cena by musela byt kapanek zaujimavsia ako mi ponukali inak nemam ziadny dovod ani argument....
Londonbridge
OK, AMG je ina liga ta najlepsia. V F1 z nich ma Ferrari uz blato v trenirkach a v civilnych Amg ckach budu mat blato v trenirkach spolujazci . Mal som tu cest v E 63s strasnejsi zazitok som mal len raz na 1100 Suzuki motorke vzadu tam sa spatne drzalo. V obidvoch pripadoch som dal radsej trenirky do pracky...
>😁
>😁
porovnavat klasicku A6 s AMG je kusok take.. no .. hmm ... urcite RS6 uz bude zase o inom ako klasicka A6 ... uz ta sucasna RS6 v Rastovom teste na mna urobila velky dojem... tym ale netvrdim ze AMG nemoze byt stale naj... casy ked audi len dotahovalo medvede a vrtule su zda sa uz definitivne prec... a dnes podla mna prave audi uz vyzera tak nejak komplexne najlepsie
Nejlepší je [odkaz] 😉
F1 se změnila... Ross Brawn prodal tým neschopnému Mercedesu, který dopředu vyvíjel motor i koncept, na nějž ostatní museli dřít a koncept AMG se jednoduše použil. Beru to jako špínu.Nikdo se z nich nepřipodělal.
Mimochodem, stříknout si z civilního auta? 😉
Mimochodem, stříknout si z civilního auta? 😉
Už opravenym kusem nebo chrličem NOx?
1. Koncern bude na kvalitu i zákazníky s.át dál = furt stejně
2. To že její konkrétní C5V6 kdysi bylo o hodně ale fakt hodně lepší než podobně stojící A4 2.0TDI = o tom žádná
3. Na příměstkej velkoměstskej provoz = sem ani v druhym roce nic lepšího nevymyslel. Viz taxíky Prius třeba ve Vídni ale všude po světě = nejsem sám. Čim jinym najezdíš milion kilometrů s minimem nebo dokonce žádnou opravou. A eště moc nesmrdíš? No s ničim 😄
4. Já mám šestiválec = ale v benzínu. A6 v naftě bez bonusovýho chrlení NOx = zatim neni. Ale určitě to vyřešej =snad líp než SW dieselgate 😉
Když šest novejch válců = tak třeba v řadě = ty nový MB R6hybrid se mi moc líběj
To jak to jede a co to žere = to je geniální :yes: 😄
RAV4 je 4válec 2,5 litr = úplně novej má za sebou jednu cestu do Ostravy a zpátky = za 5,7 litru 95oktanovýho. Na nezajetý SUV v benzínu = dobrý :yes:
Ty seš nějakej zpomalenej? Dneska píšeš samý blbosti = RAV4 197 hybridních koní sem ti vysvětlil už před pár hodinama = viz já 10😁0 😄
Fakt tě to napadlo? Ty máš teda den >😁
Snad víš co máš sám pod kapotou = co počet válců hlavně aby sis nepoplet benzín s naftou >😒]
Na 2,5 a mejch zkušenostech neni nic tajemnýho = teď RAV4 a kdysi Subaru Legacy = obojí 4válce
Ten V6 má trochu větší objem
Velkej já = teď nejvíc km nasedí v hybridu = relativně malym >😒]
No vidíš = a přesto Colombo byl ženatej = a Howard z Teorie velkýho třesku taky měl matku = i když tu taky nikdo nikdy neviděl = jen slyšel 😄
Ale ty to pomotaný máš = nejsem zrovna malej, spíš naopak >😒]
Fšici podobně bystrý? Nemohli byste si udělat nějaký společný foto? Docela by mě zajímalo >😒]
[odkaz]
Já tě šidil = vim jak vypadáte [odkaz] 😄
Hádej kterej sem já [odkaz]
Ale ať to hraju s váma = ty budeš Aquaman žejo = koukáš na Big Bang Theory? >😒]
Jestli si naletěl nebo si jen zkusil napálit mě = to víš jen ty 😄
A Karel rozhodně neni zbabělech = buď podvodník nebo trouba co naletěl 😉
Přijde mi nesmírně trapné muset se neustále obhajovat, ale daleko trapnější je tvoje neustálé zpochybňování a naznačování podvodu. Na tomto eshopu jsem objednal tuto láhev: [odkaz]
Většina svéprávných občanů starších 18-ti let ví, že když jim přijde balíček, je na něm napsaný odesílatel. V tomto případě to byl výše uvedený eshop, nikoli "Karel XYZ".
I lidé ze dna společnosti, s velmi nízkým IQ poznají, jestli je nebo není láhev alkoholu originálně uzavřená. Předpokládám, že kdyby nebyla, nepil by jsi z ní. K tomu předpokládám, že láhve u nás prodávané musí mít neporušený kolek. Z toho všeho vyplývá, že by jsi i ty měl z těchto jemných indicií (odesílatel eshop s alkoholem, uzavřená láhev, kolek) poznat, že Karel nemohl podvádět.
Pokud by tyto "náznaky" nestačily, nabízí se ještě logická úvaha, jestli je pro mě jednodušší neuznat prohru a neplnit, než shánět někoho, kdo pracuje v likérce a umí originálně uzavřít a okolkovat láhev s o něco levnější whisky.
Pokud ti ale toto všechno dávno došlo samotnému a jen mě pořád urážíš ( i když jsem bez výmluv uznal prohru takovému xindlovi a zaplatil), tak mě to taky nepřekvapuje. O tvých morálních kvalitách si iluze už dlouho nedělám.
Nezajímaj mě tvoje konstrukce = sme dva středně zkušený pijáci a okamžitě sme porovnali s levnější whisky stejnýho výrobce = která v přímym porovnání byla jednoznačně a snadno poznatelně lepší
Blue Label známe už z dřívějška = pro mě možná vůbec nejlepší whisky co sem kdy pil. A pil sem i dražší. Neumim odhadnout co v tý láhvi bylo ale metanol ne = byla to podle mě pravá ale levnější whisky = třeba nějaká za pětikilo nebo tak
Zdaleka se nevyrovnala ani Johnnie Walker Black Label kterou koupíš za 600 až 800 kč
Vzhledem k tvym reakcim na výše napsanej fakt = a tomu že to neustále dokola okecáváš = se mírně přiklánim.. 😄
OMFG, tak tu ste sa uz asi viaceri pekne zblaznili... 8-s
Nic, j€bem ja na to, som rad, ze uz sa tu len obcas pozriem, pouj€bavam sa na par psychopatoch a dalej sa tu nestresujem. Islo to dole vodou davno a dlho. Furt ale neviem, kedy to tu dosiahne to povestne dno, od ktoreho by sa dalo odrazit.
A mozno ani to nie: Kamarat ma teoriu, ze na dne je bahno a akonahle sa snazis od neho odrazit, len sa zaboris a si tam uväzneny naveky. :-!
Tebe ale Karle a par dalsich, ktori si to zasluzia, zdravim v dobrom, a uzivajte si to tu 😉
Ta teorie s bahnem se mi líbí!
Fakt by mě zajímalo jestli si naletěl nebo doufal že naletim já = škoda že to neni jak zjistit 😐
Hele Karle jestli se trápíš = žes mi poslal levnou napodobeninu a že ses nechal podvést = tak se netrap. To se prostě stává
A jestli se trápíš = že to neprošlo = tak se trap 😄
No a ty si se nezměnil = tak se měj se 😉
I když reakce když sem mu to okamžitě napsal = jen do SZ nechtěl sem ho ztrapňovat = byla taková rozporuplná. A sou dodnes = takže se mírně přiklánim.. >😒]
Vůbec mě nepřekvapuje, že nerozezná ani blue label od white label! >😒] 😉
Nesuď podle sebe = jasně že bys Blue Label nepoznal = když si ho nikdy nepil 😄
Hamme..klídek.
Tohle Audi je sakra dobré auto.
A diesel v šestiválci je naprostý standard této třídy.
Nelíbí se mi v interieru digi štít a vše dotykové..divná doba.
Nad tlačítka není ! 8-s
Zatim na to nikdo nereagoval = ani redakce 😄
Bože, nejak sa v poslednej dobe všade množia konšpirátori, už aj na acz. 8-s [odkaz]
Ale jinak sem to vyhodnotil jinak = než ty. Výroba A6 je sice zastavená, ale pár kousků který chrlej násobky NOx na prezentaci klidně poslali = to je asi nejpravděpodobnější varianta 😉