Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Druhý závod Octavia Cupu na Red Bull Ringu: Páté místo!

Nepamatuju takové nervy. Když jsem se probudil do totálně propršeného Red Bull Ringu. Nakonec z toho ale bylo úžasné páté místo!
Zpět na článek
20. 5. 2018 19:28
20. 5. 2018 15:02
Poslouchá na slovo!
Dinar tu včera napíše "do pětky" a Machi si dá páté místo, navíc na vodě >:D

Příště tedy bedna :yes: RBRing je krásně plastický a příjemný na zapamatování, byl jsem na něm jednou a moc se mi líbil. Umím si na něm představit velký závod ;-)

Gratulace Martine! :yes: :yes: :yes:
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Floyd
20. 5. 2018 15:04
Re: Poslouchá na slovo!
S tím Dinarem jsem to chtěl napsat taky >:D >:D >:D
Gratuluji k pátému místu a díky za obsáhlejší čtení, shltnul jsem to na jeden zátah a cítil v tom ty nervy a emoce :yes:
Avatar - Dinar
20. 5. 2018 16:39
Re: Poslouchá na slovo!
Startoval z první řady, v kvalifikaci byli od pátého v časech prakticky nastejno, tak se mi to jevilo, že by to do pátého vyjít mohlo. >:D :yes:

Martine, velká gratulace! :yes:
A věřím, že ten závod pojedeš v hlavě ještě několikrát, mně to vždycky drží aspoň týden. :-) ;-)
20. 5. 2018 15:37
Pane Machalo, smekám a ...
...rozhodně lepší a smysluplnější než marné a zbytečné kroužení mezi stromy v Bělé pod Bezdězem. Byť třeba s BMW M240i.

Ještě jednou - gratuluji a jsem rád, že můj předpoklad, že ještě nejste úplně ztracen, vychází. ;-)

To se dá číst, dá se na to dívat a má to koule. Se skromností, s citem pro realitu je to hlavně opravdové. DĚKUJI ! :yes:

Přeji mnoho dalších úspěchů, sem patříte, tady jste se našel ! :yes:
Rozbalit vlákno
0
Avatar - lyon667
20. 5. 2018 19:28
Tak gratulace
Do konce sezony daleko, to by mohla cinknout i nejaka bedna ;)

Btw, da se to nekde shlidnout online, jako Mostecky zavod?
Rozbalit vlákno
0
20. 5. 2018 19:41
Diky moc!!!
Chlapci, diky moc! Mam strasnou radost, tohle si budu uzivat jeste dlouho... Zkusim sehnat onboardy a pak by mel byt sestrh na nova sportu. Zatim ale nevim kdy. Jeste jednou diky za podporu!
Rozbalit vlákno
0