Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Milan Red si s přeplňovaným osmiválcem brousí zuby na Bugatti Chiron

Rakousko je zemí, v níž se zrodil automobil, který nese jméno Milan Red a chce svou exkluzivitou i výkony soupeřit s těmi nejlepšími hypersportovními vozy současnosti.
Zpět na článek
31. 7. 2018 19:03
31. 7. 2018 20:10
31. 7. 2018 20:26
31. 7. 2018 20:49
1. 8. 2018 00:55
1. 8. 2018 07:48
31. 7. 2018 20:35
1. 8. 2018 06:58
1. 8. 2018 00:54
1. 8. 2018 06:26
1. 8. 2018 07:35
1. 8. 2018 22:39
1. 8. 2018 23:12
2. 8. 2018 07:11
2. 8. 2018 08:13
Avatar - Hammunasakra
31. 7. 2018 19:03
Design
Tak vzhledově to je super = aspoň pro mě :yes:
Rozbalit vlákno
10
Avatar - 3_diamanty
31. 7. 2018 20:10
Re: Design
kym sportiaky akoby dizajnovo ozivali tak klasicke vozy su cim dalej akoby unisexovejsie ..... ja som dnes doobedu videl v Presove vystaveneho uz noveho ceeda v jednom OC ( kolega wakatanka iste bude vediet kde ho najde :-) ) ... a musim priznat ze nazivo som bol sklamany .. bocny profil slabota .. predok a la focus.. zozadu akoby leon... kabina zrejme rovno prevzata komplet z mazdy ... celkovo by to znieslo aj logo honda alebo mazda alebo kadeco ine len kiu tu moc uz nevidim .... aj ked nemam pochyb o uspechu musim priznat ze fakt som sklamany... kym sucasny ceed je sam sebou tak ten novy je akoby zmes 4 roznych aut dohromady... golf je aspon stale golfom hoc nie je velky fesak ale je sam sebou a to aj v kabine....... ach jo... aj ked chapem ok... kazdy uz robi vsetko podla tej istej sablony takze asi si musime zvyknut ze hatche budu cim dalej podobnejsie :-( .. ale to uz fakt asi aj toho golfa radsej alebo astru... co by som nikdy necakal ze poviem ale asi unisex zvitazil aj u niektorych ki uz pred srdcom a atraktivitou a vlastnym stylom aky som u kii vzdy chvalil ...

no nic... kia skalmala... ale uz sa tesim na golfa 8... :yes:
Avatar - Hammunasakra
31. 7. 2018 20:20
Re: Design
Málokdy tě kritizuju = ale pod takovouhle superbombou = se těšit na golfa? Jako fakt? ;-)
Avatar - 3_diamanty
31. 7. 2018 20:26
Re: Design
mensi off topic ale kde sa mam vyplakat? >:D .. tu kde ani cert neberie ( aneb pod clankom o sportiakoch ) s tym aspon nikoho neotravujem a kto chce odpise kto nie tak to ocami preskoci ... ale dnes som mal proste vizualny sok a sklamanie ... novy ceed je nazivo za mna jedna velka unisex nuda ... a to bol este na slusnych kolach ... ale obavam sa ze v beznej verzii to bude docela neviditelne auto ako sucasne octavky pred faceliftom :*) ... dodnes som nepochopil tomu jeho C stlpiku... ved zboku je to priserna krivka ... neladi to.... co bolo na sucasnom ceede tak blbe ze musel radikalne zmenit to co bolo uspesne a dobre a co sa ludiom pacilo ? aj sucasny interier v ceede mi stredovou konzolouprisiel krajsi ako ten novy
... priznavam som sklamany ...a to u kii som casto nebyval.... o to viac sa tesim prave na konkurenciu ako je novy golf.... lebo ten dufam nadalej ostane golfom a nebudeme tam u neho vidiet ziadne mazdy focusy a pod...
Avatar - Hammunasakra
31. 7. 2018 20:34
Re: Design
Tak jo = Milan Red V8 quattro turbo si to teda nezaslouží = ale sem zvědavej na techniku novýho [odkaz] :-)
Avatar - 3_diamanty
31. 7. 2018 20:49
Re: Design
uz som to tu spominal ze novy auris sa mi paci viac ako novy ceed... a zaroven sa cuduj sa svete vobec neponasa na mazdu alebo seat ci focus a to ani kabinou .. nicim .. toyota ma svoj styl .. vzdy je sama sebou a ma vlastnu charizmu a to mi imponuje ... novy auris je tak opat sam sebou ale zaroven je ako toyota rozpoznatelna aj z kilometra ... rovnako dalsim sklamanim u ceedu je u mna to ze nema hybrid ktory by prave konkuroval aurisu... tu toyota vie kolko bije a ma to perfektne naplanovane... ale ked konkurencia sama spi tak sa jej potom vcelku lahko planuje ... ;-)
Avatar - Beefcake
1. 8. 2018 00:55
Re: Design
Bud rad, ze si nespomenul na Mitsubishi Eclipse 8-s
Avatar - wakantanka
1. 8. 2018 07:48
Re: Design
Kolega je pri mori a po centrach velmi nechodi :-) Tipujem vsak ze viem kde si ho videl. :-)
31. 7. 2018 20:35
Re: Design
Tenhle design tu uz byl: VECTOR RAVEN
Avatar - Beefcake
1. 8. 2018 00:54
U
Uzasny dizajn.
Rozbalit vlákno
6
1. 8. 2018 06:26
Re: U
To predné čelo je úžasný aerodynamický prvok...horšie jak otvorená skriňa. Dizajn pre dizajn, len nech to za každú cenu vyzerá drsne. Pritom potrebné vstupy na vzduch majú relatívne malú plochu.
Avatar - Hammunasakra
1. 8. 2018 07:35
Re: U
No to sou amatéři = že je to nenapadlo :-|
1. 8. 2018 22:39
Re: U
Tak to si píš, že nie. Dnes je prioritou výraz, nie aerodynamika. všimni si, pred rokmi sa Cx udávalo u každého nového auta, dnes sa tento parameter dozvedáš zriedka. Prečo asi... Proste s apočíta s tým, že dnešné motory sú dosť silné naa to, aby väčší odpor vzduchu hravo prekonali. Dnes sa aerodynamika pomaly viac rieši u ťahačov a autobusov..
Avatar - Hammunasakra
1. 8. 2018 23:12
Re: U
U takovýhleho výkonu = aerodynamiku a přítlak prostě řešit musíš

A řeší se i u celkem běžnejch aut [odkaz]
2. 8. 2018 07:11
Re: U
Prítlak a aerodynamika spolu súvisia, ale sú to dve rôzne veci. Tvarovanie čela tohto auta nemá s prítlakom a aerodynamikou veľa spoločné. Samozrejme, že sa to rieši aj u bežných áut, dokonca tam sa to často rieši dôkladnejšie ako u takýchto párkusových exotov, pretože na to majú prostriedky aj ľudí, čo nebýva prípad takýchto malých firmičiek. O kompetentnosti a odbornosti týchto výrobcov si zase netreba robiť ilúzie, kádrovú základňu majú logicky podstatne slabšiu ako napr. mainstreamové automobilky.
Avatar - Hammunasakra
2. 8. 2018 08:13
Re: U
Aerodynamická efektivita = je poměr přítlaku a odporu ;-)

Viz muj avatar = i menší firmy maj tohle dokonale zmáknutý = navzdory tvejm iluzim. U takovýhohle typu auta = naprostá nutnost. Tvá teorie že velký firmy to musej dělat líp = napříč oborama včetně mýho [odkaz] je blbost. Je to jen o konkrétnim výrobci = tady při ceně 50 mega = nepředpokládám = to co ty

Osobně mám zkušenost spíš přesně opačnou = velkovýrobci na to často víc serou = ale neni to pravidlo. Obecně spíš platí určitej základní vliv ceny = tady velmi vysoký