Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Modernizovaný Fiat 500X se blíží. Dostane zcela nové motory

Krátce po Jeepu Renegade se modernizace dočká i jeho sourozenec s italskými znaky, Fiat 500X.
Zpět na článek
Avatar - Ada je zase tady
8. 8. 2018 09:38
Motory ? Je na čase!
Podívejte se na teploměr, co způsobily benzínové motory s vysokými emisemi CO2. Je čas na nové diesely!
Rozbalit vlákno
4
8. 8. 2018 09:58
Re: Motory ? Je na čase!
Ty seš fakt králem demagogie, Ádo! >:D >:D >:D
Avatar - Ada je zase tady
8. 8. 2018 10:27
Re: Motory ? Je na čase!
Ale vůbec ne. Kvůli oblibě benzínových motorů nastane v příštích desetiletích hladomor a velké stěhování národů [odkaz]
8. 8. 2018 10:39
Re: Motory ? Je na čase!
Keby som tu bol novy poviem si ze vysoke teploty akurat udreli tebe na mozog, ale tieto naftove bludy si schopny vypotit aj keby bolo vonku -20
8. 8. 2018 11:22
Re: Motory ? Je na čase!
Z jednoho spotřebovaného litru nafty se uvolní více CO2 než z jednoho spotřebovaného litru benzínu (o dalších emisích nemluvě).
Avatar - kari.laz
8. 8. 2018 09:59
výkonové spektrum zdá se dobré
Jen mi úplně nevoní 132KW z 1,3. U auta, co má být navíc SUV by se mnohem více hodil takový výkon klidně z dvoulitru.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - Blue Sun
8. 8. 2018 16:17
Re: výkonové spektrum zdá se dobré
Dvoulitr pod takhle krátkou kapotou? Ne, neděkuji. Stačilo to před lety v Neonu, jakákoli oprava či údržba byla neskutečná dřina. Okolo motoru prostor sotva na prostrčení klíče, natož na ruku. V dnešní době, se vším příslušenstvím kolem, si to nedovedu ani náhodou představit.
Avatar - 3_diamanty
8. 8. 2018 18:28
Re: výkonové spektrum zdá se dobré
s tymto malo kedysi problem aj RS4 audi este s mototom 4,2 V8... miesta minimum.. problem s chladenim atd... ako keby tomu autu nestacil aj nejaky 3 liter.... suhlas... k tomu aj hmota na predok.. cim tazsi motor tym nepredvidatelnejsi predok... napr 1,9 dizel vo felde to bola fatalita... naprava odchazala sama od seba uz len kvoli "nadvahe" ... tiez nie som za litrove kosacky ale tiez mi nevonia ak pod kapotou ma byt zase nejaky mastodont ktory tam ocividne tiez nepatri.... navyse ako pises... je fajn ak okolo motoru je aj kusok miesta v pripade potreby... :yes:
Avatar - euro89
8. 8. 2018 16:47
Re: výkonové spektrum zdá se dobré
Presne. Mam vyzkouseny jak 500X 1,4T 4x4, tak i Mazdu CX-3 2,0 AWD a za me jednoznacne Mazda. :yes: Nehlede na to, ze Mazdu muzu mit s normalni prevodovkou a Fiata jen s automatem. Kombinaci benzin/manual/4x4 v Turine neznaj. Jedina velka nevyhoda Mazdy je, ze do ni nejde objednat rezervni kolo, ktere zase naopak Fiat jako jedna z mala znacek stale nabizi. Spojit vyhody tehle dvou aut dohromady, tak by vzniklo naprosto ideani male SUV...
Avatar - 3_diamanty
8. 8. 2018 18:33
po vzore renegade
aj tu chvalim obzvlast tu 1,3T v kombinacii s 4x4 :yes: 500X sa mi paci ale vizualny facelit mi tu ani nepride nutny ale jasne chapem... ;-)

takze 500X to ma na dalsie roky "v kufru" .. ale co dalsie modely? napr panda? tam facelift stale nic? a nove punto? aha ok... jasne... toto nie je vw ale fiat ;-\
Rozbalit vlákno
0