Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Napjatě očekávané BMW Z4 je tady. Zatím ve formě limitované edice

BMW Z4 se podle očekávání představilo na přehlídce Concours d’Elegance v americkém Pebble Beach. Mělo to ale jeden háček.
Zpět na článek
Avatar - lamal
27. 8. 2018 12:30
Re: Z4
ty si strasny vtipalek >:D Hitmanko pc gamerko aka husty chlapec ;-)
27. 8. 2018 10:54
Re: Stinger mini
Seriozne nevidis podobnost? >:D

[odkaz]

[odkaz]
Avatar - pradeda777
25. 8. 2018 15:02
Re: Jozef Kabaň
Tak tak...je nejvyšší čas, aby se BMW odpoutalo od stereotypu. Bude to jistě riskantní cesta, ale MB se to povedlo. Proto také dávají v prodejích BMW na frak.... :-!
Avatar - Markus1
25. 8. 2018 01:00
Z4 coupe.....
Odkedy som zbadal nowu generaciu z4..... si ovela viac vazim ze mam jeden model z4 coupe e86 3.0 s manualom v garazi a vzdy ked si na to spomeniem hreje ma neskutocny pocit na dusi lebo je to tak krasne a uzastne auto :-) :-) :-)
24. 8. 2018 22:02
Re: dizajnove sklamanie
Ahoj. Ze vzhledu nové Z4 jsem tak trochu zklamaný. Totálně neforemné, křivkama a hranama přeplácané. Navíc tam vidím trochu SLK, trochu Fiat 124...proč proboha? Kde se vytratila nějaká originalita? Je fakt zase na druhou stranu, že BMW se vrátilo k vlastním hodnotám a jezdí, tak jak slibují v jejich slavném sloganu. To se o předchozí generaci BMW modelů(krom vyjimek) říci nedalo. Jsem si jist, že nová Z4 jízně bude mnohem lepší, než její tupý/těžkopádný ikdyž hezčí předchůdce. A to je pro mě ta nejlepší zpráva
;-)
Avatar - HitmanPB
24. 8. 2018 21:36
Re: Z4
už to tu niekoľkokrát bolo...

[odkaz]

[odkaz]

.. pochopiteľne aj technika je identická..

... pekný večer :-)
Avatar - lamal
24. 8. 2018 15:31
Re: Jozef Kabaň
suhlasim, BMW aktualneho datumu su jedny z tych najmenej pritazlivych... pre mna
Avatar - lamal
24. 8. 2018 15:30
Z4
Z kazdej strany pekne, z predu trochu Fiat 124 len s rozdelenou maskou na 2 casti...

[odkaz]
24. 8. 2018 14:51
Re: Stinger mini
Díky bohu!
Chlapi, vy mi dáváte :-)
24. 8. 2018 14:09
Re: Boční profil
Boční profil vzhledem ke třídě auta (malý roadster) mi přijde perfektní, vyvážený a elegantní.
[odkaz]
Jediné co jej kazí jsou ty přední lampy, ty tam vybíhají dozadu jak na nějaké Číně.
King of the road podle mě zůstává 718 Boxster.
Avatar - Dinar
24. 8. 2018 13:26
Re: Strašné černé doplňky...
No, sláva, konečně obrázky auta bez té leskločerné záplavy, to auto z videa je o sto procent lepší, a přitom jde jen o pár změn. Paráda! :-)

P.S. A ještě zmíním interier, naprosto dokonalý. :yes:
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 13:16
Re: Boční profil
bok je uz dost vysoky.. auto kratke ale zboku neskutocne vysoke tie dvere aj hmota nad kolesami ( a to ma urcite aspon 18tky uz ) ... celkovo je akesi obezne... pozri si pritom zboku Z8... daleko krajsia aj hmotou lepsie vyvazena :yes: inak vedla tejto Z4 je aj fiat 124 krasavec .. hoc tiez mi pride uz akysi prerasteny a tucny ... najlepsie posobi na mna MX5 od mazdy .. :yes:
24. 8. 2018 13:13
Boční profil
se mi líbí, ale zadek i předek mi přijdou hodně divné, hlavně lampy mi k tomu autu vůbec nesedí no a ten přední gril ten je jak pěst na oko.
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 12:54
Re: P308
to si vsimnu mnohi zakaznici asi az ked sadnu za volant ;-) .. ale inak dalsi nepochopitelny nezmysel suhlas...
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 12:52
Re: Stinger mini
ja tu kusok vidim aj konkurencneho medu bedu ;-) .. take skoro SLK-cko :yes:
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 12:47
Re: dizajnove sklamanie
Z8 posobi ako socha .. elegantne krasne jednoliate .. kdezto toto Z4 je na predok ako tie papierove japonske origami ... ale co je hlavne u mna.. neladi mi to... neladia mi tu ani ladviny ani svetla so zbytkom... to je asi to najvacsie sklamanie... lebo niektore ine auta maju tiez kdejake harakiri na predku ale ladi im to... tu mi ale nic nesedi... zadok auta akoby dizajneri robili pol roka vo dne v noci fakt parada... ale ten predok akoby zbastlili za dva dni pred terminom ... tak mi to obrazne pride ... neber to v zlom .. auto to bude urcite paradne a jazdecky dokonale ... ale bmw predsa vie aj krajsi dizajn... daleko krajsi .. vid aj nejaka starsia este Z3-ka... dodnes krasna
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 12:43
Re: Jozef Kabaň
suhlas a o tom sme sa tu bavili uz neraz.... a ja uz na jozove diela cakam tiez... ale nebude to hned este ... kazdopadne on by mohol vratit bmw dizajnom tam kam patri :yes:

kazdy ma iste roky dizajnovo slabsie.. ved ani mazda nemala vzdy krasavice.. a boli roky ked aj audiny boli neskutocne suche ci povedzme toyoty ... a teraz akoby era bmw bola tiez kdesi v bode mrazu ... ale jozo je tam prave na to aby ich vratil tam kam patri tato znacka aj v dizajne :yes:
24. 8. 2018 12:41
Re: dizajnove sklamanie
Asi každý vidí co vidět chce. Když se dívám na tebou velebeného Stingeru, tak tam ještě komplikovanější kouskování nevadí. Tady mi to přijde slušně sladěné (ale opět, odkaz ve videu s nečernými doplňky vypadá lépe).
24. 8. 2018 12:38
Re: P308
Už se to tu komentovalo, je to samozřejmě špatně.
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 12:37
Re: Stinger mini
kia nema ladviny ani ich nekdy nemala ... ;-)

najkrajsi face kie ma dodnes za mna jednoznacne sorento [odkaz] ... :-)

PS: niekedy mam pocit ze nie kia nahana bmw ale akoby bmw uz pokukovalo po kii [odkaz] tie masky maju coraz podobnejsie .. ved uvidime kde to nakoniec s tymi ich ladvinami bawo dotiahne ale za mna je fakt najvyssi cas aby tam uz jozo zamakal a dostal ich z tohto celeho bludenia uz vonku :yes:
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 12:37
Re: Stinger mini
ale ved od paju to bola ironia ;-)
Avatar - Rubb
24. 8. 2018 12:36
Re: Stinger mini
Jj. úplně jašně vidět, že BMW hledalo inspiraci u Stingera... např v tom, že obě auta mají ledvinky, co??? I když v případě Kie trochu nedotažené >:D
Avatar - Rubb
24. 8. 2018 12:33
P308
Koukám, že BMW se inspirovalo s budíky u P308 (ten obrácenej otáčkoměr)...co tak všem vadí, ale u BMW si toho zatím nikdo ani nevšiml >:-[]
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 12:28
Re: dizajnove sklamanie
to bondove Z8 je siroko daleko najkrajsie bawo ake kedy vzniklo ... teda aspon u mna :yes:

a tato Z4 je len akesi dalsie bmw podla najnovsej sablony len skoda ze v reale to uz tak nefunguje ako na pocitaci na sablone ;-\ ... kde su tie casy ked dizajn mal v bmw ozaj este aj akusi vahu a hlbsi zmysel.. :*)

naraznik ladviny svetla.. nic mu tu neladi .. milion hran a patvarov v narazniku ale nic co by potesilo oko :*)
24. 8. 2018 12:18
Re: Stinger mini
Áááááááááááááááááááááááááááááááá!!!!!!!!… />...dobře, střelím se sám. 8-s
24. 8. 2018 12:13
Re: Jozef Kabaň
Tápou asi ještě víc. Moc opravdu hezkých aut v poslední době nevzniká.
24. 8. 2018 11:47
Re: Stinger mini
Přesně, možná i Ceedem >:D
24. 8. 2018 11:47
Re: dizajnove sklamanie
Já tam tu evoluci vidím, kam jsi dal voko?

[odkaz]
24. 8. 2018 11:43
Re: Jozef Kabaň
Jestli je tohle tápání, tak nevím co dělají ostatní >:D
Avatar - wakantanka
24. 8. 2018 11:40
Re: dizajnove sklamanie
hm, spoj tie ľadvinky, prehoď odznak na kapote a takto spredu Fiat 124 spider jak lusk >:D
bez tých čiernych doplnkov, tak ako píše paja vyššie, jednoznačne lepšie a krajšie.
24. 8. 2018 11:34
Re: Strašné černé doplňky...
súhlas, aj tá maska je potom lepšia
24. 8. 2018 11:33
Re: Stinger mini
Seber odvahu, ještě trochu zavzpomínej. Pak se podívej pravdě do očí. Vyjdi ven, naposledy obrať zrak k nebi....a střel se do hlavy!
Bude to pro tebe vysvobození.
:-!
24. 8. 2018 11:32
Re: Strašné černé doplňky...
O tom ale rozhodne zákazník, nie výrobca….
24. 8. 2018 11:20
Jozef Kabaň
Podle mě momentálně BMW v designu tápe, a už se moc těším na výtvory Jozefa Kabaňe.
24. 8. 2018 11:16
Stinger mini
Jasne vidiet ze BMW sa inspirovalo stingerom :-!
Avatar - Magister
24. 8. 2018 11:06
Re: Strašné černé doplňky...
Souhlas. Ale jinak palec nahoru. Víc takových aut na naše cesty!
Avatar - 3_diamanty
24. 8. 2018 10:58
dizajnove sklamanie
studia bola podstatne na predok krajsia.... uzsie svetla jej pasovali viac ale hlavne boli viac baworacke ... toto je uz take skor medovske bedovske a keby to malo masku z medveda tak sa asi nik nepohneva ... pritom zadok je fak pekny.. co uz no..... zlata Z8... dokonca vlastne aj ta predosla Z4 bola krajsia.... menej placata a viac elegantna a baworacka .. popravde ani tie "akoze" ladviny sa mi tu vobec nepacia... ozaj ten face neslo inak? ved zadok tak krasne ladi a face zrazu takato hruza doslova ... nechapacka... proste to neladi ;-\ ... ale tak par kusov iste vo svete preda :yes:
24. 8. 2018 10:53
Strašné černé doplňky...
...bez nich to vypadá mnohem lépe (o černých kolech ani nemluvím).

Tady video: [odkaz]
24. 8. 2018 10:40
lepšie ako prvý dojem
tie štylizované fotky deformovali, tieto reálnejšie sú lepšie, je tam aj dlhá kapota, aj štýl, môže byť. Zadok je síce čistá hviezda, ale vyzerá dobre. Tiež mi chýba trochu agresivity vpredu z konceptu, u prémie a zvlášť u štýlovky to nemuseli tak uzemniť.
24. 8. 2018 10:15
Koncept vs. Série
Na konceptu se mi líbily užší přední světla, auto vypadalo agresivnějc, tyhle baculatý jsou takový roztomilý, ale furt je to jedno z opravdu mála BMW, který se mi líbí.