Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Gt
| 27. 9. 2018 19:58
Za mě dobrý :yes:
Interiér ve světlém provedení bych označil dokonce za moc hezký. Ten tmavý mě připomíná herní automat. Je to jen o konfiguraci a nastavení podsvícení. Rozhodně raději tohle i v základu :-) než ohavhost od Audi A7.
Gt
| 28. 9. 2018 06:58
Konkurovat to má samozřejmě Porsche panamera a nikoli a7. A na Porsche se to mu. kuli interiéru nechyta. Jak píšeš auto pro cirkusaky.
Avatar - Hammunasakra
Gt
| 28. 9. 2018 08:49
Koukám že pro cirkusáky se dělaj = dost slušný auta :yes: :-)

Hodně dobrý motory = a jezdit to bude asi dost slušně ;-)

Nemá to = samozřejmě = konkurovat oběma? :-)
Avatar - iudex
Gt
| 28. 9. 2018 08:41
U mňa je to tak na pomedzí, na jednej strane tá základná myšlienka (veľký športovo ladený liftback á la Panamera či A7) je mi veľmi blízka, prifil je fajn, zadná časť super, tam tá tvrdená príbuznosť s AMG GT je, aj interiér je vymakaný (aj keď tu paradoxne platí, že menej je viac a menej vyčačkaná verzia vyzerá lepšie ako plná výbava), o dynamike nepochybujem, motory super. Na druhej strane mi vadia viaceré detaily, napr. ten predok je ako z SUV, čo je dobre vidieť na priamom prednom pohľade, je to skrátka málo dynamické a moc robustné. A hoci interiér pôsobí luxusne, k športovému kvázikupé by som prijal strohejší interiér s klasickými budíkmi, tablety sa mi k štýlu auta nehodia vôbec. No a napokon je tu jeden problém, že to jednak vyzerá viac ako CLS než AMG GT, jednak to ani technicky s GT nemá nič spoločné, ale je to technika a podvozok E - triedy. Ako povedali v jednom anglickom teste: prídeš na GT4 a sused sa Ťa spýta: to je to nové CLS? Trošku blbé, keď máš auto o polovicu drahšie než CLS. A pri technickom základe v E-Klasse ho ani nepresvedčíš, že to je príbuzné AMG GT.
Avatar - wakantanka
Gt
| 28. 9. 2018 09:08
:yes: :-) :yes:
Gt
| 28. 9. 2018 10:37
Poznámka s CLS je dobrá! Cenově, motoricky i tržně podobně postavená auta. ;-)
Gt
| 28. 9. 2018 10:36
Jakkoliv nepochybuji o technice, tak se mi tvary nelíbí. Hra na Porsche z hvězdou dělá z AMG GT 4d pro mě nepříliš přitažlivý model.

Tím neříkám, že za to kuwa nestojí, dokonce mě překvapily ceny, ty jsou nastaveny velmi dobře :yes:

Nicméně, tohle vše je jen vyjádření přes plakát, AMG GT jsem ještě naživo neviděl, snad až pojedeme přezouvat, tak si ho půjčím ;-)
Gt
| 5. 10. 2018 21:16
Pro mě světlý interiér znamená nepraktičnost, tudíž osobně bych volil tmavý :yes:
Design
| 28. 9. 2018 10:49
Za design :no: technika a motor :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku