Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Paříž 2018 živě: Na stánku Seatu nechybí Tarraco. Doslova! Stojí na střeše...

Jeden z nejextravagantnějších stánků má na pařížském výstavišti španělská značka Seat. Její nové sedmimístné SUV rozhodně nepřehlédnete.
Zpět na článek
4. 10. 2018 17:52
4. 10. 2018 23:12
Avatar - Ozzman
4. 10. 2018 12:00
Elegantní kompromis
Tiguan je na můj vkus hodně hranatý, Kodiaq má zase trochu rozporuplnou příď, tak Seat spojuje obě varianty do pro mne funkčního a elegantního celku, jehož výsledkem je SUV klasického vzhledu. Navíc i v té zelené mu to opravdu sekne. Jsem zvědav na první dojmy na živo a i z interiéru. Třeba při srovnání ATECA vs Karoq mi interiér mírně lepšé přišel práve u Škodovky, exteriér naopak.
Rozbalit vlákno
2
4. 10. 2018 12:47
Re: Elegantní kompromis
Ved zboku je to cisty tiguan, to tvoje lamentovanie je ako vyberat si rezen z polotovaru - nech vyberies hocico, chut bude rovnaka.
Avatar - Ozzman
4. 10. 2018 12:53
Re: Elegantní kompromis
Ale to není pravda, Tiguan má na muj vkus hodně hranatý čumák, ten je zde uhlazenější. Ok, možná to někomu nesedí, mne se z těchto 3 zatím Tarraco líbí nejvíc. Koneckonců ani takto veliké konkurence moc v mainstreamu není. Kia/Hyundai má Sorento/SantaFe (taky takové krabice) a pak Ford Edge, který mi ani jako SUV moc nepříjde.
Avatar - _Karel_
4. 10. 2018 17:52
Nadpis
Možná jsem nechápavej, ale nějak mi to nedává smysl "Nechybí, doslova! Stojí na střeše."
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Floyd
4. 10. 2018 23:12
Re: Nadpis
Inu Kolman :-)

Mimochodem, styděl bych se za to vydat cca tři rozvitější věty jako ucelený článek.
Avatar - Hammunasakra
4. 10. 2018 23:21
Re: Nadpis
Tak sou eště autoři který uměj psát = ale lidi je kupodivu moc neoceňujou = často i naopak :-)
Avatar - ROBERTOO
5. 10. 2018 08:12
Kvaltia&základ
Dizajnovo veľmi vydarené :yes: :-!
Dúfam, že dvíhanie stredovej opierky vodiča a spolujazdca už nebude sprevádzať zvuk hokejového rapkáča ako v Atece... na tom by mali popracovať, pretože pri aute v plnej za +34000€ je to smutné.
Ešte ma zaujíma, ako vyzerá exteriér a interiér v základnej verzii... nemáme foto?
Rozbalit vlákno
1
6. 10. 2018 20:46
Re: Kvaltia&základ
Taky by mě zajímalo jak to bude vypadat v základní verzi