Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - Dinar
Parádní textík,
| 31. 10. 2018 08:12
parádní zážitek, parádní auto. Díky, Martine. :-) :yes:
Parádní textík,
| 31. 10. 2018 08:34
Tohle je nejlepší článek na ACZ za dlouhou dobu. Jsem rád, že Martin se textu opravdu pověnoval, desetivětové fejetonky převzaté ze SM mě odpuzují. Tohle je zcela jiná liga, vracející mě do českých verzí mnohem prestižnějších magazínů před pár lety.

Čím dál tím víc se mi pseudokombík nelíbí, ale standardní karoserie má své kouzlo. Nemá smysl pochybovat o tom, že i 2t budou v podání Porsche umět zatáčet, nedotáčivost je spíš dílem rychlejšího nájezdu do zatáčky. Co mě zaráží jsou poměrně nízké otáčky maximálního výkonu, ale to jednoznačně souvisí s oturbením.

Velká paráda! :yes:
Parádní textík,
| 31. 10. 2018 08:44
Díky moc chlapi! Jenom škoda toho krátkýho svezení na okruhu, jezdil bych do aleluja:) Machi
Parádní textík,
| 31. 10. 2018 09:00
Machi, za tohle dík patří tobě! :yes: Lepší krátké než žádné svezení! ;-)
Avatar - speedfred
Parádní textík,
| 1. 11. 2018 10:49
Musím súhlasiť s chlapcami vyššie že sa to príjemne čítalo, ale vcelku ma šokovali represie čo majú nachystané na vodičov v Bahrajne :-(
Pekne že si takto môžete chodiť zajazdiť/testovať takéto autá,ale radosť je asi len polovičná keď sa jazdí vo vláčiku a so zapnutou elektronokou aj keď v Sport +
Avatar - KANKUNEN
Parádní text a v diskuzi stará známá jména uvažující
| 31. 10. 2018 10:00
mozkem. Jak už to bývá kniha bývá lepší než film a pro Machiho test kontra videa to platí trojnásob.
Avatar - Bubáq
Souhlasím s popisem bahrajnského okruhu
| 31. 10. 2018 12:02
Jeden z důvodů, proč si rozmyslet výlet na závod F1: širokánské tratě, ještě širší únikové zóny a jediná možnost, jak sledovat co se děje na trati, jsou velkoplošné obrazovky. Široká dráha nijak nezjednodušuje předjíždění, k tomu je nutné unfair DRS. Brrrr, Bahrain….
hezky clanek
| 1. 11. 2018 11:10
nicmene s tim Bahrajnem a represemi na cestach bych preci jen trochu polemizoval;-)
3 roky jsem tam bydlel a navic jezdil pracovat do Saudi. Za celou dobu jsem nebyl policii zastaven. O pokute nemluve. Vlastne jednou ano, kdyz jsme nejak spatne odbocil na takove velke krizovatce a jel kam jsem nemel. A zrovna tam byl policejni vuz. Nicmene jsem se omluvil, ze jsme se spletl a tusim me ani nepokutovali nebo naprostym minimem. Ono obecne, policie zase tolik nestavi. Kontrola rychlosti tam je, ale prostrednictvim pevnych kamer, takze vsude jako jinde, zpomali se a pak se opet jede. Jedinou pokutu za rychlost jsme dostal v Saudi, pac jsem tu kameru prehledl. "Vyhodou" je. ze pres internet banku , na vasem uctu, si hned muzete zkontrolovat , zda-li nejakou pokutu nemate a pokud ano, tak ji muzete hned uhradit:-)

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku