Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cupra nabídne sedm modelů do roku 2021. Na co se můžeme těšit?

Osamostatněná sportovní divize Seatu chystá celou záplavu modelů. Důležitou roli budou hrát také SUV.
Zpět na článek
Avatar - Emel
19. 11. 2018 11:22
Re: dizajn
Myslíš? Za mě je Ateca pořád moderní, vlastně se mi asi líbí nejvíc ze všeho, co je v té třídě k mání.

[odkaz]
[odkaz]
19. 11. 2018 10:32
Tak toto je fail
Iba preznackovane modely znacky, ktora aj v ramci mainstreamu taha imidzom k spodnym poschodiam a este aj jediny model co mal byt samostatny nakoniec pride ako Seat. Predpokladam ze sedem modelov "vratane specialnych edicii" bude znamenat 3 spomenute modely so 4 specialnymi ediciami. Spanielsky sudruhovia uz asi zabudli, ze im v case krizy hrozil uplny zanik, tymto biznis planom si o to koleduju pri dalsej.
19. 11. 2018 12:58
Seat
je na odstřel.
Jeho "sportovní" divize, která nevyrábí ani jeden sporťák, kupé či kabriolet je směšná.
Avatar - Emel
19. 11. 2018 14:02
Re: dizajn
Uvnitř se mi Karoq taky líbí trošku víc... ale když je Ateca v alcantaře, tak jsem tam úplně spokojený - schránka na brýle, nastavitelná loketní opěrka, všechno kde má být... a Leoní architektura mi plně vyhovuje.

Zvenku je za mě Karoq sice nápaditější, ale jaksi za cenu přirozenosti... silueta je +- stejná, ale přední a zadní maska je 2:0 pro SEAT.
Avatar - Ozzman
19. 11. 2018 12:32
Re: dizajn
Souhlas, vypadá hodně dobře, a ač nemám moc rád Škodovku, tak mi bohužel Karoq uvnitř příjde trochu hodnotnější.
19. 11. 2018 22:22
Re: Seat
Bídu tu předvádíte akorát vy dva hateři, kteří se se svou neskonalou hloupostí skvěle doplňujete >:D
Avatar - lamal
19. 11. 2018 11:00
dizajn
Pohlad na 1 fotku konceptu Terramar a nasledne na Cupru Atecu krasne odhali aka je Ateca dizajnovo zastarala ... leon, ibiza ...
19. 11. 2018 13:00
Re: Tak toto je fail
>:D
Ano. U těch zoufalců je novej model auta, když na něj dají jinej design mřížek a jinej dekor na sedačky. "Special Edition" >:D
Seat je sama o sobě nejzbytečnější evropská automobilka. A "Cupra" je snad jen vtip.
19. 11. 2018 17:31
Re: Tak toto je fail
A ty seš zase ten "nejzbytečnější zdejší diskutér". Jestili sis toho nevšiml, tak Seat v posledních letech zažívá raketový rozvoj a každoroční výrazný nárůst produkce! V současnosti je to na evropském trhu značka s největším nárůstem prodejů a velmi slibně si vede i na některých mimoevropských trzích. :-) :yes:
Avatar - kaa
19. 11. 2018 12:42
Re: dizajn
Přesně. Interier Atecy je letitý. Převzatý z Leonu.
19. 11. 2018 19:23
Re: dizajn
Na interiéru současného Leonu není vůbec nic špatného - je elegantní (pokud tedy odhlédneme od jeho nejlevnější verze bez chromových ozdob, tak je fakt nepěkná), s prvotřídní ergonomií i zpracováním a i palubka vypadá velmi dobře. Výborná jsou i sedadla, která mi vždy napravují má načatá záda. ;-) :yes: (Sedačky v Octavii III, kterou jezdím v práci jsou bohužel o třídu horší.)
Avatar - woody-alien
19. 11. 2018 19:15
Re: dizajn
Já tady asi nebudu souhlasit ani s tebou, ani s white labelem. Jednak na Karoqu nějak moc nevidím tu nápaditost, samoúčelné designové prvky za nápaditost nepovažuju. A druhak se mi ani moc nezdá ten dospělejší a dotaženější design.

Za sebe jsem se docela těšil, že Karoq vyřeší proporční nevyváženost Kodiaqu a to se vlastně i stalo. Jenže vzniklo pro mě auto vizuálně tak nevýrazné, že ho míjím bez povšimnutí. To ten Kodiaq mě aspoň (když si trochu zapřeháním) rozčílí. :-)
Avatar - woody-alien
19. 11. 2018 19:01
Re: dizajn
No ba. A teď ještě ten kulatej a přiměřeně velkej volant uvnitř, samostatné ovladače na klimošku....trapárna prostě. >:-[]
Avatar - Blue Sun
19. 11. 2018 18:29
Re: Tak toto je fail
Ono se taky z toho dna, kde byli roste docela hezky.
Avatar - Emel
21. 11. 2018 17:16
Re: dizajn
Nápaditost - to není nutně pochvala >:-[]

Podívej se třeba na zadní masku. Ateca fajn, přirozená, nemám s tím problém. Na druhou stranu je fakt, že je Ateca celkově (nejen ta zadní světla) dost UNI design, není na ní nic moc vlastního, boční profil je škodovka atd.
Avatar - white label
20. 11. 2018 09:48
Re: dizajn
Zrovna o duševní zdraví woodyho bych se rozhodně neobával, naopak.
Ovšem ve tvém případě bych podobně klidný zdaleka nebyl.
Avatar - white label
19. 11. 2018 20:37
Re: dizajn
S tím se dá souhlasit a pro mě se to ani nijak nevylučuje s tím, co jsem k tomu napsal.
Pokud zůstaneme u Škodovky, tak ani Karoq (s podstatně vyváženějšími proporcemi, než má Kodiaq) prostě nedosahuje designové atraktivity exteriéru aktuálního Superbu.
Avatar - white label
19. 11. 2018 17:38
Re: dizajn
Není to žádný dramatický rozdíl, ale Karoq má celkově dospělejší a dotaženější design.
Avatar - Blue Sun
19. 11. 2018 18:30
Re: Seat
Třeba ho odstřelí a budou dělat jen tuhle přeznačkovanou bídu. A asi se najde dost pitomců, kteří si to koupí, ačkoli to se sportem a sportovní image nebude mít společného vůbec nic...