Novinky
Přihlásit pro přidání komentáře
Stewee
Nehnevajte sa na mňa, ale akože v čom okrem názvu je nový, že sa mu zmení číselné označenie? Od 5.generácie vyššie som pomaly zmeny nezachytil. Ta onánia okolo golfu je fakt tragikomická. Možno to auto nemusí byť zlé, to si netrúfam komentovať, keďže som ho nikdy nevlastnil (kedysi len VW Polo), ale dizajn je jedna tragédia, nuda, nuda a ešte raz nuda a to sa akože počas tej nudy mení aj nejaká generácia, ktorú nie je možné ani zaregistrovať pri toľkej nude.
Golf je dlouhodobě suverénně nejprodávanější hb na světě a nejprodávanější auto v Evropě vůbec, takže co by asi za tu nudu dala konkurence a kdo by zásadněji měnil něco, co stále funguje?
P.S. Např. Coca-Cola taky jednou přišla s úplně novou Coca-Colou a jak to dopadlo víme...
P.S. Např. Coca-Cola taky jednou přišla s úplně novou Coca-Colou a jak to dopadlo víme...
Změn mezi mk5 a mk7 je dost, už třeba platforma, od PD a MPI k CR a TSI. Ale Golf je nejprodávanější, vědí, co lidi chtějí, nehledají to s každou generací jako jiní, tak proto nejsou takové markantní změny. Je to prostě etalon. Doporučuji si najít, co to slovo znamená. Nemusí být ve všem nejlepší, nemusí být bez chyb, nemusí sedět všem, ale je to něco, s kým se každý porovnává. Stejně tak je Octavia, resp. Škoda, etalonem v ČR. Proto ji najdeme tak často v reklamách Hjundé.
JohnST
To dotycny natacal na hriankovac? >😒]
na videu je nieco co by 8 zodpovedalo, nechapem na co je v tomto clanku taka galeria
Chápu drobné pilování designu 911, tady bych čekal přece jen nějaký progres.