Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nejmenší SUV Škodovky zachyceno v provozu! Zatím se zdárně maskuje

Již na březnovém autosalonu v Ženevě se světu představí třetí SUV mladoboleslavské automobilky. Už nyní jej však lze s vrstvou maskování potkat na českých dálnicích.
Zpět na článek
25. 1. 2019 12:13
Re: Dufam
Ved je to len zamaskovany "prototyp"... ;-)
24. 1. 2019 16:42
Dufam
ze dizajn zadnych svetiel sa este zmeni lebo na tom prvom obrazku to teda nevyzera velmi dobre.
24. 1. 2019 11:14
Re: Co mi vadí
>:D >:D >:D pane videl jste vubec smernice o tom, jak maji byt kola a jaky maji mit zalis? asi ne, protoze tohle je pouze fantazie vase. Jde o to, ze Skodovka chce snizit odpor hluku, klidne by mohla mit kola s mensim ET, ale cheji to mit bezhlucne, to je cele, na emise to ma maly vliv :-)
Avatar - iudex
24. 1. 2019 10:28
Re: Otázočka
Tak BMW 7 už tú tabuľku má, v podobe hyperfrofovaných ľadviniek. ;-)
Avatar - iudex
24. 1. 2019 10:27
Re: Není zájem
Presne tak. 4WD sa nepredáva toľko, že ho ľudia nechcú, ale že 4WD auto je väčšinou na horných priečkach cenníka, s vyššou/najvyššou výbavou, (naj)silnejšími motormi a často i automatom. Dajte 4x4 do slabšieho benzínu v manuále a uvidíte ten "nezáujem". ;-)
24. 1. 2019 10:10
Re: Otázočka
Ano, presne take ako ma aj Mercedes a BMW :-!
Avatar - woody-alien
24. 1. 2019 09:42
Re: Není zájem
Já neřeším, jestli je to zbytečné nebo ne, ale že údajně není zájem. A to pravda není. Procentuální prodeje čtyřkolek u dostupných modelů svědčí o opaku.
Avatar - Blue Sun
24. 1. 2019 07:22
Re: Není zájem
Čtyřkolka u pidiauta okolo čtyř metrů? V EU a s jejím tlakem na spotřebu a emise? To je opravdu zbytečnost.
24. 1. 2019 07:19
Re: Co mi vadí
Však na autosalónoch dajú pod kolesá podložky, a bude to vyzerať super. ;-)
24. 1. 2019 07:11
Otázočka
A vydá škodovka aj nejaké tabuľky na rozoznávanie jej modelov od seba?
Avatar - Jaros71
24. 1. 2019 00:46
Re: TDI
Tříválec je něco strašného , a osobně pro mne nekoupitelného.. :-!
1.5 TSI by až na cenu bylo asi ok...pokud někdo jezdí víc , TDI je jasná volba.
Avatar - Jaros71
24. 1. 2019 00:44
Re: Co mi vadí
Mne to nějak neoslovilo...taková nafouknutá Fabia..

SEAT Arona vypadá o hodně lépe...uvidíme finální produkt.
23. 1. 2019 23:38
Re: klassa
U Karoqu úzké světlo co vybíhá do kufrové části normálně svítí a má tudíž i gumové průchodky pro natažení drátů do pátých dveří.
Avatar - 3_diamanty
23. 1. 2019 23:36
Re: Co mi vadí
s tymi zapadlymi kolami suhlas.. ved aj preto sa mi polo pacilo viac ako fabia ktora je na rovnakom podvozku ... lenze ta je uz kasnou sirsia a kasna jej trci tym padom viac do stran a kola su na tomto podvozku potom uz dovnutra zapadnute ( rozchod kolies proste nepusti ) ... aj pri pohlade zozadu je vidiet hruskovity syndrom fabie... kola skryte kdesi vnutri a kasna do siroka rozkysnuta ... tam inak treba aspon 16tky na fabiu... sucasna fabia na danu sirku aj vysku uz proste potrebuje iaj ny podvozok ako ten z predosleho pola ( proste sirsi ) ... co uz no ... ale tak koncern je majster v takychto skladackach za par supov.. a skdoa to tak nejak vzdy schyta aj s navijakom.. smutne hmm
Avatar - woody-alien
23. 1. 2019 23:29
Není zájem
Jasně, o AWD v tomto segmentu není moc zájem a nejoblíbenější barva je bílá. >:D

Možná by stačilo AWD necpat jenom do vyšších výbav, nejlépe s povinným automatem. Pak by se třeba dva ze tří Kosmiqů (to jako vážně ?) prodávali ve čtyřkolce podobně jako např. Vitara. To se ovšem netýká jen koncernu.
23. 1. 2019 21:29
TDI
skutecne 1.6TDI ? ne novej 1.5TDI ? No jak myslite >:D 3 hrnek je prasarna na entou, to nema co delat s Euro normama ale aby se to daleko driv vysypalo.
23. 1. 2019 19:54
Re: Co mi vadí
"...zapadlá přední, ale především zadní kola."
Je jasné, že museli preto vzadu ukrojiť z vnútorného priestoru. A nech si v PR píšu, čo len chcú!
Avatar - rokyta.p
23. 1. 2019 18:55
Re: klassa
To není moc co odkrýt, většinu vidíme. Já bych to ale spíše nazval Fabiou kombi, představy o SUV mám poněkud jiné. Design je asi v hrubých obrysech jasný všem. Vyfocený prototyp má subjektivně nějaká úzká kola, jak by greenline a po vzoru Karoqu se snaží mít všechna světla mimo kufrové dveře aby do nich nemusel zavádět drát, což mi přijde škoda. Doufám, že auto bude mít trochu šmrnc. Třeba v Kodiaqu se tvarováním přístrojové desky už nějaký ten náboj malinko vykouzlit podařilo. Tak se na auto těšíme. Cílovka podle mě dost mladí s dětma nebo důchodci.
Avatar - CICERO
23. 1. 2019 18:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
23. 1. 2019 17:16
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Bubáq
23. 1. 2019 17:07
Co mi vadí
Největším hříchem všech současných škodovek není design samotný. Ten je myslím velice slušný. Ani k přístrojovým deskám nemám nějaké významné výhrady, byť pro mě jsou největším důvodem, proč dát přednost konkurenci.
Nejhorší mi přijde to, jak v těch nafouknutých karosériích jsou zapadlá přední, ale především zadní kola. To je prostě otřes. Vidět jakýkoliv K-q na silnici zezadu pro mne znamená estetický šok nejhoršího kalibru.
A zdá se, že tohle nové auto s pravděpodobně nejpříšernějším jménem na trhu bude poskytovat stejně nechutný zážitek z notně zapadlých kol....
Avatar - cascadia2
23. 1. 2019 16:07
klassa
Klassaaa :yes: My jim ho odmaskujem, nebojte se ;-)