Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda chystá další SUV kupé! Kamiq GT

Škoda Kamiq GT bude následovat styl většího Kodiaqu GT. Po jeho vzoru se dočká sportovně tvarované siluety.
Zpět na článek
Avatar - praděda7
31. 1. 2019 14:24
Konečně....
auto , co vypadá dobře i z profilu. Není divu, že je z profilu nejen na úvodní foto, ale pak ještě 3x v galerii. To se dnes často nevidí......... ;-)
31. 1. 2019 17:31
Škoda, že není v Evropě
Za mě jednoznačně palec nahoru - až na ty levnější interiérové plasty a chudý přístrojový štít paráda. Jen bych si v kufru přál kobercem čalouněné zadní podběhy. Taky kola by měla být v podbězích více rozkročená, na stylizovaných fotkách evidentně opět použili podložky a hned to vypadá o třídu lépe. Ale to bych Škodovce za tu parádní mechanickou ručku i odpustil! :-) :yes:
Avatar - rokyta.p
31. 1. 2019 14:47
Re: Konečně....
Epesní zážitek, mám rád modely Škody se zdůrazněnou dynamikou :-) :-!
31. 1. 2019 18:02
Ty voe
Ty názvy snad vymýšlí nějaký dement ne?
Avatar - Verny_2013
31. 1. 2019 14:45
GT
Čím víc GT, tím víc Škoda. Jen škoda že ne pro Evropu. Tam si musíme vystačit s obyčejným Kamýkem.
31. 1. 2019 18:09
Re: Škoda, že není v Evropě
A co bys jim taky všechno neodpustil,že..;-)
Avatar - Beefcake
31. 1. 2019 20:32
Re: Ty voe
To mal byt povodne Kamziq, lebo to bude mat extra special "SUV" schopnosti... Cca take ako jeho cca 10(!) koncernovych surodencov. Tym netvrdim, ze zle alebo dobre.
Avatar - _Karel_
31. 1. 2019 16:06
GT?
Tak nevím. Na obrázcích je podle mě běžný čínský Kamiq, a ne verze GT. Takže úžasný článek o tom, že se pro Čínu chystá jiná verze Škodovky. Fakt zajímavý. :-|
Avatar - CountachSV
1. 2. 2019 06:49
chudáček
Zepředu teda dost divnej "výzor", působí to dost unaveně, na novinku. Jinak teda to vzájemný okopírování se seatem, kdy se jenom vymění světla a přelepí písmenka na kufru >:D je teda fakt ubohý. To nedělá ani šondé a kya.
Avatar - CICERO
31. 1. 2019 15:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - aproximus
31. 1. 2019 18:11
Re: Ty voe
přesně. tam museli být asi dobře zfetovaní, že taková kravina prošla 8-s
Avatar - Bubáq
31. 1. 2019 17:12
Opravdu pane Bureši věříte tomu, že...
je cit. "nápis Škoda místo loga značky" výrazný? Na základě zveřejněných fotografií Scaly se já domnívám, že nápis namísto loga nejenže není výrazný (to tedy ani náhodou), ale také že namísto zvýraznění identity značky přináší pravý opak.
Jediné výrazné nápisy- jména výrobců na zádích mají pick-upy Toyoty a Nissanu.
Ještě rozumné je doplnění loga jménem značky ve středu pod logem, jako mají poslední Seaty. Ale řešení škodovky je vskutku ke smíchu.
Avatar - white label
1. 2. 2019 01:00
Re: Konečně....
Jasně, to si celý ty, prostě diplomat... :-)
Avatar - woody-alien
31. 1. 2019 23:57
Re: Konečně....
Tak jo, blbě, někdy mě holt přemůže smířlivá nálada. >:-[]
31. 1. 2019 22:03
Re: Konečně....
Mě ty SUV od vw příjdou všechny stejně hnusný..
Avatar - white label
31. 1. 2019 23:47
Re: Konečně....
"Divně" je poměrně diplomaticky naspáno, napsal bych spíš rovnou "blbě"... ;-)
Avatar - white label
31. 1. 2019 23:21
Re: Konečně....
Za to může hlavně to vykrojení blatníků nekopírující rádius kol, tedy prvek, který si Škoda u SUV velmi oblíbila, bohužel...
Avatar - Floyd
31. 1. 2019 22:43
Re: Konečně....
Nesouhlasím. Mě to přijde, jako když je kastle na ta kola jenom nasazená.
Avatar - Beefcake
31. 1. 2019 15:30
wtf ??
To je uplne super. Vsetci sa tesime ...
Avatar - BassHunter
4. 2. 2019 11:39
kamiq
Okoukaný design od jiných automobilek. A cenu raději nechci ani vědět. Kolik bude ještě těch SUV modelů? jen abych věděl.
1. 2. 2019 09:00
Re: Škoda, že není v Evropě
Nechápu, proč ze mě lživě děláš nějaké fanatického Škoda fans. Pokud by sis vyhledal mé diskusní příspěvky týkající se třeba první generace tříválců HTP, Fabie II, nebo původního provedení Rapidu, Škodovku jsem tam rozhodně nešetřil! :-)