Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - traveldrive
Seat
| 9. 2. 2019 12:58
Neviem prečo, ale žiadny z modelov "auto emoción" vo mne nikdy nijaké emócie, ani túžbu vlastniť ho nevyvolal. Toto by som tiež nechcel, ale napriek tomu uznať musím, že napriek určitej dávke konzervatizmu a jednoliatemu fádnemu laku vyzerá nadmieru dobre. :yes:
el. nemá smysl
| 9. 2. 2019 17:01
Josef (on) 09/02/2019 at 16:51
Proč mít auto na elektriku??? O emise tu vůbec nejde pokud by si úředník došlápl na zaoceánské lodě tak jsme v pohodě.Začíná to stát všechno za nic, všechno je umělé auto už skoro neřídíme a ani nic necítíme když ho řídíme.Problém je v tom že nejsme jednotní a neumíme úředníka vyhodit když plácá blbosti a nahradit ho jiným.\Dokáže si vůbec někdo představit že za pár let budou téměř všechna auta elektrická, jak to dopadne s el.sítí a kde vezmou nabíječky lidi z paneláků?Dokáže si někdo představit že plán je takový: AŽ BUDOU VŠECHNA AUTA JEZDIT NA ELEKTRIKU TAK JÍ TAK ZDRAŽÍME ŽE LIDI BUDOU MÍT STEJNĚ SMŮLU A BUDOU JÍ MUSET ZAPLATIT !!!!Tak že pak nás ten kilometr vyjde dráž než s naftovým nebo benzínovým autem teď.\To jsme všichni tak slepí a nikdo tohle nevidí???????
Avatar - traveldrive
el. nemá smysl
| 9. 2. 2019 20:49
A ja som si myslel, že bez mozgu sa žiť nedá...
Avatar - ElectroDad
krásné auto v novém segmentu
| 10. 2. 2019 09:20
Bom od Seatu se zdá jako krásné auto a vhledem k tomu, že se pouští do nového segmentu sportovně-laděného třídveřového hatchbacku, tak by mohli mít s tímto elektromobilem slušný úspěch u mladé generace technologických nadšenců se slušným příjmem a zatím bez rodiny - ti podle mě budou "early adopters" elektromobility. Držím Seatu palce a doufám, že se auta dočkáme už příští rok.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku