Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Koncept Škoda Vision iV pokračuje v odhalování. Prostřednictvím skici ukazuje inovativní interiér

Vision iV je další ukázkou elektrické budoucnosti Škody Auto. K vidění bude na nadcházejícím autosalonu v Ženevě.
Zpět na článek
Avatar - CountachSV
21. 2. 2019 06:15
Naštěstí
to bude mít výplně dveří z oktávky, jak je vidět :yes: :yes:
Avatar - Ada je zase tady
20. 2. 2019 21:07
Re: Ako vždy
pokud by to dopadlo tímhle způsobem, bude si moci Škodovka ještě oddechnout. Protože pokud by to vypadalo jako na těch obrázcích, může si tu kreaturu naložit jen do láku od okurek. >:-[]
20. 2. 2019 20:05
Re: čistá hrůza
Vždyť je to jenom nějaká čmáranice..co to vůbec je?
20. 2. 2019 18:36
Re: čistá hrůza
krásna cirkusová atrakcia
Avatar - Emel
20. 2. 2019 17:05
Re: Tesla udava smer
Na pohled je to hezký, otázka je ale ergonomie.
Avatar - rokyta.p
20. 2. 2019 14:22
Re: čistá hrůza
V čem přesně? Nemá to diesel a není to Rendlík? Auta typu Tesla X, dříve Infiniti QX70 a Vel Satis podle mě mají něco do sebe. A design ujde.
20. 2. 2019 13:38
Re: Tesla udava smer
Mi se prave jednoduche a ciste interiery Tesly libi. Z klasickych automobilek pak nejvic asi Volvo.
Avatar - WinDiesel
20. 2. 2019 12:44
Není na tom nic inovativního
Pokud znáte nějakého hráče PC her, specielně ty co jezdí auta, tak TAKHLE PŘESNĚ VYPADÁ JEJICH KOKPIT UŽ DNES.
Super křeslo, volant a před sebou displej. Nic víc a nic míń.
Budete se sudruhovia muset víc snažit, na tomto není pranic invenčního. Jen se snaží hráče dostat do auta, z virtuálního řidiče chtěj dostat nějaké love aby neseděl u PS a běžel si koupit auto. Docela zoufalství.
20. 2. 2019 12:39
Re: ??
A vadí to? Beztak s tým séria bude mať spoločné - nič. ;-)
20. 2. 2019 12:35
Re: Tesla udava smer
Tebe už z tej Tesly zašibáva... :-! U nej sa dá pochváliť dizajn exteriéru, hlavne z pohľadu aerodynamiky ide o čistý štýl, ktorý je naviac aj celkom pekný. Dizajn interiéru sa pochváliť nedá, v interiéri ho buď nikto neriešil, alebo ho riešil úplný diletant.
20. 2. 2019 12:33
Re: prototyp
To je taká znôška blbostí, čo si popísal... Kam na také voloviny chodíš?
20. 2. 2019 12:30
Ako vždy
Ako vždy sa v reáli nájdu na sériovom aute 2-3 prelisy, ktoré budú vzdialene pripomínať Vision a akože budú vychádzať z neho. Z interiéru nebude v sériovom aute nič, tam nájdeme krásnu čierno-čiernu kombináciu rovnej hranatej palubky s bohatým výberom komponentov zo spodných regálov VW Group. Tak prečo z toho robiť vedu...?
20. 2. 2019 12:01
Design
Tato designova studie na me pusobi (super)moderne a citim z toho dynamiku. Je to pekny cisty design, to teda jo. V tomto ohledu je to povedene a nejspis to vyjadruje to, co si automobilka zada. Mozna si to zadaji i lide.

Mozna je ten interier trochu moc sterilni...

Ale na druhou stranu mi to nepripada prijemne, nepripada mi to prilis utulne a nepripada mi to ani v nejmensim nijak roztomile. Ja mam treba rad roztomile veci jako je Fiat 500, Mini nebo se mi zvdy libil kontroverzni puvodni Ford Ka. Dnes je takovych aut malo. Je pravda, ze zrovna Skodovka se posledni desitky let nesnazila byt nejak roztomila, spis se profiluje jako ciste ucelova spotrebni vec.

Takze jo, designova studie OK.
Ale skutecne lide touzi po hypermoderne vypadajicich autech, kdyz jedou do prace nebo vezou deti do skoly? Nekteri jiste ano. A nekteri ne. Ja ani moc ne :-)
Jo to v pripade BMW i8, to je neco jinyho, tam tomu samozrejme rozumim.

Myslim, ze designeri na sebe mohou byt pysni, je to velice pekny design.
Jen mam asi jine gusto kdyz jde o rodinne auto.
Avatar - nalimer
20. 2. 2019 10:31
prototyp
Slúži len k jednej veci - odozvy z dizajnu. Zozbierajú sa reakcie odbornej i laickej verejnosti a následne sa šéfdizajnér pustí touto cestou. Ale ide skôr o detaily, nie vždy to býva kompletne celý voz.
Absolútne na rovinu - za pokles o záujem pri autách môžu dva argumenty. Prechod na elektromobilitu a ekonomika. To prvé vo všeobecnosti hovorí o tom, že v rozmedzí 5 rokov bude elektrovoz tvoriť 20% produkcie automobiliek a ďalších 20% budú hybridy. Čo odlákváva ľudí od kúpy vozidla dnes.
Druhý problém je, že generácia mileniálov už vidí v aute "spotrebný materiál". Je bike sharing, prečo nie aj car sharing? Otázka plošného zavedenia mikro a zároveň elektro áut v mestách je otázkou pár rokov. Prečo si nevziať mikroauto, relatívne čiastočne sebestačné oproti uberu?
Avatar - Beefcake
20. 2. 2019 09:16
??
WTF je na tej titulnej foto ?
Vylestene ako psie gulky, ze sa neda ani spoznat, co je na obrazku.
Avatar - Fickroc
20. 2. 2019 08:44
....
Neni to tak dlouho, co Škoda prohlásila, že s elektrikou nepočítá...
No dobře. A co sedáky? Nepodobají se nápadně těm z Tesly? (To jsou ty, co nad nima všichni ohrnovali nos)