Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Ženeva 2019: Morgan Plus Six má stejný motor jako BMW Z4 a Toyoty Supra

Na první pohled se může zdát, že si Morgan Motor Company si pro 89. ročník autosalonu v Ženevě nepřipravil žádný nový model, ale opak je pravdou. Morgan Plus Six je totiž od základů zcela nový.
Zpět na článek
5. 3. 2019 16:02
5. 3. 2019 19:51
5. 3. 2019 20:44
6. 3. 2019 00:51
6. 3. 2019 10:45
6. 3. 2019 11:43
Avatar - euro89
5. 3. 2019 16:02
Morgan
Ma asi nejoblibenejsi stale aktivni znacka opet nezklamala. Velke plus za tu fotku interieru s manualem :yes: , protoze ten moderni Schalthebel z BMW se k Morganu vubec nehodi.
Doufam a pevne v to verim, ze se jednoho dne zaradim mezi hrde majitele nejakeho Morgana. :-)
Rozbalit vlákno
5
Avatar - romgator
5. 3. 2019 19:51
Re: Morgan
Také bych se rád zařadil mezi hrdé majitele, ale asi jen modelu z druhé ruky. 2 míče je už dost. I ojetina tě přijde na více jak jedno mega. :-!
Avatar - euro89
5. 3. 2019 20:44
Re: Morgan
Ceny Morganu povazuju za docela jeste priznive, kdyz vezmu v uvahu, ze jde o exklusivni britskou manufakturu pouzivajici uslechtile drevo a prvotridni kuzi za cenu, za kterou si miliony lidi kupuji tuctovou "premii" vyssi stredni tridy ci velka SUV. Je to jen o nastaveni priorit. Nekdo si za ty penize koupi velke kombi ci SUV v nafte, ja budu zcela jiste smerovat k necemu, co lepe odpovida me osobnosti. :-)
PS: A prave ceny ojetin ukazuji, ze je Morgan lepsi investici, nez vetsina aut v tehle cenove relaci. I kdyz Morgan se kupuje srdcem, protoze ho chces a ne proto, ze ma jeden z nejpomalejsich poklesu hodnoty ze vsech automobilovych znacek.
Avatar - romgator
6. 3. 2019 00:51
Re: Morgan
Ano souhlasím, že ta cena ojetého modelu o něčem svědčí. I to, že se kupuje srdcem. Mám slabost o auta v klasickém stylu, proto Morgan. Nevíš, jak si vede český Gordon? Ten jejich model odkazující na Aero, je skvělý, ale nemám moc informací, zda se ještě dělají nebo ne. Vcelku jsem si přál, aby se z něj stal český Morgan.
6. 3. 2019 10:45
Re: Morgan
Ved prave.
Pozeral som ceny ojazdenych aut ... to naozaj ma vacsi zmysel kupit si nove.
A to svedci o mimoriadnej spokojnosti majitelov :-)
Avatar - romgator
6. 3. 2019 11:43
Re: Morgan
Máš pravdu. Třeba taková limitovaná edice je jako investice. Když jsem byl před par lety ve Francii, viděl jsem tam japonskou značku Mitsuoka, jeden jejich model se podobal Morganu. Ta se také prodávala ojeta za slušný peníz. Je evidentní, že takové vozy si cenu udrží.