Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - Midlosek
31. 1. 2021 11:20
Nefunkční stránky Moje auto.
Mám problém se zobrazením stránek, reklama dává barvu pozadí textu a černý text na černém pozadí fakt není dobrý. Už je to takhle nějakou dobu.
Dál mám problém se svými recenzemi, například nefunguje diskuze.
Avatar - Verny_2013
16. 1. 2017 15:32
Dotaz na redakci - škodič Auto.cz
tak škodič s logem auto.cz alias Azzaro opět řádil. Tentokrát to odnesla má auta. Nevím jak jinak si vysvětlit když dá všem mým autům hodnocení 111 a tím recenzi úplně degraduje. Nevím co tohoto malomyslného či zlomyslného člověka k tomuto vede. Lze se tomu nějak bránit. Proč se ho redakce nedokáže zbavit a nezruší mu registraci? Takto postižených je už mraky.
Avatar - petrumr
18. 2. 2010 16:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
18. 2. 2010 09:13
Re: Valentine One – Voice
Na laser to účinkuje - detektor to má, na passat samozřejmě ne, ale to žádný antiradar a legální to je taky, je to pasivní antiradar, ne rušička.
Avatar - petrumr
17. 2. 2010 20:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
8. 12. 2009 16:34
váha
nenašel jsem vhodnější fórum, tak to napíšu zde. Nešlo by k recenzím na moje.auto přidat kolonku "váha"? Ono mít třeba 150 koní u BMW s 1600kg a Mazdě MX-5, která má 1150Kg, (samozřejmě obě pohotovostní hmotnost) je docela rozdíl a je to informace značně napomáhající celkové představě o výkonu auta.
20. 10. 2009 08:25
fora
Ahoj, chodim sem pravidelne a rad, co mi ale hodne vadi je absence diskuzniho fora pod clanky s testem, kde uz jinde by mel ctenar mit moznost se podelit nez pod testovacimi clanky, naprosto neprehledne a zmateny forum v samostatny sekci a naopak fora pod clanky mensi "dulezitosti" sem dodneska nepochopil, za tohle palec dolu, bohuzel...
neregistrovaný "vincenzo_m"
18. 10. 2009 20:30
Re: Nová Felicie (?)
však píšu nový model a proto asi i spekulují o názvu Felicie...,ale chápu,že cizí řeči porozumět je horší 8-s
17. 10. 2009 21:34
Re: Nová Felicie (?)
A nebude to skôr ten ohlásený nástupca O1? Teda nový model lacnejší ako Octavia2, ktorý de facto nahradí stále vyrábanú O1...
neregistrovaný "vincenzo_m"
17. 10. 2009 12:35
Re: Nová Felicie (?)
Jasně,mne spíš udivuje,že v Polsku s tím přijde i tištěný časopis a "doma" nic...žádný server ani časopis.......a to se tu ve stejném duchu objevují takováto odhalení
neregistrovaný "kubiii"
17. 10. 2009 11:22
Re: Nová Felicie (?)
Jen malůvky, nic víc, OctIII vypadá spíš na FL Supa...

Ale dobrý, v mezičasech jsou spekulace potřeba :yes:
neregistrovaný "vincenzo_m"
17. 10. 2009 01:15
Re: Nová Felicie (?)
tak tady jsou fotky z toho časopisu
[odkaz]
[odkaz]
[odkaz]

jsou to samozřejmně předběžné skicy,ale o něčem to vypovídá.Dále se o ní mluví jako o Octavii III :
[odkaz]
16. 10. 2009 11:15
Re: Nová Felicie (?)
O nové Felicii nic relevantního nevíme, a proto o ni nemůžeme psát.

Pokud máte k dispozici nějáké ověřené informace, budeme rádi, když se o ně s našimi čtenáři podělíte.

Připomínám, že za tímto účelem je zde [odkaz]
Díky!
neregistrovaný "vincenzo_m"
16. 10. 2009 09:20
Re: Nová Felicie (?)
Koukám,že se tady kašle na dotazy redakci...nebo myslíte,že je to nesmyslný dotaz?
neregistrovaný "vincenzo_m"
12. 10. 2009 22:01
Nová Felicie (?)
Proč zde ještě nemáte fotky nové Škodovky,která se nejspíš bude jmenovat Felicie? Kolegové v Polsku už ji prezentují v tištěných mediích a my "doma" nic. ;-\
Vypadá jak menší Octavie a kombi taky nevypadá nejhůř...tedy až na ty zadní lampy,ale to je o vkusu. Díky
neregistrovaný "ZibiK2"
26. 8. 2009 06:07
Politika?
Proboha proč? Obecně mi politika vadí a nechápu proč na automobilovém webu bliká reklama na ČSSD? Levice nemá ráda bohaté a kde nejsou bohatí nejsou hezká auta co zde většina obdivuje. Vždyť slušný člověk nemůže mít ferrari atd. Je mi z Vás smutno pokud je Vám jedno na co je reklama na Vašem webu.
P.S. Haničce to nevadí?
18. 7. 2009 21:27
Re: vhodne auto pro rodinu s trema miminama
3 sedačky vedľa seba sa vojdú do máločoho, vyhovujú zväčša MPV alebo velke SUV. Isofixy nájdeš len na krajných miestach, nepoznám auto, ktoré by ich malo na všetkých troch. Stredné sedadlo býva užšie, asi preto. Navyše je tam problém aj s obyčajnou sedačkou, obvykle je širšia ako sedadlo a zámky bezp. pásov jednoducho zakryješ a nemáš ich ako zapnúť. Smutné, že sa na toto nedáva viac dôrazu a nevenuje viac pozornosti.
neregistrovaný "heyhou"
17. 7. 2009 21:14
vhodne auto pro rodinu s trema miminama
Ahoj,
procetl jsem vetsinu vasich testu na mnou zamyslena auta. hodne se mi vase nazory libi a casto se shoduji. co by mi pomohlo vice se soustredit na bezpecnost, tedy zminit i crash testy a vice informaci i na cestovani deti. asi vetsina vozi v aute deti a k tomu pisete bohuzel pomerne malo. napriklad jestli maji zadni sedacky moznost isofixu 2 sedacky nebo vsechny 3 (jestli se tam vubec vejdou).

moc bych uvital vasi radu o jakem aute mam uvazovat. pozadavky: v prvni rade co nejbezpecnejsi (hlavne pro deti) velke auto, kam se mi na zadni sedadlo vejdou 3 autosedacky vedle sebe, idealne vsechny s isofixem. urcite 4x4, velke, velky kufr, automat, pekna vybava... cena tak do 2mil za nove. zvazuji discovery3, ix55, Q7, escalade, pathfinder, ale zatim moc nevim. jezdime vyhradne po silnicich, ale 4x4 kvuli zime a SUV zatim kvuli bezpecnosti a taky ze sehnat ctyrkolku v automatu a velkou snad ani jinak nejde. diky.
neregistrovaný "frídom"
22. 4. 2009 08:48
Český trh v České republice
Dobrý den, chci se zeptat ohledně dělení tříd dle automobilů. Proč do statistik prodejnosti nezahrnujete i třídu sportovních vozů? Přece tuto kategorii si také musí lidé kupovat. A mám ještě jeden dotaz. Kde bych na internetu našel seznam všech vozidel prodávaný na našem trhu seřazený podle tříd (minivozy, malé vozy, nižší střední třída atd.).
Děkuji vám za odpověď.
neregistrovaný "Horways"
25. 12. 2008 02:45
Re: Hodnotenia testov.
Mondeo je Ford a Ford je americká automobilka. ;-) Takovej základ!
neregistrovaný "Horways"
25. 12. 2008 02:44
Re: Tapety na plochu
Přesně tak. :-(
1. 10. 2008 22:37
Re: Potřebuje redaktor novinářskou školu?
Vysoká škola rozhodně není podmínkou práce pro auto.cz, ale je jistě výhodou. Pokud byste měl zájem jako autor s auto.cz spolupracovat, pošlete mi prosím emailem ([odkaz] životopis a oblast, ve které se cítíte silný v kramflecích, čili o čem byste byl schopný psát.
neregistrovaný "Corgonn"
1. 10. 2008 14:48
Potřebuje redaktor novinářskou školu?
Zdravim, chtěl bych se zeptat jestli vaši redaktoři mají (potřebují) novinářskou školu (tim myslim vysokou, o jine nevim) Dik za odpoved
neregistrovaný "Nightdriver"
24. 9. 2008 16:55
Další reklama
Tohle začíná být už opravdu nepříjemné. Chápu, že v dnešní době se to bez reklamy neobejde, ale s ničím se to nemá přehánět. Stačí se podívat kolem sebe. Hokejové dresy plné reklam, že ani není vidět kdo s kým hraje, na ledě mezi spoustou nápisu není vidět puk, na teletextu se vám nejprve zobrazí reklama než se podíváte na co potřebujete, ve formuli 1 pár kol před koncem kdy závod vrcholí a do toho reklama, prostě všude vlezlá reklama. A na auto.cz se podíváte do testů aut na fotky a tam podlouhlá reklama, kvůli které musíte každou fotku přejíždět rolerem dolů. A proč? Protože tam je dobře vidět a reklama bude stále na očích. Zajímá vůbec někoho, že pro 99% lidí co se tam kouknou jenom překáží a kazí mu klidné prohlížení? Jsem tady, abych si početl o autech a ne koukal na stupidní reklamy. Nešlo by s tím prosím něco udělat? Vždyť se jinam v těch reklamách jednou utopíme na úkor toho co máme rádi.

PS: stačilo by jenom tu reklamu posunout pod obrázek, aby ten kdo nechce na ní koukat nemusel. Ostatní ať si kolečkem sjedou dolů a podívaj se. První by se mělo vyhovět hlavně motoristům, ne? PEACE
20. 9. 2008 05:01
Nový admin
Dobrý den. Jen se chci zeptat jestli je hasovaní o nového admina moje.auto.cz regulerní. Hlasovat může každý nebo pouze registrovaní uživatelé serveru auto.cz, dá se zabránit opětovnému hlasování? Je až s podivem, že pouze dva adepti na admina mají tak vysoké procento bodů a ostatní se tak říkajíc placají u dna. Nebylo by lepší kdyby admina vybrala sama redakce? A vybrala tak dle svého nejlepšího vědomí a svědomí?
31. 7. 2008 21:36
Hodnotenia testov.
Mám taký pocit, že páni čo testujú a hodnotia vozidlá sú až príliš naklonení k nemeckým výrobcom.
Naposledy ma šokovalo hodnotenie Renaultu Laguna GT hlavne čo sa týka ceny vozidla. Naschvál som si prešiel testy najbližších konkurentov a nedá mi nespomenúť test Fordu Mondeo 2,0 TDCI 05/2007. Cena testovaného Fordu bola 966 990,- Kč, cena Renaultu je 1 070 900,- Kč. To máme rozdiel cca 100 000,- Kč. Laguna mala naviac oproti Fordu DVD navigáciu za 75 000,- Kč a elektricky ovládané sedadlá za 26 000,- Kč, to máme dohromady 101 000,- Kč. Hodnotenie cena/hodnota u Fordu je 8 a u Laguny 5. Po odpočítaní vyššie spomenutých dvoch opcií je cena absolútne zrovnateľná, tak si neviem vysvetliť ten bodový rozdiel.
Taktiež jazdné vlastnosti Laguny GT sú minimálne na úrovni modelu Mondeo ak nie ešte vyššie. Vo viacerých testoch Mondeo na Lagunu v hodnotení bŕzd výrazne stráca. Doporučujem test Laguny GT v AT magazíne 07/2008. Jej čas v slalome o niečom napovedá. A v plusoch tam figuruje pomer cena/výbava.
Potešilo by ma ak by ste k hodnoteniam pristupovali viac objektívne.
31. 7. 2008 14:58
Tapety na plochu
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli náhodou neplánujete zavést tapety na plochu také v širokoúhlém formátu. Mám monitor 16:9 a kdyz si dam tapetu 1024x768 nebo 1280x1024 tak, abych je mel na celou obrazovku, jsou nepřirozeně roztažené do šířky.
Avatar - Johnny_P
24. 7. 2008 13:36
Re: Co vylepšit ?
jj, na tom něco je :yes:
nutné to není, ale potěšilo by to ;-)
10. 7. 2008 16:29
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
10. 6. 2008 14:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - da_b0mb
8. 6. 2008 21:16
Re: Co vylepšit ?
No vzhledem k tomu, ze o motorce dost uvazuju, tak bych to uvital. Ale myslim si, ze od toho jsou jiny servery (motorkari.cz...) a na auto.cz by to uz nebylo kam dat. Uz nyni je main page hodne plna
neregistrovaný "Horways"
8. 6. 2008 20:47
Co vylepšit ?
Jako je moje.auto.cz tak bych přidal moje.motorka.cz ;-)
25. 5. 2008 18:11
Problem s blogem
Popisu co se deje na obrazovce,kdyz se chci dostat na svuj tudydudy blog:Zadam jmeno,heslo a - v prohlizeci prvnim(Explorer)se objevi neco jako chyba HTTP 500,v prohlizeci druhem(Opera)se pro jistotu neobjevi vubec nic.....a nebo jsem obeznamen s tim,ze nemam zapnutou podporu cookies,což je dle meho nazoru blbost,jinak bych se prece nemohl dostat ani na jine me blogy.......nevite nahodou co s tim je??Predem dekuju
Avatar - Special-line
8. 4. 2008 18:43
Re: blog
Taky by mě to zajímalo. Blog jsem napsal a nevím jestli se objeví na titulce až druhý den a nebo jsem udělal něco špatně? Poraďte prosím.
7. 2. 2008 16:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 2. 2008 22:05
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 2. 2008 11:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
ahojj
ahojj chtel bych se zeptat nechteli by jste udelat rozhovor se svihakem lazenskym s moje.auto.cz myslim si totiz ze je to nejslavnejsi navstevnik moje.auto.cz v cele ceske republice ;-) a ma jeste pres 1500 prispevku v diskuzi
Avatar - zezlik
3. 6. 2007 20:33
Re: Golf gti
Jelikož Golf GTI už nějakou dobu na trhu působí, budu realista a odpovím spíše ne. Je však možné, že na Golf GTI přijde řada v srovnávacím testu. Každopádně na nějaký hot hatch se jistě brzy dostane.
Golf gti
prsim vas nemohl by portal Roadlook TV test VOLKSWAGEN GOLF GTI,predem dekuji za odpoved
25. 4. 2007 08:03
Návrh na doplnenie údaja v "MOJE.auto.cz"
Mám návrh na doplnenie údaja "priemerná celková spokojnosť majiteľov" pre značky a modely áut.
Údaj by mohol byť umiestneny za údajom o počte áut jednotlivých značiek a modelov.
Myslím si, že takýto údaj o spokojnosti majiteľov s modelmi a značkami by mohol byť zaujímavý pre väčšinu návštevníkov auto.cz.
neregistrovaný "OndraK"
7. 4. 2005 10:15
Bez nadpisu
Můžete mi někdo poslat statistiky prdejů aut na jednotlivých kontinetech. Nebo alespoň poradit kde bych je sehnal. Všem předem moc děkuju. Můj mail: xkohuto@seznam.cz
neregistrovaný "westik"
26. 3. 2005 17:42
dotaz
DACIA Logan vstoupil na trh, nezasloužil by si taky samostatnou rubriku? Bude nás dost, ..... >:D ;-)
neregistrovaný "Oldřich Beneš"
25. 3. 2005 21:22
Bez nadpisu
Pokud byste ode mě potřebovali nějaké informace - jsem k dispozici na benes@mg-car.cz nebo benes@unipart.cz

S pozdravem

O. Beneš
neregistrovaný "auto.cz1"
24. 3. 2005 10:44
Bez nadpisu
Co nejdříve to upravíme. redakce Auto.cz
neregistrovaný "Oldřich Beneš"
21. 3. 2005 20:27
Dotaz redakci
Vážení, stránka je moc pěkná, ale máte úplně zastaralé informace - alespoň u značek Rover a MG!

V současnosti není v ČR importér, plníme jeho funkci prostřednictvím MG Rover Austria. Existují tři prodejci - ve Žďáře nad Sázavou, v Ostravě a v Liberci.

Žádný ze servisů dnes není autorizován!

A tak to bude až do konce letošního roku ... a doufám, že ne déle...

Jak je možné vám poskytnout aktuální informace? Včetně charakteristik nabízených modelů... prodáváme kompletní řadu - kabriolet MG TF, malé MG ZR, střední MG ZS i dospělé MG ZT a ZT-T a jěště i ty jen těsně přes milion- viz www.mg-car.cz .

Vždy v benzínu, většinou šestiválce, a v naftě.

S pozdravem

O. Beneš

benes@mg-car.cz
neregistrovaný "Compressor"
17. 3. 2005 02:59
Dotaz Favorit Black line r.v.1994
Mám takový problém a potřeboval bych poradit,čím by to asi tak mohlo být.Když si nechám vyvážit kola,po pár ujetých kilometrech zase začne házet volant,jako by nebyly vůbec vyvážené.Dále se při zatáčení(většinou na nerovnostech) ozývá nějaké loupání.Jako by byla někde vůle.A poslední věc,když stojím na místě a lehce hýbu volantem jako bych chtěl jet slalom(lehce vlevo a hned vpravo),tak zase loupání nebo cvakání.V jednom servise mi bylo řečeno,že je to vnější kloub na poloose,v dalším,že je to vnitřní kloub(u převodovky) a v posledním mi chtěli hned vyměnit obě poloosy a řízení.Odpovědi prosím pište na mflorcinsky@seznam.cz
neregistrovaný "bolletta"
16. 3. 2005 18:51
Audi A4 cabrio a spotřeba
Ve článku, kde jsou ukázány technické parametry vozu audi S4 cabrio je napsáno, že spotřeba vozu mimo město je 19.9 l. Připadá mi to moc, i když je S4 žihadlo. :roll: Chtěla bych se zeptat, jestli to je opravdu tak, nebo jestli se jedná o překlep. Díky
neregistrovaný "Kabi"
20. 1. 2004 15:54
Přidání diskusní skupiny
Chci přidat diskusní skupinu ( chci se zeptat na zkušenosti a doporučení na nákup dětských sedaček ) a když zvolím žádost o novou diskusní skupinu, tak mi to píše, že žádost byla odeslána a nic se neděje. Co dělám špatně? Proč to nejde. Díky za odpověď.
15. 1. 2004 19:52
Re: Problemy so strankou
refreshni stranku, ale nie hore na toolbare, ale pravym klikom v mieste kde je forum, odpadne potreba sa znovu prihlasit
14. 1. 2004 09:31
Problemy so strankou
V poslednom case mam problemy s Vasou strankou. Ak mam otvorenu nejaku diskusnu skupinu a chcem sa vratit spät do zoznamu, disk. skupin, tak stlacim na browseri Back a väcsinou dostanem nasledovne : 'Warning: Page has Expired '. Su s tym problemy take 2 tyzdne.
neregistrovaný "Ricz1"
12. 1. 2004 10:41
Re: Vylepšení
Nerozumíme si - já chci vidět diskusní skupiny, kam kdo přispěl - ne lidi... tj. možnost aktualizovat úvodní stránku po přihlášení.
neregistrovaný "Mitsi"
10. 1. 2004 18:31
QUICK MENU (na liště vlevo)
Prosím správce, aby to už konečně někam ... (vyhodil)! Neustále mi leze na plochu a už toho začínám mít dost...
9. 1. 2004 14:32
Re: Vylepšení
pouzi menu "kdo je tady?" a uvidis zoznam poslednych prispievatelov
neregistrovaný "Ricz1"
8. 1. 2004 23:09
Vylepšení
Dobrý den, bylo by možné přidat tlačítko Reload také na hlavní stránku diskuse? Když se vrátím z nějaké skupiny a chci se podívat kam kdo přispěl, nejde to (respektive musím klikat na změnu řazení podle abecedy/času příspěvku, nebo se znovu přihlásit. Pomohlo by to. Díky
neregistrovaný "auto.cz1"
24. 1. 2003 15:46
Re: dotazy redakci
Díky za podporu. Reportáž z Detroitu 2003 nebude, jelikož jsme o většině novinek informovali průběžně v sekci NEWS ([odkaz] což jsme považovali za dostatečné. Klasickou přílohu se spoustou informací však chystáme k blížícímu se autosalonu v Ženevě, který se koná začátkem března. Tom AUTO.CZ
neregistrovaný "carmik"
23. 1. 2003 08:06
dotazy redakci
na úvod chci poděkovat redakci za skvělý magazín jehož jsem návštěvníkem již pár let

mým dnešním dotazem jest: kdy bude reportáž z autosalonu Detroid 2003?

na závěr bych navrhl ještě jedno téma: motoristické magazíny "internet versus papír"