Auto.cz

Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

F1GP2
neregistrovaný "MiG-211"
| 27. 11. 1998 16:43
Tahle hra neni jen o hrani, ale i o realite. Jestli to nekdo gamesite, tak dejte vedet. Jaky

mate nejoblibenejsi okruhy, nejlepsi casy, specialni set-upy, atp.
F1GP2
neregistrovaný "RoBertino"
| 30. 11. 1998 16:31
Seděl jsem na tom několik večerů, bylo to sice hrozně fajn, jenže - bylo to jen zapůjčený. Tak se teď modlím, abych byl uznán za hodného a dostal je k vánocům. Vyhrabu svoje časy a pošlu.

RoBertino
F1GP2
neregistrovaný "_Tom"
| 1. 12. 1998 13:57
Jo, GP2 hraju skoro pořád jak mám volnej čas. No, teď teda ne, většinou vždycky v průběhu sezóny. Je to fakt skvělý. Nejlepší simulátor F1 jakej jsem kdy hrál. Svoje časy ted nemám při ruce, ale nekdy je sem klidne napisu. Máte všichni aktualizaci pro sezónu 1998? Já mám Pieters Carset a je to bomba. No, taky sem si stáhnul nový vokruhy (Adelaide, A1-Ring,.....) a je to pěknej humáč (většina). Skoro je lepší nechat tam ty původní.Můj nejoblíbenější okruh je.....no, tak to nevim tak jistě. Mám jich víc oblíbenejch. Určitě Belgie(Spa), San Marino(Imola), Německo(Hockenheim) a Itálie(Monza)-ale ta je dost jednoduchá. No, vlastně všechny jsou skvělý. Moc nemám rád akorát Portugalsko. No, napište taky svoje názory a časy.
CarSet
neregistrovaný "MiG-211"
| 2. 12. 1998 14:35
_Tome, muzes mi prosim napsat kde se da stahnout ten Pieters Carset 1998?

Neznas nahodou datadisk od U.S.Action - GP2? (nektery prg. mi tam nejdou).
CarSet
neregistrovaný "_Tom"
| 3. 12. 1998 11:08
Cau Migu.

Sem ted ve skole tak z hlavy nevim tu adresu, ale priste ti to napisu. Na ty adrese je všechno - carsety, nový tratě, editory, utility,....... Ten carset se nemusí dělat ručně přes editor, ale stačí spustit ten soubor (exe) pod Win95 a všechno se ti udělá samo. Stačí jen zadat cestu kde mas GP2. Datadisk nemám, tratě sem stáhnul z internetu.
Trochu víc
neregistrovaný "don Amatero"
| 30. 11. 1998 22:22
Hrál jsem tuto hru několikrát, ale myslím si, že tam chybí rozdíl výkonu jednotlivých aut. Stačí nastavit parametry a vítězíte i s Pacifikem.
Re:Trochu víc
neregistrovaný "MiG-211"
| 2. 12. 1998 14:32
S tim Pacifikem mas pravdu, mam nekolik programu na editaci vykonu teamu a jezdcu, ale fungujou jen s computerem. Pouzivate taky nekdo editor na texturu monopostu nebo prilby jezdce? (*.JAM soubory myslim) Me to nejak nefunguje.
pro MIG-21
neregistrovaný "Mikes1"
| 3. 12. 1998 10:48
Ja pouzivam na editaci textur monopostu GP2edit v1.81, jaky mas ty? Me to funguje normalne.
F1GP 3 ????????????????????????????
neregistrovaný "MiG-211"
| 2. 12. 1998 14:40
Nevite nahodou neco o tom, jestli Microprose nechysta treti dil GP. Ja sem nikde nic nenasel. A nova verze by fakt bodla. (hlavne at je pocasi a vice nastavitelnych parametru). Na NETu sem zatim nic nevysmejdil, tak jestli nekdo nahodou nevi.

Ja nejradsi jezdim za Ferrari star. c. 27 (puvodne J.Alesi). Sem ted ve skole, tak nepisu zatim vice informaci.

P.S. Jak to mate s poruchama??? Me nejvic sere TRANSMISSION PROBLEM.
neregistrovaný "_Tom"
| 3. 12. 1998 11:18
Cau Migu. GP 3 bude. Ale podobně jako GP 2 to Microprose odkládá. Někde sem čet že by měly vyjít někdy na jaře 1999. Už se na to docela těšim, ale 3d kartu nemám takže si to asi moc neužiju. (že bych si jí kvůli tomu koupil - asi jo)
neregistrovaný "bdx1"
| 4. 12. 1998 11:20
Počasí je jasné, co ještě by bylo třeba nastavovat?
Neco lepsiho
neregistrovaný "Mara111"
| 3. 12. 1998 14:36
Nazdar vsichni,

GP2 sem hraju asi rok a pul, ale nedavno sem mel moznost hrat F1 Racing (potreba 3D karta a trochu lepsi pocitac). Bylo tak realny az se to nedalo hrat - ale to byly GP2 zezacatku taky.

Kazdopadne doporucuji a preji hodne ujetych kilometru bez nehody.
GP3 novinky
neregistrovaný "MiG-211"
| 5. 12. 1998 02:21
Lepsi by treba mohla bejt strategie, planovani. Nechci zadnej GP manager, ale treba teamova strategie by mohla fungovat trochu realnejs. A samozrejme taky Pace-Car by neskodil...
CANADA
neregistrovaný "MiG-211"
| 5. 12. 1998 02:24
Tohle je muj nejoblibenejsi okruh v GP2.

( Q: 1:22.061 R: 1:24.405 ), jinak za jaky star.c. jezdite? A jaky mate zkusenosti s poruchama?
RE: Canada
neregistrovaný "_Tom"
| 8. 12. 1998 11:21
v kanade mám cas v závodu 1:23:732 ale mozna by sel zlepsit. Ted nemam cas, napisu pozdejc.
pro Miga
neregistrovaný "_Tom"
| 8. 12. 1998 13:55
Tak za 1. zkus - volftp.tin.it/GP2/ - nebo - www.theuspits.com/gp2.html - na změny v JAMech používám GP2 Edit 1.8 nebo GP2 Editor 2.12 - mám jich víc ale tyhle jsou asi nejlepší - na těch adresách si jich můžeš stáhnout hodně. - - - - Za 2. Ten můj čas v kanadě - musím se podívat jestli sem si to nesplet a není to v kvalifikaci - ještě se podívám a napíšu, taky ti můžu napsat moje nastavení. - - - - Za 3. V San Marinu mám 1:22:288 v Monaku 1:20:732 v Belgii 1:53:410 v Itálii 1:23:835 (na internetu jsem viděl že to někdo zajel za 1:20:něco ). Jezdil jsem to v practise. - - - - Za 4. poruchy - nejčastějc mám bud TRANSMISSION PROBLEM nebo ENGINE PROBLEM (nebo engine failure). - - - - Za 5. když jsem jezdil v 1994 tak jsem jezdil bud za Hilla (0) nebo Alesiho (27) nebo Bergera (28). Ted mám Carset 1998 a jezdím za Hilla nebo Hakkinena a někdy za Herberta.
F1 Career
neregistrovaný "_Tom"
| 8. 12. 1998 14:12
Co říkáte na F1 Career? Asi před měsícem sem si to stáh z internetu. ____ To kdyby bylo integrovaný přímo v GP3, to by bylo dost dobrý. Jestli nevíte vo co go, tak: Je to samostatnej program, do kterýho doplňujete svoje výsledky. Na začátku podepíšete smlouvu s nějakým slabým týmem (minardi,...) a pak podle výsledků vám týmy od 2. poloviny šampionátu nabízejí kontrakt na další rok. Z nich si vyberete a zase jezdíte další sezónu u toho týmu, a tak dále. Mohlo by to bejt víc propracovaný, je taky blbý, že když si to dobře nastavíš, tak vyhraješ i s Minardi. To je fakt blbý, to je velkej nedostatek GP2. _____ Nejlepší by bylo kdyby bylo něco takovýho integrovaný v GP3 jako další typ hry. Hlavně ta výkonnost by měla bejt odlišná i pro hráče.
F1 Career
neregistrovaný "MiG-211"
| 8. 12. 1998 14:24
Ahoj _Tome,

mas pravdu, mohla by to bejt vec, ktera by jeste vice zvetsila hratelnost GP3. Takhle by nemohl nekdo po 16 zavodech rict, ze to uz dohral...

Je na nektery z tech adres, co si napsal, ten 1998 Carset??? Jinak ty SET-UPy by me zajimaly, muzu ti poslat nejaky svoje (v ZIPu ).
GP2
neregistrovaný "_Tom"
| 8. 12. 1998 15:02
Cau Migu,

jestli chces, napis mi tvuj e-mail, muzu ti poslat soubor s ulozenym nastavenim sejvnutej z GP2. Dobre vyladeny [aspon mzslim] to mam v San Marinu, Kanade, Belgii, Italii,....

Zajimal by me tvuj setup v Kanade. Kazdej clovek jezdi jinak a tak ma jiny nastaveni setupu. Ja napriklad mam vzdzcky predni spoilery "vetsi" nez zadni,videl sem ze nekdo mel vetsi predni - kazdej ma svuj styl jizdy.

Muj e-mail:krsik-to@oa-jhradec.cz

(nebo krsik.tom@post.cz)

TOM
pro Miga
neregistrovaný "_Tom"
| 8. 12. 1998 15:19
Cau Migu,

Jo, ten Carset je na ty prvni adrese. Je jich tam i vic /treba i 93/. Kdyby ti to nejak neslo stahnout, tak ti to muzu poslat na email ma to neco pres 400 kilo.

Tak piste lidi, nestydte se !!!!
Tom
GP2 drivers
neregistrovaný "MiG-211"
| 10. 12. 1998 00:00
Ahoj Tome,

sem tu ted na skok, takze snad ti budu moct zejtra zamejlovat. Jinak ja sidlim na:

mig21@email.cz nebo mig21@post.cz
Tipy a triky pro GP2
neregistrovaný "_Tom"
| 10. 12. 1998 11:24
Znate nekdo nejaky tipy nebo triky k GP2?

Neco sem napisu:

1. Jestli mate pri startu vytizeni procesoru vic nez 100 procent tak na startu vypnete objekty [Alt+D] po jednom kole je zase zapnete. Vytizenost procesoru je mnohem vetsi kdyz je na obrazovce hodne aut.

Uz nemam cas tak zase priste.

Tom
Tipy a triky pro GP2
neregistrovaný "MiG-211"
| 11. 12. 1998 01:47
Jo ALT+D, vis Tome, ze tenhle trik fungoval i F1GP1??? Jinak jinej trik me nenapada...
Tipy a triky pro GP2
neregistrovaný "_Tom"
| 11. 12. 1998 11:45
Tak zase neco:

Kdyz se na startu rozsviti cervena svetla, tak pridejte plyn a drzte mezernik, jakmile se rozsvitej zeleny, tak pustte mezernik - budete mit vic otacek a odstartujete rychlejc.
Kanada
neregistrovaný "_Tom"
| 11. 12. 1998 12:04
Migu, ses fakt dobrej, vcera jsem zajel 7 kol v kanade a nemoh sem se dostat pod 1:23:034. Moje rekordy na okruzich jsou vetsinou v practise, protoze v kvalifikaci se mi do nejrychlejsiho kola dost casto priplete nejaky pomaly moula. Ale v kvalifikaci je vykonnejsi motor.

Napis tvuj nejrychlejsi cas v Imole, Monze, Hockenheimu a Monaku.
Re:Tipy a triky
neregistrovaný "_Tom"
| 11. 12. 1998 12:12
Cau Migu,

u F1GP sem Alt+D neznal, ale tam to ani nebylo treba (slapalo mi to dobre na 486/66 Mhz). Ted mam P166MMX, (de pretaktovat na 200) ale nejde mi to na plny detaily. Na VGA by to slo dobre, ale kdo jednou zkusi SVGA tak se k VGA proste nemuze vratit. Tak musim mit par detailu vypnutych. Ale stejne je to SUPER.

Tom
neregistrovaný "Wasek"
| 11. 12. 1998 12:43
GP2 smazime s kamosem po kabelu. Ja mam P130, on mel 486/120. Behalo to silene pomalu. Ted si koupil PII/266 a je to naprosto plynuly. Ma to v SVGA s plnejma detailama a rika, ze vytizeni je hluboko pod 100%. Takze jestli chcete neco zazit, tak vrele doporucuju PII. Vasek
neregistrovaný "MiG-211"
| 13. 12. 1998 01:36
Jo na procesoru hodne zalezi a neznam zadnou jinou hru, ktera by umela ukazat vytizeni procesoru pri hre. Ale jakou ma tvuj kamos grafickou kartu???
neregistrovaný "Wasek"
| 18. 12. 1998 13:14
Mel S3Trio, 1Mb. Ted nevim co ma, ale chtel koupit nejaky AGPcko. Vasek
Podpora pro GP2
neregistrovaný "tester"
| 13. 12. 1998 10:52
Informativne uvadim par adres, kde je mozno ziskat informace a podpurne programky pro GP2:

[odkaz] - drive asi nejlepsi server

[odkaz] - uprava trati

[odkaz] - pekna stranka se spoustou setupu

[odkaz] - zajimave stripky ke GP3

[odkaz] - podle meho nazoru nejlepe zpracovana problematika setupu

Tip pro GP - za jizdy ziskat okamzite odstupy "G" (poku zrovna nejedete zavadeci kolo.

Zdravim
GP2 po kabelu
neregistrovaný "_Tom"
| 14. 12. 1998 15:38
Jo, to je pravda, jestli uz vas omrzely GP2, zkuste si to zahrat proti kamosovi po kabelu. Je to super. V lete sem byl u kamose na chate (meli sme tam pocitace) a jeden den sme hráli 19 hodin (ten prvni). Je to jeste lepsi nez hrat jen proti pocitaci, protoze kazdej chce bejt lepsi nez ten druhej. To sou pak dobry souboje.
Ale je blby, ze GP2 nepodporujou IPX.
GP2 po kabelu
neregistrovaný "Wasek"
| 18. 12. 1998 13:17
Existuje utilitka, ktera umozni hrat GP2 pres IPX, ale opet jenom na 2 pocitacich. Ja jsem zadnej znatelnej rozdil v rychlosti nepostrehl. Vasek
GP3
neregistrovaný "MiG-211"
| 14. 12. 1998 16:18
Nojo to je dalsi vec, ktera by nemela chybet v GP3. Protoze hrat jen po kabelu ve 2 je prima, ale predstavte si to po siti (rychlost, lepsi konkurence). Neverim, ze by to slo ve 22 lidech na 22 pocitacich, ale pri ty predstave se vznasim 2m nad zemi.

Jinak to "G" neudava okamzite casove rozdily na jezdce vpredu a vzadu, ale ukazou se hodnoty jake byly pri poslednim prujezdu cilovou carou.
GP2
neregistrovaný "tester"
| 16. 12. 1998 21:03
Ahoj lidi,

tak jak Vam to dnes jezdi?

Pro dnesek treba Australie:

Best lap v kvalifikaci - 1.13.908 - na klavesnici.

Prida se nekdo?

(nastaveni - power qual. - 760, grip - 15606)

Zdravim
2 tester
neregistrovaný "MiG-211"
| 17. 12. 1998 15:20
stahnul sem si nejaky setupy z tech stranek co si minule napsal, doufam ze to o vikendu stihnu vyzkouset. Jakej si mel ty setup v ty Australii?
Pro Miga
neregistrovaný "_Tom"
| 18. 12. 1998 11:11
Cau Migu!

Tak sem te konecne prekonal, muj cas v kanade [kvalifikace] je 1:21:920. No, ale je fakt, ze to nebylo s mym setupem, ale s nejakym stazenym z internetu. Ale urcite by ten cas sel zlepsit.

Mam jeste jeden dotaz:

Nevite nekdo, proc mi byly skrtnuty casy z kvalifikace? Jel sem kvalifikaci, na display sem mel laps to go 1 kdyz sem vyjizdel z boxu. Kdyz sem projel cilem, napsalo mi to TIMES DISQUALIFIED!. Krome toho ze sem jednou dostal cernou vlajku za riznuti sikany [pak to do me nekdo napalil] se nic nestalo. Bylo to v patecni kvalifikaci.
Pro Miga
neregistrovaný "MiG-211"
| 19. 12. 1998 23:37
Gratuluju k tomu prekonani...:). Mam ted taky novy setupy, ale neni nejak cas je vyzkouset. Jinak ten cas ti byl vymazanej, protoze mas na kazdou kvalifikaci 12 kol, jakmile ujedes jen o metr vice si diskvalifikovany. Taky sem prisel o nekolik kvalifikaci, nez se mi rozsvitilo...
Pro Miga
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 1. 1999 15:37
Migu,

asi pisu pozde, ale stole se mi to take. Chvili jsem premyslel a pak mi cinklo. V zavodech F1 je maximalni pocet povolenych kol v merenem treninku 12, a kdyz najedes do trinacteho, vsechny se ti skrtnou.

Mimochodem, na [odkaz] je ted uplne novej track pack od matti laitinena, super detaily, a realnejsi nez trate od Microprose. Pet mega, ale stoji to za stahnuti.

Jo, sice je to pomalejsi, ale pri ozeleni par detailu...

Parte, jednou dame zavod. Je ale spousta trati ktere jsou upraveny, a rozdil pred a po upgradem je treba 3 se***. V Italii na puvodni trati mam rekord kolem 1:18, na nove trati 1:15....

Lukas
track pack 4.0
neregistrovaný "MajorZeman"
| 29. 7. 1999 14:39
nazdar hosi, tady Jirka

nestacim cist mam dost prace v praci, ale mam drobnost pro vas, potom co se premuvovala pg2.com na alfu ci co ja tam za boha nemuzu najit od matti laitinena ten track pack s tratema odpovidajicima letosni sezone, hodte mi prosim nekdo helpa kde to tam je...?

dikes moc

a jeste jednou me desi od vas co ze dela ta zatacka na A1, jak se tedy nejlepa jede, kdo uz to vi a napovi?

mejte se jak chcete
track pack 4.0
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 14:50
No TPack tam najdeš v Downloads - Tracks - a nahoře nad tratěma je položka Track Packs. Tam to je.
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 15:54
Mam to za 1:45:110, ale udelal jsem chybu a ztratil 0.5s, takze realne mam na to zajet 1:44:600 bez uprav auta...
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 30. 7. 1999 07:11
Ahoj kluci. Tak po včerejším celodenním tréninku, když už jsem si fakt připadal jako Salo, když si zvykal ve Fioranu, jsem dosáhl času 1:42,401s. Už to nestáhnu ani boha. Řekl bych, že setup je optimální, už je to jenom ve mě. Buď jsem špatnej řidič, nebo mi to prostě nesedí. Neřekl bych, že dělám někde chybu, ale ta poslední pasáž u tribuny je pro mě utrpení. Pochlubte se, ať vím jak jsem špatnej. :-))
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 30. 7. 1999 08:11
Nazdárek, je to mizérie 1:45,380. Mam na to zajet 1:44, ale v každém kole udělám nějakou chybičku a je to v pytli. Moc ta trat nesedí.
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 30. 7. 1999 08:12
Oprava : Moc mi ta trať nesedí. :))
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 30. 7. 1999 08:17
No já největší chybu dělal v druhé šikaně. Vždycky jsem probrzdil a bylo to v pr.... Ale pak jsem to tam vychytal a časy šli dolů. Jenomže potom přišla ta nešťastná pasáž u nájezdu do depa. Tam mi to prve taky nešlo, ale kvůli chybě v šikaně to bylo jedno. Myslím, že tam pořád ztrácím min. 0,3 - 0,4s.
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 30. 7. 1999 08:25
Říkám dělám moc chyb - chce to jezdit a jezdit. Hele Fenix neposlal bys ten Tvůj setup??? Na odzkoušení.
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 30. 7. 1999 08:33
No klidně poslal, ale teď nejsem doma, jedu z notebooku přes mobil. Doma budu až v sobotu večer, takže potom. Ale je staženej z gp2.com a trochu upravenej. Každopádně napiš mail a já ti to pošlu. Třeba se ti bude někdy hodit. Jo a pošli mi i tvůj. Porovnáme. OK?
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 30. 7. 1999 08:47
OK - takže piš na mikin@seznam.cz
GERMANY TO FENIX/MIKI
| 30. 7. 1999 07:37
DíKY MOC Fenixi JSeM BLOUD SLEPEJ, mam to stazeny a v nedeli to prubnu co a jak...
GERMANY TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 30. 7. 1999 07:45
Doporučuji stáhnout GP2EDIT v. 1.81 a k tomu Season99. Postup instalaci popsal níže Lukas99, ale v podstatě jde o to, abys k těm tratím měl i výkony, stáje, parametry, jezdce ze sezony 1999! Hodně štěstí.
GERMANY TO FENIX/MIKI
| 30. 7. 1999 13:11
jste vsichni fajn, 99 lukase jsem si uz zaznamenal a postupu se budu na 100% drzet...akorat jsem zvedav na to, co mi udela grafika, nepujde.li svga, tak budu zklamany, mam notebooka pII 233 32RAM a obyc garf. kartu se snad 1 nebo 2 MGB, uvidime...?

poradne parte a drzte jako ja palce Damonovi, jinak jsem odmalicka fanda Ferrari, ale bez sumaka, toho nesnasim!!!!
Ať žije GP
neregistrovaný "9111"
| 18. 12. 1998 13:17
Překvapuje mě, jak malo lidí tu píše, podle

mě jde o nejlepší hru s F1.

Asi rok jsem hrál GP1, a když vyšla GP2 tak jsem z toho měl druhý vánoce. Jinak nejradši mám Monako

v practise pod 1:18.1, je zajimavý, že brácha má totálně jiný nastavení vozu a zajel o necelou setinu jinej best čas jak já.

Lidi fakt pište!
Heuréka
neregistrovaný "Robenek"
| 21. 12. 1998 09:00
Tak konečně jsem našel spřízněné duše !!! Jinak jsem autorem toho provokativního mailu v tématu o řádek níž, asi jsem toto téma přehlédl (bylo by dobré ho zrušit). Ale k věci.

Na konci léta jsem objevil na adrese LFRS.com závodění na internetu. Přihlásil jsem se do týmu (URT-Gusra) a závodím. Jsou tam pevně stanovená pravidla, abych řek pravdu, od té doby jezdím jen tyto závody, je to jak opravdová sezóna F1. Celkově je přihlášeno zhruba 500 lidí v různých kategoriích. Ještě s jedním kolegou jsme jediní, kteří jsou z ČR, proto na Vás apeluji, neváhejte a podpořte zastoupení naší země ve světě. Informace o všech časech ,tratích a výsledcích naleznete na výše uvedené adrese.

Takže doufám pánové, že se nás tam objeví víc. Takhle už to není hra ale opravdové soutěžení.

brobenek@mst.cz
GP 2
neregistrovaný "_Tom"
| 22. 12. 1998 10:24
Nazdar lidi,

Migu, diky za info je to fakt, taky sem myslel ze to bude neco takovyho.

Zavodeni na internetu me docela zajima, ale nevim jak budu mit v pristim roce cas.

Tak lidi, za kolik mate Italii nebo San marino?

Zatim se mejte. Tom
LFRS.com
neregistrovaný "MiG-211"
| 24. 12. 1998 02:17
Tak se tam du mrknout. Nevim teda jak to budu stihat. Jedu uz jeden sampionat na netu v jiny hre. Ted mam kupu novej setupu a nestiham vubec testovat, achjo. Zase sem zapomel si vzit svoje vytiskly casy ke compu. Priste _Tome. :)
GP2
neregistrovaný "_Tom"
| 4. 1. 1999 15:46
Cau lidi,

budte trochu aktivnejsi nebo zmizi tema.

LFRS je dobry, ale ja ted vubec nemam cas. To je spatny. Asi to zkusim ale az v dalsi sezone.
GP Monaco
neregistrovaný "MiG-211"
| 5. 1. 1999 02:37
Uz ste to nekdo hral, jak se Vam to libilo???

Ja sem docela nadsenej. I kdyz chovani vozu mi vice vyhovuje v GP2. Ale ta grafika, ta grafika...
LFRS
neregistrovaný "Robenek"
| 5. 1. 1999 07:02
No pánové, pánové... S takovým přístupem k LFRS tam nikdo nepřibude. Zatím se mi ozvali pouze 2 jezdci bez další odezvy. Asi je to hodně náročné. Co takhle založit 1. český tým ????

Tak to zkuste.

brobenek@mst.cz
LFRS
neregistrovaný "MiG-211"
| 6. 1. 1999 10:12
Byl sem se tam mrknout, ale udelal sem si v tom akorat zmatek. Asi nestaci moje anglictina nebo IQ. Muzes mi napsat tak trochu help, co mam delat abych se mohl ucastnit??? mig21@email.cz
Robenek: precti si mail...
neregistrovaný "MiG-211"
| 9. 1. 1999 03:26
Co se deje? To uz nikdo nehraje GP????
neregistrovaný "MiG-211"
| 15. 1. 1999 01:50
Prave se mi v Suzuce v 33 kole z 53 rozbila pod mostem prevodovka = konec = sem totalne nasranej. Nemel sem v GPeditoru davat takovou poruchovost a takovou rychlost Hakkinenovi. Ted uz titul neziskam :(((((((((((((((((((((((((((((
Nové GP2 !!!!
neregistrovaný "anonym11"
| 18. 1. 1999 07:11
Nevíte někdo něco o nové GP2 doplňku od Microprose - GP2 power plus package ?????
Nové GP2 !!!!
neregistrovaný "MiG-211"
| 19. 1. 1999 20:31
Tak tohle slysim poprvy. Ja sem se nechal "napalit" (mozna) v roce 1997 reklamou ve Score a koupil sem od U.S.Action CD nazvane GP2 Datadisk. Bylo akorat plne editoru, setupu, ruznych verzi karoserie a prileb. Nejsem primo zklamanej, ale cekal sem neco jinyho...:) Jestli jeste neco vis napis vice. Ja sem na strankach Microprose nasel akorat zminku o GP3...!!!!!!!!!!
Doplňky GP2
neregistrovaný "anonym11"
| 20. 1. 1999 07:15
www.instantaccess.com

PERFECT GRAND PRIX TRACK PACK

TRACK PACK 98
Doplňky GP2
neregistrovaný "MiG-211"
| 23. 1. 1999 00:00
Podle ty reklamy co sem zhlidnul, tak jednu polovinu lze sehnat zadarmo na netu a tu druhou si lze vyrobit v editorech svepomoci :))))))
GP2
neregistrovaný "bugr"
| 25. 1. 1999 10:17
pred tydnem jsme na Mageu dokoncili soutez hotlapu, skoda, ze jste se nekdo neprihlasil.
GP2
neregistrovaný "MiG-211"
| 26. 1. 1999 01:30
Jezsisi Bugr na Mageu, proc si nedal vedet drive, tohle mam nejradsi, kdyz nekdo prijde az s krizkem po funuse.............
GP2
neregistrovaný "bugr"
| 26. 1. 1999 09:14
my jsme zacinali kdyz na auto.cz nebyly žádný diskuzní fóra. Kdyz tak jsme na madeu pod gamesama, GP2. Výsledky a hotlapy na stazeni jsou na [odkaz]
GP2
neregistrovaný "MiG-211"
| 28. 1. 1999 02:36
Odpusteno...:o))))))))) Jdu se tam hned mrknout.
GP2 editor
neregistrovaný "MiG-211"
| 2. 2. 1999 11:57
Chci se jen zeptat, jestlize nekdo pouzivate GP2Editor, kolik HP (koni) motoru mate nastaveno, ja sem jen ze srandy zadal nejakejch 850 a auto mi vali jako nikdy a casy se zlepsuji. Problem je, ze to zmeni vykon jen u hracova auta a ne u computeru...:(
GP2 editor
neregistrovaný "bugr"
| 3. 2. 1999 13:04
zeptej se baraky, ten je na to odbornik. My to nemenime abychom mohli porovnavat casy s tem nejlepsima na internetu. Ale zmenit to jde. Protoze na zavody davame o neco vetsi vykon pocitacem rizenejm autum.
GP2 editor
neregistrovaný "MiG-211"
| 13. 2. 1999 00:00
neco sem pocet na Mageu, nakonec sem dal default a pohoda, ale takovejch 900HP dela divy...:)
GP Monaco
neregistrovaný "bdx1"
| 16. 5. 1999 19:09
Když v tom Sportkokteilu jezdili v Monaku, tak jsem to zkusil. Sice nic moc, ale pořád lepší než 2,03 nebo co tam jezdili. V kvalifikaci 1:23.568, v závodě něco přes 1:24.
GP Monaco
neregistrovaný "MiG-211"
| 17. 5. 1999 02:19
Nazdarek, taky sem to zkusil. V kvalifikaci 1:23.339 a v zavode 1:24.681. Ale jel sem to na klavesnici, nevim jak na volantu, to bych byl urcite pomalejsi...
GP Monaco
neregistrovaný "bdx1"
| 19. 5. 1999 22:10
Trochu jsem si poladil koníka: 1:21.620.
GP Monaco
neregistrovaný "bdx1"
| 22. 5. 1999 00:00
Tak jsem zajel 1:20.868 :-) a pak jsem si to tak "poladil", že se nemůžu dostat pod 1:23 :((
GP Monaco
neregistrovaný "bdx1"
| 22. 5. 1999 23:12
Tak to nebylo nastavením, ale nevydržely pedály. Povolila pružina na brzdě a pořád to přibrzďovalo, proto byly slabé časy. Musím opravovat. To jsou kšefty :((((
Monaco
neregistrovaný "Robenek"
| 19. 5. 1999 06:07
Tak jsem se schválně kouknul jak jsem to zajel v závodě LFRS a tady mám výsledek :

18. Bronislav Robenek CZ K27HO 1:17,616 (qual) 1:20,237 (race) 3,50 22,28 URT-GUSRA-Renault (team).
Pomoc
| 19. 5. 1999 12:23
... az se trochu uklidnim z tohoto velkeho objevu, i kydz jsem sem obcas uz zabrouzdal, tak si nektere z vas vyberu a prosit budu o pomocnou ruku, dikes a sportu zdar, F1 zvlaste!!!
monaco
neregistrovaný "MiG-211"
| 21. 5. 1999 00:00
bdx: ja se picnu :-))), trenoval sem cely vodpoledne a mam 1:21.634 :-))), to sem byl asi o 10 cm pomalejsi :-)))
Grand prix 3
neregistrovaný "Robenek"
| 2. 6. 1999 06:14
Konečně !!!!,na na konci října bude uvedena na trh nová hra GP3
Grand prix 3
neregistrovaný "MiG-211"
| 2. 6. 1999 16:00
Hura, hura, hura, ja se tak tesim. Jo, ale vlastne kde si to zjistil, sou nejaky preview???
GP3
neregistrovaný "Robenek"
| 4. 6. 1999 06:14
GP3
neregistrovaný "MiG-211"
| 4. 6. 1999 13:58
....big thanx :-)
Rekord
neregistrovaný "spy"
| 13. 6. 1999 18:28
Jaký máte rekord v Kanadě ????
Rekord
neregistrovaný "MiG-211"
| 14. 6. 1999 01:46
1:22.061
Rekord
neregistrovaný "Robenek"
| 14. 6. 1999 07:41
1:19,649
Rekord
neregistrovaný "spy"
| 14. 6. 1999 20:07
Trošku dobrý ??? Né ???

Co mám dělat se svýma 1:23:460 ???
Rekord
neregistrovaný "MiG-211"
| 15. 6. 1999 16:59
Robenek> v jaky obtiznosti si to zajel, mam overeno, ze s kazdou obtiznosti navic se lepsi i muj cas, ted sem na 3. (semi-profi nebo tak nejak :))

SPY> Tak si zkus pohrat se setupem, nebo si stahni nejakej z NETu...Nekde mam jeste dobrou adresu..., ale kde? :)
to Mig21 and all
neregistrovaný "spy"
| 15. 6. 1999 20:21
Se setupen si hraju a hraju a vono pořád nic a nic :-) Ale možná to bude

tim, že mi jaksi chybí volanty s pedálem. A ta stará herka, co mam doma

už ma taky nejlepši leta za sebou. Pošli adresu, něco stahnu, když už

mam konečně internet...

P.S. (pro všechny) Když už je před nám ta VC Francie, tak co rekordy v

Magny-Course ?? (Ať mam co dohánět :-)
to Mig-21
neregistrovaný "Robenek"
| 16. 6. 1999 06:51
Jezdím v obtížnosti ACE, pouze s automatickou převodovkou, jinak žádná pomoc.Původní BHP.
to Mig-21
neregistrovaný "Robenek"
| 16. 6. 1999 06:52
Zapomněl jsem dodat ,že na klávesnici.
Rekord - Kanada
neregistrovaný "Lukas99"
| 16. 6. 1999 10:44
Hmmm, ony ty rozdily budou mozna zpusobeny tim, ze muzete jezdit na ruznych tratich.... V soucasnosti se vetsinou jezdi na TrackPacku 4.0 stazenym z www.gp2.com, jelikoz stary neodpovidaj soucasnosti. Na nem jezdim casy kolem 1:19. Tak si overte jestli jezdite na originalnich tratich ci na stahnutych. Pak muzete porovnavat.
Rekord - Kanada
neregistrovaný "Lukas99"
| 16. 6. 1999 15:09
ALL: Zlepseni na 1:17:885
Rekord - Kanada
neregistrovaný "MiG-211"
| 17. 6. 1999 13:17
Ja mam original, nefunguje mi Trackmanager. Jinak ja hraju taky na klavesnici a mam jen zapnutej automat a to posledni=kontrola prokluzu kol nebo jak se to...:))
Rekord - Kanada
neregistrovaný "Robenek"
| 18. 6. 1999 08:16
Ten čas jesm zajel na originální Kanadě GP2
Rekord - Kanada
neregistrovaný "MiG-211"
| 19. 6. 1999 02:05
Tak mam zas novejsi SETup, takze v nedeli sem hodim vysledky, snad zrychlim..:))) Jo jinak nahodte sem casy z Magny Course - originalni.
Rekord - Kanada
neregistrovaný "bdx1"
| 27. 6. 1999 19:44
Konečně jsem opravil pedály. Zkusil jsem origi Magny Cour, 1:20.057 v tréninku.
...
neregistrovaný "MiG-211"
| 19. 6. 1999 02:09
Noch einmal...:o))) Co takhle napsat 3nejoblibenejsi a 3neoblibene trate. Ja sem na tom takhle:

Oblibene: Montreal, Spa, Monza

Neoblibene: Jerez, Hungaroring, Hockenheim.
Add-ons
neregistrovaný "spy"
| 24. 6. 1999 20:29
Track pack 4.0 a 98 auta sou fakt dobrý!!!! Ouplně sem si oblíbil Melbourne.
Track Editor
neregistrovaný "Robenek"
| 25. 6. 1999 06:45
Hoši, umíte někdo vytvářet okruhy ??? Já jsem asi loni něco zkoušel, ale nepřelez jsem přes CC line. Bylo by dobré udělat Brno a Most. Těší se na odpovědi.
Track Editor
neregistrovaný "MiG-211"
| 25. 6. 1999 11:38
Ten Most a Brno sou dost cool napady. Me to nikdy nepotrefilo :))). Ale sem zatim s editorem novacek, takze snad nekdo v GP2 auditu na Mageu, ze jo Lukas99? :o)) Jinak mam sezonu 98 i 99, ale v ty 99 je par chybek a hlavne design nekterejch formuli je o neco ubozejsi nez v 98. Nejlepsi je obe sezony skombinovat (myslim teda tak, aby to odpovidalo realite :-))
Track Editor
neregistrovaný "Lukas99"
| 25. 6. 1999 13:02
Mageo hehehe, dobry borciiii :)))))) Migu, ani s nima nezkousej jezdit, protoze je to dost depresivni zkusenost... Jsou desne rychly!!! Vyhral jsem po upornem snazeni kvalifikaci v Argentine, ale ted v Monaku a v Montrealu ztracim regulerni 2s!!!!!!!! Dost v pytli, ladim, testuju a nemam sanci... Nemuzes my poradit nejakou strategii na to, jak jezdit bez F7???? Jednicku zprevoduju ztezka, anti-roll bar dam na maximum, a vzdycky dam pri vyjezdu ze zatacky hodiny... Voni to jezdej bez F7 a podle me to je ten rozdil...
TPACK4.0/Season98
neregistrovaný "Lukas99"
| 25. 6. 1999 10:26
Spy, souhlas, ten Trackpack je super, pro tvou informaci, z gp2.com si muzes stahnout i sezonu 99 :)))))) Uplne aktualni!!!! BTW, nezda se ti, ze ten trackpack je ponekud pomalejsi nez puvodni trate??? Ja mam ten dojem, ale realita je pro me dulezitejsi nez historie :)))) Uz me svrbi ruce, na podzim tu mame GP3 s 3dfx podporou, ja se tak tesim!!!!!!!!!! To snad pujdu i do volantu s forcefeedbackem.... Si budu muset pucit asi :)))))
Season99
neregistrovaný "spy"
| 29. 6. 1999 20:50
Fakt už existuje komplet TrackPack k sezoně 99?? Moc se mi nechce stahovat

jednotlive trate (šetřim pěnízky:-). Ke GP3 - už se nemůžu dočkat, už se

strašně těšim na 3Dfx podporu, a jiný takový vychytávky (jako rozlišení 1024x768),

už se fakt nemůžu dočkat - ale počkat, bude to fungovat i na mym superrychlíku

AMD 5x86/133 ???? (p.s. to byl ale hnusnej ftip, že ano:-)
Season99
neregistrovaný "Lukas99"
| 30. 6. 1999 15:28
Jo, na www.gp2.com stahnes pet souboru, kazdej asi 1MB, takze pocitej tak hodinu. Ale stoji to za to. Ty trate jsou realnejsi nez originaly, ale zda se mi ze grafika jde hure. Kdyz pak ze stejnyho sajtu stahnes SEASON99, mas to i z jezdcema, stajema, i designem a parametry aut pro tento rok. Tomu se rika: Keep the sim up-to-date!!!! :)))))) Jsou tam i jiny vychytavky a patche jako mereni treninku v porovnani s vedoucim casem a ne tvym nejlepsim, bridgestone textura ne pneumatikach RULEZ!!!!, krasne to rotuje atd... Co hrdlo raci pro cloveka co chce co nejvetsi realitu. To vse bez zasahu do realisticnosti chovani auta na silnici ci funkcnosti cele hry. Lukas
Season99
neregistrovaný "spy"
| 1. 7. 1999 19:52
Stáhnul sem si z gp2.com (lépe řečeno zap.to/gp2) Trackpack, ale pro sezonu

98! Vypada to presne tak, jak popisuješ. 5 souborů, každej asi 1 MB. K

tomu sem si stáhnul auta z 98 a na zkoušku i z 99. Jezdim teď na TrackPack 4.0 +

auta 98 (samozřejmě Jordan 198 s číslem 9:-). Ještě před pár dněma sem

tam hledal ten trackpack 99, ale je tam furt ten na 98. Že bychom si

nějak špatně rozuměli? Viděl sem tam tak různě se poflakovat pár tratí z

99, ale nebyl to komplet seriál. Tak nevím...
TO SPY
neregistrovaný "Lukas99"
| 2. 7. 1999 10:55
Primin, samozrejme se jedna o TPACK98, omlouvam se!!! :)))) Jak se ti libi? Instalace je suprjednoducha, ta sezona 99 pomoci GP2 editor v1.81 taktez. Hodil sis tam i bridgestone textury na gumy? Je to parada predjizdet Williams kdyz ty kola vyditelne rotujou :)))))) Nekdy dame zavod :))))
to all
neregistrovaný "Fenix"
| 2. 7. 1999 12:44
GP Silverstone : fastest time = 1:26:058s

Ahoj Fenix

P.S.: volant+pedály
to Luke
neregistrovaný "spy"
| 2. 7. 1999 20:06
No už sem se lek, že bych ani nepoznal tratě?!? TPACK98 je skvělej, má

i vylepšenou grafiku, tudíž a jelikož už můj muzeální kousek celkem

nestíhá. Má auta z 98, aby v tom nebyl bordel:-))))))) Dal sem si

tam ale i ty Bridgestonky, sou fakt skvělý! Ty původní gumy byly takový

divný, tyhle sou skvělý. Ale tak jinak. Zkus zajet A1-Ring. Ta první

prudká zatáčka po startu je nějaká divná, vždycky mě to hodí do smyku.

Musim tam projíždět uplně hlemejždim tempem. Je to divný, jinak je

ta trať ale docela zajímavá.
HELP
neregistrovaný "Fenix"
| 7. 7. 1999 07:43
Chlapi pomožte. Jak mám nainstalovat TPACK 98? Stáhnul jsem si to z netu, ale nějak mi to nefachá. Napište prosím přesný postup. Děkuju.
ještě k HELP...
neregistrovaný "Fenix"
| 7. 7. 1999 07:51
ještě k HELP...
neregistrovaný "Fenix"
| 7. 7. 1999 07:52
Mám nainstalovanou orig. verzi GP2. Maximální možnou instalaci. To je těch 58(?)MB na HDD. Tak co s tím.
TO SPY
neregistrovaný "Lukas99"
| 7. 7. 1999 16:15
Clovece, a ja si myslel, ze mi ta A1-ka blbne... Neda se to najet normalne, uplne me to vykopne a hodi do hodin... Musi se to jet fakt hlemyzdim tempem, a stejne to potom skace jak o zivot :-) Nejakej bug asi... Mam 233MMX, a jezdim to jen na VGA, plny detaily krome oblohy, stejne je hnusna... Mam asi nejakou blbou grafickou kartu, pomalejsi pocitace nez muj to zvladaj na SVGA bez par detailu. Ale ta SVGA grafika je tak krasna!!!!! Uz aby vysla gp3!!! Sem rad, ze se ti ty kola libi, je to mnohem zivejsi...
TO FENIX
neregistrovaný "Lukas99"
| 7. 7. 1999 16:25
Jestli si dobre pamatuju, postup je nasledujici: Rozbalis ty soubory do adresare TPACK98, kterej vytvoris v GP2 adresari. Ono ti to rozbali trate, ty prekopirujes do adresare Circuits, kterej taky vytvoris pod GP2(Nezapomen si ztahnout utilitku gp2nocd.exe, ktera crackne tu gamesu, a nebudes muset pouzivat cd-cko...za predpokladu ze zvolis maximum installation 58MB...). Jak presunes ty trate, tak tam je instalacni program a dalsi zipy, ktery obsahujou grafiku a textury. Ten exac je automaticky rozbali a priradi k jednotlivym tratim. Je to uplne jednoduchy, nakonec to cracknes tim nocd patchem, a muzes jezdit!!! Doporucuju jeste stahnout GP2edit 1.81, a jeho pomoci nainstalovat Season99 tak, ze kliknes na tu ikonku s modrou sipkou, vyberes ten soubor season99 a das export. Prepise to celou hru na aktualni tymy a jezdce, aktulni design apod. Pak budes mit uplne novou hru :))))) Hodne stesti! Myslim ze je ten postup tak, jak jsem ho popsal. Kdyztak to konfrontuj s readme.txt, kterej se objevi pri rozzipovani tech peti souboru... Lukas
GP2-3 a pak 4, 5, 6 ...:))))
neregistrovaný "MiG-211"
| 8. 7. 1999 03:04
Ahoj lidi. Ja bych teda spis pouzil Trackeditor, ale jinak v pohode. Jinak k cause A1 ring. Presne hosi. Tak sem se nasral, ze ten okruh sem hned smaznul...Jinak ja jezdim s F7 a nedokazu si to predstavit, nejezdej nahodou s volantem a pedaly, je to s nima mnohem snazsi a lepsi. Jinak ja jezdil drive na 486-ce a ted na P233 mam casy najednou o 2 sec. lepsi...asi si koupim 450ku :-) Co rikate na to, co vsechno ma GP3 mit. Kdyz sem to cet, tak mi uplne sla hlava kolem. To bude bomba, hlavne to POCASI! Jo a jeste vam to tady trosku zpomalim a neco sem hodim, miluju editory :))...
GP2-3 a pak 4, 5, 6 ...:))))
neregistrovaný "Lukas99"
| 8. 7. 1999 09:53
Moc hezky jsi si s tim vyhral MIGu :)))))) Ja jsem se s tim moc nepatlal, hodil na to cernou a nejakej zlutej nastrik, a bylo... :)))) Ty vis neco blizsiho k GP3??? Nevis jaky to ma mit hardwarovy pozadavky???? Z volantem a pedalama to musi nejt totalni zazitek. Kdyz si predstavim, ze by GP3 mohla podporovat force-feedback, tak snad zacnu na ten volant setrit :)))))
To Lukas and Fenix
neregistrovaný "spy"
| 8. 7. 1999 19:26
To LUKE: K ty A1-ce, vsimni si, ze to souperi projizdej ouplne vpohode !

Nevim, co s tim mam delat. Zkousel sem to projet natvrdo pres pravej

obrubnik (skoro jako Fisichella loni:-), jakz takz to slo, ale stejnak

hnus. Jezdim taky na VGA, skoro:-) plny detaily, k obloze se vyjadrovat

nebudu, protoze sem ji jednoduse asi jeste nevidel:-)(co bych taky moh

cekat od PCcka, ktery ani nema RISCovou bazi...). Uz se tesim na zavod !

To FENIX: jenom dodatek k ty instalaci, Lukas to pekne vysvetlil, ale

precijen: po rozbaleni tech peti zipek do adresare TPACK98 v nem muzes

najit soubory f1ct??.dat (za ? dosad cisla 01 - 16). Tak ty soubory se

musej prekopirovat do adresare circuits, kterej by mel vzniknout tim

pouzitim gp2nocd utilitky. Pote staci spustit jenom install.bat v adr.

TPACK98, a ten vykona vse nutne... Ale jeste na neco si dej pozor,

v menu budou porad stejny trate, tudiz pocvic pamet a nauc se sezonu 98

nazpamet :-). Nebo muzes tipovat...
GP3
neregistrovaný "MiG-211"
| 9. 7. 1999 01:10
No treba tady je neco: GP3 Jinak me se nejvice libi trat Fiorano. Je super. Celou dobu se jede jen pod plynem, minimum brzdeni :))) Ale kdyz to vemu dohromady. Tak sem docela zklamanej. Vsechny tyhle novy trate maj chyby, at graficky nebo technicky. Takze dal litam na puvodnich...Jo este Melbourne je nadherna trat, radost se projet :)
GP3
neregistrovaný "MiG-211"
| 9. 7. 1999 01:14
Jo sou tam i ty hardware pozadavky: Win95+DirectX with 200Mhz 3D-accelerated Pentium, to by prej melo stacit :))) A hlavne co rikate na to, ze tady bude moznost Ulityho startu!
TO ALL
neregistrovaný "Fenix"
| 9. 7. 1999 08:10
Mockrát vám všem děkuju. Jsem rád, že existují lidé, kteří dokáží dobře poradit. Opravdu díky.

Mimochodem : Silverstone, qual. time : 1:26:022s. Jedéééééééééémmmmm.
2...FENIX
neregistrovaný "MiG-211"
| 10. 7. 1999 00:00
Sakra, ja mam 1:26.324 To abych poradne potrenoval teda :o))) Jinak Silverston je docela prijemnej, ale nesnasim tu posledni tribunovou pasaz, protoze pouzivam hodne rychly nastaveni a tady se v tech zatackach vyslovene trapim :)
MIG21/FENIX/SPY
neregistrovaný "Lukas99"
| 9. 7. 1999 09:28
SPY: Ta A1ka me stve, fak nvim cim to je. Mam jeden typ kterej castecne funguje. V setupu je dobry si nastavit asymetricky nastaveni, a potom se venovat prednim tlumicum. Myslim za pravy predni kolo tam dost narazi a proto nas to vyhodi. Da se to trochu eliminovat zmekcenim pera a zvysenim vahy toho leveho. No uvidime :)))

MIG21: Mas pravdu ze to ma hodne chyb. Navic jsou ty trate pomalejsi a obloha je v nich hnusnejsi. Vim ale, ze castecne jsou me problemy zpusobeny grafikou, tu co jsem mel predtim, tak ta byla rychlejsi. Mam ted AOC Turbo Spectrum 400 - Weitek chipset. Evidentne se to nesnasi, protoze na 233MMX by ta gamesa mela slapat krasne jiz v SVGA resolution. Mas nejakej typ???

FENIX: Sem teda rad, ze jsme ti pomohli :)))))
2...LUKAS99
neregistrovaný "MiG-211"
| 10. 7. 1999 00:00
Ja to hraju ted na P233MMX, 64MB RAM, ATI xpert&work 8MB a mam to v SVGA na plny detaily s 16ti frejmama/sec. A processor occupancy je pod W98 tak na 120% a v DOSu 80%. Nestezuju si :))) Jinak se SETUPama mam vzdycky problemy, jediny co nastavuju sou kridla, prevody a packers(nevim ja hezky cesky) jo a vobcas jeste to posledni v advanced, jak tam sou (mm), snad tlumice? No delam to podle nerovnosti danyho okruhu...:) Mohli by sme si vymenit setupy. Ja ty svoje klidne poslu. Mam tak na kazdou trat 4 verze (Q/R).
Mig and Lukas
neregistrovaný "spy"
| 10. 7. 1999 12:47
to Mig-21: Pár souhlasů. Jezdím taky s F7, a nedokážu si představit

nikoho, kdo by to zvlád bez toho. Kolikrát sem to zkoušel. Ale to je

furt brodění v písku :-))) K Melbourne - že je krásná? Taky se mi

strašně zalíbila. Až na jednu věc. Před první prudkou zatáčkou - musí

se tam najet hodně ke kraji - ani se nedivim DCmu, že tam letos v kvalifikaci

najel kousek do trávy a vylít. To já se brouzdal trávou kolikrát! A ještě

k časům - taky souhlas. Mam takovej muzeální exponát, a když sem hrál GP2 na

rychlejších strojích, tak to svištělo líp. Potřeboval bych holt upgrade:-))))))))

to LUKAS: Ta zatáčka mě štve, ale ináč dobrý. Ale ty hejblátka... Sem

z toho jelen. Nemáš někde nějakej českej guide book, kde je to fšecko

krásně vysvětlený ? (mohli by tam bejt i nějaký zkušenosti, kdyžtak něco sepiš:-)))
vzzuuuuuuuuummmm....:)))
neregistrovaný "MiG-211"
| 12. 7. 1999 01:45
SPY: Jojo, presne jako D.C. sem tam taky vylit, teda tocil hodiny. Jinak co se tyka SETUPu, tak BARAKA ma na svejch strankach rozepsanej manual k serizovani SETUPu, ale ma divne naskenovany a zabira to moc..:o( Ach jo, me ta bouracka Schumaka tak sokovala, ze me dneska ani GP2 nebavila...
F7
neregistrovaný "Robenek"
| 12. 7. 1999 06:47
Pořádně závodit se dá opravdu jedině bez F7. Učení je to kruté, ale zlepšíte se min. 0 1 sec na kolo. Jezdím to klávesnicí, pouze automat pro řazení. Pro tento způsob jízdy je nutné mít nejnižší stupeň až od 38-40, a dle citu akcelerovat.
F7
neregistrovaný "MiG-211"
| 17. 7. 1999 23:16
At delam co chci, tak to bez F7 nejde..., dneska sem si zaparil po kabelu, parada. Uz se tesim na GP3 se sitovou podporou pro 22 lidi (kde jen sehnat 22 kamosu se sitvku? :o))))
setup
neregistrovaný "Mikes1"
| 19. 7. 1999 13:35
Nevite nahodou nekdo, k cemu se pouziva antiroll-bar? Je to v advanced setupu. Dik.
setup
neregistrovaný "Lukas99"
| 19. 7. 1999 17:26
Cim vetsi vahu das, tak tim mensi je protacivost zadnich kol pri akceleraci... Aspon doufam :)))
setup
neregistrovaný "bdx1"
| 19. 7. 1999 21:17
Antiroll bar je příčný stabilizátor. Snižuje naklánění vozu v zatáčkách, zvyšuje odskakování při přejezdech nerovností.
setup
neregistrovaný "Mikes1"
| 20. 7. 1999 13:46
Takze ovlivnuje podelne nebo pricne naklaneni? Podle toho, ze se to nastavuje zvlast pro predni a zadni cast bych tipoval spis podelne naklaneni. Pricne nakloneni se da ovlivnit spis mechanicky, ne? Treba tlumice atd.
setup
neregistrovaný "Robenek"
| 21. 7. 1999 09:07
Abych řekl pravdu, tak moc jasné mi to není. Ale řekl bych že příčně. Vždycky to zkouším až na konec jestli to na trati zabere nebo ne.
setup
neregistrovaný "Villeneuve"
| 21. 7. 1999 13:00
Ad antirollbar alias pricny stabilizator (jednim z mala aut s podelnym stabilizatorem je Citroen 2CV alias kachna, a kdo v tom nekdy jel, tak vi, ze u F1 by to pusobilo dost divne ;) - pusobi zejmena v zatackach stredne rychlych az rychlejsich a v podstate vaze vykyvy leveho a praveho kola. Typicka indikace je, kdyz auto v zatacce nedriftuje plynule ale spise odskakuje. Zvyseni pevnosti antirollbaru dela tu cast vozidla (predek/zadek) citlivejsi, u zadku ale snizuje grip. Pridani vzadu zpusobuje pretacivost, vzadu nedotacivost. To je asi tak vsechno co vim z hlavy. Vetsina veci je z te Barakovy stranky a z manualu k setupum od nejakeho francouze (nebo kanadana) - da se tam dostat pres zap.to/gp2
setup
neregistrovaný "Mikes1"
| 21. 7. 1999 14:43
Diky za vysvetleni.
- antiroll bar
neregistrovaný "MiG-211"
| 22. 7. 1999 00:00
Ja sem si to precet na BARAKY strankach, ma tam ofocenej celej manual...Jinak sem slysel neco o tom, ze existuje utilitka pro hrani GP2 pres sit (teda jen 2 hraci), nevite o tom neco?
- antiroll bar
neregistrovaný "Robenek"
| 20. 7. 1999 06:00
Já myslím, že to má spíš vliv v dlouhých zatáčkách ve velkých rychlostech.
TO MIG21
neregistrovaný "Lukas99"
| 19. 7. 1999 17:27
Taky mi to ani nahodou nejde :((((( Vzdy po pul hodine ztratim trpelivost a zapnu F7... At zkousim cokoliv, vzdy ze zatacky dostanu hodiny :(((
POZDRAV
neregistrovaný "zajomar"
| 20. 7. 1999 14:22
ZDRAVÍM VŠETKÝCH DRVIČOV F1GP2

JE TO SUPER ŽE EXISTUJE TAKÁTO DISKUSNÁ SKUPINA

ZATIAĽ SA MAJTE

Z
TRAŤ A1 RING
neregistrovaný "zajomar"
| 21. 7. 1999 13:41
ZDRAVÍM VÁS

1. CHCEL BY SOM SA SPÝTAŤ NA VAŠE ČASY NA TRATI A1 RAKÚSKO /MOJ ČAS: 1:14,769/

2. MÁTE NEJAKO UPRAVENÉ SVOJE F1GP2? /MENU, TRATE A POD./
NET patch
neregistrovaný "Homer1"
| 22. 7. 1999 05:25
Mig-21: Na adrese [odkaz] je utilitka GP2Lap. Mimo jiné obsahuje i NET patch pro SPX. Zkoušel jsem to a chodí to. Musíš ale mít síť aspoň na 100 Megabitech a stejně to není tak rychlý. Ale dá se to celkem v pohodě hrát. Zkoušel jsem to jen pod WIN95. Ještě to zkusím pod DOSem a dám vědět.

Jinak spousta utilit, patchů, editorů, setupů a tratí je na nejlepším webu GP2 [odkaz]

All F7: S vypnutou F7 se to dá hrát jen s volantem a pedálama, na klávesnici ani náhodou. Má to pak lepší akceleraci, ale s plynem musíte velmi s citem.

Kdyby jste měl někdo zájem si pokecat, pár zkušeností mám. Michal.Repka@quelle.cz
NET patch
neregistrovaný "Lukas99"
| 22. 7. 1999 10:51
MIG 21-Gp2Lap mam taky, parkrat jsem to hral s kolegou po siti, neni to spatny. Musel jsem vypnout SVGA, ale pak to frcelo slusne. Je to jednoduchy, ale obcas to trosku zablbne.
NET patch
neregistrovaný "MiG-211"
| 23. 7. 1999 16:10
Homer & Lukas99: DIKY, ale to je fakt tak pomaly? Vypnout SVGA? To neeeee! :-) No uz to taham a co nejdrive vyzkousim.
NET patch
neregistrovaný "Lukas99"
| 26. 7. 1999 10:15
MIGu, jestli mas delo, tak to vypinat nemusis :)))) Jam mam v praci celeron 300, jen 32RAM, SVGA to v GP2LAPu nestiha (kdyz mastim pres sit s kolegou). Jinak GP2lap ma dobry features. Je tam supr, jak to sleduje casy vsech jezdcu za dane kolo, vsechny rozestupy atd... Moc jsem si s tim zatim nehral... Jaky mas zkusenosi Ty??? Ted doufam ze to je ten patch, nevim jestli to nebyl jinej, ale myslim ze ne...
NET patch
neregistrovaný "MiG-211"
| 27. 7. 1999 00:00
Cau Lukas99. Moment, moment. GP2LAP? Mam dojem, ze mi tady zase neco unika...Ja spoustim GP2 pres utilitku GP2video. Co je zac tohle? No asi bych mel castejc chodit na GP2.com :))) Napis prosim vice. Diky. Jinak sem se v Trackeditoru pokousel vyrobit neco jako Masarykuv okruh v Brne a vyslo z toho neco, co se podoba taliri s nudlovou polivkou...
NET patch
neregistrovaný "Lukas99"
| 27. 7. 1999 09:50
Cau Migu, mluvime o dvou rozdilnych patchich... GP2Video slouzi k prehravani celeho zavodu jako replay. Tozn., ze je to vhodny predevsim pro Multiplayer race, aby ostatni videli co se s nima stalo po dobu co za ne jel pocitac. Tak se zabrani nejasnostem a dohadum. Naproti tomu Gp2Lap je utilitka, co umoznuje dvema lidem hrat GP2 proti sobe po siti. V readme.txt ktere je v tom zipu je krasne receno co udelat, je to jednoduchy. Puvodne GP2 jde hrat jen pres modem. Tohle umoznuje hrat pres IPX network. Ted to moc nepouzivam, ale je tam spousta dalsich vychytavek ktery te po dobu zavodu informujou o casech ostatnich, odstupech, neco jako tymove radio ci znameni z boxu... Ohledne toho track editoru, je to slozity vytvaret trate???? Muze to byt zajimavy :)))))))))
GP2Lap a Trackeditor
neregistrovaný "MiG-211"
| 28. 7. 1999 00:00
Ahoj Lukas99. Diky za rychlou odpoved. Funguje ten GP2Lap taky jen pro jednoho hrace? Myslim teda tak, ze kdyz hraju sam, jestli mam vsechny ty vymozenosti = informace o casech ostatnich??? Jinak ten Trackeditor je nejakej divokej. Obcas mi totiz napise, ze tohle nemuzu, tamto musim a jestlize to stejne nefunguje, tak si mam pockat na dalsi verzi. Vymodelovat trat v 2D este chapu. Nastavujes tam rovinky, pomoci pomoleruu zatacky. Ale co dost nechapu je editace v 3D. Jak mam udelat aby se ted jelo do kopce a pak zase z kopce... Jedinej editor co sem kdy pouzil byl pro hru Duke 3D a ten byl oproti tomuhle primitivni...:)
98 nebo 99?
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 08:30
Ahoj všichni. Obracím se na vás s problémem, protože už jste mi jednou poradili. Mám TPack 98 a chtěl bych tam dodat auta jezdce (textury, tvary, jména a tak). Prosím poraďte!!! Jinak na A1 Ringu: základní setup - 1:15:053, po úpravách : 1:12:159 qual. time. Co vy?
98 nebo 99?
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 08:33
Zdarec Fenix - šak Ti to Lukas99 psal už dřív - já to podle toho dělal.
98 nebo 99?
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 08:35
No mě to nějak nešlo. Prosím prosím, ještě jednou!!!
98 nebo 99?
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 08:45
Doporucuju jeste stahnout GP2edit 1.81, a jeho pomoci nainstalovat Season99 tak, ze kliknes na tu ikonku s modrou sipkou, vyberes ten soubor season99 a das export. Prepise to celou hru na aktualni tymy a jezdce, aktulni design apod - podle toho jsem to dělal a funguje to.
98 nebo 99?
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 08:46
THANX
Zdravím
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 08:31
Čau lidi, tak jsem si to tu pročetl, nainstaloval Tpack98 a sezónu 99(fakt paráda) a jezdím jak o dušu :)). Valím to na klávesnici s F7 (bez ní to jde fakt blbě). V practice na A1 1:11,546 - v závodě něco přes 1:12. No nic jdu trénovat Hockenheim. Zatím čao.
Hockenheim
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 08:52
Fenix už jsi jezdil Hockenheim?
Hockenheim
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 08:55
Chystám se. Máš už nějaký čas, ať vím, jak se mám snažit. :-))
Hockenheim
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 08:58
No právě taky nemám :))) a taky bych se něčeho chytnul, ale zítra nějaký čas vypotím - v noci potrénuju
Hockenheim
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 09:00
Počkej chvíli zkusím něco zajet, ať máme přehled. Jo mimochodem, dělala ti na A1 problémy zatáčka Remus. Mě děsný, pořád mě házela do smyku.
Hockenheim
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 09:05
Jo přesně to samí - já to pak jezdil tak, že jsem brzdil pozděj a jel to tak středem (přes ten pravý obrubník to vůbec nešlo)
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 09:09
Tak jenom letmý kolo : 1:43,548s. Nastavuji setup, beru míň paliva. A jedu!!!
Re:
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 09:11
Kurňa Fenix, že bych rebootl do 95 ať máme co porovnávat :-))
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 09:15
Původní můj setup byl lepší : 1:44,011s. Safra, safra.
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 09:21
Nyní lepší setup, nové gumy, palivo na 4 kola :

1. pokus : 1:43,421s a 2. pokus : 1:42,692s, ale ještě to půjde, zkusím to odpoledne.
Re:
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 09:31
Jeden dotaz - já taky jezdím s mín palivem, ale nějak sem nevyzkoumal jestli to má vliv na čas.
Re:
neregistrovaný "Lukas99"
| 28. 7. 1999 09:40
Nazdarek, ja mel za to, ze ten TPACK 98 se ti uz podarilo nainstalovat... Ta sezona 99 je uplne primitivni, presne tak, jak napsal myslim MIKI. Pres gp2edit 1.81 natahnes pres tu modrou sipku soubor season99.gp2 kterej stahnes z gp2.cm, a kliknes Export. Celou hru to prepise vcetne formuli, vykonu, jezdcu.... Je to pozitek. Co se tyka toho TPACKU, tak jeste jednou ale jednoduseji. Tech pet souboru, kazdy asi 1MB, rozbalis do adresare TPACK98, ktery vytvoris v adresari GP2. Budes tam mit trate od 1 do 16, ty manualne prekopirujes do adresare Circuits, kterej taky musis mit vytvorenej pod GP2. Tohle vsechno muzes delat pouze za predpokladu ze mas plnou instalaci 59MB a patchnutou hru pomoci gp2nocd.exe, ktere odstranuje nutnost pouzivat CD. Kdyz manualne prekopirujes ty trate, spustis z adresare TPACK98 install.bat, a ono ti to prepise a vytvori novou grafiku pro ty trate. To je vse a muzes jezdit. Lukas
Re:
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 09:45
TPack už mám, Melbourne i A1 tam jsou, ale objevily se mi tam týmy bez názvů a beze jmen jezdců.
Re:
neregistrovaný "Lukas99"
| 28. 7. 1999 09:50
To je divny.... TPACK s tim nema nic spolecnyho, ten instaluje jen trate. Zkus znova stahnout Season99 a exportnout to pres ten editor, fakt je to desne jednoduchy. Traba jsi stahnul jinou sezonu, resp. vytvorenou nekym jinym. Pokud se nepletu, jedna staj je tam pridana, protoze gp2 je stavena pro 26 aut, nyni jezdi pouze 24, takze jedna muze byt prazdna. No treba nekdo pomuze lip jak ja :)))
Re:
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 10:00
Luky, to je v pohodě, teď už to chápu, jenom se mi nějak kousnul Inet a já nestačil regovat. jenom pro upřesnění. Mám nainstalovanej TPack 98 a přes gp2edit 1.81 exportnu season99.gp2, ok?
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 09:34
Mám pocit, že jo, ale nikdy nezajedu stejný kolo s míň a nebo víc palivem. Mám ale pocit, že jo.
To fenix
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 09:50
No čoveče budu muset potrénovat - 1:49, ale jel jsem vlastně 3 kolo - musím se pořádně naučit tu trat - i když tato je docela lehká - furt samá rovinka :)))
TO MIG21
neregistrovaný "Lukas99"
| 28. 7. 1999 09:42
Aho Migu, ten GP2lap samozrejme funguje i kdyz hrajes sam proti pocitaci. Ten patch je pridava do menu moznost propojeni dvou pocitacu pres IPX. Jinak ty dalsi vychytavky fungujou zcela automticky :)))))) Uz jsi to prubnul???? Lukas
to miki
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 10:05
Makej, makej, chce to hodně trénovat. Trochu jsem se ještě snažil, takže popořadě: 1:43,003s, 1:43,114s a 1:42,995s. Nějak mi to zase nejede.
to miki
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 10:07
No jo v práci to moc nejde - večer doma potrénuju. S tou sezonou 99 je to přesně tak jak jsi napsal.
to miki
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 10:10
Aha ty jsi v práci, tak to jo. No Mika to jel minulej rok něco kolem 1:41s, takže třeba ho trumfneme.
to miki
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 10:13
Jo jo - snad jo - musíme makat :)). Ty jezdíš s volantem, že jo??
to miki
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 10:16
Jo s volantem a přemýšlel jsem, že si nechám vyrobit takovej malej kokpit. Nějakou Reccaro sedačku a pod. Co myslíš, to by šlo, ne?
to miki
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 10:28
No jo to byla bomba :))). Čas dobrý - zapíšu si ho a budu jezdit a jezdit a jezdit a jezdit a jezdit a jezdit a jezdit a jezdit :-)))))
to miki
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 10:37
Ach jo, nechám toho, ale jenom pro teď. Nějak se mi nedařilo. Furt jsem lítal z tratě. Budu se muset víc soustředit. Ještě si seženu helmu a bude to:-)))
to miki
neregistrovaný "Miki11"
| 28. 7. 1999 10:57
Oklej Fenix - zejtra ráno tu budu a napíšu časy. Zatím se měj
to miki
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 11:02
Jasně taky se měj, a trénuj. Ahoj.
Better !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 10:23
Practice time : 1:42,559s, ale je to totálně na hraně.
Remus
neregistrovaný "Villeneuve"
| 28. 7. 1999 14:57
Myslim, ze kdyz my mame problemy v RemusKurve na A1, tak se nemame za co stydet. Problemy v ni ma i David Coulthard ;-). Jinak ja jsem si stahl WinTrackManager - muzete pouzivat nekolik ruznych trackpacku a velice jednoduse je stridat. Ja pouzivam ten 98, akorat jsem z neho dal pryc Buenos Aires a misto neho jsem dodal Sepang - at to je tak jak to ma letos byt. A taky si obcas strihnu Motegi - oval je oval ;-).
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 28. 7. 1999 15:16
Practice time : 1:42,426s. Ale jde to ztuha!!! :-)))
Better again !!!
neregistrovaný "zajomar"
| 29. 7. 1999 07:19
ČAF FENIX

TEN TVOJ ČAS SI ZAJAZDIL S VOLANTOM ALEBO NA KLÁVESNICI?

JA MÁM 1:42,154 NA KLÁVESNICI ALE ANI ZA NIČ SA MI NEDARÍ LEPŠÍ ČAS

AKÚ MÁŠ MAX. RÝCHLOSŤ NA ROVINKÁCH?
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 07:21
Nazdarek Fenix, tak jsem to zajel 1:40,061 ale půjde to ještě níž - počítám 1:38 (DC to jezdí v tréninku za 1:35 - nechápu).
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 07:31
Jezdím na klávesnici a na rovinkách mám 375.
Better again !!!
neregistrovaný "zajomar"
| 29. 7. 1999 12:31
ČAF MIKI

ČO S TÝM ROBÍŠ ŽE TI TO IDE 375KM/H?

MNE TO NEDÁ VIAC AKO 334KM/H

PRESTAVOVAL SI VÝKON MOTORU?
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 12:38
Přečti si příspěvky dole!!! Potom pochopíš!!!
Better again !!!
neregistrovaný "zajomar"
| 29. 7. 1999 12:53
ok

uź som si ich prečítal

to je tak ke´d najprv píśem aź potom čítam
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 07:43
Hi guys. Poslední čas : zajeto v 1:24 AM, po třech hodinách usilovného tréninku a snahy dostat se pod 1:40,000s z toho vyšel čas 1:40,003s. Myslím, že se asi zabiju. to zajomar: už jsem to psal asi dvakrát, ale jezdím s volantem. Tu maximálku nevím, většinou mám oči podlité krví, takže na přístrojovou desku nevidím!!! :-)))
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 07:52
Tak to sis pěkně mákl - já měl v jednom kole na druhém mezičasu 0,5 vteřiny dolů oproti tomu času co jsem psal, ale v Sachs * mě to hodilo na trávu - kurňa to jsem nadaval.Pak už jsem se pod 1:40 nemohl dostat, ale ono to půjde.
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 08:29
No patlal jsem se s tím, setupy a tak. Nejdříve mi to jelo jako kráva, dostal jsem se z toho času ze včera na 1:40,985, ale potom jsem si to "poladil" a nebyl jsem schopnej jet pod 1:42s. Tak jsem si s tím pohrál, trochu jsem poházel převody a začal jsem jezdit pod 1:41s. Potom jsem mírně dolaďoval, ale pod 1:40 ani boha. Zkouším nastavení brzd a dám vědět. Jestli máš nějaký typ, tak to můžeme zkombinovat.
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 08:57
No já jezdil se setupem co jsem stáhnul od Baraky a jenom jsem prodloužil jednotlivé stupně řazení - ale jedno je divné, po jednom odjetém kole mám červenou barvu na té formulce co je vedle volantu a je to čárka uprostřed vozu nad zadní nápravou - je to něco blbě nastavené ale nevím co. Jestli chceš můžu ti ten setup poslat.
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 09:05
Díky, nemusíš. Chachááá. >1 : 39 , 776s
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 09:09
Čoveče Ty mě štveš :-)) - jdu do 95 a zajedu si pár kol.
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 09:16
OK, snaž se. Ale hlavně v klidu, protože se vztekem toho moc nenaděláš. :-))) Ale půjde to ještě dolu, bylo to druhý kolo s upraveným setupem, takže až se rozjedu, tak to půjde.
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 09:30
Ale já se nevztekám :)). Akorát musím ladit setup bo jsem na jiném poči.
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 09:40
No jo, ale třeba se ti povede líp než doma. A potom budeš překvapen, protože se třeba dostaneš pod 1:38. To by šlo ne? Jinak opět žádné zlepšení, ale bylo to zapříčiněné jezdeckou chybou. Ta druhá šikana je pěkně blbá.
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 09:54
Jo jo tam se musí o chlup dřív brzdit. Kolik Ti jezdí ostatní v treninku????
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 09:57
Hele, miki, já jezdím Practise. Trénink přijde až v pátek. Chci to jezdit jako oni, jenom si dávám trochu náskok. Last time : 1:39,994s. Slabý.
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 10:03
Jo až tak jo - no abych řekl pravdu mě to po hodině ježdění practise přestane samotného bavit a proložím to nějakým závodem :))
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 10:07
To Lukas99 : Když už tak se pořádně podívej, kdo psal 375!!! No jinak. S výkonem jsem si nehrál, ale podívám se na to. Je možný, že tam mám chybu. Uznávám. Jinak jak víš, tak jsi mi sám radil, co a jak. Nevím kouknu a ozvu.
Better again !!!
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 10:07
No je to nějaké divné - říkám v tráninku jezdí Dc 1:35 a ja (Mika Hakkinen :)) 1:40. Dám tam ten carsetup99 a uvidíme.
Better again !!!
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 10:14
FENIX: Promin, taky jsem zjistil ze tech 375 zminil MIKI. Jelikoz ty mas lepsi casy, tak asi jezdis jeste rychlejc :)))))))))))
Better again !!!
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 10:17
OK v pohodě. Tak jsem se koukal, ale žádný změny tam nemám, ale zkouším to celé přeinstalovat, jestli se tam nevloudila chybka. Dám vědět, až zajedu nové kolo.
Better again !!!
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 09:56
TO MIKI: Ta cervena je tam proto, ze mas auto nastaveny prilis nizko a ono pak skrta drevenou listou o zem. Pokud znas pravidla tak vis, ze ta lista po zavode nesmi byt tenci o vic jak 10mm, jinak nasleduje diskvalifikace. Timto narizenim se snazi snizit downforce u vozu, takze musi jezdit pomaleji.
Better again !!!
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 10:01
TO FENIX: 375 na rovince je trosku moc. Ja jsem to jezdil na zkousku vcera za 1:45.xxx... Mozna by jste se meli podivat do Gp2editu, je tam nastaveni sily jednotlivych aut. Podle me to mate nastaveny na nerealne vysokou hodnotu, ktera naprosto neodpovida. 375 se z toho da snad dostat jenom za vyuziti slip-streamu, i kdyz o tom pochybuju, jel jsem max. 360 za zadkem jine formule. Zkouknu to standartni nastaveni co tam mame. Jinak z Baraky se da stahnout carset99, kterej Vam ty vykony jednotlivych aut upravy na standartni uroven. Podle me za normalnich podminek, ty casy co jste dosahli, jsou normalne nedosazitelny, ale muzu se plect. Nicmene 7s odstupu je trosku moc, nejsem zadnej zelenac. :)))
Better again !!!
neregistrovaný "zajomar"
| 29. 7. 1999 12:35
NEMOHLI BY STE MI TÝ ČO MÁTE ČAS POD 1:40 POSLAŤ VÁŠ SETUP NA NEMECKO?

MNE TO NEJDE POD 1:41 ANI ZA NIČ

E-MAIL: zajomar@hotmail.com

dík
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 10:18
Kluci, tak jsem se koukal na ty vykony... Mame na Mageu nastaveno 780hp zavod, 790hp kvalifikace. Co vy?
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 10:23
OK nastavil jsem závod: 780HP qual: 790HP. A jedu. OK?
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 10:27
Jsem moc zvedavej, jestli to neni v tom vykonu, tak jsem asi doooost mekej :))))))))))))
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 10:33
Tak jsem tu. Nahral jsem setup z času 1:39,776s. První kolo: 1:45:663s, ale druhé: 1:44,119s. Asi jsi měl pravdu, ale opravdu nevím, čím to bylo. Já nic nenastavoval. Jinak se snaž. :-)))
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 10:38
1:43,992s- safra, ta zatracená SACHSina, půjde to dolů!!!
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 10:58
FENIX/MIKI: A ja se Vam to rikal :)))) Nesmeju se zlomyslne, spis mam radost ze nejsem zas tak spatnej:)))))) MIKI, az sundas tech 10HP, tak budes dosahovat cca 335/6 km pred brzdenim do prvni sikany. Ten cas je Fenixi stejne dobrej, budu muset trenovat :)))))))) ale aspon je to ted realnejsi pro porovnani...
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 11:09
No jo no, měl jsi pravdu. Ale to nevadí, pořád jsem rychlejší :-))).Malé, nepatrné zlepšení. New time : 1:43,878
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 11:12
Jo přesne tak - 334 před první šikanou - kurnik to vůbec nejede :)))). Zatím jedno kolo 1:47 :((.
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 11:16
No miki!!! Snaž se trochu. Doufám, že doma to bude lepší a zítra dodáš kvalitní časy! :-))) Vůbec mi to nejede, nemůžu se dostat po 1:44s. Někde dělám chybu. Asi poladím převody!!!
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Lukas99"
| 29. 7. 1999 11:29
Tak ja taky zkusim :))))))0
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 13:07
No doufám že to doma trošku poladím - zítra ráno dodám kvalitní časy (teda doufám :o)).
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 13:12
Já jsem zase "poladil"!!! Zase jezdím časy jak Minardi, ach jo!!! Musím zamakat, ráno uvidíme, saláti!! :-)))) Zatím poslední : 1:45,638s
Vykon - TO FENIX/MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 29. 7. 1999 10:36
No jo kucíííí - vono to už jede jenom 338 :-))). Abych řekl pravdu tak jsem s tím výkonem trošku laboroval, ale pak jsem tam dal těch 800HP jak je standartně a asi to tam zůstalo nějak zažrané. Dám tam teda taky těch 780/790. O chvilku se ozvu.
www.lfrs.com
neregistrovaný "Robenek"
| 29. 7. 1999 12:22
Hoši fakt se nechcete zapojit do závodění? Jedině tak se dá něco srovnávat. Fígl totiž není jen ve výkonu, ale i v tom jak silně má vůz reagovat na změnu směru (Grip factor). Sezóna začne někdy na podzim, tak o tom pouvažujte. Takhle je do hodně nesrovnatelné. www.lfrs.com
to Robenek
neregistrovaný "Fenix"
| 29. 7. 1999 12:27
No já bych celkem chtěl. Včera jsem se tam koukal, ale právě sezona skončila. Máš nějaká podrobnější informace? Jak to tam probíhá. Koukal jsem, že je tam několik skupin a tak.
LFRS
neregistrovaný "Robenek"
| 29. 7. 1999 13:26
Doufám, že to tady vysvětlím a pak na tento příspěvek budu ostatní odkazovat.

Nejdřív si musíš vybrat třídu, ve které budeš závodit. Rozlišuje se volant nebo klávesnice, délka závodu, obtížnost. Pro každou třídu je povinný setup celé hry, který se vkládá pomocí GP2EDIT. Dále je povinný GP2LAP pro sledování regulérnosti závodění a nastavení. V nižších třídách je i poviný setup auta a pomoc F1-F7.

Přihlášku do závodů provádí šéf týmu tzn. že se s nějakým týmem domluvíš, nebo založíš tým nový. No a už se jezdí. Termíny závodů jsou vždy mimo termíny skutečné F1, což se mi zdá rozumné. Termínem se myslí dokdy nejpozději musíš vyplnit výsledkový formulář tvého závodu. Pokud dojedeš v celkové výsledkobé listině tvé třídy do 5. místa nebo tě přímo vyzvou, takm´musíš zaslat kontrolované uložené soubory během hry. Ukládá se nejrychlejší kvalifikační kolo, nejrychlejší kolo závodu a celý závod (vždy po projetí cílové čáry). Nesmí se provádět Reload (odstartovat závod-uložení hry po ujetí několika kol-pokračování hry-havárie-načtení předchozí situace-pokračování závodu), múže se ale uložit a vracet rozjetá kvalifikace a jezdit do zblbnutí kvalifikace až budeš spokojen s časem kval. kola. Dále se sleduje prům. hodnota PO, která nesmí převýšit 95%. Např jezdím na PC 133, Ram 32 a grafiku jsem musel vypnout doslova celou, abych se vlezl do limitu. Jestliže je PO větší než 100 % tak totiž dochází ke zkreslování podmínek.
GP Nemecka
neregistrovaný "MiG-211"
| 30. 7. 1999 01:35
Teda kdyz sem cet o casech pod 1:40, tak sem si rikal, ze sem totalni salat. Ja jel nejrychlejc 355km/h v zavesu a cas v treninku mam 1:43.281. Na zavod se me radsi neptejte. Hockenheim patri mezi moje neoblibene a spis tady nedojizdim...:)))
LFRS
neregistrovaný "MiG-211"
| 30. 7. 1999 01:38
Moc me lakalo a laka. Ale problem je v tom, ze sem casto mimo comp a GP2 hraju hodne nepravidelne. A pak taky ty procenta vykonu procesoru. Standartne sem tak 80-100, ale obcas mi to (hlavne pri velky nehode a hustym kouri) vyleti i na 200!!! Takze sem OUT.
LFRS
neregistrovaný "Robenek"
| 30. 7. 1999 06:03
To je tím, že máě moc nastavenou grafiku, musel bys to omezit. Pokud poštíš gp2.exe přes gp2lap tak ti to spočítá průměr PO v souboru gp2lap.log
Bez nadpisu
neregistrovaný "Miki11"
| 30. 7. 1999 08:15
Hele kucííí jsme nejfrekventovanější téma :))) - se jim to nějak vyresetovalo to počítadlo bo co.
Re:
neregistrovaný "Fenix"
| 30. 7. 1999 08:22
Já jsem taky ráno koukal, že je tam nějak málo čísel. Chudáci v Efjedničkujte..... Měli jsme tam přes 1800. Ach jo.
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fenix"
| 30. 7. 1999 08:53
OK a ty piš na shaqc@email.cz!!!
Monaco GP2
neregistrovaný "radimbo1"
| 30. 7. 1999 09:16
Ahoj všichni pařani, nechci vás rušit, ale jezdil jste někdo Monaco GrandPrix 2 ???
Jazdil
neregistrovaný "Bernie"
| 30. 7. 1999 09:59
ano, jazdil som monago gp...co chces vediet ???
Jazdil
neregistrovaný "radimbo1"
| 30. 7. 1999 10:07
Co se ti zdá lepší a taky by mě zajímaly nějaké dosažené časy. Jen pro zajímavost, jestli jsi pamatuješ nejlepší časy u obou na okruhu v Austrálii, tak je sem hoď !!! Dík
Monaco GPRS2
neregistrovaný "Mara_V"
| 2. 8. 1999 16:09
Jezdil jsom pouze Monaco takže Ti mohu dát časy jen z něho

Můj nejlepší čas z Austrálie 1.28.505 "(with aids)

Jestli chceš vědět víc tak mi napiš na mail marek.volf@seznam.cz a můžeš se podívat na stránku: [odkaz] pod záložkou "championshipa tam jsou dosažené časy v módu "Time Attack", které zasílají jezdci z celého světa.

Marek
2 Lukas99:
neregistrovaný "MiG-211"
| 31. 7. 1999 15:29
Diky za ten tip na Gp2lap 1.07...Jak sem bez toho moh zit? :))) Je to super, akorat obcas se necham unest udaji a uz jedu v kacirku :))) Jinak ja ted jedu celej championat a ceka me Francie, takze novy cas z Nemecka budu mit tak na konci srpna...Mel sem zacit driv :o( Jinak tu pasaz "na stadionu" mam rad. Horsi je ta druha a treti sikana na okruhu, stale tam chybuju. Vypadnul mi nazev...
Hungaroring
neregistrovaný "zajomar"
| 2. 8. 1999 08:10
ČAFTE! JAZDÍTE UŽ HUNGARORING? AKÉ MÁTE ČASY? MôJ ČAS JE ZATIAĽ: 1:25,535 . A VAŠE?
Hungaroring
neregistrovaný "zajomar"
| 2. 8. 1999 12:07
1:24,168

a vy?
Hungaroring
neregistrovaný "zajomar"
| 2. 8. 1999 13:47
1:23,372

a vy?
TO MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 2. 8. 1999 08:31
Ahoj Miki. Mail od tebe mi došel v pořádku, ale až dneska jsem to zjistil, protože jsem se tam kouknul až ráno. Setup ti pošlu hned zítra ráno, dneska tu bohužel nemám computer s GP2. Sorry.
TO MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 2. 8. 1999 17:18
Pohoda Fenix o nic nejde - zítra dovalím ten setup na Německo a pomalu už začnem jezdit Hungaroring néé???
Hungaroring
neregistrovaný "MiG-211"
| 3. 8. 1999 03:21
Proc neuvede jestli pisete cas z kvalifikace, practice nebo ze zavodu??? Jinak na starym SETUPu mam kvalifikaci 1:21.402 a kolo v zavode 1:24.820 S novym SETUPem zajizdim tak o 1 vterinu lip. Ale ted sem teprve u Francie :))) Takze v budoucnu...
Hungaroring
neregistrovaný "Fenix"
| 3. 8. 1999 07:07
Tak Hungaroring nebude moje nejsilnější trať. Moc mi nesedí, ale asi je to tím, že jí nemám zatím dostatečně najetou. Nějak se nemohu vejít do zatáček :-))). No ale zatím 1:22,994s. Sice po urputném boji, ale pod 1:23s nakonec. Je to v practise.
Hungaroring
neregistrovaný "Miki11"
| 3. 8. 1999 08:50
Čauky Fenix - ten čas je podle mě dobrý. Včera jsem poprvé jezdil Hungároš a po 3 hodinách jsem zajel čas - 1:23.127 (practise). Do pytle tam se nedá nikde snad předjíždět - samá zákruta.
Hungaroring
neregistrovaný "Fenix"
| 3. 8. 1999 08:56
Ahoj Miki. Dobrý dobrý, ale jak dlouho jsem musel trénovat!!! Je to hrůza, moje holka mě asi nechá, jestli takhle budu pokračovat :-))) No, ale jinak koukám, že jsem zatím nejrychlejší, že jo? Ale vo chlup. Taky nevím, jak tam budou předjíždět. Počítám, že rozhodne kvalifikace. Co myslíš?
Hungaroring
neregistrovaný "Miki11"
| 3. 8. 1999 08:58
Kvalifikace a práce v boxech. Posílám ti ten setup na Hockenheim.
Hungaroring
neregistrovaný "zajomar"
| 3. 8. 1999 15:38
1:22,901 practise

uf
Hungaroring
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 07:05
Opět jsem dlouho trénoval a přineslo to své ovoce. Practise : 1:22,622s. Hezkej čas, ne??? :-)))
Hungaroring
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 08:56
Nazdárek Fenix - čas je to pěknej, ale tentokrát Tě musím zklamat - 1:22.598
Hungaroring
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 09:25
TY DĚ..O!!!! :-)))))))) No to snad není pravda ! Ale počkej zejtra. Teď si opíšu čas a uvidíš. Bohužel dneska asi nebudu mít čas na ježdění, ale na pokec snad jo.
Hungaroring
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 09:50
No jo to se musí umět :)))). No podle mě se to dá zajet pod 1:22 velice ztěžka - to by muselo bejt bez chybičky nebo poladit setup.
Hungaroring
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 10:19
Já ti dám musí umět. :-))) Jediný, co mě těší je to, že vím, co jsem udělal za chybu. V jedný zatáčce jsem zbytečně probrzdil a pracně jsem to doháněl ve třetím sektoru. Na druhým jsem byl +0,079 a na třetím už -0,125. Takže když to sečtu, tak budu lepší než ty. Hahááá :-)))
Hungaroring
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 11:35
No jo čoveče a kolik já probrzdil zatáček to ani nepočítám :-))).
Hungaroring
neregistrovaný "zajomar"
| 4. 8. 1999 11:52
1:22,093 practise

uf uf
Hungaroring
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 11:59
Si blbé či co? :-)))) To zase nebudu dělat celou noc nic jinýho, než jezdit. Vy mě serete!!! :-)))
Hungaroring
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 12:05
Hele todle už je na hraně nééé. Nechceš mi říct že to jde ještě zlepšit (nějaká probžděná zákruta a tak - Fenix nic ve zlým).
Hungaroring
| 3. 8. 1999 08:09
Zdar Migu, juknul jsme na tvoje 3w a nekterymi cisla jsou zajimava, nejvic pocet ujetych kol a porovnani pilotu staji mezi sebou...pro me osobne je barevne reseni ne dost ok, napr odkaz na home jsem nemohl vubec rozlustit, pouze jsme rikal za tam nemoze byt nic jineho :-)

jak stahujete setupy z gp2.com tam je pouze jedno hotlap a jinak nic vic
Hungaroring
neregistrovaný "Miki11"
| 3. 8. 1999 08:56
Hele Migu kolik tam máš výkon motoru??? Zdá se mi to trošku rychlé ty Tvoje časy ( nebo ty moje jsou pomalé :)))
to miki
neregistrovaný "Fenix"
| 3. 8. 1999 09:03
OK taky ti ho pošlu. Buď dneska odpoledne nebo při nejhorším ti přijde zítra ráno. Bohužel to dřív nestihnu.
to miki
neregistrovaný "Miki11"
| 3. 8. 1999 09:10
To neva to už nespěchá. Nic valím k zubařce, doufám že přežiju a pak se ozvu. Zatím.
to miki
neregistrovaný "Miki11"
| 3. 8. 1999 11:28
No tak jsem tady - dneska pohoda ale zítra zase a to bude asi horší - no co se dá dělat(leda nastřílet umělé :))). Tak nic jdu jezdit Hungaroš at se dostanu pod 1:22
to miki
neregistrovaný "Fenix"
| 3. 8. 1999 09:12
Užij si to! :-)))
Hungaroing
neregistrovaný "Sparhawk"
| 4. 8. 1999 10:57
Jak to děláte nevím, ale já se na takovej čas nemůžu vůbec dostat - neposlal by mi někdo setup?

na jan.sparhawk@seznam.cz? - prosím
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 11:01
A kolik zajíždíš? Jde o to, mít nastaveno 780HP, všechny "AIDS" vypnutý - maximálně automat, dobře nastavený auto, aby a) sedělo v zatáčkách !!! tzn. neodskakovalo, b) bylo rychlý na rovinkách, c) jezdit, jezdit, jezdit, jezdit, jezdit.... Setup ti možná pošlu, ale už dlužím jeden Mikimu, tak uvidím.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 11:37
Hele ty nemáš ani F7 aktivní nebo jak to máš nastavený???
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 11:42
Hod voko na Barakovu stránku tam jsou i setupy.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 11:47
No hele ani F7. Ale to je asi proto, že jezdím s volantem, tam to tak nepotřebuješ. Ale je to lepší. Sice ty začátky byly hodně těžký - možná si vzpomeneš, někde jsem psal A1 Ring 1:17,xxxs. To byly první pokusy. Takže mám nastaveno : F2 a teď si sakra nevzpomenu, prostě to na předpověď zatáček.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 12:03
No jo s tím volantem to asi nebude taková hrůza bez té f7. Kurnik jdu se podívat na půdu po nějakém tom volantíku :-)).
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 12:07
No to by chtělo. A nezapomeň taky na nějaké ty pedály. Hele, ale vono to nestojí moc. Když si na ty pedály potom uděláš nějaký speciální odlitek tvé nohy, tak vo co go, ne?
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 12:14
No tak já se teda porozhlídnu někde. Jsou nějaké potíže s instalací toho volantu???
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 12:19
No podle toho co považuješ za potíže. U mě byl největší v tom, že mám počítač tak blbě, že jsem se nemohl dostat k portům. Ale jak jsem to zapojil, nastavil tak to chodilo bez problémů. Jinak doufám, že se dneska dostanu pod 1:22,000s.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 12:21
No to já taky doufám - jestli se nebudu brbat s tím volantem. Za kolik ho máš?? Je určitě vícero druhů.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 13:03
Tak dík. Jdu to vomrknout.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 12:46
No kupoval jsem ho asi před rokem a přišel mě na 4999.-. Takže jak říkám, žádnej velkej peníz. Teď záleží na tom, jakej druh, jestli s Feedback nebo bez apod. Každopádně ti ho doporučuju, protože když už nic jinýho, tak alespoň to zvýší realističnost. Aspoň máš prostě pocit, že něčím točíš a že na něco šlapeš.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 13:31
Už se úplně těším, až dneska přijedu domů a hned se do toho pustím. Úplně vidím ty jednotlivé úseky a hlavně ty chyby, který musím odstranit. Podle mě, když přestanu probržďovat, tak to musí jít dolu. Jenomže ono se to lehce říká, jenomže když už letím do zatáčky a nestihnu to, dupnu na brzdu a je to hned.
Hungaroing
| 4. 8. 1999 13:59
miki, felixi, migu, zajomare,... na barace ksakru ja mam pouze cerny klic v modrym a zelenym poli a napsano set-up pro ...a nic jineho nez u monzy, kde je hotlap(bestlap) a kde se neco da stahnout neni...? dik za radu JAK NA TO i za sparhawka!
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 4. 8. 1999 14:06
Kudla zemane klikni na ten klíč a stáhne se ti setup pro tu danou trat. Ještě něco nejasného???
Hungaroing
| 4. 8. 1999 14:19
miki a fenixi, diky, ja vzdy akorat vyzkusil prvni a tam zrovna rucicka nebyla, ted uz je to v pohode....klidek, ne?! dnes du na vino, brmbrm ..vrrrrr bude az zavtra!
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 07:11
Tak konečně. Obul jsem se do toho se vší vervou a 1:21,751s. Hnedka jsem se opil a nemohl ráno ani vstávat. :-)))
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 08:03
No já se taky zlepšil, ale ne tak Ty - 1:22.275 - ale ono to půjde ještě níž. Hele nezdá se Ti že gumy tu jdou strašne rychle do *?? Mě se zdá že po 5 kolech se na nich nedá jet.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 08:13
No přesně, ale to je známá věc. Ty gumy jsou v * hned po 6-7mi kolech, protože to rveme fakt naplno. Já osobně skoro před každou zatáčkou na 1 flekuju, takže na Hungaroši mají za 1 kolo celkem dost.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 08:20
No jo tak to jsem rád že se mi to nezdálo. Nejlepší časy zajíždím 1-2 kola po vyjetí z boxů a to ještě to první kolo než se začne měřit čas jedu pomaličku - žádné brždění ani protáčení kol. Nevíš jestli nejde nějak měnit směs na které jedeš?
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 08:28
To opravdu nevím. Já jezdím pořád na těch co mi nabízejí. Ani jsem tam nenašel žádnou nabídku, teda myslím. Podle mě je to tak, že dostáváš automaticky tu nejoptimálnější směs nebo že je to jedno, protože to nemá vliv!
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 08:42
No asi jo - snad v GP3 něco bude. Hele sem čet že prodáváš Golfa - jakýho a za kolik??
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 08:54
No potřebuju se zbavit Golfa 4 kombík. Je v tom 1.8l, klima, elektrony, radio, hands-free, 4x airbag, ABS, atd. kupoval jsem ho za 850tis. Už mi nabízeli 750tis. Má najeto asi 15tis.. takže asi tak, no.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 09:06
Aha tak to je trošku moc na mě. Ale dík za info.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 09:09
V pohodě, stejně bude do pátku pryč. Jak vidíš, tak je mlaďounkej, v podstatě novej. Hele miki, nevíš za kolik jezdí hungároš v reálu? Nechce se mi to hledat.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 09:17
98 pole - Mika 1:16.973

98 best lap - Schumi - 1:19.286

máme co dohánět :-))
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 09:21
No to teda máme. Jestli to takhle půjde dál, tak nevím nevím. Osobně už nevím, jak to zajet rychleji, myslím, že jedu totálně na hraně.
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 09:24
No to je fakt - já si myslí že ten čas pod 1:22 je fakt limit, ale v reále je to asi o něčem jiném.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 09:36
Myslím, že bych možná byl schopem dostat se na hranici 1:21,000s, ale to bych se musel pohrabat v autě. Uvidím, zkusím qual. a kouknu jak dopadnu s tímhle časem.
Hungaroing
neregistrovaný "zajomar"
| 5. 8. 1999 09:48
1:21,682
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 10:03
Si děláš kozy néééé!!!!! :-))
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 10:14
No jo, to byla ta první zatáčka, ach jo!!!
Hungaroing
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 10:28
No koukám že zajomar není moc ukecaný - no třeba se příště osmělý a něco ze sebe vytlačí.
Hungaroing
neregistrovaný "trilobite"
| 5. 8. 1999 10:44
Co to jezdíte za hru? to chci taky. Kde se to dá sehnat? (zdarma samo)
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 10:57
Jedná se o hru Formula 1 Grand Prix 2 od firmy Microprose. Je to hra z roku 1995 (tuším). Sehnat se dá tak, že mi pošleš prázdný CD a já ti jí vypálím (třeba). Potom je potřeba stáhnout z internetu Track Pack v. 4.0 a program GP2EDIT v 1.81 (to pro stejné podmínky) a ještě prog. gpnocd. A už můžeš jezdit s náma.
Hungaroing
| 5. 8. 1999 11:17
ok. Kam ti mám poslat to CD? Pokud posloucháš Queeny, můžu ti poslat komplet sbírku v MP3 formou html. mail mám trilobite@atlas.cz
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 11:30
Máš to tam.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 14:09
Hele kluci, je to takhle : Baraka Home Page ---> GP2 ---> a jenom klikneš na ten obrázek vedle nápisu Setup pro xxxxx. Ten se ti potom začne stahovat. Je to setup pro daný okruh a jestli ti to nejde, tak máš něco s browserem.
Hungaroing
neregistrovaný "Fenix"
| 4. 8. 1999 14:19
Jo a pozor, některý setupy nejdou stáhnout, nevím proč. Ale Hungaroring i Hockenheim jo. Kdyby vám to opravdu nešlo, tak se obraťte na stránku www.gp2.com (teď je to myslím přes Alpha1) a tan v Downloads ---> Car Setups (nebo tak nějak) najdete celý soubor setupů pro sezonu 1998 a 1999. Hodně štěstí.
Ferrari
| 5. 8. 1999 10:41
Taky se Vám zdá, že se ferrari příliš naparuje s Irvinem a noviny to nafukují?

Zdá se mi, že nebejt několika smolných závodů pro Miku, tak se Irvine pohybuje někde na třetím místě. Ať se jdou vycpat s takovými řečmi. Nejdřív Shumiho vychvalují do nebes, jak jim pomohl s testováním a úpravou aut a pak po te nehodě ho posílají nosit vodu.
Ferrari
neregistrovaný "Novas"
| 5. 8. 1999 10:54
Jo taky bych řek, že to trochu přehánějí, ale s těma smolnýma závodama bych si nebyl tak jist. Můj názor je, že Hakkinen málo testuje a v poslední době ztrácí koncentraci, protože si myslí, že má tak dobrý auto, že nemusí skoro nic dělat, OMYL !!!!!!!!
!!!! Anketa !!!!!
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 10:52
Přátelé. Vyhlašuji anketu o nejoblíbenější trať F1GP2!!! 1. Melbourne, 2. A1-Ring, 3. Monaco.
To Miki
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 11:14
No bůhví, jestli zajomar nekecá. :-))) Vždycky napíše jenom čas a nic jinýho z něj nevypadne. Dole je anketa!!!
To Miki
neregistrovaný "Miki11"
| 5. 8. 1999 12:54
No snad nekecá. K tý anketě :1/Imola 2/Silvestrone 3/A1
To Miki
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 12:57
Co se ti líbí na Imole? Mě úplně uchvátilo Melbourne, je to naprosto dokonalá trať, až na to, že mě matou ty silniční čáry.
To Miki
neregistrovaný "zajomar"
| 5. 8. 1999 15:45
ZDRAVÍM VÁS. MOC TOHO NENAPÍŠEM TO JE PRAVDA.

KEĎ MÁM VOĽNÝ ČAS TAK JAZDÍM. ALE JA SA POLEPŚÍM S TÝM PÍSANÍM.
TO FENIX
neregistrovaný "zajomar"
| 5. 8. 1999 15:48
TEN ČAS SOM NAOZAJ ZAJAZDIL. JAZDIL SOM TO V PRECTISE. KEĎ CHCEŠ TAK TI POŠLEM SEJVNUTÝ HOTLAP.
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 07:45
Já ti věřím, to byla jenom taková řečnická otázka, abych tě donutil se trochu rozpovídat. :-))))
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 07:49
Fenixi za koho smažíš F1GP2? Já jezdim z HHF a ten Jordňáckej kokpit je celkem vychytanej.
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 07:51
Ano, ano, ano. Přesně tak. HHF, to je můj kůň a ten Jordan a "Buzzing Hornets" jede jako střelená ***. Sice 780HP, ale bomba.
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 08:02
SUPER!!! Zkus tohle: [odkaz]
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 08:07
To si fakt myslíš, že jako Jordanista bych tuhle stránku neznal?? :-))) Ale jinak díky, nevíš ještě o nějaký? Daly by se někde stáhnout Wallpapery nebo tak něco?
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 08:22
Zatim ne, ale vydrž tak dvě hoďky. :-))) Ty podklady by to chtelo.
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 08:25
Mám zatím podklad Ferrari F399, je to boží, takže proto bych chtěl Jordan 199. :-)))
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 08:30
Už sem tady už sem tu: www.f-1.ru, pak wallpaper a pak Jordan. Když sem to dal celý, tak mi to nadávalo.
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 08:41
Bomba, už to stahuju. Doufám, že na pevný lajně 128,8 to půjde svižně. :-))) Jestli chceš tu adresu na Ferrari, tak ti jí napíšu.
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 09:02
Sorry, ale když Ferrari, tak Maranelo, nebo Modena, to jó, ale v F1 Ferrari néééé. Takže ani nemusíš. Skvělej je ten podklad s tim motorem, sakra to mít v autě....:-)))
TO FENIX
neregistrovaný "Miki11"
| 6. 8. 1999 09:27
Hele kucí na tom rusáckým webu se nevyznám - kde jsou ty tapety???? Napiště mi prosím celou cestu. Dík
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 09:30
Hele myslim, že je to www.f-1.ru/wallpaper/index.htm.
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 10:22
Tak co miki, co sis nastavil? Oni jsou v podstatě všechny na jedno brdo, ale je to fakt špica.
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 12:00
Kucí nebite mě, ale právě mi přišla SMS od bratra : Hungaroring - New best lap: 1:20:853.
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 12:02
Tak a jsem nasranej!!! :-))) Že mu gratuluju, ale zároveň lituju, protože v úterý přinesu na 100% lepší čas, takže se bude muset zase snažit. Ale sakra mě to štve.
TO FENIX
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 12:06
Tak tenhle vzkaz mu vyřídim. V pondělí přinesu nahranej hot-lap a dyžtak ti ho pošlu. Jemu se snad bude vo tom maďarsku i zdát...:-)))
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 12:10
shaqc@email.cz, díky! Taky přinesu, když si vzpomenu!! :-)))))
TO FENIX
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 09:24
Koukám, že máme stejný vkus. :-))) Taky jsem si vybral tenhle wallpaper. To je fajn. To ferrari jsem myslel sice F1, ale nádherně vyfocený pro tisk. Fakt pěknej.
TO FENIX
neregistrovaný "Miki11"
| 6. 8. 1999 09:38
Spasibo těbja :-)). už to mám - je to paráda
!!!! ANKETA !!!!! - tak co je????
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 12:53
Přátelé. Vyhlašuji anketu o nejoblíbenější trať F1GP2!!! 1. Melbourne, 2. A1-Ring, 3. Monaco.
!!!! ANKETA !!!!! - tak co je????
neregistrovaný "zajomar"
| 5. 8. 1999 15:53
NAMÁM NAJOBĽÚBENEJŠIU TRAŤ. JAZDÍM RÁD VŠETKY OKREM SEPANG. TÚ SOM EŠTE NENATRÉNOVAL.
Prosím o radu
neregistrovaný "Novas"
| 5. 8. 1999 13:18
Zdravím všechny pařany GP2, ale mám problém, dnes jsem si ztáhnul upgrady na GP2, ale nevím jak je mám dostat do GP2.PLEASE HELP ME!!
Prosím o radu
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 13:23
Který upgrady. Specifikuj to!
Prosím o radu
neregistrovaný "Novas"
| 5. 8. 1999 14:09
Traťe, kokpity i celý monoposty, helmy a zvuky.
Prosím o radu
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 14:17
Tak. Tratě : musíš mít nainstalovanou plnou verzi (58MB) a cracknutou programem gp2nocd. Umožní ti to hrát bez použití CD. V adresáři GP2 se ti vytvoří podadr. CIRCUITS a tam nakopneš tratě! Kokpity a monoposty : používej program GP2EDIT v.1.81. V tomto prog. si nahraj soubor s monoposty x.gp2 a dej export (modrá šipka s GP2). Potom by ti to mělo jít. Pokud nemáš tyto progs, tak si je stáhni z www.gp2.com nebo od Baraky - adresa je někde vespod.
Prosím o radu
neregistrovaný "Novas"
| 5. 8. 1999 14:30
Díky FENIX už jdu na to a až se vrátím z Chorvatska tak se podělím o dojmi.
Prosím o radu
neregistrovaný "Fenix"
| 5. 8. 1999 14:32
To nic, není za co. Hodně štěstí a užij si Chorvatsko.
Prosím o radu
neregistrovaný "Novas"
| 5. 8. 1999 14:35
Dík, za tři týdny se ozvu.
TRATE A ČASY
neregistrovaný "zajomar"
| 5. 8. 1999 15:56
AK VÁS TO NEUNAVUJE TAK MI NAPÍŠTE VAŠE NAJLEPŠIE ČASY K JEDNOTLIVÝM TRATIAM V F1GP2.DÍK
TO FENIX,nemůžu to najít
neregistrovaný "Novas"
| 5. 8. 1999 16:06
Víš jak si mi psal o tom co si mám downloadovat, tak to nemůžu najít.
Přesný postup to Novas !!!!!!
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 07:15
Novasi, sakra, jak to? No hele je to tady někde dole popsaný. Na stránce www.alphaF1.com/gp2/ položka Downloads. V tom jsou potom položky jako Tracks, Misc, Editors apod. V těch Tracks se ti načtou všechny hand-made tratě a úplně nad nima je položka Track Pack. Ten si stáhneš (5 disket) a nahraješ způsobem, který jsem ti popsal včera. K tomu budeš potřebovat soubor gp2nocd.exe (13kB). Ten si stáhneš taky tady v Misc Utils. V Editors si stáhneš GP2EDIT (416kB). Pomocí tohohle programu tam potom dostaneš ty kokpity, monoposty, helmy apod. Už je to jasný??? Už mě to nebaví psát. :-))))
Nazdarek piloti!!!
neregistrovaný "MiG-211"
| 6. 8. 1999 00:00
Tak po 3 dnech sem z5 a vidim, ze na Hungaroringu je narvano :))) JO jinak MAJORZEMAN: Diky za kritiku stranek. Je to dost na rychlo udelany, ale na home buton si este nikdo nestezoval :))) A to MIKI: Mam normalni Track pack 98/99, takze by tam melo bejt kolem 780 koniku. Jinak hraju na klavesnici s F7 a obcas F2. A zatim mam vodzkouseny, ze v kvalifikaci sem rychlejsi nez v practice a to vo dost. Zkuste to. Jinak best time zajizdim tak v 2-3 kole pak jdu pro novy gumy. A este setupy mam neco od BARAKy a neco od Erica COta (nebo jaxe pishe :)) Jo a este taky z GP2 DATA CDcka...tot vse.:)
ANKETA
neregistrovaný "MiG-211"
| 6. 8. 1999 01:22
To uz sem tu nekde psal, ale proc si to nezopakovat :))) original: 1.Montreal 2.Spa 3.Suzuka ostatni: 1.Melbourne 2.Fiorano 3.Kyalami Bodovani F1 podle CART series (kuriozita) :)
Hungaroring - super čas!!!
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 07:07
Jelikož je můj bratr naprostej vymaštěnec na F1, tak jezdil, jezdil a zajel v practise 1:21:2?? a v kvalifikaci 1:21:122. Hotlapy mám uložený takže můžu poslat. A ještě mi blbec tvrdí, že pude pod 1:21.
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 07:18
Tak to jsem asi taky naprostej vymaštěnec. :-)))))) 1:21,008s. Já byl nasranej, že to nešlo pod 1:21. No těch ,008s kolik to je cm??? :-))
neregistrovaný "HAROUS"
| 6. 8. 1999 07:21
Super, brácha bude naštvanej a bude jezdit pořád = bude od něj klid. To bylo v kvalifikaci, nebo v tréninku?
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 07:23
No já včera psal, že zkusím kvalifikaci, tak jsem jí zajel. Ale vím ještě o 3, 4 chybách, který když odstraním, tak to půjde na hranici 1:20,000s. Snad...:-))))
neregistrovaný "Miki11"
| 6. 8. 1999 07:52
Čauky Fenix - fčera jsem nejezdil a vidím že jsem zaváhal :-((. Už to vidím jak celý víkend jezdím. Do pytle chlapy to mi nedělejte - já mám rodinu, psa ..... :-))))
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 07:56
Ahoj miki. No to jsi zaváhal. Včera byly na Hungároši super klimatické podmínky. :-))) Jelo to samo. Já mám taky psa (2), ženu ještě ne (jenom přítelkyni) a děti čekáme. Musíš přes víkend zamakat.
neregistrovaný "Miki11"
| 6. 8. 1999 08:02
Škoda - tak to jsem zaváhal. No já mám všechno po jednom - jedna žena, jedno dítě a jeden pes. :-)) a jeden poč s GP :o)
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 08:05
Hele miki, včera jsem se tě ptal, proč se ti líbí Imola, ale asi jsi to přehlídl. Tak proč? Mě teda vůbec nesedí.
neregistrovaný "Miki11"
| 6. 8. 1999 08:10
Jo soráč já na to pak zapoměl - já to popletl, myslel jsem Monzu. Od tý doby co tam mám Tpack98 mám v těch tratích bordel.
neregistrovaný "Fenix"
| 6. 8. 1999 08:24
To já mám taky. Chtělo by to stáhnout nějaký menu nebo tak. Jsou už nějaký upravený pro TP98? Už mi to taky vadí.
neregistrovaný "zajomar"
| 6. 8. 1999 13:23
fenix napisal:To já mám taky. Chtělo by to stáhnout nějaký menu nebo tak. Jsou už nějaký upravený pro TP98? Už mi to taky vadí.

----------------------------------------… />
aké menu to máš my mysli? keď si dáš practise a pod. aby si mal menu trati podla toho ako idu podľa poradia? ak máś my mysli to menu tak ja ho mám prerobené na tohoročnú sezónu takže mi názvy idú podĺa tohtoroćného poradia. keď chceš tak ti to pošlem. ale je to celý gp2.exe a keď to zbalím tak to má okolo 1mb
neregistrovaný "Miki11"
| 9. 8. 1999 08:10
Nazdárek všichni. Tak jsem myslel, že budu nejlepší, ale Harousův brácha je lepší :((. Tak já mám ted 1:20.870 , ale půjde to dolů. To zajomar: jo jo to je přesně vono - klidně to pošli celé mikin@seznam.cz. d9k
To Miki
neregistrovaný "zajomar"
| 9. 8. 1999 09:37
poslal som ti gp2.exe
To Miki
neregistrovaný "Miki11"
| 9. 8. 1999 10:01
Dík. Otestuju a pošlu report.
GP2.EXE
neregistrovaný "zajomar"
| 9. 8. 1999 13:03
ALE NEBUDÚ TI SEDIEŤ MAPY TRATÍ PODĽA NÁZVOV

MÁM PREROBENÉ AJ TIE MAPY AJ OBRÁZKY NA POZADÍ ALE MÁ TO 11MB
To zajomar and miki
neregistrovaný "Fenix"
| 9. 8. 1999 16:51
Ahoooj, vrátil jsem se ze služebky. Hele pošlete mi to taky, ten exáč!!! Prosím. Adresa je dole. Je a mimochodem, pánové : 1:20,116s. Celej víkend na to padnul. Zejtra čau.
To zajomar and miki
neregistrovaný "Miki11"
| 10. 8. 1999 08:49
Čauky - to je pěknej čásek. Musím se víc snažit. Ten exáč ti posílám.
To zajomar and miki
neregistrovaný "Miki11"
| 10. 8. 1999 08:54
Zpět - neposílám bo nemám, ale jak přijde tak ho pošlu - neboj.
To zajomar and miki
neregistrovaný "Miki11"
| 10. 8. 1999 11:01
Tak už to mám - takže přeposílám. Jo čas dobrej - já jsem ted už schopnej jezdit kolem 1:21, ale blíž k té 1:20 nebo 1:19 se nemůžu dostat.
To zajomar and miki
neregistrovaný "Fenix"
| 10. 8. 1999 09:23
Aha to je škoda, ale nevadí. Počkám. Mojí adresu máš ne? Jinak včera 1:21,269s. To taky celkem jde.
To zajomar and miki
neregistrovaný "Fenix"
| 10. 8. 1999 11:13
No musíš makat. Já nevím jak, ale mě to asi taky nějak ulítlo. Teď už jezdím stěží okolo 1:20,7xx-9xx. No uvidíme. Jak ten exáč vypadá. Resp. co to umí.
To zajomar and miki
neregistrovaný "Miki11"
| 10. 8. 1999 11:24
No jo budu se snažit. Ten exáč nevím co umí - ještě jsem to nezkoušel. Není času v práci :((.
To zajomar and miki
neregistrovaný "Fenix"
| 10. 8. 1999 12:40
Tak mi to došlo. Máš odpověď na mailu. Ještě napište co to umí. Kdyžtak to popište tady, abysme to potom nemuseli zase vysvětlovat.
gp2.exe
neregistrovaný "zajomar"
| 10. 8. 1999 13:50
ten exáč je prerobený tak aby ti v drive menu - practise alebo v tom ostatnom išli názvy tratí podľa sezóny 99
gp2.exe
neregistrovaný "Fenix"
| 10. 8. 1999 13:52
Ale to je chyba, to v tom budu mít zase bordel!! Ten TPack 4.0 je rok 98, takže když je tenhle rok třeba Sepang, tak jsem zase v pr..... Ach jo!!!
Fenixi sorry - vzkaz od bratra
neregistrovaný "HAROUS"
| 10. 8. 1999 15:09
Znění SMS od mýho bratra:
Ze se omlouvam za * vikend - 1:19:754.....
Hotlap snad přitáhnu zejtra (ale už mě ten bratr točí).
time
neregistrovaný "zajomar"
| 10. 8. 1999 15:30
harous, povedz bráchovi nech uź toľko nedrví gp2. ako ho mám potom dobehnúť s tým jeho časom? koľko hodín denne to hráva?
time
neregistrovaný "Miki11"
| 10. 8. 1999 16:39
Hele pošli mi taky ten hotlap jestli je to možný - ten tvůj brácha je snad OREL, že tak líta ;-))
time
neregistrovaný "zajomar"
| 10. 8. 1999 15:19
napiš mi poradie tratí a názvy tratí k nim a ja ti to skúsim spraviť aby ti to sedelo. ok?
to fenix
neregistrovaný "zajomar"
| 10. 8. 1999 15:27
fenix, ty nepoužívaš season 99 track pack z www.gp2.com prečo? tam by mal ten exáč sedieť

alebo je 98 v niečom lepší? napiš
to miki
neregistrovaný "zajomar"
| 10. 8. 1999 15:31
miki, ty máš ktorý track pack nainštalovaný? tiež ten čo fenix?
to miki
neregistrovaný "Miki11"
| 10. 8. 1999 16:36
Tak jsem to zkoušel a mám to pořád přeházený - asi to mám stejný jako Fenix. Můžeš mi poslat season 99 track pack??? Předem díky (jsem zdechlý to hledat :-))
track pack99
neregistrovaný "zajomar"
| 11. 8. 1999 07:40
je to na [odkaz] a volá sa to Season '99 Track Pack v1.2
track pack99
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 07:42
A je to kompletní? Já jenom vím, že tam dávali postupně upravovaný tratě!
track pack99
neregistrovaný "zajomar"
| 11. 8. 1999 07:47
myslím že ano. ja som to nainštaloval a vytvotil sa mi samostatný adresár tp99jams a v ňom sú všetky trate. aj sepang.ale používa to aj súbory ktoré sú v adresáry gamejams a podadresáre hunjams,mcojams a suzjams
track pack99
neregistrovaný "Miki11"
| 11. 8. 1999 07:58
Čau kucí. No mě už to taky nejde zlepšit :((. To zajomar: dík za adresu hodím voko a vyzkůšám.
track pack99
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 08:05
Už to stahuju. Vypadá to dobře. Asi jsi měl pravdu, ale všichni tady jezdíme na TPacku 98. Takže možná proto odlišné časy!!!
track pack99
neregistrovaný "Miki11"
| 11. 8. 1999 08:13
Tak už to mám. Až to vyzkouším tak napíšu.
track pack99
neregistrovaný "HAROUS"
| 11. 8. 1999 08:20
Prosím, prosím, prosím, pošlete mi někdo ten track pack99 na harous@seznam.cz. Díííííky!!!
track pack99
neregistrovaný "Miki11"
| 11. 8. 1999 08:23
Dobroš už to tam letí.
track pack99
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 08:27
To Harous: Pošlu ti to hned jak to půjde. Už to mám stáhlý, ale má to dohromady asi 2MB, takže vydrž.
flying crazy brother...
neregistrovaný "MiG-211"
| 11. 8. 1999 02:18
HAROUS: Nema nahodou ten tvuj bracha nastavenejch 900 koniku??? :-) Teprve se ted pachtim na Hockenheimu, ale uz ted mam hruzu jak budu na Hungaroringu pomalej...:)
to miki and zajomar
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 07:05
No mám nainstalovanej TPack 4.0 tj. 98 sezonu. Myslím, že jsme tady byli tak domluvený, ne? A navíc se mi nechce po každý velký ceně stahovat upravenou trať na 99. To mě fakt neba. Myslel jsem, že si to stáhnu až po sezoně, kdy bude TPack 99 a tam budou všechny tratě. Ale jestli je to tak, tak zkusím stáhnout postupně všechny tratě. Ale moc se mi nechce!!!
to HAROUS
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 07:07
Vzdávám to. Včera jsem jezdil dvě hodinky, ale nic. Už na to asi nemám. Uplně jsem zahřál pedály a spotil jsem se jako myš. No nic, pošli mu SMS : "Fenix gratuluje a sklání se, ale na dalším okruhu nemáš šanci!!!"
to Fenix
neregistrovaný "HAROUS"
| 11. 8. 1999 07:17
Už mu tam ta zpráva letěla. Ten HotLap pošlu zejtra, protože ho tu dneska blbec nemám. Pouštěl sis ten poslední? Tam se mi to moc čistý nezdálo.
to Fenix
neregistrovaný "zajomar"
| 11. 8. 1999 07:42
pošli mi prosim ťa ten hotlap na zajomar@post.sk

dík
to Fenix
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 07:19
Přiznám se, že jsem si ho nepouštěl. Nějak jsem se k tomu nedostal, protože jsem chtěl chvilku jezdit, ale přišel jsem pozdě domů. A znáš to, jak to doma s takovými příchody dopadá!?! No každopádně to zkusím ještě do konce týdne, ale příští týden začínám trénovat další!!! Možná už v neděli dodám časík.
to Fenix
neregistrovaný "HAROUS"
| 11. 8. 1999 07:23
Tak na tý příští do toho du s váma a to vám řikám - třeste se :-)))
to Fenix
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 07:26
No jestli budeš lítat jako tvůj brácha, tak už s váma nehraju!!! Protože to bych přišel pomalu o nervy i o rodinu :-))).
to Fenix
neregistrovaný "HAROUS"
| 11. 8. 1999 07:28
Tak to se neboj! Jednak nemám tolik času a taky mi dělá problémy nastavení. Nejlepší to bylo hrát s bratrem po kabelu. Někdo někoho vždycky vystřelil a skoro sme si dali přes hubu. :-)))
to Fenix
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 07:35
No já ten čas na to taky celkem honím. Ale po kabelu to znám, ještě si pamatuju, jak jsme jednou s kámošem hráli Nascar. To byla bomba! Šup do protisměru, a jupíí. Jo a včera moje přítelkyně : 1:23,846s. To je solidní ne?
gp2.exe
neregistrovaný "zajomar"
| 11. 8. 1999 08:38
este ktomu gp2.exe. su tam zmenene tie nazvy, dlhsi replay,zmeneny text ked si das about a niektore monoposty maju nos dolu
gp2.exe
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 08:43
Koukal jsem na to. Je to cool! No nic hlavně, že jdeme s dobou. Žádný 98 TPacky, ale pěkně 99 ať to stojí za to. Díky za gp2.exe!
gp2.exe
neregistrovaný "zajomar"
| 11. 8. 1999 14:00
nejako ste všetci moc ticho
gp2.exe
neregistrovaný "Fenix"
| 11. 8. 1999 14:07
Sbírám sílu na dnešní předposlední pokusy překonat harousovo bráchu na Hungaroši. Tak něco napiš.
Bez nadpisu
neregistrovaný "zajomar"
| 11. 8. 1999 15:03
idem aj ja trenovat
Re:
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 10:41
Zajomare, zase trénovat? To snad ne, vždyť ty vždycky potrénuješ, napíšeš čas, nasereš mě a já mám potom zkaženej víkend, jo a ještě Harousův brácha. :-))) To jsem zvědav co z tebe vypadne.
400
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 10:55
NUDA....no comment
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 12:44
Tak co je miki. Ani se neozveš, jenom tě tady vidím brousit okolo. Tak co , zkoušel jsi ten Tpack 99? Já ještě ne.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 12:49
Zdarec, nemám moc času tak jenom monitoruju co se děje :-)). Ještě jsem to nezkoušel a ani jsem neměl čas se podívat na ten Harousův HOt lap.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 12:59
Jo jo přesně tak jsem to měl naplánovený. Už se těším na Hungároš - to bude zase maso :-))
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 13:19
Jo přesně - lázně. Mohli by jsme se domluvit na to ježdění na internetu - jak se tam dělají nějaké ty týmy a tak.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 13:28
No na ten podzim jsem myslel - to by bylo paráda. Kolik tam musí bejt lidí v tom týmu???
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 13:34
Aha tak to jo. Můžem se kliďánko domluvit a uvidíme - mohlo by to být dobré.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 12:56
Ten hotlap jsem taky neviděl, ale dneska mi Harous posílal další, to by měl bejt ten po 1:20s tak jsem ho stáhnul a určitě se na něj podívám. Jenom píše, že to jde jenom pod Tpack 98, takže bacha... nejdřív kouknout a pak přeinstalovat.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 13:05
Co se jede potom? Belgie? To abych trošku v "lázních" potrénoval. Je to jedna z mých oblíbených tratí. Strašně se mi tam líbí ta druházatáčka - esíčko - po startu. Jak jedeš z kopce a šup do kopce. Bomba.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 13:23
Já jsem o tom taky přemýšlel. Kdyby jsme se dali dohromady třeba se zajomarem a Harousama (oběma), tak by to mohlo bejt super. Jenom je škoda, že letošní Season už dojeli, ale na podzim by se mělo začít znova.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 13:32
To je jedno, třeba jenom dva, ale já myslel, že kdyby se kluci k nám přidali, tak že byla větší šance na úspěch. Tam se potom počítají jenom nejlepší časy či co, no prostě nějakej takovej systém tam na to používají. Mohla by to bejt alespoň sranda i když předpokládám, že by se z toho stala časem velice prestižní záležitost.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 13:37
Tady je někde zahrabaná ta adresa, myslím, že jí sem psal Robenek. Zkusím jí najít a podívám se přímo na tu stránku, jak a co.
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 13:52
Tak do toho bych šel určitě s Váma. Byla by to bomba jim nakopat pr.... Včera sem zkoušel Sepang - už se na něj těšim v reálu! Bože, to je takovej humus, že by to chtělo tekutý řetězy. :-)))
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 13:58
A jak to vypadá? Já to ještě neinstaloval.
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:02
Chvíli vydrž, už to k tobě letí. Obrázky novejch tratí a šmejd, kterym to dostaneš do hry.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 14:09
To jako obrázky k 99 sezoně? To je bomba! Takže bych to konečně měl srovnaný. Jupííí. Doufám, že to zase nemá xMB, abych to nestahoval do Vánoc:-))).
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:14
Neraduj se předčasně, co máš proti vánocům??? (skoro 2MB) :-)))
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 14:14
Ke mě to můžeš taky poslat. Díííííííík
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:17
Máme problém - lehce mě to vyfakovalo, že je toho moc. Jakej je limit na @emailu?
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 14:19
@email má 1.4MB - musíš to rozpůlit
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:19
Stáhnul sem to tady: [odkaz]
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 14:20
Tak to zapakuj a pošli to nadvakrát. Mě se na Email vejde 15MB, no a to snad nemá néééé!!!
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:22
Už - teď sem poslal jenom ty obrázky a pak můžu poslat toho Winhipica. Dejte vědět, jestli vám to doteklo až do mašiny. :-)))
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 14:26
Harousi, díky. Dneska to asi už nestáhnu neboť ve 3 padám, ale když tak ti dám vědět zítra. Hele je to teda na '99?
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:31
Je, ale nejsou tam všechny. Jsou tam jen tyhle: Melbourne, Imola, Barcelona, Montreal, Silverstone, A1-Ring, Nurburgring a Sepang.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 14:29
Kudla ještě mi tu nic neteče :-))
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 14:31
Tak zpět - první tu už mám. Ke mě to můžeš klidně v celku.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 14:43
Už to dolezlo. Je to soubor tmaps99 jv.zip. OK?
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:45
Paráda, takže pokračuju. Zatim se mrkni na Sepang.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 14:50
Nemůžu!!!!!! Jsem v práci, ale stáhnu si to až doma. Zejtra se na to koukneme, haha. Máš orientačně nějakej čásek ze Sepangu? Jo jinak kdybych tu už nebyl, tak ahoj zejtra.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 12. 8. 1999 14:52
OK Harousi, právě to prolezlo. Mockrát díky. Mažu domů a hnedka to zkusím. Čus, nazdar a ahoj zejtra.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 12. 8. 1999 15:07
TAk já už to tu mám taky- díky moc. Taky zejtra řeknu jak sem dopadl.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 07:28
Zdarec všichni. Dopadl jsem blbě - nechal jsem ty soubory v práci :-)), ale aspoň něco dobré - mírné zlepšení Hungároše 1:20,658 a to tam jsou ještě chyby - kurnik šopa.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 10:25
Tak znova ahoj. Bohužel jsem jenom koukal na ty obrázky, hezky jsem si to všechno srovnal a vrhnu se na to o víkendu. Hlavně se těším na neděli!!! Nevíte někdo jak dojel Enge.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 10:27
zdarec - o Tomovi nevím nic.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 10:36
Tak už jsem něco našel - dojel 9. ve své skupině - čas 1m 29.955s. První je Fabrice Walfisch - Draco - 1m 29.261s
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 10:43
Jasně že se těším - hungároše mám už plné zuby. Přes víkend potrénuju a v pondělí dodám čásek.
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 10:50
Hele tak jsme dva :-)))
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 11:13
Jo jo monza - já nevím, prostě mi sedí. Tak chlapy už jedou a já se nemůžu dostat na ten web kde jsou on-line časy
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 11:26
Už jsem to tu psal - www.f1-live.com
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 11:33
Tak hurááááá už jsem se tam dostal - zatím 1. mladý Šumák 1'21"492, ale ani Mekáče a Ferrari ještě nejeli
to MIKI
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 11:39
Jo jo jsou to máčky :-))). Mika1 vyráží - tak uvidíme
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:52
Čásek nemám. Jednak si ho nepamatuju a jednak by stejně nebyl nic moc - měl sem nějaký nespolehlivý auto. Moc často mu "padaly" kola a křídla a tak podobně...:-)))
Tak zdar zejtra.
to MIKI
neregistrovaný "HAROUS"
| 12. 8. 1999 14:33
Ale musí, teď mi přišlo nějaký potvrzení. (Možná mi to nadává - anglicky nevládnu) :-)))
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 10:32
To je škoda, protože naposledy jsem se koukal na Eurosport, a byl ve svý skupině na 7. místě. Ale nevím, jak to nakonec dopadlo. Dneska začíná trénink, co? Jsem zvědav jak se chlapci vytáhnou s časama. :-)))
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 10:40
No vida tak to jsme rychlejší :-))))))!!!!!! No, ale stejně se zase nechal předjet v závěru, ach jo. Pomalu se připravuji na lázně, co ty. Strašně se na to těším. Hned v pondělí dodám první čásky. Taky trénuj.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 10:48
Doufám, že budu lepší :-))) To bude zase maso. Celej tejden budu zase jezdit jako kráva, abych se zlepšil o desetinu. Jsem asi fakt postiženej.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 10:54
Potom se jede Monza, že jo? Tvoje oblíbená, jestli se nepletu. Co se ti na ní tak líbí?
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 11:22
A jaká je to adresa?
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 11:30
Jsem asi chyběl, no:-))) Už tam lezu.
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 11:36
Vidím vidím, ale HHF zatím nic moc, jedem Heinzi, do nich, ale jinak chlapi, ještě jsem pořád rychlejší. :-)))
to MIKI
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 12:37
Sakra je rychlejší o desetinu!! :-))
Bez nadpisu
neregistrovaný "King Of The Road"
| 13. 8. 1999 11:21
Tak tady příspěvky přibývají geometrickou řadu, tak jsem byl zvědavý a ono se tady kecá o ničem. Hmmmm, moc pěkný.
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fenix"
| 13. 8. 1999 11:24
Jako by se tě někdo na něco ptal.....!!!
Re:
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 11:24
Hele Kingu tak sem nelez - nikdo tě tu nepotřebuje
Re:
neregistrovaný "HAROUS"
| 13. 8. 1999 11:27
Už sem tady už sem tu, právě prolejzám příspěvky.
To Fenix a Miky
neregistrovaný "HAROUS"
| 13. 8. 1999 11:31
Tak co říkáte Sepangu? Už ste to zkoušeli?
To harous!!
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 13:15
čoveče so jsi to poslal za hotlap???? ve 3 zatáčce to končí ve zdi - to měl být ten čas pod 1:20????
To harous!!
neregistrovaný "zajomar"
| 13. 8. 1999 13:29
miki, to asi preto že jeden z vás má tpack 98 a druhý 99.aj mne sa to stalo keď som si pozeral hotlapy z 98 v tpack 99
To harous!!
neregistrovaný "Miki11"
| 13. 8. 1999 14:09
No asi jo, ale já tam mám 98 a Harous psal že na to máme čumět pod Tpackem98. ještě se na to kouknu - nicméně dík za tip.
To harous!!
neregistrovaný "HAROUS"
| 13. 8. 1999 14:55
Tak doufám, že máme stejný track packy. Tohle mi to dělalo s track packem 99.
Belgium - Spa
neregistrovaný "Fenix"
| 16. 8. 1999 07:27
Ahoj kluci, tak ať se máme od čeho odrazit, tak jsem jenom večer zajel zkušebně pár koleček, takže ten čas berme skutečně orientačně. Practise Time : 1:52,588s.
Belgium - Spa
neregistrovaný "Miki11"
| 16. 8. 1999 09:46
Nazdárek, já taky včera trošku potrénoval - 1:51.156 - ale půjde to pod 1:50.
Belgium - Spa
neregistrovaný "Fenix"
| 16. 8. 1999 09:59
Jediný co mě utěšuje je to, že jsem opravdu narychlo zajel asi 4 kola, protože jsem slíbil na pondělí čas, jinak bych po tobě hnedka šel. :-)))
Belgium - Spa
neregistrovaný "Miki11"
| 16. 8. 1999 10:03
No já najezdil trošku víc, ale chce to ještě trošku potrénovat.
Belgium - Spa
neregistrovaný "Fenix"
| 16. 8. 1999 12:15
No je to jedna z mých nejoblíbenějších tratí. Jenom jsem se včera nemohl vejít do tý první zatáčky, pořád mi byla nějaká malá :-))) Ale ta autobusová zastávka je prostě dokonalá. A taky ten výjezd od startu. Pěkně dolůůůů a zase nahorůůůů. :-))))
Belgium - Spa
neregistrovaný "Miki11"
| 16. 8. 1999 13:34
Jo jo pěkná trať - čovek neví jak to auto nastavit- lestli na křídla nebo bez.
Belgium - Spa
neregistrovaný "Fenix"
| 16. 8. 1999 13:40
Já radši jedu trochu na křídla, protože si myslím, že v té druhé části toho naženu víc, než na těch rovinkách. Je to tam perfektně složitý a auto tam sedí jako prase. Boží.
Belgium - Spa
neregistrovaný "Miki11"
| 16. 8. 1999 13:52
Já jezdil na křídla a pak jsem trošku ubíral bo mi to na těch rovinkách nejelo. Potřeba najít ten správný kompromis. Hodím voku na Baraku co tam má za setup.
Belgium - Spa
neregistrovaný "zajomar"
| 16. 8. 1999 14:24
trochu som pojazdil ale nič moc to nie je: 1:53,182. a vy?
Belgium - Spa
neregistrovaný "Miki11"
| 16. 8. 1999 14:28
Kuk dolů
Belgium - Spa
neregistrovaný "Fenix"
| 16. 8. 1999 14:53
No tak zatím to jde, ale ještě se tady neobjevil Harous. Sliboval, že se zapojí a nic. Tak jsem zvědav, co dodá za časy. A ten jeho brácha taky.
Belgium - Spa
neregistrovaný "Fenix"
| 16. 8. 1999 16:47
Nezapomeň dneska trénovat, abys zejtra dodal kvalitní časy. Zničim tě jako slanečka !!! :-))))))
Belgium - Spa
neregistrovaný "Miki11"
| 16. 8. 1999 17:08
už se na to těším - mám nějaké nové setupy tak budu testovat. Dneska už valím domu. Zítra čau - SLANEČKU ;-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "CLy"
| 16. 8. 1999 21:44
1:49.980
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 07:16
No tak jsem tady. Trochu jsem poladil a přináší to své ovoce. 1:48,962s, Uaaau. Jedéémm! :-))) Ty vole Miki, ten Mig-21 mě zase nasral!!!
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 07:47
NO včera jsem neměl moc času, ale nejsem spokojený 1:50.001 - myslel jsem že budu v pohodě za 1:49 a na zastávce chybička a bylo to v pytli. Co je s Migem???
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 07:51
Si to přečti v Efjedničkujte s Emmelem
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 07:56
Jo už vím, já byl první tady a pak na F1. Oni jsou ty ferraristi jak střelení - něco řekneš,spusta lidí s tím souhlasí a vini jako kdyby jsi jim šlápnul na kuříoko po tobě vystartují že seš šedivec :-)))) Co dodat - jen jim vzkázat KEEP SMILING :)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 07:59
Ta autobusová zastávka je svinská, dá se do ní vlítnout hodně rychle, ale je problém o potom ustát. Ten výjezd je pak v pohodě. Jo jak ti to dopadlo s tím volantem??? ... přesně Keep smiling :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 08:07
Přesně - jak do ní vlítnu moc rychle tak to jde do hodin a výjezd je v pohodě. No volant ještě nemám - díval jsem se a jsou tak za 5 litrů, takže něco našetřím a půjdu do toho.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 08:11
To bude špatný, protože když už teď jezdíš časy na hranici mých, tak s volantem budeš určitě ještě rychlejší a to bude blbý. :-))) Všiml sis, v tom esíčku po startu (dolů a nahorů), že si vždycky krásně škrtneš podvozkem. To je pravidlo, ale je to bomba, protože oni tam taky škrtají.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 08:26
Kurňa mě tak lítají jiskry jak kdyby byl ohňostroj - ale je to paráda se pak divat na hotlap jak jsi jel - ty statické kamery jsou bomba
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 08:32
To sice jsou, ale moc tam nepoznáš, kde děláš chyby. Ta grafika není zase tak cool, aby to dokázala odhalit. Ale okruh je to fakt boží.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 09:04
To jo, ale na podívání je to paráda a okruh je fakt dobrý - zkřížený Hockenheim s Hungárošem :))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 10:24
To je fakt. Perfektní. Hodně míst na předjíždění, jak "rychlostní" tak "na brzdy". Dneska si zajedu závod.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 13:03
No já je taky asi potrápím, ale mě se ty závody jezdí blbě na té klávesnici - bolí z toho prsty jak sviňa :-))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 13:11
Mě to baví jenom když jedu z poslední pozice. Dám si tak 70%, ale trochu mi na startu nestíhají nohy. Rukama to utočím, ale nohy mám v jednom pekle. Většinou nás po startu jede tak 6-8 do boxů. To víš ty spoilery dneska nic nevydrží:-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 13:37
TAk tak - spojlery lítají jak sviňa. Já jedu klidně i z 1. místa, ale na té klávesnici se strašně blbě předjíždí a mám strašné problémy i s opozdilci o kolo zpět - ale jak kde, třeba na hungaroši to bylo o hubu - tam to smrdělo rozbitým spojlerem furt
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 17. 8. 1999 13:42
Já taky jedu z první pozice, ale to jedu většinou qual. A tu teď moc nejezdím, protože jezdím practise, a tak se odreaguju v závodě z poslední pozice. Baví mě se prodírat startovním polem, pěkně pitstopy apod. Bombička.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 17. 8. 1999 16:59
TAk já valím domů - měl jsem odpoledne frmol. Zítra dodám doufám lepší čas. Zatím čůůůůsss.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 18. 8. 1999 14:36
Tak včera večer mírné zlepšení - 1:49.607
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 18. 8. 1999 14:46
Ahoj. Já včera vůbec nic. Dal jsem pár kol na zahřátí (best - 1:50,241s) a pak jsem trochu zajezdil závod. A ta finská * mi ujela asi 15 kol před cílem, tak jsem se za ním hnal, ale pár chybiček + v * gumy (vůbec nedržely) se rovná až druhé míst. Jel jsem 80%.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 18. 8. 1999 14:54
ČAO. Já jel taky včera závod na 30 kol (bože moje prsty :-)) a nakonec 6. bo jsem to zmastil v boxech - sem myslel že se benál přičítá, ale chyba lávky, ukazuje kolik tam je a tak jsem musel v 28. a 29. kole do boxů :-)) - dobrý nééé
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 18. 8. 1999 15:03
Já měl taky honičku v boxech, protože jsem v prvním kole do nikoho nevrazil, tak si to vynahradili oni a Takagi mě nabral zadní křídlo. Tak jsem se dobelhal do boxů no a vyjel jsem, všechny jsem dojel a to hovoda japonský mě furt nechtělo pustit. Tak jsem ho poslal hledat cvrčky, ale bohužel ten přední spoiler je prevít.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 18. 8. 1999 15:06
Ty jo včera mě nějak půštěli - jak jsem jim byl na ocasu tak hned uhnuli - fakt jsem čuměl
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 18. 8. 1999 15:12
To máš kliku. Mě se tam pořád pletli a Mika mi ujel. Pak jsem se ještě potýkal s DC, ale ten neměl šanci, krásně jsem ho vybrzdil do "autobusu" a měl po ptákách. pak jsem se na to koukal v Hotlapu a bylo to fakt moc hezký. Šel na brzdy jako nějakej Minardi, tak jsem se mu tam nacpal. Trochu ho to hodilo na obrubníky, jak je to tam úzký, ale rozchodil to. :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 07:26
Zdarc tak jsem tady. Včera zase malé zlepšení 1:49.128 - už se k Tobě blížím :-))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 07:31
Trošku tě zase popíchnu, abys to neměl tak jednoduchý, protože je potřeba si neustále něco dokazovat. :-))) 1:48,211s. Makal jsem jako šroub.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 07:35
Jinak myslím, že už je to dost na hraně, protože ve druhém sektoru už jezdím téměř identické mezičasy a v prvním a třetím už toho moc nenaženu. Tak nevím, no!
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 07:37
No jo, co se dá dělat. Kurňa a ten rekord jsem zajel když jsem stahnul křídla - jestli to tak půjde dál budu jezdit bez křídel :-)) - jak je máš nastavené??? já přední 9, zadní 4
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 07:42
Já přesně nevím celý setup, ale mám za to, že mám přední na 10 a zadní na 3. Ale jak říkám moc si toho nepamatuji. Osobně jezdím s Jordanem č.8, takže jestli jezdíš třeba s Ferrari, tak to může bejt jinak. Psal to i Baraka, tak nevím.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 07:44
No i když ty a Ferrari. Ale třeba jezdíš na Minardi:-))) Třeba...!!!
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 07:49
No s Eddiem určitě nejezdím. Já to tak nějak střídám MH,JV, ale udělám Ti radost - ten svůj rekord jsem zajel s Jordanem 8!!!
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 07:54
Já jsem se po dlouhém laborování přeorintoval kompletně na Jordan, protože to auto se mi moc líbí a jede fakt dobře. A zrovna Spa je pro Jordany jako dělaný. Ten výkon je na rovinkách znát a stejně tak velice dobrá stabilita v zatáčkách. Ten motor je opravdu velice dobrý a má jednu velikou výhodu. A to, že je velice spolehlivý. Zkoušel jsem i qual. s BAR. Na druhém sektoru jenom +0,126s a na tý dlouhý rovince k "autobusu" fik. Transmission Problem nebo co tam psal.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 08:00
S tím BARem mi to taky moc nejelo. Myslíš že každé to auto se chová jinak??? Tady ty problémy s autem se dají nastavit v GPEditoru, ale chování auta???
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 08:09
To nevím, ale Baraka na svojí stránce píše, že setupy jsou nastavený na Ferrari MS, takže na jiných autech budou potřeba možná nějaké úpravy. Já nevím, taky myslím, že to takhle nejde, ale... :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 08:16
No jo, já jezdím s tím jeho setupem. Vyzkůšám ho teda na Ferrari - to budou muka :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 08:23
No já nevím, abys se ti z toho něco nestalo. Musíš se pořádně snažit to zajet i s jiným autem, abys nebyl nucen jezdit s Ferrari do konce života. :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 08:25
No to snad nééééééééééé!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :o)
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 08:28
Jinak zatím to vypadá, že mě Spa nepřestanou hned tak bavit, jako to bylo u Hungaroše. Je to prostě můj okruh! Ale jak jsem tak poslouchal ostatní jezdce, tak většina z nich má Spa v oblibě. Tak jsem zvědav jak to tam bude vypadat.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 08:32
Jo jo to bude zase maso - mohlo by zase zapršet at je trošku vzrůšo jako loni :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 08:36
Nevíš, jaký jsou ve Spa nejlepší časy. Mě se to nechce moc hledat, tak jestli to nemáš někde po ruce. Zajímalo by mě o kolik se ještě musím snažit.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 08:39
No myslím že ty už seš za vodou.

98 Pole : M. Hakkinen (McLaren-Mercedes) - 1'48"682 (record)

Meilleur tour/Lap record : A. Prost (Williams) en 1'51"O95 (93)

Meilleur tour 98/98 Best Lap : M. Schumacher (Ferrari) - 2'03"766
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 08:45
No vida, tak to je paráda. Ale stejně je to nějaký divný. Jak to, že mi můžeme zajíždět lepší časy než v reálu? Mám nastaveno klasicky 780/790HP a jsem, sice o chlup, ale rychlejší.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 08:50
Já myslím že nám nejde o život - dostaneš hodiny ve 250 napereš to do stěny a jedeš v klidu do boxů. Ale ne vážně - ber to jako simulátor a nic víc, nikdy se nedostaneš na podmínky jako v reálu (což je škoda - chybí mi tam třeba strhávání folií z helmy ;-))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 08:56
Myslíš, že to jako nejsou takový hovada, jak to vypadá? Že si opravdu nechávají malou rezervu pudu sebezáchovy? Je to možný. Je fakt, že tobě na tom moc nezáleží. Jinak, hlavní věc která mi tam chybí je DÉŠŤ!!!
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 09:01
Já myslím že tam rezervu mají, jinak by to byly jatka. Déšt bude myslím v GP3. Jo díval jsem Kdo je tady a pěkně jsme zaplnili posledních 25 přispěvků. :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 09:06
Já mám Kdo je tady zapnuto pořád, vždycky dám jenom Refresh a vidím jestli už jsi odepsal nebo ne! :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 09:07
No jo Ty seš teda dobrý špion :-))))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 09:12
To víš agent HHF08 :-))) Tomd vypadá, že je pěkně nadrženej. Asi by taky rád přidal něco časů- Jenom mě štve, že se tady neukáže Harous. Možná je na dovolený, protože jsem ho tady neviděl celej tejden. Taky slíbil časy.
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 09:19
Harous na nás kašle, ale jenom aby mu bracha neposlal SMS, že to má za 1:45 :-))))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"
| 19. 8. 1999 09:32
No to mi ani neříkej. Už takhle jedu jako o život a ještě abych stahoval 3 se***. Nééé! :-))) To by mě zabilo a přítelkyně by mě určitě nechala. Nééé. :-)))
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Miki11"
| 19. 8. 1999 09:35
No já myslím že ten Tvůj čas je opravdu už na limitu. Já budu mít co dělat se dostat pod 1:49
¨sem proste dobrej
neregistrovaný "Fenix"