Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
16. 3. 2000 10:28
neregistrovaný "KevinK"
18. 3. 2000 02:39
neregistrovaný "istasa"
20. 3. 2000 01:50
neregistrovaný "MiG-211"
21. 3. 2000 03:28
neregistrovaný "istasa"
22. 3. 2000 03:24
neregistrovaný "istasa"
16. 3. 2000 12:42
neregistrovaný "istasa"
16. 3. 2000 12:53
neregistrovaný "Villeneuve"
16. 3. 2000 20:06
neregistrovaný "istasa"
16. 3. 2000 16:54
neregistrovaný "fik1"
16. 3. 2000 20:08
neregistrovaný "istasa"
18. 3. 2000 02:29
neregistrovaný "istasa"
22. 3. 2000 09:49
neregistrovaný "jano10"
22. 3. 2000 10:26
neregistrovaný "Fenix"
23. 3. 2000 00:00
neregistrovaný "istasa"
23. 3. 2000 00:00
neregistrovaný "istasa"
22. 3. 2000 14:07
neregistrovaný "Barrichello1"
23. 3. 2000 00:00
neregistrovaný "istasa"
23. 3. 2000 17:50
24. 3. 2000 00:00
neregistrovaný "istasa"
24. 3. 2000 09:05
neregistrovaný "Barrichello1"
24. 3. 2000 12:27
neregistrovaný "istasa"
24. 3. 2000 13:47
neregistrovaný "Barrichello1"
24. 3. 2000 18:19
24. 3. 2000 20:38
neregistrovaný "istasa"
24. 3. 2000 23:44
neregistrovaný "MiG-211"
25. 3. 2000 00:00
neregistrovaný "istasa"
27. 3. 2000 00:00
neregistrovaný "MiG-211"
27. 3. 2000 00:00
neregistrovaný "MiG-211"
27. 3. 2000 09:32
neregistrovaný "Barrichello1"
28. 3. 2000 10:00
neregistrovaný "KevinK"
16. 3. 2000 10:28
Velke zmeny
Tak co rikate, chlapy, novym designum F1cek? Williamsy a BARy to vzaly z uplne jinyho soudku. Jaguary jsou zelenou ozdobou, ale Minardi vypada ponekud nezajimave a moc se z velke dalky podoba Jordanu. Jaky je vas nazor?
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "istasa"
18. 3. 2000 02:39
Re: Velke zmeny
jo to jsem se zase zakecal vo necem jinym ..tak zpatky k te f 1,BAR by moch byt dobrej ale starej Menard be se mnel vice soustredit na f 1 nez na jeho bussines no ale dela dobry chassis ve vsem...honda je pripravena jim udelat vynikajici motory a tak malej Jacques by to mohl zvladnout za volantem zvlaste kduz ma svoje investice v tymu...
neregistrovaný "MiG-211"
20. 3. 2000 01:50
Re: Velke zmeny
CART by mohla bejt sranda, hlavne ve mestech. Tipuju si Daria, al easi to bude boj s Montoyou. Kdypak naposled vyhral nejakej amik??? Pral bych to osobne Andrettimu.


V F1 sem zvedavej na bussines. Benetton je asi jasnej a Prost ho snad bude nasledovat jinak to s nim vidim blebe. A jak dlouho asi Sauber vydrzi fungovat jako Ferrari B team???
neregistrovaný "istasa"
21. 3. 2000 03:28
Re: Velke zmeny
no uz to bylo davno ale jimmy vasser je furt dobrej...Bobby Rehal hledal americkeho jezdce ale zadnyho nenasel .jestlipak vis proc? pac nemaj prachy...jo ale takovy mantoyove a jihoamericani to jsou vsechno prachaci tatinkove jsou mafiani a nebo paseraci drog a tak si to deticky dovolej lajsnout ...no ale dost kecu protoze to stejne nespravime...kamos jezdil s Brian Hertou ale taky nemnel prachy -ted nema nic...no ale to neni hokej tem se plati za hru v autech musis prinest pakatel a pak si muzes jezdit...dario je skvelej a uz se zotavil s te bouracky tak mu drzim palce...
neregistrovaný "istasa"
22. 3. 2000 03:24
Re: Velke zmeny
na ty amici...ted jsou uz jenom dva v celym CARTu...Jon Beekhus to rek zpravne dnes dva z nejlepsich letos nepojedou Herta je jeden z nich...typicky pro Ameriku kazdej cizi tym si muze privest ciziho jezdce Americky tym s cizim sponsorem bere jenom cizi jezdce vetsina sponsoru na cart jsou dnes cizinci tak amici sedej na lavickach a nemaj na to...no to je svoboda podnikani...
neregistrovaný "istasa"
16. 3. 2000 12:42
Bez nadpisu
jako vzdy f1 stoji za kulovy eso.nejevetsi vyhozeny penize na svete...zavody jsou nudou po prvnim kole.pak to je jenom kdo vydrzel prvni kole a ma vice penez dojede nekdy i do cile...co se tyce konstrukce ...zase vyhozeny prachy...neda se to nikde pouzit stejne...nedelni zavod NASCAR mnel desetktar lepsi hodnoceni po 400milich vitez vyhral o jednu setinu...co se tyce kvality jezdcu divej se na IROC , americky essa stock car racing to vzdycky natrou vsem primadonam formule ...no ale to je jenom mineni jednoho drive znameho ted uz stareho automobiloveho zavodnika IMSA a SCCA Ivana Stasi...ja fandim letos Jaguarum...Eddie jim muze ukazat co umi uz je taky starej a je to jeho posledni sance...
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "Villeneuve"
16. 3. 2000 12:53
Re: Re:
Podle me byl nedelni zavod nascar pomerne stejne nudny jako nedelni F1. I kdyz nemuzu uplne soudit, protoze jsem ho asi v polovine priserne znudeny vypnul. Nic proti ovalovym zavodum, ale tenhle oval, kde se jezdilo 100% casu na plny plyn byl vazne nudny. Uz se tesim na CART, to je podle me vrchol. A k tomu, ze amici vydrti hvezdy F1 - nerikali neco podobne o hokeji?
neregistrovaný "istasa"
16. 3. 2000 20:06
Re: Re:
nevim kterej ty si, ale podle jmena moje manzelka se v nem vidi to jest Jacques.Ani proti nemu nesmim nic ric ...ale ten mnel taky zustat u CARTu,myslim ze udelal chybu ale dali mu hromadu penez...jo ja taky myslim ze CART bude zase dobrej letos,Dario jim to ukaze...podle miho nazoru(coz nekdy stoji za velky H)cart ma lepsi formuli na to jak udelat motory a hlavne kolik to ma stat...cimz i ten horsi tym ma nadeji.No uvidime...no ale k tem amicum...tak pozor hokej to je vec jina,tyhle kluci devedou jezdit ve vsem hlavne maji tisice mil najeto testovanim a hlavne zavodenim,ja se pamatuji ze i nekdy jeli zavod rano odpoledne a pak jeste nekdy vecer ...no ale to je jiz historie.to snad vis ze A.J. Foyt byl prohlasen zavodnikem stoleti...
neregistrovaný "fik1"
16. 3. 2000 16:54
Re: Cau Ivane
Tak jak vidim, uz jsi sem zacal prispivat. Doufam, ze mi o vikendu posles obrazky a vysledky z Trans Am - to je mozna lepsi serial nez Nascar
neregistrovaný "istasa"
16. 3. 2000 20:08
Re: Cau Ivane
no samo .hlavne to musim hlidat abych to nepropasnul...
neregistrovaný "istasa"
18. 3. 2000 02:29
Re: Cau Ivane
no s americkeho hlediska trans am is a joke...podle meho nejlepsi trida kde se muzes dostat levne k zavodeni...limity na ceny motoru podvozku atd...co setyce NASCAR musiz zit v Americe aby jsi pochopil ze kazdy druhy je fandou na stack cars...noseji se tricka bundy podvazky kapesniky atd s tvojim milackem...muj je 88 moji pani 12 kam vlezes do obchodu kazdy vi kdo je Dale Ernhard nebo Jeff Gordon Richard Petty ale nikdo nevi kdo je Michael Schumacher,mozna prej nakej basketballista...podle odpovedi verejnosti.Nikdo nevi kdo je Paul Gentilozzi...tak tenhle sport je a bude v plenkach...kdyz starej Newman jezdil Trans am tak baby tam chodily na cumnenou a von se dicky nastval...no ale co to je tady velkej bussines...
neregistrovaný "jano10"
22. 3. 2000 09:49
istasa
Uz mam toho tvojho amerikanizovania po krk. FORMULA 1 je No.1 a královná motoristického sportu . Americké Carty alebo Nascar sa mozu strcit vies kam. Smozrejme za amici nevedia kto je napr. Schumacher, alebo ini piloti, ale to je uz na nich moc pretoze priemerny american sa nezorientuje ani na mape.

* OF AMERICA!
Rozbalit vlákno
3
neregistrovaný "Fenix"
22. 3. 2000 10:26
Re: istasa
Souhlasim. Trochu mi nesedi tvoje definice toho, ze amrecani nenaji prachy. Kdyz ne oni, tak kdo teda! V soucasne dobe obecne plati, ze prave americke podniky a spolecnosti nevi CO S PRACHAMA!!! Uz nevi, co si vymyslet a do cehoinvestovat. Proto je mi trochu divne, ze nemaji penize na investice do tak "popularnich sportu" jako je CART nebo Nascar! Globalni amerikanizace jsme svedky kazdy den a uprimne si nemyslim, ze by zrovna USA mela byt ve vsem nas vzor! Za vsim tim jejich pkrokem jsou prave jenom prachy. Jine narody, ktere dbaji trochu na vsesvetovou vzdelanost, by za stejne penize byly stokrat dal!!! A taky si nemyslim, ze by zrovna evropske podniky a spolecnosti meli zapotrebi investovat do tymu ve zminovanych soutezich, kdyz mohou investovat penize do reklamy ve svetovem sportu cislo 1 - Formule 1.
neregistrovaný "istasa"
23. 3. 2000 00:00
Re: istasa
americani maji prachy ale ne na zavodeni, jejich prednost sponsorovani lezi v golfu,baseballu,basketballu a NASCAR. CART je asi tak na zadnejsim miste.A na ty velke podniky...Good Year breci ze nemaji penize na zavodeni...podle toho aby america byla vzor svetu to patri na stranky times a ne pro nas...ted zpet k F 1. Nikdo zatim tady nedava velke investice na F 1 akorat tabakovy prumysl viz BAR ale to ted je uz zakazano propagovat na verejnosti. Co se tyce F 1 nikdy jsem nepopiral ze je to co se tyce technicke realizace na prvnim miste ze vsech aotomobilovych sportu ale rikat ze jejich zavodnici jsou nejlepsi na svete to beru s rezervou...jag ma letos nejlehci motor ze vsech ale penize jsou jak Jackie Stewart prohlasil na TV v malu...tak konkurovat s Ferrari nebo McLaren bude tezke...Eddie je skvely jezdec.kde jsou ty doby kdy nejlepsi jezdci hrali hlavni roli a ne penezenka cigaretoveho magnata...ale tohle je jenom moje mineni...
neregistrovaný "istasa"
23. 3. 2000 00:00
Re: istasa
no ,no, ne tak sproste...kuste teticko...ja ti taky nenadavam no tu tvoji zemi...
neregistrovaný "Barrichello1"
22. 3. 2000 14:07
Design 2000
Nejlepší design mají letos Jaguar(ale jen design), Minardi a Wiliams!!!!!!!!
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "istasa"
23. 3. 2000 00:00
Re: Design 2000
No to je pravda a taky nejlehci motor...celych 22 lb tak snad jim to vydrzi...
23. 3. 2000 17:50
Bez nadpisu
Istaso ještě jednu poznámečku. Nesouhlasím s tím, že Eddie má letos poslední šanci - tu měl loni a trestuhodně ji promarnil svým trošičku laxním přístupem(snad se zalekl vítezství). Jo a ta malá poznámečka, že to není jako hokej - to není pravda, vy "Američani"všechno dovedete a umíte nejlíp - problém je v tom, že pouze ústy. V tom hokeji ste taky vyřvávali. Problém je v tom, že když se dostanete do konfliktu s Evropou tak to prose... na plné čáře. S Japonskem máte taky trable. Jak dlouho ste se bránili pronikání japonských aut na váš trh - projeli ste to, teď už to začínáte projíždět i s evropskýma(Kdo tam něco znamená má evropský auto-vlastní zkušenost). Prostě - kam šlápnete sedm let tráva neroste. Je to asi zapříčiněno vaší nevzdělaností. P.S V době kdy já budu mít vystudovaný prakticky 2 VŠ vaši studenti se plácají na High School. Nemíním dál pokračovat, na názory máš jistě právo, jen se snaž aby tvé příspěvky měli smysl. Váš originál Gates mi snad umožní toto dopsat, i když ke kvalitě vašich výrobků o tom pochhhhybb..uji. No vidíš to zas ten p.....Win blbne. Jo to je Americký - a je to špatný, americký auta se houpou jak lodě - je to špatný, Mc Donald - je špatný, váš hokej - je špatný, CART NASCAR - je špatnej - nikdo s výjimkou Wilíka se nedokázal prosadit, nechce se mi pokračovat. Na všechno co "Vy Američané" vymyslíte máme odpověť. A lepší. Ani ty vojenský letadla(vaše chlouba) neumíte udělat pořádně. Prostě nic. Jo abych ti nekřivdil - jdnu věc Americkou mám rád - Parker - nevím jestli ti to něco říká(ale možná je z U.K.).

A design? I Sauber je móóc moc pěknej.
Rozbalit vlákno
4
neregistrovaný "istasa"
24. 3. 2000 00:00
Re: Re:
hele ty kluku,tady se mame bavit o f1 tak co mne rikas o vzdelani...ja jsem vychodil gympl na Pripotocni a dva roky na technice v Dejvicich...k McDonaldovi taky nechodim ,do prace jezdim NISSANem zadny americky auto mimo nakladaku a dodavky jsem nikdy nemnel a delam na cizich vozech kazdy den u NISSAN dealer...mas nejaky najivni predstavy o USA ...zrejme z casopisu...v zavodnim aute si asi taky nikdy nejel...co se tyce hokeje loni se zastavil u moji mati Jager a Strakovi tak vidis ze fandim jenom Cechum ,tak se uklidni a povez mi neco k te F1.Co se tyce Edddiho to je jeho osobni nazor...to prohlasil sam na zdejsi TV...tak co jeste chces vedet...mozna i to ze kdyz jsi se narodil tak jsem zrovna vyhral narodni zavod na MID OHIO ve voze znacky TRIUMPH...ale to te asi nezajima...
neregistrovaný "Barrichello1"
24. 3. 2000 09:05
Re: Re:
Americký auta jsou nejlepší na světe, v Usa sice nyní prim nehrají, ale tady v Evropě je po nich dost velká sháňka A NASCAr je docela pěkný, i když souhlasím že už není moc americký!!!!!
neregistrovaný "istasa"
24. 3. 2000 12:27
Re: Re:
tak se snad ted vratime k te F1...taky si myslim ze Barrichello bude mit dobrou sanci je to machr ...u Stewarta byl taky dobry ale zase to jsou ty penezni podpory ktere ma Ferrari a to muze pro nej byt dobry.prohlasil ze se neboji Schumachera a ze snim bude spolupracovat pro Ferrari.Stewart ho krityzoval dost loni ze neni v dobre kondici ale podle novinaru ted pry cvici kazdy den.Taky mnel malou operaci tak ale nevypada spatne...co rikas ze povysili STIRLING MOSS do stavu slechtickeho.Mnel jsem tu cest jet proti nemu v roce 1981 na 24 hodinovce Nelson Ledges...sranda jel na Fiatu -kanadsky tym-auto se jim rozbilo nekolikrat.
neregistrovaný "Barrichello1"
24. 3. 2000 13:47
Re: Re:
Stirling je legenda, to pravda a titul Sir mu přeji, a jsem rád že alespoň někdo tu je rozumný a nefandí šumákovi!!!!
24. 3. 2000 18:19
Bez nadpisu
No já přeju tytul Ferrarimu, nikoliv Schumacherovi, kterej ten tytul měl získat u Ferrariho už 3x a vždycky to podělal(někdy i s pomocí samotné stáje - přiznávám). Pro mě by byl taky lepší Barik. Doufám, že teď doma vyhraje. Sirovi to taky přeji, byl skvělej jezdec, i když z těch dřívějších mám nejrději Fangia. Tomu bylo úplně jedno s čím jede - stejně vyhrál - i s Mercedesem. Ivane ty si nedokážeš odpustit to rejpnutí, že? No ono když to auto dobře nepřipravíš, tak ono za to nemůže - třeba WR než dají dohromady auto, který je schpné vítězit trvá alespoň 2 sezóny....nemusím ti to popisovat sám to musíš vědět líp. Závodní auto sem opravdu nikdy neřídil, ale jednu věc vím jistě - globálně v automobilových soutěžích mají nejvíce vítezství italské značky(Cuore sportivo). Z ostatních značek jim může konkurovat pouze Mercedes. Ostatní úspěšné značky jsou již dávno v pánu - tak jako v U.K. I Rolls se pohybuje na pokraji smrti - už se ani u vás neprodávají v takovém množství jako dřív. No Ivane uvidíš k čemu dojde po spolupráci GM - možná i ty dáš vale nissanu a přesedláš na alfu(předpokládám, že máš Cuore sportivo) a poznáš co je to jezdit i v normálním provozu s vynikajícím autem. Jo Americký auta - je po nich zháňka pro lidi, kteří vyznávají americký styl života - stejné je to Harley i když dávno nepatří ke špičce - je to klasika. A ještě to s tím Nissanem - dík, že si mi potvrdil moje slova - teď příde evropská vlna - aspoň myslím. Jo a Ivane já nechtěl být vulgární - to není můj styl, kdybys mě znal. Jestli se tě něco osobně dotklo tak, sorry. A k té Formuli - skoro je zbytečný se o tom bavit - i Lauda, kterej byl vždy k Ferrari kritický( a bacha byl stále jimi placený - dovedete si to představit u Mercedesu - já ne!), přiznal, že pokud se nestane něco výjimečného, tak ho těžko může něco připravit o tytul. A já tomu věřím - jenže podobné to bylo celé tři roky. Letos je Ferrari již výkonnější než MC. Takže myslím, že je skoro zbytečné se o tom bavit. ale pokecáme, proč ne. Jo a ještě poznámečku k těm am. závodům. Nejsou špatný, jsou dělaný pro diváka, i když mě osobně nesedí. A rád se na F1 dívám z důvodu high tech technologíí, které se zde používají a dále prosazují do sériové výroby. Vemte si Hondu té to hodně pomohlo. A když si vybírám auto, tak mi to při výběru hodně pomáhá, je - li značka ve formuli, nebo ne a na technologii je to poznat - Mercedes, Fiat, Honda a snad i Renault...
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "istasa"
24. 3. 2000 20:38
Re: Re:
hele noboj se matka moje mi taky nadava...tak si to tak stejne neberu ale v urcitych vecech mas pravdu ale o tom si nekdy povime jindy.Jo Lauda byl dobrej co. Sem tam si pustim od nej video jak jezdit rychle v f1,no jo ale tahle technologie v f1 se ridi podle poctu dolasu...tak ten Ferrari by to za ty prachy mnel vyhrat...ale doufam ze ne.ja radsi vzdycky preju tem mensim tymum co maji vice mozku a dovedou se uplatnit tak jako Cesi...co rikas na Tomase Engeho...musi nekdo zalozit no nej tema abuchom to prokecali...co rikate kluci...
neregistrovaný "MiG-211"
24. 3. 2000 23:44
Re: Re:
Enge je dobrej lepsi prumer. Ma svoje kvality i nevyhody. Jen me mrzi, ze spousta lidi je z neho hotova jen proto, ze je to cech...
neregistrovaný "istasa"
25. 3. 2000 00:00
Re: Re:
proc ne? byl tu loni v Americe na 12 hodinovce v Seabringu a zajel nejrychlejsi kolo...auto se jim sice podelalo ale byl to prvni cech...tak si dam ted plzen at ma vice na zavody...ja jsem se size snazil rici panu Charouzovi ze ja jsem byl prvni ale myslim ze mne poslal do * pac mi ani neadpovedel...tak mi o nem neco rekni...Ivan
neregistrovaný "MiG-211"
27. 3. 2000 00:00
Re: Re:
O Charouzovi??? Engemu i motorismu pomohl. To ze je to nesmlouvavej tvrdej podnikatel je vec jina. Zkus treba tohle snad to jeste funguje:


[odkaz]


[odkaz]
neregistrovaný "MiG-211"
27. 3. 2000 00:00
Re: Re:
Promin jeste, ale asi sem dusledne nesledoval predeslou diskuzi. Jak si byl prvni???
neregistrovaný "Barrichello1"
27. 3. 2000 09:32
Re: Re:
Tentokrát s tebou opět souhlasím!!!!!!!!
28. 3. 2000 10:00
Bez nadpisu
No musel být Mikky hodně na prášky, když se kolem něj obě Ferrari prohnaly...Škoda toho Barichella...
Rozbalit vlákno
0