Auto.cz

Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

F1 - sport? Ani náhodou, jen zakonzervovaný korupční maskot
neregistrovaný "kodl3"
| 19. 9. 2006 00:07
Gestapácké dítko Mosley uštědřil další těžkou ránu Formuli 1, a to zmrazení vývoje motorů ve stavu GP Číny 2006. Takovéto načasování dokazuje, že jde o čistou korupci. Dále to vlastně likviduje Formuli 1, protože kdejaké jiné automobilové závody budou rychlejší.

Formule 1 již není sport, protože sport je neustálá změna toto je však zakonzervovaný stav. Tedy lze předpokládat, že tým který vyhraje VC Číny bude vyhrávat dále *******NA VĚČNÉ ČASY A NIKDY JINAK**********. Tedy alespoň do roku 2009 kdy má začít vývoj brzdných systémů. Který tým to bude? Který tým si toto u Mosleyho jistě ne levně předplatil? Proč se o tyto věci nezajímají ve zdejší kotlině věhlasní "turci a dvořáci". A co teprve důchodce Novák. Působení Mosleyho má již své negativní důsledky viz např. návštěvnost při VC na Hockenheimu. I když se to komentátoři NOVY snažily různě "okecat" takto nízkou návštěvnost jsme na Grand Prix již dlouho neviděly natož v Německu. Dále VC USA - zcela prázdné tribuny i když Michelin rozdával lístky zadarmo!!!!!!!!!! V 80-tých a 70-tých letech byla návštěvnost běžně i 300-400 000 diváků. Dnes to nebylo ani 100 000. Tehdy ale Formule 1 představovala opravdový technický pokrok a vozy vítězily o centimetry. Nyní jde ale jen o umění jak vyzrát na všesešněrovávající předpisy, a také korupci, kde hlavním kasírovačem je Mosley,. Proč Český zástupce Novák ve FIA, placený z příspěvků nás členů autoklubů, již dávno nic neudělal ? To dokazuje, že je to Mosleyův pochopek, tedy spolupachatel zmíněné korupce. Tento člověk měl být dávno odvolán. Proto přátelé vypínejte televizi při reklamě v průběhu závodů, spot trvá minimálně 4 minuty a pomocí budíku se nepřijde ani o vteřinu závodu. Když nějakou reklamu přesto vidíte, nekupujte v ní inzerované zboží. Jedině tak se vytvoří tlak na komentátory těchto přenosů a jejich prostřednictvím i na vedení FIA, pokud jsou ovšem opravdovými novináři a ne jen papouškovači něčích názorů. Mohou si např. pozvat zmíněného Nováka a položit mu pár dobře mířených dotazů atd. atd.

Zatím však nás diváky, konzumenty reklamovaného zboží, automobilové fandy nechávají televizní stanice na holičkách.
F1 - sport? Ani náhodou, jen zakonzervovaný korupční maskot
| 19. 9. 2006 17:17
Kodl tobě zrušili Svazarm a nemáš kde blejt nesmysly viď :roll:
F1 - sport? Ani náhodou, jen zakonzervovaný korupční maskot
neregistrovaný "T.E.CH"
| 19. 9. 2006 19:15
No má částečně pravdu, akorát se moc opakuje :!:

2Zmulin : Za to ten tvůj podpis že jen Italové dělaj auta, to je taky snůška, no nebudu radši psát čeho :D
Bez nadpisu
neregistrovaný "tv"
| 20. 9. 2006 10:55
kodl ma spracovanu predlohu a uz tam len meni nazvy VC. Myslim, ze 90% slov v jeho prispevku z tohto tyzdna som cital a dokonca v tom istom slovoslede asi pred mesiacom... Uz to zacia byt nudne ako tie samotne VC.
GP Valencia...?
neregistrovaný "tv"
| 10. 5. 2007 22:35
Nazdar ludia, nebol som tu asi tak 2 mesiace (rozne dovody) a dajako nemam velmi chut chodit cez tie prispevky, ktore tu medzitym boli napisane a tak sa ospravedlnujem, ak pisem nieco, co tu uz bolo. Aj ked asi to tu este nebolo, lebo je to dost cerstva sprava. Pozeral som spravy na Spanielskej televizii a tam sa ukazal p. Ecclestone, v tom case pritomny vo Valencii, a vyhlasil, ze v tomto meste bude vybudovany mestsky okruh a bude sa tam konat GP, tzv. GP Europy (?). OK, o chvilu dolozil este jednu podstatnu podmienovaciu dolozku, a to je to, ze F1 podpori vystavbu a zavedie tento okruh do serialu GP vtedy, AK(!!!) vyhra najblizsie komunalne volby o cca 3 tyzdne ta a ta strana.

Nechcem diskutovat na temu, ci je alebo nie je GP Valencie potrebna, pre mna za mna nech bude alebo nie, je mi to dost jedno. Chcem sa vsak opytat na Vas nazor, ci je normalne, aby predstavitel isteho - nazvime to "sukromneho klubu" - zasahoval takymto sposobom do politiky, a to k tomu este uplne inej krajiny akej je on obcanom. Je TOTO normalne? Moj zaujem o F1 utrpel dost podstatny otras, toto je viac ako rukolapny dokaz, ze vo F1 davno nejde o kolieska, motoriky, formulky, soferikov a divacikov.

Co si myslite vy?

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku