Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "zadek5241"
15. 11. 2005 15:50
Re: BMW 2.5TDS 1998 105kW/260nm a vase zkusenosti s nim
No, myslim si, ze ty motory startujou dobre, pokud jsou vporadku a temer 150 koni neni zrovna nejak malo... :-) Jo, exituje urcite mnoho silnejsich variant, ale tohle pro nekoho, kdo se nepotrebuje predvadet, staci az az... A tenhle sestivalecek si beha celkem velice sametove, zadny klepani a rachoceni jsem nezaznamenal...
neregistrovaný "Dusan_"
14. 11. 2005 23:16
Re: BMW 2.5TDS 1998 105kW/260nm a vase zkusenosti s nim
525TDS je jedna z nejhorsich motoraci. Ne ze by to byl az tak spatny motor, ale preci jenom je uz znat jeho stari (od toho sameho roku byl nahrazovan dieselovym trilitrem). Je to jeste klasicky preplnovany diesel se vsemi necnostmi jako je klepani, zimni starty, nic moc vykon atd.

Na petku je ten motor dost slaby, da se s tim jezdit, ale velkou dynamiku od toho necekej. Osobne bych do BMW z roku 1998 koupil radeji benzin (535+, mozna 528 pro klidneho ridice).
neregistrovaný "Rob2"
14. 11. 2005 18:49
Bez nadpisu
"Pětkové" BMW jsem měl, a jako zastánce klasiky (motor vpředu, poháněná zad. náprava) mě oslovilo velmi. Přesné a čitelné. Chování na sněhu je ale u zadního pohonu značně odlišné od předního, na což si budeš muset zvyknout. Na druhou stranu: Driftovat s "hrabošem" (př. pohon) jde mnohem hůře. >:D Co se týká 2,5 TD, tak se mi zdá tento motor slabý (také mě občas vozí). Taková průměrná motorizace, rozhodně nic na závodění.
neregistrovaný "zadek5241"
10. 11. 2005 07:58
Re: Re:
Neznam osobne konkretni model, ale motory jsou myslim osvedceny a dobry.. Dal bych si klidne rict vlastnit tohle auto...!:)

Takze jestli to koupis, skoncil jsi natuty s VW...:D
neregistrovaný "mayklmaykl"
27. 10. 2005 09:12
Bez nadpisu
no aby sis pak nezvykl....to se ti klidně může stát... >:D

zkušenosti mám jen dobré....akorát bacha hrabe to na opačná straně a na to budeš muset zvyknout..
neregistrovaný "kolohnatbriza"
22. 10. 2005 21:31
BMW 2.5TDS 1998 105kW/260nm a vase zkusenosti s nim
Nedavno mi ukradli auto a potrebuji narychlo koupit neco noveho,nez mi prijde pojistka.Osobne jezdim poslednich par let zasadne v VW,ale nasel jsem BMW za celkem zajimavou cenu v super stavu,tak se chci jen zeptat tech,kteri s nim maji zkusenosti na nedostatky/prednosti.Predem diky vsem za odpoved