Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "Mshift"
21. 1. 2006 18:16
Re: podozrivo lacne luxusne auta na mobile.de
dik, ten clanok uplne sedi.Inak, vsimol som si, ze mobile.de sa proti takymto hajzlom brani a postupne ich vymazava.
21. 1. 2006 07:34
Re: podozrivo lacne luxusne auta na mobile.de
Jde o podvod, viz. [odkaz]
20. 1. 2006 22:44
Re: Re:
teraz sa robia cez inet strasne odrby. Mama robi v hoteli a chodia im tam taketo maily: 1. mail, objednavka na 5-6 noci pre 10 ludi.

objednavka sa potvrdi.

2. mail, objednavajuci vysvetluje, ze su skupina ludi, ktora ma sponzoring od nejakej spolocnosti a z nejakeho dovodu potrebuju aby sa stiahla vyssia suma -> napr ubytovanie vyjde 800eur, tak objednavajuci posle sek na 5000eur s tym, ze hotel su ma tych 800 nechat a 4200 poslat na urceny ucet...

Zakazdym im odpisuju, ze sa seky neprijimaju.

Min tyzden nasli v normalnej, obycajnej poste sek na nejakych 5 alebo 10.000euro....nechapacky.
neregistrovaný "kura11"
20. 1. 2006 22:20
Bez nadpisu
ja myslim ze to bude nejaky ojeb dneska uz mas vselijakych spekulantov co ta ojebu ani nevies jak. ja si o tom co pises myslim svoje. >:D
neregistrovaný "Mshift"
20. 1. 2006 22:08
podozrivo lacne luxusne auta na mobile.de
na mobile.de som narazil na neuveritelne lacne, luxusne auta s tovarenskou znackou MB.Ide o vozy skupiny ML, a to 270 a 320 CDI, ine som nepozeral.Odkazy sem nebudem davat, pretoze nikomu nechcem robit reklamu, poslem ich jedine na poziadanie na mail.Zacnem tou 270-kou: Mercedes-Benz ML 270 CDI AMG Steptronic, 47.900 km, 120 kW, EZ: 02/04, zaruka, plna vybava, CENA 9.400 EUR.Samozrejme som si myslel ze ide o leasing, preto som kontaktoval majitela a vyziadal si blizsie info.Prisiel mi mail cely poanglicky.V ktorom mi majitel podal rozsiahle info o aute, ako napr.nejde o leasing, auto je v perfektnom stave(ziadne nehody, trhliny atd.).Nizsku predajnu cenu odvovodnil:som umiestneny v Anglicku a chcem ho predat, pretoze potrebujem auto s volantom na pravej strane.Pokusal som sa ho predat v Anglicku, ale nenasiel som ziadneho kupca, pretoze ludia chcu auto s volantom na pravej strane.Automobil sa nachadza v Anglicku a predajca ma ubezpecil, ze auto doruci na nemecku podu a uhradi naklady za prepravu a pojistenie.Koniec mailu bol ukonceny vetou: neminte tuto jedinecnu prilezitost.A teraz 320-tka: Mercedes-Benz ML 320 CDI 7G-TRONIC DPF, obecne info vam nemozem poskytnut, pretoze automobil sa uz nenachadza v databazi stranky mobile.de, takze iba co som si zapamatal: cca 8.000 km, 165 kW, r.v. 2005, nadstandartna vybava, CENA 10.000 EUR.Opat som kontaktoval majitela, opat mi prisiel mail poanglicky, opat rozsiahle info(povedal by som az neuveritelne podobne, aj stylom a formovanim viet s 270-kou), opat perfektny stav a ziaden leasing.Nizsku predajnu cenu odvovodnil:som umiestneny v Anglicku, nie v Nemecku.Cena je iba 10.000 EUR zahrnute vsetky dane(preprava, pojistenie).Ja predam moje auto za tuto cenu, pretoze mam nejake osobne problemy a potrebujem rychlo peniaze.Moj pravnik mi povedal, ze ak chcem predat auto rychlo, musim ho dat na tento websajt za tuto cenu.A na koniec mailu: neminte tuto jedinecnu prilezitost.

A teraz: co si mam o tom mysliet?Robia * zo mna, alebo zo seba?1. a 2. predajca su ine mena, adresy, kontakty(aspon to tak vyzera),no spolocneho toho maju viac, nez dost a obydvaja su privat z anglicka.Neverim, ze je to pravda, skor si myslim ze ide o niaku siet podvodnikou, ktory sachuju s drahymi/lacnymi autami, no neviem ako to robia a co za tym je.Este pripomeniem, ze s obydvoma som stale v kontakte.Co si o tom myslite?