Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
28. 1. 2006 23:15
neregistrovaný "jeff1"
31. 1. 2006 13:03
neregistrovaný "jeff1"
31. 1. 2006 13:37
neregistrovaný "Andy_Kaufman"
31. 1. 2006 19:24
neregistrovaný "Pavel_J"
31. 1. 2006 19:59
neregistrovaný "jeff1"
neregistrovaný "jeff1"
28. 1. 2006 23:15
Ojeté auto do 150 t Kč
Zdravim všechny, měl bych takovy dotaz, přemyslel jsem o koupi ojetého auta asi do 150 tis Kč. Mám vyhlidnute auta jako Fiat Marea Sedan, Mitsubishi Carisma. :?: Mám prave zajem o nejaky takovy vuz. Proto bych se chtel zeptat na vas nazor na tyto vozy. Jake s nimy mate zkusenosti a ceho se treba pri koupi vyvarovat.

dekuji za kazdou radu :D
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Arnold Hackel
31. 1. 2006 16:41
Re: Ojeté auto do 150 t Kč
Marea působí při jízdě bytelnějším dojmem než Carisma.Ale docela určitě Tě budou obtěžovat naprosto malicherné a zbytečné závady.Nic dramatického, ale hlavně elektro-jako uvolněné kabely,žárovky a kontrolky atd. Carisma bude bezproblémová,ale je hodně tvrdá a působí jako takové chrastítko.Jede ale velice pěkně.Budou na ni dražší díly než na Mareu, ale nebudeš je tak často potřebovat(pokud budeš mít štěstí). U obou bych doporučil benzin 1.6 -obě jedou cca 190. Marea akceleruje pocitově silněji a má větší a pohodlnější sedadla a je uvnitř tišší. Carisma je pečlivěji smontovaná, ale už jsem viděl i korozi zadních lemů a celkem běžné jsou u ni potíže s řazením. Osobně bych doporučil raději Mareu-ale dej si záležet a radši si prohlédni víc kousků. Hodně štestí
neregistrovaný "jeff1"
31. 1. 2006 13:03
ojete auto
Please lidicky chtel bych znat vas nazor na tyto vozy, popripade nejaky tip na dobre podobne auto v teto cenove kategorii. Diky vsem

:D
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Andy_Kaufman"
31. 1. 2006 13:37
Bez nadpisu
Mitsubishi nevim, ale Marea je docela povedene auto. Sedan neni nepekny, ale kombi je mnohem krasnejsi. V kombikach je taky vetsi vyber, ale zase Mareu sedana poridis urcite levneji, za 150 by to mohlo byt docela mlade auto.

Jinak, Marea je prostorna, dobre vybavena a pohodlna. Pri koupi je treba se zamerit na stav podvozku(odchazeji hlavne predni ramena, oprava te nezruinuje, ale je dobre vedet do ceho jdes), pak taky casto rezavi vyfuk. Pokud chces benzin, tak 1.6 16V je optimalni volbou, pokud naftu, tak jedine JTD.

Kazdopadne nez neco koupis, tak to poradne proklepni, nejlepe spolu s nejakym dobrym mechanikem. Kdyz jsem ja kupoval ojetou Mareu, tak jsem vyzkousel nekolik desitek exemplaru, vetsinou jsem je odmitl,protoze to byly spatne opravene bouracky..

Nakup ojetiny chce trpelivost, takze stastnou ruku preju.

Pokud bys chtel vice informaci o Fiatech Marea, tak mrkni na [odkaz]
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Pavel_J"
31. 1. 2006 19:24
FIAT MAREA
Muj nazor je, ze designove je MAREA velice povedeny kombik. Na rozdil od konkurence vypada jako by od pocatku byl kreslen jako kombi, na rozdil od jinych vozu, kterym se ten zadek proste natahne, nebo jinak dopasuje..

U ojetych vozu si dej bacha na kilometry. JTD z roku 1999 dovezene z Italie ma jen malokdy pod 150t km. Protoze tyto auta tam casto jezdili jako taxi, jsou zvenci jeste hezka, ale jinak desne olitana. Prodaji se za 1000 EURO do Nemecka, tam se daji do pucu, stoci na polovic, hodi na cistopis a za 2500 EURO prodaji prekupnikum z Cech. Ty je tu nabizeji v bazarech po 150kKc. Bacha na ne, vzdycky chtej servisku, origos klice a trikrat si auto prohlidni. Investice do oprav vstrikovaci soustavy Common Railych dieselu je zasadni vec!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jeff1"
31. 1. 2006 19:59
RE: Ojete auto
Chtel bych vsem co mi odpovedeli moc podekovat, nesmirne si vazim vasich nazoru.

Je pravda nez jsem zacal pokukovat po Marejce v sedanu libil se mi vice ten kombik. Je to opravdu povedene. Presel jsem k sedanu, jelikoz me Weekend pripada az moc veliky. Ale asi zase me myslenky prejdou zpet k Weekendu.

Carismou jsem kdysi nejake ty kilometry pojezdil, libila se mi, byla pohodlna. Marejkou jsem jeste nejel, tak nemohu srovnavat.

Je pravda ze zase neco na Fiatu neco je.

Jeste jednou diky vsem

Za dalsi prispevky budu moc rad >:D
Rozbalit vlákno
0