Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Audi A3 – modernizovaný hatchback se představuje

Přes 200 tisíc v Evropě prodaných vozů modelové řady A3 nijak nenaznačovalo, že by bylo potřeba něco měnit, ale přesto je tento zástupce značky Audi již za polovinou životního cyklu a tak se prodělal plánovanou modernizaci.
Zpět na článek
23. 5. 2008 09:18
23. 5. 2008 15:54
neregistrovaný "TROLL 7"
23. 5. 2008 22:32
neregistrovaný "geeorgi"
Avatar - Pierro
23. 5. 2008 09:18
Á na třetí
Tak panstvo máme tady starého známého, který si pořídil nový oblek. Není to drzek drzků ani nemá tři dny neoholené strniště. Je to uhlazený německý chlapec co dobře studoval, učil se jazyky, makal na sobě a nakonec dospěl. Pro někoho je tenhle člen klanu čtyř kruhů unylý a nudný, pro někoho jen převlečný golf (***atá berta) pro někoho láska na celý život. Anebo vstupenka do světa prémie. Umím si představit krásnou mladou a elegantní dámu jak jej denně vodí do práce. Já jsem sice na větší auta, ale tohle auto bych si dal říct. I s tou řidičkou... ;-) :-)
Rozbalit vlákno
1
Avatar - Ondore
23. 5. 2008 16:06
Re: Á na třetí
A keď to "Á na třetí" skončí u troch Áčok, tak ten drzek so strnišťom bude chodiť, očuchávať sedačky a slintať nad kúpou "vstupenky do sveta veľkých" >:D
neregistrovaný "TROLL 7"
23. 5. 2008 15:54
Dlho udržiavaný design
je to sila, ako dlho sa dá udržiavať jeden dizajn a stále to vyzerá ok. konzervatívne to síce trochu je, ale nemoderné to určite nie je. Klobuk dolu, majitelia A3 môžu byť spokojní, automobilka ich autá nepochováva.Okrem toho to šetrí hodne peňazí pri výrobe, i keď A3 je drahé jak sviňa. každopádne tento smer sa mi pozdáva, investície do dozajnu každé tri roky síce podporujú konzumné predaje áut, ale mám pocit, že autá tejto kategórie netreba vymieňať tak často, stačí tak 5-6 rokov/ model.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "geeorgi"
23. 5. 2008 22:32
Pěkné
opravdu
Rozbalit vlákno
0