Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
1. 4. 2007 20:26
Bez nadpisu
Tak 125 koní na těžkou Vectru či Signum není zase tak mnoho. Určitě do těchto aut je lepší ten 16V CDTI 110kw(150koní)
1. 4. 2007 11:45
Re: Re:
v tydnu se pojedu nejakym Mondeem svezt, abych vubec vedel, jaky to je auticko - jeslti mi vyhovuje interier, jizdni vlastnosti a vubec, jak mi to auto "sedne". Urcite dam vedet. V tomto tydnu bych chtel uz koupit auto, zacinam byt zoufalej..
neregistrovaný "gpat69"
31. 3. 2007 20:14
Re: Re:
Ja som kupil za 300 tis, 06/2004, kombi po dlhsom vybere medzi vw passat a opel vectra. Jazdim relativne vela cca 60 000 rocne a ratam ze za dva roky ho predam za 180 000 - 200 000 samozrejme ceskych pretoze zijem v cechach, tkaze mi ta strata hodnoty za dva roky zda primerana (predtym som mal novy renault megane a tam bola strata za dva roky 260 000 tis )

K spotrebe - pri normalnej - ostrejsej jazde mi to vychadza okolo 6,5 l/100 - 6,8 / 100 km, viac som nespravil aj ked som sa snazil :-), myslel som si ze to bude viac predsa je kombik tazky a velky.

Zatial som spokojny s jazd. vlastnostami, pohodlim, spotrebou - urobil som zatial len okolo 10 tis. km. Hlavne maju Fordy dobre ceny, nedam 400 tis za podobny Passat len zato ze je VW a ludia ho z neznamych pre mna pricin precenuju. 100 tis radsej dam za tie dva roky a kilometre do kvalitneho servisovania.
31. 3. 2007 19:14
Re: Re:
taky jsem koukal na Mondeo Combi 2.0 TDCi 96 kw, od roku 2004, aby tam byl uz ten novejsi stredovy panel. Celkem se mi libi, ale bojim se, ze spotreba bude vysoka (je to preci jen Ford). Necekam 5 litru, ale do 7 litru bych se v prumeru rad vesel.

Jinak dalsi vyhodou Forda je, ze se sezene do 300 000 kc v celkem peknem stavu, ale nevyhodou zase je, ze za rok, az ho budu prodavat, tak klesne cena urcite o dost :-(
neregistrovaný "Golman"
31. 3. 2007 13:05
Bez nadpisu
Nemám přímé srovnání nebo zkušenosti s motory od Opela, ale je jasné, že Opel jsou velmi těžká auta, takže čím větší výkon, tím lepší. Třeba Meriva 1 350 kg, hrůza. Se Signumem jsem se svezl, ale nebylo to špatné svezení. Z venčí to vypadá nějak nevýrazně, ale prostorem je to neuvěřitelné, v zadu sedíš jako král >:D Vectra bude praktičtější, Signum zase raritnější :)
neregistrovaný "gpat69"
31. 3. 2007 11:54
Re: Opel Vectra/Signum 2.2 DTI nebo 1.9 CDTI
Prave teraz som kupoval auto a jedna z volieb bola aj Vectra, nasiel som predajcu v Ceskych Budejoviciach jtautomobile.cz ktory dovaza "managerske ople" s malo najetymi kilometrami a v dobrom stave. Skusal som Vectru 1,9 Dti 5 rychlostnu 125 koni - moja skusenost : Maly vnutorny priestor(urcite ked tak by som bral kombi sedan/hatchback je maly), velmi velmi velmi lenive (neviem ci bola chyba motoru ale ten 125 k motor je v porovnani s vw a ford dieslami strasne lenivy) , vyssia hlucnost v interieri hlavne od motora, inac OK (jazdne vlastnosti, brzdy atd.). Jedine co ma zarazilo bol nefunkcny pocitac s tym, ze ked auto kupim mi dohraju software a pocitac bude fungovat :-) (to som celkom nepochopil). Len pre zaujiomavost nakoniec po skusani som sa rozhodol pre FORD Mondeo - 2,0 TDCI pre najlepsie jazden vlastnosti + interier - subjektivne mne sa pacil
31. 3. 2007 09:00
Opel Vectra/Signum 2.2 DTI nebo 1.9 CDTI
Ahoj!

Jak vidite, zacinam uz byt pomalu zoufaly. Skoro od pulky unora shanim auto kolem 300-350 000 Kc a porad nic :-(

Tak jsem zacal koukat i po jinych znackach, nez ktere jsem mel v uvahu.

Docela se mi libi Vectra C nebo Opel Signum. Mate nekdo zkusenosti s temito auty? Je lepsi brat 2.2 DTI nebo 1.9 CDTI motor? Nekde jsem cetl, ze ten 1.9 je od Fiatu a ze by udajne mel byt lepsi, jenze ja mel od Fiatu motor 1.9 JTD v Lancii Lybra a nejelo to nic moc.

Prosim o jakekoli zkusenosti a postrehy s temito auty.

Diky moc!