Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - martin.z
5. 4. 2007 12:20
Bez nadpisu
vrakoviste je casto i na auta s mnohem vetsim vyskytem jen takova pohadka..Kdyz se clovek smejka tak jde asi vsechno, ale objizdet tyhle lupice v tech jejich spinavejch kutlosich, kde ti nakonec na 3.pokus nabidnou nejakej brak za min.pulku ceny noveho dilu...

Ja s tim dobry zkusenosti nemam a je mi vrcholne neprijemne se s touhle sortou lidi bavit
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 4. 2007 11:43
Re: Re:
Jistě, pokud je něco v USA v přepočtu za 5 tis., tak s dopravou tě to vyjde na 7. Nebo si to můžeš nechat dovézt dovozcem ND, to vyjde někd y i na víc. Ale furt je to ještě dost laciný...
neregistrovaný "sportcar"
5. 4. 2007 11:12
Re: Re:
No z vrakovisla kupis ak take auto na vrakovisku zozenies....

Master repair kit je v usa sice za prijatelnu cenu ale plus si pripocitaj postovne clo dph a cas ....

Jasne ze nie su pre ludi s prijmom 10tisic mesacne ale najhorsie na tom je ze dost vela prave takychto ludi si take auto kupi a potom su velmi velmi prekvapeny...

Ja by som si jaguar kupil hlavne predchadzajucu verziu XKR ale nie ako jedine auto...
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 4. 2007 10:45
Re: Re:
Tak si musíš koupit celou z vrakoviště no. Pokud neodejdou jen lamely apod. - na to se dá, aspoň v usa koupit master repiar kit, kde to všechno je za poměrně rozumný prachy...

Jistě, tyhel auta nejsou pro toho, kdo má 10 táců měsíčně, na kontě jen těch 150 tisíc a víc ani kačku...

Osobně bych si Jaguar nikdy nekoupil i když se mi líběj.... To bych musel mít na účtě několikamístné číslo a ještě bych to zvažoval...
neregistrovaný "sportcar"
5. 4. 2007 10:40
Re: Re:
mne tvrdil taku cenu mozno klamal nejako som to neriesil ale 110tisic ceskych je 130 az 140tisic slovenskych navyse to bolo tak pred styrmi piatimi rokmi ked koruna bola uplne inde ako je dnes plus robota a plus nieco mozno dookruhlil...

Ale aj keby si zobral ze vyfuk by stal "len" 80 tisic tak pri 150tisicovom aute je to dobra palka...

A prestav si situaciu ze Ti nahodou odide prevodovka... alebo tak..
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 4. 2007 10:21
Re: Re:
A ted tu o Sněhurce.

200 táců vejfuk na Jag, hm, tak to nestojí pomalu ani na RR Silver Dawn....

I kdybys měnil komplet tlumiče, potrubí, katalazátor, tak u Jagu v cenový relaci 150 (tj. konec 80 a poč. 90 let) to bude tak 90-110 maximálně!!!

a to nemluvím o tom, že potrubí se dá udělat neorigoš a hrnce při troše šikovnosti taky....

Oni hoši z Coventry zas tak mastný ND nemaj, i když proti jinejm značkám je to soda. No a nejhorší sou typy Sovereign z konce 80. let, tedy auta co ještě "vymejšlel" British Leyland.....

Tam platí přísloví jeden v servisu, druhej v garáži..
neregistrovaný "R.Barrichello"
5. 4. 2007 10:16
Re: Re:
Já sem se vezl jednou v 740, bývalá vládní lima.... na to že to mělo nalítáno přes 200 tis neskutečně tichý, interiér už nic moc, ale vše funkční, automat řadil sametově, prostě bomba....

Akorát ty opravy a ceny, to už bomba není no....
neregistrovaný "sportcar"
5. 4. 2007 00:28
Re: Re:
Neviem Ti fundovane poradit ale treba si uvazit stav auta a stv Km samozrejme motor je takmer neznicitelny ale ostatne casti auta sa pri tych km a veku zacinaju opotrebovavat realne moze mat to auto najazdene okolo 400 az 500 tisic km (manager najazdi aspon 30 az 50 tis km rocne)

a treba si uvedomit ale toto je iba moja domienka ze to auto nove stalo kedysi 4 miliony a k tomu budu zodpovedat aj ceny nahradnych dielcov...

Jeden znamy si napr. kupil jaguara za 150tisci a potom mu odisiel vyfuk a oprava ho vysla na 200 tisic citas spravne dvesto.... :!:

Sam som vlastnil podobnu studnu kedysi za ktoru som dal vtedy 325 tisic a za dva roky som do nej nainvestoval dalsich 250 tisic a to neratam benzin a poistenie a nakonec som ju s velkymi tazkostami predal za 150tisic

Naozaj zalezi velmi velmi od stavu a treba si uvedomit ze tie auta nie su lacne pre nic za nic...

DRZIM PALCE A STASTNU RUKU PRI VYBERE :!:
neregistrovaný "Jenyk1"
5. 4. 2007 00:08
Re: Re:
Tu diskusi o 750 si pamatuju a fakt důrazně ji nedoporučovali lidé, kteří o tom něco věděli. Jednoznačně radili 740. Myslím, že to bylo v Garáži.
Avatar - JOB
4. 4. 2007 22:58
Bez nadpisu
Tyhle auta jsou srdeční záležitost.Nenech se otrávit lidma který to nikdy nepochopěj. Já osobně bych si zase nekoupil nikdy auto nový >:D
neregistrovaný "hrnek"
4. 4. 2007 22:43
Re: Re:
Já teda nevím, ale kdo asi nešoféroval, popř. se nevezl asi nepochpí.. :?
neregistrovaný "hlobilp1"
4. 4. 2007 19:43
Re: Re:
preji at Ti slouzi, doufam, ze budes davat informace, jak Ti jezdi :-)
neregistrovaný "hrnek"
4. 4. 2007 19:21
Re: Re:
Dnes jsem s v něm vezl a je to opravdu zážitek. Ten dvanáctiválec si vezme kapku víc, každopádně to zato stojí. Nebudu s tím jezdit po městě,spíš delší vzdálenosti..Jen se bojím případných oprav, které budou trošku dražší..Moje 750ka má i servisbí knížku, bylo o ní dobře staráno, tak doufám, že mě nezklame..
neregistrovaný "hlobilp1"
4. 4. 2007 17:40
Bez nadpisu
o verzi 750 jsem uz nekde cetl diskuzi a nedoporucovaly ji. Kdyz uz, tak 740.. jede pry temer stejne a naklady na provoz polovicni.
neregistrovaný "zvejkal"
4. 4. 2007 17:08
Re: Re:
No .... neviem ako presne myslis tu otazku, ale jedna z odpovedi: pretoze nie kazdy chce za svoje prachy novu fabiu HTP ....
neregistrovaný "marianos"
4. 4. 2007 10:43
Dobrá kára
To je super kára,třeba ať 10 let stará ale ještě bude dlouho vypadat vznešeně a to svezení nemá chybu.Vezl sem se "pouze v 740" a je to zážitek. Připadáte si jako prezident.Prostě luxus a bezpečí. Že to trochu víc spapá když se tomu šlápne na krk člověk oželí.Stojí to za to.
neregistrovaný "Tomáš B"
4. 4. 2007 10:33
Re: Re:
Proč si kupovat auto 10let starý :roll: :roll: :roll:
neregistrovaný "Rene Valnoha"
4. 4. 2007 10:17
Bez nadpisu
jestli nemas prachy na provoz tak ruce pryc. popripade nemas nabidku na super zachovalej kus s najetymy 50tisici o cemz celkem pochybuju.
neregistrovaný "hrnek"
3. 4. 2007 23:48
Máte někdo zkušenost z BMW 750i '97
Dobrý den, vlastníte někdo BMW 750i z r.97-99, popř. nevíte o nějkých informacích o tomhle autě? Hledal jsem skoro všude :*)