Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
17. 11. 2007 09:34
neregistrovaný "Hack"
18. 11. 2007 14:40
neregistrovaný "nosal"
neregistrovaný "Hack"
17. 11. 2007 09:34
neuatrál Škoda Favorit
Dobrý den, mam škoda favorit karbec a chtel jsem se zeptat jestli mam z kompce vyrazovat do neutralu nebo ne..tak abych mel co nejnizsi spotrebu..predem diky
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "nosal"
18. 11. 2007 14:40
Re: neuatrál Škoda Favorit
Protože máš karbec, tak je to jedno, jen víc ošoupeš brzdy. Kdybys měl stříkačku, tak nechat rychlost. Dle mého názoru ale rozdíl je neměřitelný.
8. 9. 2008 16:07
vypinanie motora
Ja riesim kvoli spotrebe inu dilemu: Nevadi mu (karburator, bez katalyzatoru) ked mu vypnem z kopca motor (kvoli spotrebe) a zaradim nejaky rychlostny stupen (kvoli setreniu brzd a funkcnosti posilnovaca brzd)? Diky moc.
Rozbalit vlákno
3
Avatar - JOB
8. 9. 2008 18:02
Re: vypinanie motora
To snad nemyslíš vážně ? 8-s Kolik to kluci ušetříte ? Jak dlouhý sjíždíte kopce ?
9. 9. 2008 13:35
Re: vypinanie motora
Hej tak jestli to děláš, tak se okamžitě vrať do autoškoly, kde ti řeknou, že při vypnutém motoru nefunguje posilovač brzd ani posilovač řízení a jakýkoliv problém je potom otázkou života a smrti (té mnohem spíš). Dělat něco s autem, které nemá v běhu tyhle dva systémy je na hodně velké svaly, protože to auto nezastavíš (fakt ne, na to nemáš sílu v noze) a volantem otočíš při velkém vypětí sil o 90°. Tohle se fakt blíží představě, že když urveš zpětné zrcátka, tak zlepšíš aerodynamiku. Fakt nech motor jet a nech tam kvalt... Těch pár centilitříků paliva co spálíš při povoleném plynu za to opravdu stojí. Hlavně, když budeš potřebovat z toho kopce zastavit.
Avatar - gld
9. 9. 2008 20:02
Re: vypinanie motora
tak o posilňovač riadenia pri fáve určite nepríde >:D ;-) ..ale už len kvôli tým brzdám by som nechal motor v chode..spotreba paliva minimálna a pokoj na duši
9. 9. 2008 21:01
o com pisete?
Ste OK? Ja som sa pytal, ci nenicim tym auto a nie ci mi sakra ide posilnovac brzd. Ja som autoskolu absolvoval, len nie skolu automechanika, tak sa pytam na toto. Pisat o posilnovaci riadenia pri Favorite je totalny analfabetizmus a sam som napisal, ze hovorim o zaradenom rychlostnom stupni, takze setrim brzdy a POSILNOVAC BRZD FUNGUJE!!! Ma nepresviedcajte o nesmrtelnosti chrusta, usetril som tak viac ako 25% (!!!!) paliva, nie som *, aby som necitil, ze mi posilnovac brzd funguje a tiez, aby som tak siel, ak by nefungoval. Ak nemate co k tejto teme povedat, nemusite. Odpoved ste mi nedali a zbytocne pisali voloviny. Diky.
Rozbalit vlákno
1
9. 9. 2008 22:57
Re: o com pisete?
Srry, to není analfabetismus, jenom jsem si nějak nepřečetl, o jakém autě se bavíme... Se hned nečerti. A s tou 25% úsporou... no nevím. Přijde mi to dost.