Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
2. 7. 1999 07:23
neregistrovaný "Dalin"
2. 7. 1999 07:35
neregistrovaný "Daniel_"
2. 7. 1999 07:55
neregistrovaný "Dalin"
7. 7. 1999 10:38
neregistrovaný "Majký"
12. 7. 1999 13:57
neregistrovaný "HAROUS"
12. 7. 1999 16:10
neregistrovaný "OV1"
12. 7. 1999 17:06
neregistrovaný "anonym11"
14. 7. 1999 10:27
neregistrovaný "MajorZeman"
14. 7. 1999 14:35
neregistrovaný "anonym11"
13. 7. 1999 18:31
neregistrovaný "HonzaX1"
14. 7. 1999 10:30
neregistrovaný "MajorZeman"
14. 7. 1999 13:11
neregistrovaný "PetrS11"
20. 7. 1999 06:26
neregistrovaný "Chipmen"
27. 7. 1999 13:37
neregistrovaný "Dalin"
28. 7. 1999 08:29
neregistrovaný "MajorZeman"
30. 7. 1999 11:34
neregistrovaný "austin"
13. 8. 1999 13:32
neregistrovaný "audis1"
neregistrovaný "Dalin"
2. 7. 1999 07:23
Česká pojią»ovna
Tak pánové, komu přiąel z České pojią»ovny dopis, ve kterém naąel kartu, dotazník a leták. Vyplňte dotazník (sakra tam je informací, jak na DI) a získáte tričko a poukázku na 7 l benzínu. Zajímalo by mě co má Česká pojią»ovna za lubem !!! Neříkejte mi, ľe kaľdému dá 7 litrů benzínu zadarmo, kdyľ kaľdoročně zvyąuje povinné ručení, protoľe se jí to nevyplatí? Jestli nechcou takovýmto "chytrým" způsobem chytnout potenciální zákazníky na příątí rok. ®e by konkurence byla tak horká ...?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Daniel_"
2. 7. 1999 07:35
Re: Česká pojią»ovna
ale nikoliv to ne, ale oni neví kolik aut u nás jezdí, je to jenom v policejní databázi a ti ji pojišťovně neposkytli a tak je to takový pokus jak si ji vybudovat a odchytit ty chudáky co neplatili zbytečně drahé pojištění
neregistrovaný "Dalin"
2. 7. 1999 07:55
Re: Česká pojią»ovna
Taky mě to napadlo, ale ten kdo to neplatí, tak snad není tak blbej aby se chytil na 7 l benzínu. I kdyľ člověk nikdy neví.
neregistrovaný "Majký"
7. 7. 1999 10:38
No neber to..
Ať je to na cokoli, za 7 litrů "ropy" (cca 172,- Kč) jim ten papír vyplním. Třeba pak budou mít i nějaké bonusy na zákonné pojištění. Teď jsou tam do konce roku slevy na cestovní pojištění.
Rozbalit vlákno
5
neregistrovaný "HAROUS"
12. 7. 1999 13:57
Re: No neber to..
Tak už mi to přišlo taky. Jenom se mi nechce za 7 litrů benzínu podporovat dva spolky jako Českou pojišťovnu a Benzinu. (Po posledním tankování u Benziny sem neodjel, ale odskákal). Jenom si teď vzpomínám na to, jak řvali, že je to nevýdělečný. Teď by brali všechno, pacholci. Jo a taky jim do toho dotazníku nehodlám psát to co chtěj, maximálně tak typ, značku, objem motorů a SPZ. Ale po tom ostatnim jim může bejt prd. Aby se z toho nestala dobrá databáze pro zloděje (samozřejmě v případě úniku informací z ČP), měli byste krásnej přehled o autech i o místě, kde ho najít. To by se to kradlo na zakázku...:-(((
neregistrovaný "OV1"
12. 7. 1999 16:10
Re: No neber to..
Pokud ses pojistenej (zakonnou pojistkou), tak ty informace stejne maji..... tak nevim o co de?
neregistrovaný "anonym11"
12. 7. 1999 17:06
Re: No neber to..
Tak jim tam napis falesny udaje troubo!!!
neregistrovaný "MajorZeman"
14. 7. 1999 10:27
Re: No neber to..
nevyplnis nedostanes nic

ceska pojistovna nic nezdrazuje za vse muze ministersvo financi!!!!

vzdyt je to ze zakona,ne?

pockejte chytraci, vcera poslanci zakon schvalili,hrad to podepsat musi a uvidizte jak se bude po 3 letech az pojistne bude uplne uvolnene, jak se bude zdrazovat, podivejte se za hranice kolem, hlavy, v polsku i v madarsku je to az dvakrat drazsi nez u nas a stale na tom pojistovny prodelavaji
neregistrovaný "anonym11"
14. 7. 1999 14:35
Re: To> plukovnik.
Ty jsi ale nejaky chytrak co? Zajimave je, ze hlavni co si pojistovny prosadily byla minimalni vyse pojistneho. Aby se treba neukazalo, ze se da vydelat i na pausalu 1500,- na jedno jakekoli auto. To je tak optimalni castka.


Jestlize mi nekdo trikrat naboura auto za 40 000,- a ja dostanu trikrat 30 000,- (bezna praxe), pricemz je oprava tak za 5000,- tak se musi prodelat vzdycky.
neregistrovaný "HonzaX1"
13. 7. 1999 18:31
No a?
Přišlo mi to taky, ale nechápu, proč se s tím někteří lidé vzrušují. Za prvé téhle nabídky nemusejí využít. Za druhé, informace, které stejně pojišťovna jakž takž má a jen si je doplní /o celkem běžně dostupné informace/, jim klidně můžu dát. Za třetí, 7 l benzínu /tričko, no po tom netoužím/, není k zahození - i když je to málo. Za čtvrté - aktivace karty zahrnuje i úrazové pojišťení a asistenci /kterou si klidně můžu sjednat sám/, a pokud je to v ceně pov. ručení, tak proč ne. A za páté a naposledy: MOŽNOST ROZHODNOUT SE, KTERÉ POJIŠŤOVNĚ DÁM PŘEDNOST PŘI VOLBĚ POVINNÉHO RUČENÍ, JE JEN A JEN NA MĚ. NENÍ TAM CELKEM NIC ZAVAZUJÍCÍHO, TAK PROČ TO NEVYUŽÍT. Vždyť jde o h...o.
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "MajorZeman"
14. 7. 1999 10:30
Re: No a?
konecne nekdo kdo uvazuje naprosto logicky....

moje jmeno neberte vazne, registroval jsem se kdyz zrovna probihala diskuse kolem mjr. zemana
neregistrovaný "PetrS11"
14. 7. 1999 13:11
Re: No a?
Proste se snazi zpresnit si databazi. POkud ji nejakej chytrolin na pojistovne nikomu neproda (coz bohuzel nelze vyloucit, zvlast v nasem bordelu), nelze asi nic namitat. Osobne se domnivam, ze, zakon, nezakon, databaze, nedatabaze, pojistovny se stejne mezi sebou domluvi tak, aby nas oskubaly co nejvic.
neregistrovaný "Chipmen"
20. 7. 1999 06:26
Bez nadpisu
Nejke jsem tu cetl ze pojistovny se vzdycky domluvi tak aby aby nas oskubali, tomu neverim, naopak se budou snazit na relativne nizkem zakonnem pojisteni prilakat klienty a tem pak vecpat i neco jineho (z nabidky pojistnych produktu). Jinak, podle me je zajimave ze uctovani CP vzdy skoncilo plusem (myslim uctovani o zakonnem pojisteni, ktere musi vest zvlast). Takze to asi tak ztratove zas nebude.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Dalin"
27. 7. 1999 13:37
Re:
Dobře, tak mi nezaplatí odtah, ale dali mi 7 l benzínu a tričko (a to taky něco stojí ne?). No a ľe jsem jim dal údaje, které o mě jiľ měli? Teda sorry, neměly přesný obsah motoru a výkon. A´T si s těmi údaji dělaj co chcou. Já nejsem ten, kdo s klidným srdcem nezaplatí zákonné pojiątění a pak v klidu jezdí. Nadávám, zaplatím a jezdím v klidu !!!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "MajorZeman"
28. 7. 1999 08:29
Plkáte....
znovu opakuji počkejte a vyberte si pojišťovnu jakou budete chtít a poznáte a uvidíte co a jak, a věřte mi, že tradice a zkušenosti se nedají nahradit a toto vše má Česká pojišťovna
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "austin"
30. 7. 1999 11:34
Česká pojišťovna
Nepochybně dobrý marketinkový tah. Jen si to uvědomte, o co v příštích měsících půjde. Když jsou kampaně na cokoliv, většinou je to nic moc. Ale např. není žádná kampaň na novou GO Styl sadu od Eurotelu, protože to nepotřebuje. Potvrdil mi dealer v Prostějově, že za týden prodal 180 sad.

Telefon co stál ještě loni 28000 (GF 788) dostanete za 3000 jako GO telefon (GF768). Takže je asi obecně lepší počkat s čím vyleze Allianz apod. a porovnat. Trochu je to ve stylu nechci slevu zadarmo.
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "audis1"
13. 8. 1999 13:32
vąem
Přiąlo to vąem. ČP má ze zákona zakázáno uľívat svoji původní evidenci ke zasílání slořenek pro zaplacení, a tak si potřebuje vytvořit novozu. Jinak si myslim, ľe je stejně Čp v pr.... a propos: Nechcete mít povinné ručení zadarmo? Kdo chce, at´ mi napíąe na "audijaste@post.cz" a připojí misto, kde se obvykle zdrľuje(např. bydliątě)
Rozbalit vlákno
0