Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
22. 7. 1999 15:12
neregistrovaný "rands"
23. 7. 1999 07:32
neregistrovaný "Dalin"
23. 7. 1999 08:58
neregistrovaný "crowbar"
23. 7. 1999 09:01
neregistrovaný "Dalin"
23. 7. 1999 09:53
neregistrovaný "IvanH"
26. 7. 1999 15:28
neregistrovaný "HonzaX1"
26. 7. 1999 20:06
neregistrovaný "RadekS"
28. 7. 1999 11:00
neregistrovaný "residents"
28. 7. 1999 12:30
neregistrovaný "Dalin"
28. 7. 1999 13:04
neregistrovaný "HonzaX1"
28. 7. 1999 13:08
neregistrovaný "Dalin"
27. 4. 2000 11:06
neregistrovaný "mrazik11"
neregistrovaný "rands"
22. 7. 1999 15:12
Jsou povinné nebo ne ?
Zdá se mi, že poslední dobou přibylo aut bez zástěrek. Dokonce i "fungl" nová auta je prostě nemají. Změnila se vyhláška nebo co ? Vybírá se za to ještě vůbec ?
Rozbalit vlákno
10
neregistrovaný "Dalin"
23. 7. 1999 07:32
Re: Jsou povinné nebo ne ?
Povinný určitě jsou, ale taky jsem si vąumnul, ľe dost týpků jezdí bez nich. To je paráda ject za nima, kdyľ prąí. To samí, kdyľ jedete za Rakuąákem nebo Němcem.
neregistrovaný "crowbar"
23. 7. 1999 08:58
Re: Jsou povinné nebo ne ?
ja zasterky nemam a doufam ze je nikdy mit nebudu muset. takovy vohyzdny placacky by se mely zakazat
neregistrovaný "Dalin"
23. 7. 1999 09:01
Re: Jsou povinné nebo ne ?
Tak hlavně jezdi aľ za mnou, a» mi nevíříą bordel na sklo. Já ty placáky mám.
neregistrovaný "IvanH"
23. 7. 1999 09:53
Re: Jsou povinné nebo ne ?
To je asi tym ze ORGANI sa zaoberaju viac tym ako sa kde parkuje a nie bezpecnostou prevadzky na cestach. A ked prsi tak nevytiahnu nos z kanclu.
neregistrovaný "HonzaX1"
26. 7. 1999 15:28
Re: Jsou povinné nebo ne ?
Když už se bavíte o zástěrkách, jako že jsou povinné a na autě musí být, tak bych měl jednu radu. V žádném případě, např. na Š 120 nebrat plastové zástěrky, žvlášť příliš dlouhé. Jednak při propérování při jízdě dřou o zem a v zimě rády zmrznou, najedeš na menší hrb a lup - zástěra je v pr...i. Já osobně mám gumové přiměřené velikosti - nic velkého a je to no problem.
neregistrovaný "RadekS"
26. 7. 1999 20:06
Re: Jsou povinné nebo ne ?
Povinné jsou jen ty zadni. Zadny prodejce by neměl prodat auto bez nich. Osovně doporučuji i předni protože za 1. zejména jedete-li po šotolině jsou pak velmi k užitku. 2. Kdysi na nějakem autě jsem je neměl, a mnohem vic se spinily zracatka a bocni okna...
neregistrovaný "residents"
28. 7. 1999 11:00
Re: Jsou povinné nebo ne ?
Pokud si pamatuji jeątě vyhláąku z autoąkoly, tak je rozhodující jaký úhel je mezi spodním okrajem konce auta a bodem dotyku zadního kola s vozovkou. Mělo by to být max. 15 stupňů. Coľ je u řady aut - zvláątě kombi s větąím zadním převisem splněno i bez zástěrky. Osobně mám Sierru kombi a taky je tam nemám.
neregistrovaný "Dalin"
28. 7. 1999 12:30
Re: Jsou povinné nebo ne ?
Tak jsem byl dneska pro sluľební Feldu v Renaultu, kam jezdíme mejt auta a kdyľ jsem si prohlíľel novýho Renaulta Espace, tak jsem si vąimnul, ľe ľádnej z těch nových Renaultů nemá zástěrky !!!, tak nevím. Mimochodem novej Espace - zvenku fakt krásnej, vevnitř docela pěknej (sice digit. přístrojovka ve středu, tzn. před řidičem nic), ale největąí humus byla páka u volantu na samočinnou převodovku. Nemůľu si pomoct, ale kvůli tomuhle detailu bych si ho nikdy nekoupil !!!!
neregistrovaný "HonzaX1"
28. 7. 1999 13:04
Re: Jsou povinné nebo ne ?
To Dalin: no jo, ale ta páka je pod volantem právě proto, abys měl na zemi místo a volný průchod a auto bylo co nejvíc variabilní /možnost otáčet sedadla, chodit vevnitř. atd./ Ale co je to za módu přístrojovka uprostřed palub. desky, to taky nechápu. Co je na tom estetického, to opravdu nevím.
neregistrovaný "Dalin"
28. 7. 1999 13:08
Re: Jsou povinné nebo ne ?
Ale to jo, ale tady ta páka je jako by tam vůbec nepatřila (to i v Trabantu byla lepąí). Prostě trčí vzhůru (schválně se na to někde mrkněte). Kdyby udělali nějakou menąí nebo jí lépe umístili k tomu volantu, ale u tohodle je to děs běs. Je to fakt krásný auto, ale ta páka je tam jako pěst na oko !!! No a ty přístrojový desky uprostřed palubky taky nechápu. Mám rád kdyľ je hodně budíků a jsou přede mnou nebo doplňující na středovej konzoli, ale tohle.
neregistrovaný "mrazik11"
27. 4. 2000 11:06
jsou nebo nejsou ?
Nedávnou se o tom někdo bavil v TV a je to takto : Nové auto myslím vyrobené od začátku tohoto roku, nebo kousíček dříve, už je nemusí mít, ale auta vyrobená před tímto termínem je musí mít. Ale osobně si myslím, že nedat je tam je bezohlednost vůči laku na svém fáru a vůči ostatním. Já se snažím předjet ty auta, která nemají zástěrky. V cizině to možné je, protože silnice jsou v mnohem lepším stavu a není tam takové množství předmětů, které se rády zasekávají do laku, do skla apod.
Rozbalit vlákno
0