Zpět na článek

7 komentářů

Mam dojem, ze ve sve tride je neprekonatelny R19. Mate nejake dalsi tipy? Treba u Megana je uz ten kufr mensi.
Největší kufr ve třídě, do níž patří R19 (nižší střední třída, pětidvéřový hatchback) má podle mne Citroen Xsara - 408 litrů. Renault Mégane má 350 litrů, Nissan Almera a VW Golf 340 litrů.
K cemu jako ma byt ta rubrika ?

Nestaci se podivat do prospektu, nez se tady hadat ?
Prospekty na starsi typy aut se tezko hledaji, navic objem v litrech ti jeste nic nerika o vyuzitelnosti toho prostoru. Jestli tam treba bez problemu strcis velkej kocarek apod.
Velkej kočárek do hatchbacka strčíš - buď pokud sklopíš zadní sedadla nebo když ten kočárek nejdřív tím hatchbackem přejedeš. 😄

Pak ještě na střechu nebo zapřáhnout za hatchbacka. Pak ale za ten kočárek musíš zaplatit PR.
Jo, dobry napady 😄, ale do devatenactky ho dam v pohode i s dalsima vecma bez nejakyho sklapeni sedadel a prejizdeni.
Ještě taky hatchback R 21 - ony jsou obvykle k vidění jen kombíky nevady nebo sedany, ale hatchbacka R 21 má kamarád a je tak velkej, že se tam dá nastěhovat.