Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "austin"
26. 1. 2008 21:12
Re: Taxi
A je teď jedna zcela nová, teprve tam cpou data, www.austinmemories.com studna poznání, pánové.
Avatar - Ricardo
6. 1. 2008 11:43
Re: Taxi
No jo, je to jedna z nejlíp informovaných stránek o autech. A fakt hodně obsáhlá, včetně informací o vývoji aut apod.
Avatar - Barrichello
2. 1. 2008 09:18
Re: Taxi
3 roky? Tak to je drsný.... To bych nevydržel
neregistrovaný "austin"
20. 12. 2007 23:22
Re: Taxi
Jó pravda, stránku www.austin-rover.co.uk takzvaný AR webresource již čtu asi 3 roky a stále nejsem u konce. Mimořádně obsáhlé. A zajímavé.
Avatar - Ricardo
17. 12. 2007 16:24
Re: Taxi
[odkaz] tady je toho o taxících hromada, asi bych si to měl nastudovat ež se s ním pustím do diskuse :-)
Avatar - Barrichello
14. 12. 2007 09:30
Re: Taxi
No tak napiš Austinovi, on ti o nich poví co tě zajímá....
Avatar - Ricardo
13. 12. 2007 13:49
Taxi
Anglický taxi jsou zajímavý, ale je to přesně ten typ věcí o kterých všichni ví že existují ale nikdo o nich nic neví. A to se bohužel týká i mě, i když se o anglická auta hodně zajímám.
Avatar - Barrichello
13. 11. 2007 10:05
Re: No jo
no my máme taky svoje fóra na chrysler-club.net a dlouho navštevuji i usmotors.cz
neregistrovaný "austin"
11. 11. 2007 00:36
Re: No jo
to je fakt, taky chodím na značkové diskuse, zde je hodně nově příchozích, co se zapojí do diskuse sice se zápalem ale mimo mísu...
kromě roverclub.cz a mini.cz resp. minicooperclub.cz/forum nakukuji taky jinam, třeba subaru, saabunderground, ale i škoda má dost dobré forum, dobře spravované.
Avatar - Barrichello
7. 11. 2007 10:25
Re: No jo
no navíc spousta lidí odtud utekla na autorevue či jinam....
neregistrovaný "austin"
7. 11. 2007 01:32
Re: No jo
Tak jsem sem po roce juknul a opravdu je to strašně horký téma...co Barichello?
neregistrovaný "austin"
16. 12. 2006 01:33
Re: No jo
Koukám že to je nesmírně frekventovaný téma takový londýnský taxíci....
neregistrovaný "R.Barrichello"
31. 3. 2005 14:47
Re: No jo
Jo jenže v tom skoro nikdo nejel a každej (skoro) to zná tak možná z nějaký detektivky a to ještě neví co je to zač, max že je to Taxi. To máš těžký....To je jako se jít s někým bavit o RR, Bentley apod. Kromě nadšenců o tom každej ví houby...
neregistrovaný "austin"
26. 3. 2005 21:57
Re: No jo
No to je ale ta divná věc - o oktávce není co kecat, ale takový Austin TAXI to je jízda. Myslím že se to ale trochu zlepší časem, jsem optimista.
neregistrovaný "R.Barrichello"
18. 3. 2005 11:15
No jo
Ale ty třeba ani nemaj net nebo sem nechoděj, to víš, to není stříbrná ochcávka kombi s 1,9 TDI a spol, o tomhle nikdo moc nediskutuje >:D :D
neregistrovaný "austin"
17. 3. 2005 23:59
Re: nene
No jo ale je v čr pár majitelů ale ádny se neozve.....
neregistrovaný "R.Barrichello"
3. 2. 2005 10:53
Re: nene
Zdar Austine....To to umřelo už dávno. Lidi co se chodili chodí jinam a přišli jiní, kteří o tom, o čem jsme se my staří mazáci kecali nediskutují. Takže to máš těžký...
neregistrovaný "austin"
2. 2. 2005 17:13
Re: nene
Tak jsem odpovedel presne pred rokem tak to je opravdu frekventovana rubrika.
neregistrovaný "austin"
2. 2. 2004 10:24
nene
Byl jsem u kamaráda a byl zrovna připojen
neregistrovaný "ace211"
31. 1. 2004 21:56
Re: sraz british cars?
při ceně poplatlů za ne se není co divit, někdo si to holt může dovolit jednou za 20 měsíců.
neregistrovaný "capriman"
31. 1. 2004 19:20
Re: sraz british cars?
austin: myslím že máš rekord v rychlosti odpovědi na příspěvek :)))) 20 měsíců, to docela jde :))
neregistrovaný "JaVok"
29. 1. 2004 23:54
Slza v oku
Přečetl jsem si příspěvky a vzpomínám. V naší rodině byl od roku 1956 Austin A36 Salon, pokud si dobře pamatuji celý název. Byl to dovoz z Indie, výroba ale GB, barva bílá káva, červená kůže, hrozný zvrhák na našich silnicích, tzv. auto na buřinku (nad hlavou snad 30 cm, měřím 187), směrovka vyklapávací pacička ze středního sloupku, velké plechové střešní okno, kliky a maska chladiče perfektní chrom, na kapotě chromové křidélko atd., já s tím jezdil od roku 1970, někdy v roce 1978 jsem to prodal.......
neregistrovaný "austin"
29. 1. 2004 17:42
Re: sraz british cars?
Každý rok v květnu a v září, někdy i v srpnu.

Květen severní morava, září vysočina nebo tak něco, srpen Plzeň ale jen MINI.
neregistrovaný "usm"
5. 5. 2002 09:52
sraz british cars?
A kdy je nějaký sraz britských vozů?
neregistrovaný "usm"
19. 4. 2002 10:43
Re: Re:STW
No jo, tak se tam budu muset vypravit. Mimochodem, jeden kousek je na prodej za cenu okolo 150.000 Kč.
neregistrovaný "lenin"
25. 3. 2002 18:46
Re: Re:STW
Museum: [odkaz]
neregistrovaný "usm"
17. 3. 2002 11:49
Re: Re:STW
Kde přesně je to muzeum? Je tam nějaký telefon?
neregistrovaný "usm"
17. 3. 2002 11:48
Re: Můj FX4R
Na sraz bych svou standardní 50 km/h rychlostí v hodině určitě dorazil. Prosím tedy o informace o něm či jiných majitelích podobného vozu na info@techbooks.cz . Motor je krátce před smrtí (asi 2 milióny najetých kilometrů), proto hledám i dobrou duši na pomoc s ním.

Mimochodem, zaregistroval jsem černý Austin FX4Q (?) s reklamou na jízdenku do Londýna. Zná někdo jeho majitele?
neregistrovaný "lenin"
14. 3. 2002 15:22
Re: Re:STW
Jinak já vídával jeden London Taxi v Praze, v Holešovicích, naproti těch bazarů jak má někde sídlo Jaguár, tam vokolo. A jeden stál a možná ještě stojí ve veterán museu ve Vykýřovicích u Šumperka u pana Havlíčka. O Checkeru jsem u nás ani neslyšel.
neregistrovaný "austin"
13. 3. 2002 16:24
Re: Můj FX4R
Znám člověka v Brně, co má taxíka Austina, se SPZ a jezdí na naše srazy. Je to neskutečné auto, velmi pohodlné a taky dýchavičné. Určitě přijeď na sraz!

Napiš mi prosím nějaký kontakt na leyland@seznam.cz

já ti odepíšu.

Nejlépe je zalogovat se na www.mini.cz a dostáváš vše do mailu automaticky (akce, termíny,..)

M.
neregistrovaný "usm"
5. 3. 2002 12:45
Re: Re:STW
Mimochodem, benzínový motor se v LTI vůbec neobjevoval, možná v padesátých letech byl. Teď už jen diesely, většinou pochopitelně Austin (2,2) a Rover (2,5).
neregistrovaný "usm"
5. 3. 2002 12:43
Re: Re:STW
Kolem Checkera jsem poskakoval v Baltimore, ale ten byl opravdu, opravdu špatnej. Ten můj je naprosto šílenej, ale pořád je na tom líp, než ten Checker. Jinak je samozřejmě i ojetý Checker pekelně drahý, ale londýnský kousek vlastně taky.
neregistrovaný "lenin"
19. 2. 2002 15:55
Re: Re:STW
Podivné, čekal bych tam benzínový motor. Snad máloco na světě působí natolik konzervativně jako Londýnské taxi. A on tam ropáček v rypáčku... No snad ho provětráš na nějaký sraz. Ostatně má tu někdo v Čechách Checker???
neregistrovaný "R.Barrichello"
19. 2. 2002 15:37
Re: Můj taxík to:usm
TAk to je fajn, LTI jsou super, a když máš červenej, to máš docela raritu, já viděl většinou jen černý, jeden zelenej. Výrobců bylo mnoho, ale co já vím, tak LTI je nejslavnější a největší!
neregistrovaný "ace211"
19. 2. 2002 11:36
Re: Re:STW
No nejdřív jsem dostal špatný info, že se poveze z Brém 1959 STW, ale nakonec je to 1950 Station Wagon tedy kombík a v provedení ambulance. Co vím, tak to auto je na kompletní renovaci. Motor by snad měl být relativně OK, jinak to chce udělat nějakej ten plech, kompletní interier a elektriku a samo lak. Když už jsme u tý elektriky. To auto má 3 baterky a 6V el. rozvod :-) Jedna baterka je v motoru a slouzi na nastartovani, ale co je velmi zajimave tak se nenabiji... :-) další dvě jsou za předníma sedačkama a ty se už nabíjí, takže jednou za čas se musí s baterkama udělat rošáda. Proč je to tak tot otázka. Jinak elektrika je ještě balená v hadru, takže všechny dráty pryč a znova natahat. No práce tak na 300 kKč... A co vím tak bylo koupeno za 6 tis $. Fotky snad nejaky sezenu. Když tak by USM mohl mít téma na článek... :))))))) Jo a auto je manual s tuším, že 3 rychlostní skříní. Co je tam za V8 netuším, mimochodem majitele taky ne :-) řekl bych, že tam bude asi najaká 6.2 nebo se do toho dávalo.
neregistrovaný "lenin"
19. 2. 2002 11:23
Re: Re:STW
No hele ace mluv, co je to STW?? je to opravdu 1950??? Nebyla by nějaká fotéčka - můj mail máš.
neregistrovaný "ace211"
19. 2. 2002 10:41
Re: Můj taxík
Můj dvorní mechanik na Cadillaca... Je prověřený a hlavně je neskutečně dobrý. Marek 0777/155 150 řekní,že jsi odemě. Uvidíš co ti na to řekně. A když už by si tam jel (Horní Počernice) tak uvidiš Cadillac 1950 Station Wagon :o) Sic před renovací.
neregistrovaný "usm"
19. 2. 2002 10:20
Re: Můj taxík
Sháním šikovného mechanika na motor Rover 2,5 Diesel (z Land Roveru, rok cca. 85)
neregistrovaný "usm"
8. 2. 2002 15:18
Můj taxík
To Ace2: Zdravím Tě, dorazil jsem. Ovšem pouze sporadicky, času ani přes den není dostatek.

To Bar.: Ano, mám kousek od LTI Carbodies z Coventry, ovšem červený s černou vinylovou střechou. Výrobců taxíků bylo několik desítek, mnohdy ovšem bylo vyrobeno pouze několik kusů v sérii a zase s tím honem rychle skončili.
neregistrovaný "R.Barrichello"
7. 2. 2002 09:40
Re: Můj FX4R
Nejlepší Taxi je od LTI Carbodies......to jsou ty černé taxíky, co jezdí po celé Anglii, ty staré jsou původem nějaký Austin, ty nové už jsou vlastní konstrukce poháněné motry Nissan....
neregistrovaný "ace211"
6. 2. 2002 12:10
Re: Můj FX4R
A, ahoj Viktore, tož vítaj tady :)
neregistrovaný "usm"
6. 2. 2002 11:49
Můj FX4R
Zdravím, je někdo kdo má podobný kousek? Mám '86 FX4R, 2,5 D Rover. Hledám další podobně postižené lidi.