Auto.cz

Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

a vo ttttom tto je
neregistrovaný "Stvořitel"
| 3. 12. 2002 10:28
Zdravím všechny NORMÁLNÍ řidiče!!! Dlouho jsem váhal,zda mám nebo nemám tohle téma založit,ale události poslední doby mě k tomu doslova donutily.To,co se v součqsné době děje na silnicích, to už prostě není sranda. V tomto tématu je prostor pro uveřejňování zážitků na silnici s chrudimáky event. jinými "časovanými bombami" na silnici. Díky!
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 10:31
Víte,že chrudimáci jezdí k benzínové pumpě zásadně výjezdem??? je to boghužel tak,moje matka byla toho tuto neděli svědkem. 2 chrudimáci, ona jela za nimi, přejeli vjezd k pumpě, načež to oba zadupli a zahnuli do výjezdu - tedy do protisměru, bez ohledu na to co se děje za nimi. Dobrý,ne:-)))
Příklad zážitku
neregistrovaný "Velepíčák"
| 3. 12. 2002 10:45
cau!! mozna kdyz si tohle nejaky crci prectou tak se nad sebou zamysli a budou se snazit jezdit normalne. ale to se pak budou muset jeste dlouho ucit jezdit!!§ jenze v chrudimi nemaj kde - curci!!
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 10:49
No já v jejich nápravu teda moc nevěřím ,jsou to z větší části omezenci a zjevy,česky řečeno : kreatury. Samozřejmě, že jezdí buďto v úplnejch vrakách nebo naopak v luxusních vozech.
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 10:53
ale nejhorsi jsou curci s cernyma brylema a kloboukem ve fabii CRK a pak zeny - "profesionalni" v chrudimi vyskoleny ridicky.

jo a ted me tak napada, ze oni se nad sebou ani nezamysli. tohle si totiz vlastne ty zabednenci ani nebudou moct precist, protoze jim jeste nikdo neukazal interfernet!!
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 10:55
A nehorší je,co předvádějí u hypermarketů -Globus, Interspar a spol. Když pominu,že je tam víc než 60% aut se značkou začínající CR, tak nelze přehlídnout to,že s oblibou parkují na místech pro postižené.Máme to zdokumentováno....
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 11:02
o semaforech mi ani nemluv - nejvic me serou, kdyz stojim na semaforech kde je spolecny pruh pro odboceni doprava a pro jizdu rovne a po levy strane je zebra. kdyz tam prijedu prvni a chci jet rovne tak se jen klepu jak to zas dopadne, protoze ti vymatlanci se klidne postavi vedle me zleva celym objemem auta na zebru (uz ze zvyku - protoze ti co jezdi rovne se uz jinam neradi a do toho pruhu se radi jen ti co odbocuji doprava). pak se ti curci divi kdyz vyrazime, jedeme oba rovne a pak silnice samozrejme pokracuje jednim pruhem ze se tam samozrejme nemuzem vejit. *!!! a co je nejhorsi - uz to od nic pochytili i ti hure premyslejici ridici z jinych mest. proc si rovnou neudelaj dva pruhy v jednom smeru na vsech silnicich kde tomu tak neni - jsou to proste neskutecny prasata a clovek absolutne nema sanci predvitat co takovy zvire provede. je hnus - postrach ceskych silnic!!!
Bez nadpisu
| 3. 12. 2002 10:33
jejich specialitou je zejména to, že nechají stát na nejnevhodnějším místě auto, zapnou blikače, opustí vozidlo a odejdou pryč. Vevnitř eventuelně zůstanou sedět děti či pes.Dělají to zejména místech se zákazem zastavení nebo na nejrušnějších místech.
Bez nadpisu
| 3. 12. 2002 10:33
Víte, co znamená značka CRI???.... Celá Rodina Idiotů:-))))))
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 10:48
jizda v protismeru neni u chrudimaku bezna jen v okoli benzinek. s oblibou v protismeru i parkuji a to zejmena tam kde se spatne otaci a pokud je to na nejake uzke silnici tak to jeste pro jistotu nechaj od chodniku (nebo kraje silnice) min 0,5 -1 metr.
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 10:51
No jasně, nedávno jsem viděl chrudimáka,ajk jel v protisměru v centru Pardubic. Samozřejmě ho všichni vyblikali a vytroubili,a on vůbec nevěděl, která bije. Neskutečný....
Příklad zážitku
| 3. 12. 2002 10:50
dalsi jejiz specialita je zmatecne prejizdeni z pruhu do pruhu a zmena rozhodnuti kam odboci nebo kam se zaradi az na posledni chvily a pak nasledne zmatkovani na silnici.
Bez nadpisu
| 3. 12. 2002 10:53
Další kapoitolou je počínání na semaforech...Velmi často jezdí na červenou, nan zelenou naopak trvá půl minuty než se rozjedou...Např. chrudimá chce jet rovně,ale jede v odbočovacím pruhu. Pak si to uvědomí zařadí se do správnýho,ale zřejmě přehlíd semafory. Takže stál na zelenou. Když blikla červená,tak se teprv rozjel. Docela rachot...
CRK
| 3. 12. 2002 11:07
nedavno jsem pozoroval jednoho CRKa jak parkuje u me pred domem - to byl zazitek!!!! nejen ze se s blbou fabii nevesel do mezery, kterou jsem rano uvolnil 5m dlouhym scorpiem, ale jeste pri tom odrel 2 auta svy, fabiice utrhnul naraznik o obrubak - *!!! a nejlepsi na tom bylo jak to vse zvladal kdyz tocil volantem jen jednou rukou jako spravny muz! a kdyz pak hdry na svou praci vystoupil z jeho vozu, ktery je ten nejnamachrovanejsi stejne jako majitel!!!!!
CRK
neregistrovaný "dabel"
| 3. 12. 2002 11:16
Som zvedavy, co na toto povedia pritomni diskutujuci z Chrudimi ;)))
CRK
| 3. 12. 2002 11:47
ja se obavam ze z chrudimi asi nikdo neprispeje, protoze tam jeste interfernet nedorazil!
CRK
| 3. 12. 2002 11:50
Přesně tak, CRK je ta nejhorší a nejzprofanovanější značka. V kombinaci s fabií naebo koktávkou to signalizuje nejvyšší stupeň pohotovosti pro okolí.
CRK
| 3. 12. 2002 11:52
Všimni si teď v zimním období, jak mají chrudimáci zamlžený skla u aut, sedí jich tam vždycky jak psů a asi ještě nepřišli na to,že auto má taky větrací systém...
CRK
| 3. 12. 2002 11:54
Další zážitek : březen 2002 dálnice u Salzburgu - na dálnici se nehorázným způsobem zmateně motá transit - uhodnete značku??? Samozřejmě,chrudim...
CRK
| 3. 12. 2002 11:55
Víte, v kterém městě je jedna z nejvyšších úrazovostí chodců na přechodech??? - ... Ale je to fakt!!! Letos už tam prý zabili 12 lidí.
CRK
| 3. 12. 2002 11:56
a kolik jich tam uz zmrzacili?
CRK
| 3. 12. 2002 11:59
to nevim,kolik jich to přežilo:-)))
CRK
| 3. 12. 2002 11:57
Aby bylo jasno : rozeznávám "prase" na silnici a skutečný prase. "prase" jsou například Pražáci - umějí jezdit, tak toho zneužívají,ale zcela vědomě. A pak je ta druhá kategorie - kam patří chrudimáci a další burani: ti jezdit vůbec neumějí, nemůžou za to,ale tím hůř.Nemají na silnicích co dělat!!!!
CRK
| 3. 12. 2002 12:00
Jso uto prostě burani největšího kalibru. Zas sem něco časem napíšu.
CRK
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 12:09
Panove, skvele se bavim .. asi i proto, ze nemam CR :), tak pokracujte, dobre mi zlepsujete pracovni naladu :-)))
CRK
| 3. 12. 2002 12:11
hm,já se ani moc nebavím,když to píšu, spíš jsem znechicenej z toho, co se dnes a denně na silnicích děje...:-///
CRK
neregistrovaný "ace211"
| 3. 12. 2002 12:21
Já bych do CR vybombardoval a znova osídlil. Tento plán mám i pro mírové řešení blízkého východu, ale ještě na něj nedošlo.
CRK
neregistrovaný "kdo"
| 3. 12. 2002 12:26
Takových krajových antipatií je asi víc. Já zase vím, jak jsou v západních čechách oblíbení domažličáci (zvaní Onďáci). Před těmi mně varoval kdysi budoucí tchán. Můj táta zase "miloval" řidiče z Nymburka. Dnes už to ale dle nových SPZ není tak poznat a řidič není včas varován :-))
CRK
| 3. 12. 2002 11:56
coze? oni ti rypaci dojeli az do Salzburgu? ja to nechapu - s jejich s tylem jizdy jak se vubec muzou dostat z chrudimi bez nehody - to nechapu. jeste kdyz si uvedomim kolik tam tech posahancu je!!
CRK
| 3. 12. 2002 11:53
jezis fuj!!! tady u nas na parkingu stoji tolik CRx to je k nevire. *, asi se pujdu podivat az ti ubozaci chrudimsky delnici budou koncit jak odjizdej tema unama a ospojlerovanyma R19. jen doufam ze to preziju.
Bez nadpisu
| 3. 12. 2002 11:49
největší klika je, že ve Scorpioklubu žádnej chrudimál není a doufám,že ani nebude!!!Asi bych ho tam hodně nestrpěl.
CRC
neregistrovaný "orin1"
| 3. 12. 2002 11:53
Stvoritel + Velepicak. Bud si dobre kontrujete, alebo ste jedna osoba...?...
CRC
| 3. 12. 2002 11:54
tak co to je??? CRC - jezis fuj!!! neni to nahodou SPz na tvy posahany fabii?? jedna osoba nejsme, neboj..
Chrudimáci ???
neregistrovaný "-Peter-"
| 3. 12. 2002 12:29
Mohli by ste mi prosim ozrejmiť, o kom je vôbec reč? Keďže je reč o značkách CRx, tak typujem, že pôjde o nejaký okres, ale trošku bližšie informácie by som uvítal.

U náš totižto jazdí tiež dosť podobných individuí, ale značky majú obyčajne BA a podobne.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "dabel"
| 3. 12. 2002 12:54
-Peter-: CR je okres "Chrudim". Inak asi nie si z Bratislavy, ze? ;))) Osobne mam na Slovensku najhorsie skusenosti s autami so znackami "DS". O "BA" plati podla mna to iste, ako v Cechach o "AA", t.j. aspon vedia jazdit po meste ;))
Chrudimáci ???
neregistrovaný "-Peter-"
| 3. 12. 2002 13:25
Díky za ozrejmenie; šoféri, čo vykazujú veľmi podobné syndrómy ako títo chrudimáci, sa v hojnom počte nájdu aj u nás.

S tou SD máš 100%-tnú pravdu, podobne ako s BA.

Nie je tomu tak dávno, čo som zažil na vlasnej koži (takmer aj na aute) to prechádzanie z pruhu do pruhu - smerovka samozrejme úplná zbytočnosť.

Klasika - dva pruhy; jeden pre odbočovanie vľavo (tam som sa zaradil) a jeden pre smer rovno. Zelená platila pre oba pruhy, tak som tam mal asi nejakých 40 km/h, už som dobrzďoval a v tom ten imbecil vpravo, čo mal ísť rovno, zničoho nič zabočil naľavo, kde som bol ja. Skočil som na brzdu (teda tak rýchlo moja felícia ešte nebrzdila :)))) a ostal som tak otrasený, že som sa nezmohol ani na zatrúbenie, nie to ešte si všimnúť jeho značku. :(((
Našťastie za mnou žiadne auto, už by bolo vo mne.

Vec, ktorej doteraz nechápem je tá, že jeho auto bolo prakticky na mojej úrovni, asi o dva metre bolo vpredu ďalej, čiže keby sa čo i len pozrel do zrkadla, tak ma musí úplne jasne vidieť.

No proste spätné zrkadlo je na parádu a smerovky sú zbytočný prepych.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 13:40
-Peter- SD je ktory okrsok?

Jinak dej pozor .. jestli byl vicemene na Tve urovni az dva metry pred Tebou, NEMUSEL Te videt v zrcatku .. tohle je ta nejhnusnejsi kombinace, protoze jsi v mrtvem uhlu!! Samozrejme ho to neomlouva, to si musi ohlidat, kdyz prejizdi do jineho pruhu, ale pocitej s tim i Ty radeji preventivne.
Ja tohle zazivam temer denne, kdyz najizdim privadecem na dalnici (z D5 na R1-Pha-Novoreporyjska) .. kdyz bych koukal JEN na zrcatko a setkame se tam shodne, resp. s temi par metry naskoku, NEVIDIM HO! Samozrejme tam hodne pozorne koukam i s otocenou kebuli :), ale dneska si rada ridicu mysli, ze maj jen zrcatka, ze jsou kingove, ze to odridi jen s nimi .. tak na takove bacha a tenhle "manevr" od nich radeji cekej.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "oddie"
| 3. 12. 2002 13:46
Na tohle mám takové to malinké panoramatické zrcátko, to je celkem dobrá věc. Dřív jsem jezdil bez něj, a taky už se mi stalo, že jsem tam někomu natěsno vjel - byť s blinkrem, takže si dotyčný stačil všimnout, a skončilo to přibržděním, zatroubením a mojí omluvou...
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 13:53
no ja radeji verim jistote a juknu tam hlavou .. ikdyz ono je to taky jiste riziko, protoze pak clovek na moment ztraci prehled o deni pred vozem. :-/
Chrudimáci ???
neregistrovaný "-Peter-"
| 3. 12. 2002 14:03
Nie je mŕtvy uhol ako mŕtvy uhol.

Písal som, že bol tak asi dva metre predomnou; už pri pohľade do zrkadla by musel v oku zaregistrovať pohyb nejakého objektu vľavo.

To by však chcelo vôbec sa pozrieť do zrkadla, prípadne byť aspoň trošku pozorný a ostražitý.

Mŕtvy uhol je stará známa vec - ja má tiež "klasické" spätné zrkadlá, preto keď som si nie celkom istý, zvyknem občas otočiť hlavu a preveriť si situáciu.

Zdôrazňujem však, že predtým si pozorne skontrolujem situáciu predomnou a robím to zásadne len pri napájaní, keď mám rýchlosť do 20 km/h.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "dabel"
| 3. 12. 2002 14:05
-Peter-: plne suhlasim, scel som povedat to iste ;)))
Chrudimáci ???
neregistrovaný "dabel"
| 3. 12. 2002 14:04
Tak tak, mrtvy uhol je svina :(( Ale suhlasim s oddiem, pri spravne nastavenych vsetkych 3 spatnych zrkadlach + s pouzitim maleho panoramatickeho sa da zmensit az na uplne minimum. Osobne povazujem otocenie hlavy za dost nebezpecne - s vynimkou naozaj krkolomnych uhlov, kedy ani nalepsie zrkadielka nic neukazu :((. Stratis minimalne na 2 se*** prehlad o tom, co je pred Tebou a staci, aby prave vtedy niekto zabrzdil a je to v ...
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 14:11
Devil .. je mi to jasne .. ja jsem teda ten typ, co si nechava odestupy, takze timhle to kompenzuju, ale jsou situace typicky v Praze, kdy se Ti odestup vypari stejne tak rychle, jako ta pomyslna para .. takze se ridim pravidlem .. paklize nemam jisty prehled o obou stranach (predek & bok), tak se do manevru proste nepoustim, nejsem sebevrah. Skoda, ze ty vykonna panoramaticka zrcatka neresi uz sami vyrobci .. to, ze konec zrcatka trochu "ohnou" a rikaj tomu panoramaticke zrcatko, to je jako prd :(
Chrudimáci ???
neregistrovaný "dabel"
| 3. 12. 2002 14:18
Ajvn: jasan, odstupy su este podstatnejsie ako sem-tam vytocit hlavu na pol se*** ;)) Dost dobre nechapem ludi, co dokazu jazdit naraznik na narazniku. Situaciu v Prahe bohuzial nepoznam, prechadzal som cez nu 2x, obidvakrat okolo polnoci, ale pocul som uz dost hororove skazky :((, ale fakt je, ze napriek vsetkym nastaveniam zrkadielok a stalom pozorovani, co sa okolo mna deje, sa mi uz tiez zoparkrat podaril "slepy uhol"

Tie panoramaticke zrkadielka od vyroby by fakt boli cool ;))

Btw napada ma jedna situacia, ktoru som uz viackrat zazil ci aktivne, alebo pasivne ako pozorovatel a v ktorej si nie som isty, kto ma prednost: 3-prudova cesta, auta v najlavsom a najpravsom prude, ktore su na tej istej urovni, sa naraz rozhodnu preradit do stredneho prudu. Kto ma prednost? Niekde som cital, ze ten, kto prvy zacal manever, ale hypoteticky ho zacali obaja naraz. Co vy na to?
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 14:31
Hmmm :-/ .. no kdyz by to byla dvouproudovka a do toho zprava pripojovaci pruh, v tu chvili ma prednost ten v pripojovacim pruhu .. ale tenhle Tvuj pripad .. clovece, tak to nevim :)) A pritom to je bezna praxe napriklad Jizni spojka (3 pruhy) .. ale intuitivne bych rekl, ze se na to da naroubovat jedine pravidlo .. a to prednost z prava .. cili pravo prednostni jizdy ma ten z praveho do stredniho. Ale to jsou pouze me domenky, z DoprInspektoratu nejsem a VUML jsem taky nestudoval :-))
Chrudimáci ???
neregistrovaný "-Peter-"
| 3. 12. 2002 14:40
Ja by som tiež povedal, že ten zprava.

Pri dvoch pruhoch, ktoré sa zbiehajú do jedného a nie je jasné, ktorý z nich má prednosť, má podľa vyhlášky prednosť ten prichádzajúci zprava.

Viem, že je to iný prípad, ale zdá sa mi najpodobnejší a ja by som teda dával prednosť tomu zprava.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "dabel"
| 3. 12. 2002 14:58
No teoreticky/intuitivne to tak vychadza aj mne... to vysvetlenie s tym, kto "prvy zacal" uviedlo ADAC, ale neriesi to nic.

Inak sa mi to stalo pri Salzburgu, ja som bol vlavo, predbiehal som nejaky osobak a vravo bol retaz kamionov. Ja som dal blinker doprava a pomaly som sa sunul tam (za mnou uz boli nervozni nejaki rychlici) a vtom som si vsimol, ze ta dodavka, co bola v pravom prude, sa blizi nejak rychlejsie, ako som sa ja preradoval ;)) No nic, trhnutie volantu to vyriesilo, ale bolo to dost neprijemne :(( zazil som to uz aj naopak aj ako auto iduce za takymito dvoma autami viackrat, ale stale som nenasiel presny predpis. Kazdopadne dakujem za nazory!
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 16:28
no my zase dekujeme za podnety :-) Teda horsi by bylo, kdybychom se utvrdili vsichni v blbosti :-)), ale ted sme snad na to kapli spravne :-) A kdyz uz clovek na silnici nevi .. tak nejlepsi zpusob je defensivni taktika (pustit toho druheho) anebo se domluvit s tim druhym (paklize je to mozne). Tim se malokdy co zkazi.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "meda11"
| 3. 12. 2002 17:00
Ajvn > Nene, pripojovaci pruh je neco jineho. Je to proste pripojovaci pruh, taky je oddelen takovou tou "tlustsi" prerusovanou carou s kratsimi carkami. S tou prednosti pri soubezne jizde v pruzich je to jasne - prednost ma jenom ten, kdo uz tam je :-). Praxe - kolega se takhle postuchoval na Jizni spojce (urazene zrcatko a skrabance na boku), policajt naparil oboum po 1000Kc a hotovo.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 17:14
medo, nevim, na co jsi reagoval tim nene, ale s pripojovacim pruhem to prave tak je, ze ten jedouci v nem a napojujici se do prubezneho praveho pruhu ma prednost pred tim, co se z rychleho leveho pruhu pokousi odbocit do prubezneho praveho pruhu. Na tom trvam :)
V tom druhem pripade bych policajtovi nejspis naparil 2000 pokutu, ze nezna vyhlasku, dnes zakon a dale mu dal karny postih za to, ze svou nekvalifikovanost zakryva zneuzitim uredni moci, kdyz pokutuje alibisticky oba dva. :-)))
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Lapat"
| 31. 12. 2002 01:40
Situace: 3 jízdní pruhy, řidič v levém a řidič v pravém chtějí přejet do pruhu prostředního. Kdo má přednost?.........

Před časem se tato situace řešila v jednom motoristickém pořadu a odpověď z Dopravního inspektoriátu:.......PŘEDNOST MÁ ŘIDIČ V PRAVÉM PRUHU, protože jede zprava - pravidlo pravé ruky......

(Pokuď si chce někdo dát tu práci, tak se celý článeček o tomto problému dá najít na internetových stránkách české televize, rubrika toho bývalého poředu, tuším, že se jmenoval Jízdy. V archivu reportáží se to dalo najít...).......... PS: Nevím jak je to v cizině, viz. poznámka o ADACU...
Chrudimáci ???
neregistrovaný "beranek"
| 1. 1. 2003 20:05
Ale tohle jsme tady uz jednou resili, mam ten dojem.Vyslovna pravni uprava pro to neexistuje. Tvrzeni dopravni policie, ze jde o pravidlo prave ruky je nesmysl par excellence, protoze to se vztahuje na jine druhy prednosti.Ze jede ten vpravo plati tam, kde se dva pruhy sbihaji v jeden, aniz by bylo zrejme, ktery z tech dvou puvodnich je prubezny.To tady ale uplatnit nelze, protoze tady nejde o sbihani pruhu, ale o prednost pri prejizdeni z pruhu do pruhu, ale nelze zde uplatnit upravu pro tuto prednost.Je to zakonem vyslovne nereseny pripad, je to jednoduse dira v uprave stejne jako predstava, ze na krizovatku ctyr cest nerozlisenou dopravnimi znackami dorazi najednou ctyri auta zaroven a kazdy dava prednost kazdemu.Stejna situace je i na nerozlisene krizovatce typu "T", kam prijedou vsichni najednou.Jedina argumentace, ktera mne napada je, ze se u nas jezdi vpravo a ten co jede v levym, kdyz ma volnej prostredni, se musi stahnout do prostredniho (povinnost ze zakona).Ten, co jede vpravo takovou povinnost nema, takze tady dostane prednost vozidlo, ktere ma v danem pripade specialni povinnost pred vozidlem, ktere takovou povinnost nema (ten vpravo neni povinen prejet do prostredniho).Takhle bych to zkusil navliknout, kdyz by slo o posouzeni viny za dopravni nehodu.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Lapat"
| 1. 1. 2003 21:19
Máš to sice logicky hezky vysvětlený, ale výklad zákona dle policie ČR jsem ti už sdělil. Máš pravdu, že se jedná o chybu v naší (a nejen v naší) legislativě. Můžeš namítnout, že výklad policie není směrodatný, ale nevím jestli by jsi u soudu pochodil.......Osobně dávám přednost těm v pravém pruhu, ale sám si ji nevybunuju u ostatních.
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Lapat"
| 1. 1. 2003 21:20
oprava: nevynucuju...
Chrudimáci ???
neregistrovaný "Lapat"
| 2. 1. 2003 20:44
oprava: Ještě jedna podstatná oprava mého předešlého příspěvku. Pod termín výklad zákona dle Policie ČR, jsem měl na mysli NÁZOR Policie ČR. použití termínu výklad bylo zavádějící a nepřesné....
prevteleni
| 3. 12. 2002 12:35
no to budou asi prevteleni chrudimaci. na ty nejvetsi pozor - nebydli v chrudimi, nemaji chrudimskou znacku, ale chovaj snad jeste hur nez ti co ji maj to nejen na silnici, ale i pri jednanich (kdyz teda ne nejake 3 dny predem domluvene dorazi), v obchodech a vubec vsude. nejhorsi je ze takovy vul se vlastne hned nepozna - az kdyz uz je vetsinou pozde!!
prevteleni
neregistrovaný "Ajvn"
| 3. 12. 2002 12:52
Anebo obracene .. vsichni ti CR jsou puvodne presidleni BA do Chrudimi. :-)
Jezis fuj
neregistrovaný "urxovi"
| 3. 12. 2002 17:59
Kdyz vidim auto s chrudimskou SPZ dela se mi spatne. Uz jenom proto, ze to jsou nejcasteji oktavky a fabie. Jezis fuj.

Nejhorsi je to v Pardubicich, kde se techto debilku pohybuje cela radka.

Vsem slusnym ridicum jedna dobra rada:

Vidis-li chrudimaka, nech toho ubozaka, aby Te predjel a mas od nej pokoj.

S pozdravem manzele Urxovi, Karlovina
Diky
neregistrovaný "urxovi"
| 3. 12. 2002 18:02
Dekujeme stvoriteli a velepicakovi ze to, ze stali u zrodu teto diskuze a podnitili takto obyc ejne a slusne ridice, aby se mohli vyjadrit k situeci na vychodoceskych silnicich.

Patri jim velky snek.

Za kolektiv Vybehu Trousilek Josef Urx
Diky
| 3. 12. 2002 19:39
Děkuji touto cestou manželům Urxovým, s jejichž názory se již delší čas ztotožňuji.Přijďte nás podpořit častěji!!!
Jedine!
neregistrovaný "urxovi"
| 4. 12. 2002 11:40
Je to dobre!

Zrovna pred chvili jsem videl na dalnici z Plzne do Norimberka zluty zigul CRK.

NO ja se snad tech idiotu nezbavim!

Jezis...Jezis... Jezis, fuj !

Jan Urx
Patri Vam velky dik
neregistrovaný "Mudr.JanVyvojar"
| 4. 12. 2002 11:46
Nahodou jsem se dostal na tyto stranky a jsem velmi prekvapen obsahem techto stranek.

Je zde licen problem, ktery mi uz dlouho drasa nervy.

Plne se ztotoznuji s antichrudimskou kampani, to,co si tito ridici dovoluji, uz presahuje vsechy meze.

Jen tak dal, stoji za Vami v dlouhe rade slusnych a poctivych lidi, a to nejen z Pardubic.

Viz take sekce Zalozeni antichrudim-klubu...
Patri Vam velky dik
neregistrovaný "imaxim"
| 4. 12. 2002 12:16
Jediný problém tohodle vtipného fóra je, že ho píšou mimo osvědčených nicků pouze Stvořitel a další majitelé Škorpií. Ale jména přispěvatelů jsou fakt dobrá, jen tak dál.
Patri Vam velky dik
neregistrovaný "oddie"
| 4. 12. 2002 12:23
Imaxim: Stvořitel už je ale taky jeden z těch osvědčených nicků... Ale oba zdejší majitelé Scorpií se dokážou docela zajímavě bavit!
Patri Vam velky dik
neregistrovaný "vojtas1"
| 4. 12. 2002 12:44
oddie: nemělo by to být spíš "oba zdejší majitel Scorpia" ???
Patri Vam velky dik
neregistrovaný "oddie"
| 4. 12. 2002 12:45
Podle mě jsou dva...
Patri Vam velky dik
neregistrovaný "imaxim"
| 4. 12. 2002 13:02
to oddie: Souhlas, zajímavé, že já jsem v okrese Chrudim, konkrétně v Proseči každý víkend a neviděl bych to tak tragicky, normální vesničani. Ale co budou dělat škorpióni po novém roce až jim okresy zrušej?
Patri Vam velky dik
neregistrovaný "oddie"
| 4. 12. 2002 13:10
Imaxim: tak to nevím, to asi nepřežijou, když budou mít s chrudimákama stejný SPZ-ky...
Bez nadpisu
| 4. 12. 2002 14:03
Panove, panove. Kam jste dali zrak? Je to s nimi opravdu hrozne, a to nejen v Pardubicich.

Ohledne tech dvou majitelu Scorpii, ty jsou do pohody, nechte je byt. Maji na vec spravny nazor!!!

Jindrich Tabureto
Re:
neregistrovaný "oddie"
| 4. 12. 2002 14:05
A ty jsi který, z těch dvou???
Bez nadpisu
neregistrovaný "urxovi"
| 4. 12. 2002 14:49
Ach oddie !

Nejsem zadny ´´z tech dvou`` jak Ty pises.

Jen jsem chtel poukazat na lidi s dobrym nazorem.

To je vse.

Preji Ti hodne zdaru

Jan Urx
Re:
neregistrovaný "oddie"
| 4. 12. 2002 14:58
Ó děkuji za přání... Oddie
Bez nadpisu
| 5. 12. 2002 08:29
Dbeťo!!!Cpeťo!!!
Bez nadpisu
| 5. 12. 2002 08:30
Včera byl požitek sledovat chrudimáka,jak se snaží zajet mezi stojící vozidla na parkovišti...Nakonec se mu to asi po 5 minutách úsilí podařilo,ovšem tím stylem,že mezera pro vystoupení z vozidla činila z každé strany asi 20 cm. Gratulujeme!!!
Psi a deti!!!
neregistrovaný "Belzebub"
| 5. 12. 2002 08:46
Vcera v noci jsem videl stat zaparkovany mondeo kombi. melo plny kufr psu!!! bylo jich tam asi pet a delali tam peknej bordel! ze neuhodnete co to melo za spr??
Sekoreťooo!!!
neregistrovaný "Belzebub"
| 5. 12. 2002 09:11
Sekoreťooo!!!
| 5. 12. 2002 15:23
Dneska jsem si přes poledne odběhl z práce a co nevidím! Chrudimská škodovka se snaží nalézt místo k zaparkování v jednosměrce - auto stojí kolmo k silnici...Postup : aniž by dal blinkr, zahne na volné místo. Když tam zajede, všimne si, že stojí ve vjezdu. Tudíž vycouve bez ohledu na situaci za sebou a jede dál. Po 50 metrech totéž. Nakonec to vzdá a jede pryč.Dobré!!!!
K veci
neregistrovaný "beranek"
| 5. 12. 2002 16:21
Karle, tys ses fakt magor!!! :-))) Tobe na internetu nic neodola, ze ne?Nejdriv chat, pak spoluzaci.cz, pak jedna rubrika na MC a ted dve dalsi o jedinem (mimochodem naprosto vybajenem) tematu.Ty tvy nicky maji porad stejny punc ala absurdni povidky z tveho pera, pro zasvecence peclive rozpoznatelne (i kdyz je fakt, ze tady mas posilu)...
K veci
| 6. 12. 2002 09:14
Prosím?!!!!!! - Tak chlapče, tohle téma teda není vůbec "vybjený", jak píšeš. Ty to možná nějak nesleduješ,takže se ti to zdá přehnaný,ovšem opak je pravdou. Je to naprosté šílenství, čeho jsem denně na silnicích svědkem...Tohle co jsi napsal, je hrozná urážka!!!
K veci
| 6. 12. 2002 09:17
2 zážitky včera při cestě z práce : z vedlejší silnice se vymotá felicie kombi za volantem dědek v klobouku a rychlostí 30km/h jede po dvouproudé silnici přesně prostředkem. Že brzdí provoz? Totální nezájem.... Přecházím křižovatku na přechodu, zleva se zdálky * zelený wartburg CRA - málem mě sejmul, * jeden, naschvál ještě přejel z vnějšího pruhu do vnitřního, zrovna když jsem přecházel. Oni už snad po mně jdou, nebo já nevím...
K veci
neregistrovaný "dabel"
| 6. 12. 2002 09:57
A cudujes sa, ze po Tebe teraz vsetci Chrudimaci pojdu, ked si zalozil toto tema? ;))
K veci
neregistrovaný "Ajvn"
| 6. 12. 2002 10:41
Karle .. teda nevim, jestli jsi opravdu Karel :-) .. ale podle me by bylo spravne, kdyz bys tady zverejnil svou SPZ nebo registracni znacku, ci co to mas :-) Jako ze by Te mohli ti Chrudimaci sledovat, jak se ma jezdit spravne :))) A nebo myslis, ze by se to zvrhlo v hon na lisku? :-))
K veci
| 7. 12. 2002 18:30
to Ajvn : No už to sem někdo napsal, moji SPZ.Ale hon na lišku už podle mě stejně začal, ony to ty * nějak vytušily,že po nich jdu či co:-))))
K veci
neregistrovaný "beranek"
| 7. 12. 2002 21:00
Vsechny ujistuju, ze se Stvoritel jeste drzi celkem zpatky.Kdybyste videli ty "nickovy" orgie na serveru spoluzaci.cz a ty hlasky, tak to byste teprve zirali... :-))) Ja jsem ti, Speku, rikal, ze mas tu prazskou znacku vyhodit, ridici z okresu Chrudim ti urcite kvuli tomu jdou po krku. :-)))
Pátrání
neregistrovaný "PČR1"
| 6. 12. 2002 21:32
Zdravím všechny přítomné, protože by mě hodně zajímalo, jestli se dvě níže jmenované osoby chovají a vypadají i v reálném životě, stejně šíleně jako zde v některých fórech vyhlašuji pátrání po těchto osobách:

1. Petr Č., modré 4dv. Scorpio 2.generace, naposledy viděno v Pardubicích SPZ AEH 94-47

2. Josef R., modré 5dv. Scorpio 1. generace, naposledy viděno taktéž v Pardubicích SPZ PUP 78-34

Děkuji za všechny infomace vedoucí k objasnění zjevných duševních i jiných poruch těchto osob.
Pátrání
| 7. 12. 2002 11:39
Kdo to psal?
Pátrání
neregistrovaný "beranek"
| 7. 12. 2002 21:07
Petr Č. alias Karel (myslim, ze jste se jeste nikdy nesetkali s nikym, kdo ma za prezdivku jine krestni jmeno) a alias tisic dalsich nicku nema Scorpio druhe generace, ale toliko generace prvni.O tech zvlastnustkach bych mohl zasvecene hovorit - 4 roky spolecneho sezeni v jedne lavici cloveka vycvici... :-)))
Pátrání
neregistrovaný "DegustoChrudimátor"
| 8. 12. 2002 07:45
ty previtce!!! ze ty spz mas z tech odkazu jak jsem posilal do diskuze o scorpiu!! priznej se!!
Pátrání
| 8. 12. 2002 14:41
To beranek : omyl!je to druha generace - mirne faceliftovana sice,ale je!!!kdyz se dneska muze hovorit o autech,ze jim zmenej naraznik a hned je to druha generace,tak tohle je tuplem!
Pátrání
neregistrovaný "Chrudimáci"
| 8. 12. 2002 17:56
Správně druhá generace !

Na obranu všech slušných chrudimáků jsme dali pokyn k zveřejnění iniciálů a SPZ těch fanatiků.

Samozřejmě můžeme dále zveřejnit i celá příjmení, adresy, telefoní čísla apod.

Nemyslete si, že o vás nevíme. Už dlouho vás sledujeme !
Pátrání
neregistrovaný "Shrek1"
| 10. 12. 2002 21:03
...mno ty krávo ...společenství Škopků... LOL :-D

Mimochodem, moje první auto mělo CRE2418, pak zase CRE3524, zase CRE6077, CRH6556, pak PUL6522, PUO0096, 1E0. Mno myslím, že nejlíp se mi ale po Praze jezdilo, když jsem měl ADY0096, to jsem mohl jezdit skutečně jak pirát. :-D

P.S.: Narozen v Chrudimi. ;-)
klonovani
neregistrovaný "Ajvn"
| 8. 12. 2002 20:09
:-) Tak tohle mi pripomina jeden muj pokus na MaMedii, davnych casu, kdy byl internet v plenkach, kde jsem zkousel rozehrat dialog dvou neznamych nicku, kteri se pak zkamaradili .. a dost me to bavilo :-)) Vubec se nedivim, jestli to nekoho taky zlakalo :-))) Hihi :)
klonovani
neregistrovaný "pablo1"
| 9. 12. 2002 09:44
Ze ja si chudacek Brodak nenechal to CR na SPZ prepsat.Ted jsem vodkecanej.Buuuuu....
klonovani
neregistrovaný "Ajvn"
| 9. 12. 2002 13:04
proc bys byl vodkecanej? Tak proste tvrd, ze to CR je Ceska republika :)
jezissS!!!!!!
| 9. 12. 2002 14:03
Bez nadpisu
| 9. 12. 2002 14:04
dneska jsem mluvil s kamaradem ktery rano projizedel chrudimi - pry mu tam nejaky chrudimsky prase nabouralo auto a ujelo - to se muze stat za bilyho dne jen v chrudimi => okolo chrudimi radeji velkym obloukem!!!!!
Re:
| 10. 12. 2002 10:06
to veslopíčák : Fakt je to pravda, že mu v chrudimi nabořil auto a ujel? n oto je teda už fakt síla...
Wow!!
neregistrovaný "capriman"
| 9. 12. 2002 20:10
Tak tohle je cool!:) Ja jsem si Chameleona vsimnul uz na jinejch forech, ale tohle ja fakt dobry. Diskutovat zaroven asi pood peti nickama, to jsem tady jeste nevidel:))))))BTW: ty SPZ jsou uzitecny, jsem totiz taky z Pardubic, tak vim na kohoh si dat bacha :o)))))
Wow!!
| 9. 12. 2002 21:10
No tak za prvé diskutuju pod JEDNÍM nickem, velepíčák je scorpiak a to já nejsem. A za druhý si dej spíš pozor na ty prasat se značkou CR.
Bez nadpisu
| 10. 12. 2002 10:08
V neděli jsem měl tu smůlu, že jsem byl nucen jet kolem nové hypernovy v Pcích. A scéna , která se mi naskytla,byla opravdu děsivá. Celou první řada aut(tak 20 aut) tvořili výhradně CHRUDIMÁCI!!!!!Proč sem lezete,hovada?!!!Jděte si prasit jinam,nejezděte sem!!!
Prosbicka
neregistrovaný "urxovi"
| 10. 12. 2002 14:18
Zadame vsechny lidi, kteri sem pisi ty prihlouple narazky na Stvoritele, aby toho laskave nechali.

Jednak nejsou vubec v pravu, toto diskuzni forum zalozil on a to zcela opravnene.

Za druhe to jsem pisou bud Slovaci nebo Chrudimaci, coz jse absolutne nezadouci.

Tak si ty sve kecy a nejake vymyslene spztky nechte radsi sami pro sebe, pripadne pro sve debilni druhe ja.

Dekujeme

S pozdravem

Urxovi, Karlovina
Prosbicka
neregistrovaný "Ajvn"
| 10. 12. 2002 14:46
:-) Tak ja nejsem ani Slovak, ani Chrudimak, ja jsem ze zapadnejsich strednich Cech, ale nestydel bych se ani kdyz bych byl opravdu Slovak nebo Chrudimak. Kazdy at si sahne do sveho svedomi, jak jezdi a nejaka SPZetka nikomu nic nepredikuje, jaky je ridic, jestli spatny, nebo naopak skvely. Svym prispevkem mozna nevedomky, ale rikas o sobe, ze jsi mozna kvalitni ridic, ovsem s nazory zvraceneho nacionalisty (v tomto pripade spis regionalisty) :-) Ja fakt "obdivuju" ty, kteri moralizuji a sami si nevidi do pusy. Chm chm chm (to neni povzdech Chrudimaka :-)
Prosbicka
| 10. 12. 2002 15:01
:-)))

Že by Urxovi jezdili stejnym Scorpiem jako Stvořitel ? Tj.AEH 94-47 ???

Je nás tady víc než si jen dovedeš představit, dej si na nás pozor !!!
Prispevek
| 10. 12. 2002 15:16
Prave jsem se vratil z policie, oddeleni dopravni prestupky, kde jsem s organy cinnymi v trestnim rizeni a jistym panem Prochazkou z Chrudimi,resil dve hodiny to, ze mi vyse jmenovany pri parkovani u hypermarketu Globus naboural muj novy VW Passat.

Nemusim asi dodavat, ze pan je z Chrudimi...

Lidi, pozor na ne !!!
Prispevek
neregistrovaný "citron111"
| 10. 12. 2002 15:26
Prosím vás, co to je ta Chrudim?? To je nějaká nemoc?
Co to zase je?
neregistrovaný "Josef,Chrudim"
| 10. 12. 2002 15:29
Citrone, PROSIM? Sez uz *, nebo co ?
Co to zase je?
neregistrovaný "Shrek1"
| 10. 12. 2002 21:15
Orgány činnými v trestním řízení? Proboha, malá dopravní nehoda při parkování je už trestný čin? ...sakra, asi jsem zaspal dobu ;-).
to je des
| 10. 12. 2002 15:26
Dobry den. Jiz se na to nemohu dele divat a musim reagovat.

Jsem z Chrudimi, mam auto s chrudimskou SPZ.

To co tu predvadi ta skupina blaznu s trapnymi jmen ne silene nevkusne, neslusne, je to segregace, apartheid....

Podivejte se na sebe, vy pardubicky chytraci.

Mam otazku na `chrudimaky´. kdo jste, chtel bych se s Vami proti tomuto spojit. Je to des.

Diky a zdravi

Josef, OU Chrudim
to je des
| 10. 12. 2002 15:33
Dobrá léčka, škoda, že ti to nevyšlo. Zkus to znovu Karle :-)
to je des
neregistrovaný "citron111"
| 10. 12. 2002 15:37
No tak pardon, že jsem se zeptal. Tak je tu vůbec někdo. kdo mi SLUŠNĚ odpoví? Díval jsem se do lékařského slovníku, ale žádná nakažlivá nemoc CHRUDIM tam nebyla... Tak so to tedy je, že se toho lidi tak štítěj???
Co to melete?
| 10. 12. 2002 15:38
Coze, prosim Vas, a jak mam asi poznat, ze Citron je od Vas, nevite?!

Rozcilil me takovy hloupy dotaz.

Fakt nevim, o co Vam jde. Ale budiz.

Josef
Co to melete?
neregistrovaný "Ajvn"
| 10. 12. 2002 15:39
Ted nekomentuju skutecnost, sam nevim, jaka je :), ale je to stejne na zamysleni si uvedomit, ze by jeden clovek takhle ucelove mohl vyvolat vzajemnou nenavist a rivalitu napric dvema velkymi mesty pekne proti sobe. Chrudim vs. Pardubice. Mozna kdybychom zili trochu jizneji, kde jsou horke hlavy, tak by na to lidi i skocili a sli by s vidlema a sudlicema na "sraz", pekne to "tem druhym" vysvetlit. :-)) Jeste klika, ze jsme narod flegmousu. :-)))
Co to melete?
| 10. 12. 2002 15:53
Kdoví, jak to skutečně je. V každým případě nemáme my Chrudimáci nic společnýho se Stvořitelem, Vyvojářem, Urxem, Marxem, Pívesem, Podběrákem, Josefem Chrudimákem, Degustátor Chrudimátorem a kolik ještě těch nicků ten blb má.
Co to melete?
neregistrovaný "dabel"
| 10. 12. 2002 15:59
Tak toto je nieco fantasticke: jediny clovek s 10 nickmi dokaze toto tema udrzat pri zivote a navyse predvadzat nadhernu flame war sam proti sebe ;)))) Navrhujem, aby sa vsetci ostatni (Chrudimaci, Ajvn etc.) stiahli a len pozorovali, ako sa to tu prepracuje medzi 5 najfrekventovanejsich temat ;)))

Stvoritel dufam odpusti, ze si nejaky pritrubly Slovak, ktory vlastne ani nevie, kde presne Chrudim lezi (Chrudimaci odpustia), dovolil prispiet pochvalnym prispevkom na jeho adresu! Mas moj obdiv a plnu podporu!!!
Nehodovost
neregistrovaný "Shrek1"
| 10. 12. 2002 21:10
[odkaz]
Bez nadpisu
| 11. 12. 2002 20:53
Klid pánové...Na svoji obranu musím jen tak na okraj sdělit, že zde vytupuju v současné době tolikop od nickem Stvořitel. Ale ti ostatní mají moji plnou podporu.Mohl bych vyprávět dnešní zážitky s chrudimáky,chcete???
Bez nadpisu
| 12. 12. 2002 07:39
Jedna chrudimská pí.a se snažila ujet z placenýho parkoviště bez zaplacení - byl jsem při tom když ji lapli.Bordel,a nic než bordel!!!
nehodovost
neregistrovaný "scorpiak"
| 12. 12. 2002 08:09
tak co to je?? co se snazis dokazat tim odkazem na nehodovost?? je videt ze si z ty prahy nevystrcil za cely zivot rypak! jen ses prijel do chrudimi narodit a pekne te to koukam poznamenalo. vubec nevis jak to v pcich chodi. (jsou totiz na trase cr - hk) ty chrudinsky ubozaci jezdej bud do pardubic a nebo radsi az do hk z jejich vesnice pracovat do mesta, ale s hradeckama si notujou vic (hl. v chovani na silnici!) - takze musej projet 2x denne celym pardubickym okresem aby se dostali do prace. 99% nehod v nasem okrese zavini chrudimaci - *. zrovna pred tydnem mi rikala znama, ktera obsolutne do tohoto sporu neni zainteresovana jak nejakej * u pardubickyho tesca projizdel kzizovatku na cervenou a nabral protijedouci odbocijici auto, pred kterym uz krizovatku po signalu zelenou sipkou opustili dve auta. ten * tam klidne vjel. ze neuhodnete jakou mel znacku (jeste abych vam napovedel - to strevo jelo smerem na CR!!!)

ale je fakt ze nechapu jak to delaj, ze v mravenisti chrudimaku - v chrudimi tam ty auta vubec jezdi - za tam nejsou napasovany jeden ve druhym kdyz takhle jezdej - nebo to delaj ostatnim schvalne, ale kdyz jezdi vsichni a to jezdi polovinou auta v protismernem pruhu - to je jejich specialita ten protismer - parkujou v protismeru, projizdej krizovatky na cervenou, zmatecne prejizdej z pruhu do pruhu!!!-!!! jak ta chrudim muze vubec byt prujezdna!!! podle me je to jen jedna obrovska neprujezdna nehoda v republice! tu mapku nehodovosti delel clovek ktery si nejak neuvedomil ze 50% vsech nehod v republice zapricini auta s spz CR!!!
nehodovost
| 12. 12. 2002 09:35
Zpráva z tisku : chrudimští hokejisté dorazili kvůli NEHODĚ svého autobusu pozdě na utkání v Milevsku!!!
nehodovost
| 12. 12. 2002 09:39
no to si delas *!!! fakt jo? to sou curci!! za kasdym druhym slovem nehoda vidim CR, chudim, nebo nejakej chrudimskej privlastek - to uz asi nebude nahoda!!!
nehodovost
neregistrovaný "Shrek1"
| 12. 12. 2002 19:24
scorpiak: Mno já nemám rypák, nebo v případě, že ho mám, tak ho máme oba, ale to jen tak na okraj. Jinak v Pardubicích mám trvalý bydliště, a dokonce po nich jezdí pořád i moje bývalá kára, kterou jsem skoro prodal před dvěma měsíci. Takže až si zajdeš pro náhradní díly na škopka do Auto.Primy u kremáče, pozdravuj tam kluky ;-)...

Mimochodem v sobotu vystrčím svůj rypák do Pardubic, taxe můžem srazit. :-)
nicky
| 12. 12. 2002 08:51
pak jeste k tem nickum - je to hlavne pro ty co nas podezrivaj ze jsem tu snad ja sam, nebo stvoritel sam, nebo snad urxovi a ze mame (nebo podle vas teda asi MAM) vsechny prezdivky, krome tech co pisou ze jsme jeden. takze na oplatku vasich obvineni taky jedno prikladam - vy co pisete ze jsme jeden a mame jen vic prezdivek - vy jste taky jen jeden a mas vic prezdivek........

uz se proboha proberte!!!!!!

KROME SCORPIAK, STVORITEL, URXOVI PATRI VSECHNY OSTATNI NICKY JEDNY OSOBE!!!! TO JE SPODIVEM ZE HO BAVI POD TOLIKA NICKY SLINTAT PORAD TY SAMY NESMYSLY!!!
nicky
neregistrovaný "beranek"
| 12. 12. 2002 19:14
Scorpiaku, bajecne jsi to vystihl.Taky je mi s podivem, ze ho (vime koho) porad bavi pod tolika nicky slintat porad ty samy nesmysly.Ale me uz neprekvapi vubec nic.BTW:Dal ti nekdy k precteni ty svoje povidky?
Zážitek
| 12. 12. 2002 09:40
V létě jsem měl příležitost být u oslav 80.výročí založení dobrovolných hasičů v jedné vesnici u Pardubic. Takže samozřejmě došlo i na předvádění hasičské techniky atd. Jedním z čísel byla i ukázka příjezdu hasičů k fingované dopravní nehodě, taskže na silnici položili vykuchanou škodovku a čekalo se na příjezd hasičů.Silnice byla z pochopitelných důvodů uzavřená a nikdo na ní neměl co dělat.Po chvíl ise zdálky ozvaly sirény přijíždějících hasičských vozů. ALE!!!Najednou se odkudsi před nimi vyřítil CHRUDIMSKÝ wartburg kombi, čímž způsobil neskutečněj chaos!!!To hovado tam pochopitelně nemělo co dělat, všichni na něj řvali ať okamžitě uhne a vypadne. Dezorientovanej * to projel šílenou urychlostí a stihnul zahnout do nějaké postranní uličky. Bylo to k popukání!!!:-)))))))
Zážitek
| 12. 12. 2002 09:41
Nejlepší na tom bylo, že vůbec nevěděl, která bije a co se děje:-)))))
Zážitek
| 12. 12. 2002 10:00
no jo, tak aspon ze si to ti hasici nacvicili s chrudimakem na prednim narazniku. nejvic me ale serou * co se neuhnou ani v centru mesta a ani sanitce. hovada. jsou uplne debilni, naopak jeste zrychli, aby je ta sanitka nemohla predjet. ono predjizdeni chrudimaci vubec tezko nesou.
Zážitek
neregistrovaný "Shrek1"
| 12. 12. 2002 19:27
Kde to bylo? :-)
Zážitek
| 13. 12. 2002 11:25
ja zadny nahradni dily nesbiram, tak nevim proc bych je mel kupovat natoz abych pro ne jezdil nekam do kremace..
Zážitek
neregistrovaný "Shrek1"
| 13. 12. 2002 18:09
LOL, to jako že se každý ráno vidíš s přijímacím technikem v Auto-Inu, takže žádný náhradní díly na obstarožního škopka vlastně nekupuješ...? :-D
Shreku, o co se to tady snazis?
neregistrovaný "urxovi"
| 14. 12. 2002 16:44
PROSIM ???

Prosim Te, nech si Ty zvasty o Auto Inu pro nekoho jineho. Me to, me to nezajima.

Tato diskuze se zabyva problematikou Chrudimaku !

Dekuji.

Jan Urx
neregistrovaný "Shrek1"
| 18. 12. 2002 14:28
WTF? 8-) ...pokud se ti moje žvásty nelíbí, dám ti zdarma jednu jednoduchou radu, na kterou bys určitě přišel také sám... NEČTI JE, NEJSOU URČENY TOBĚ! :-)

Doporučuji přečíst si manuál k fóru a vyzkoušet občas link (Původní zpráva)... :-/
neregistrovaný "capriman"
| 14. 12. 2002 20:51
Shrek: hele, ty ses taky z pardubic, jak casto vidis chrudimaky delat prasarny? Ja jsem jeste nevidel zadnyho :))

A dej si bacha, tady budes nejvetsi prase ze vsech - jezdils bavorakem :))))) To se nech poucit od mistniho Chameleona, ze tim jezdej jen uplny prasata, kdezto vsichni rozumny lidi se plazej ve scorpiu :)))
neregistrovaný "Shrek1"
| 18. 12. 2002 14:22
dtto, s Chrudimákama nemám vůbec problém. Vůbec myslím, že řidiči se v regionech nijak extrémně neliší. Možná Pražáci a Brňáci jen drtí svoje káry, co to jde, jsou tak asi zvyklí z hustého provozu (brzda-plyn). Jinak nevidím rozdíl.
| 15. 12. 2002 11:03
ty ses ale curec.. nikdo z mych sousedu ani znamych neni se svym autem, byt i novym tak spokojen jako ja s jednim s uplne nejstarsich scorpiku. maji ruzne znacky ale co do toho musi narvat penet, to je neco neuveritelnyho!!! v auto inu uz jsem byl - to mas pravdu - podivat se na novy (maly) mondeo ST, ale i tam jsem se nevyhnul prasecinam chrudimaku!! stalo tam nadherny scorpio cosworth model 97 ve vybave executive, samozrejme spz je CR?, ale ten chlivak v tom mel na tech kozenejch sedadlech jen tak nahazenych asi 15 zasvinenych pneumatik - sadista!!!!!!
neregistrovaný "Shrek1"
| 18. 12. 2002 14:25
Hele, nejseš nějakej voseklej? Jestli mi chceš nadávat, napiš mi na shrek@bmwklub.cz svoje telefonní číslo, brnknu ti, ať to nemáš drahý a můžeš mi to říct pěkně od plic přímo do ouška...
socky v hypernove
| 13. 12. 2002 11:24
teda co ty chrudimsky socky predvadej u pardubicky hypernovy na parkovisti to je neuveritelny. vcera jsem jel okolo ze skoly a nejakej magurek ktery parkoval v prvni chrudimsky rade chtel z parkoviste odjet pres chodnik. uz z neho skoro sjizdel na silnici, ale pak si to nejak rozmyslel a roztekanym stylem se pokousel dostat k legalnimu vyjezdu. tech pitomcu se neda nevsimnout...!!
Kmetove !
neregistrovaný "urxovi"
| 14. 12. 2002 16:45
Kmetove, stretove, taburetove !!! Chrudimaaaci !!!!
Je to opravdu k zamysleni!
| 14. 12. 2002 17:11
Prijde mi, ze cela chrudimska populace jezdi denne do Pardubic, do Hypernovy a dalsich podobnych mist.

Pritom ovsem zapominaji, co jsou to pravidla silnicniho provozu a slovo etika jim nerika uz vubec nic.

Nezbyva, nez tomu smutne prihlizet.

S pozdravem Dr. Vyvojar
Prasata
neregistrovaný "filla"
| 15. 12. 2002 21:28
To, že jsou chrudimáci prasata je snad jasný každýmu už pouhym okem. Nejen, že vozí zasraný pneu na koženejch sedačkách, ale oni tam dokážou nacpat i pytle s cementem a kýble štuku. Lidem co to takhle vidí může vykrvácet srdce. Můj soused má v Chrudimi příbuzný nikdy o nich neřekne špatnym slovem až do doby než se začne mluvit o řízení to se za ně uplně musí stydět. Byl jsem u něj když tam byli Ti jeho známý a začali do nich rejpat jak to vlastně je stim jejich stylem jízdy a vyšlo z toho že by jim nikdo po tom večeru nepujčil ani kolo natož auto.
Prasata
| 16. 12. 2002 07:41
jedine - patri ti potlesk za tvuj prispevek, ale bohuzel musim priznat ze CHRUDIMSKA NEMOC se zacina rozsirovat i do okoli a to dokonce i do me velmi blizkeho - uz i sousedi se chovaj jak nejaky prevteleny chrudimaci, nebo je mozny ze se do naseho domu z chrudimi pristehovali nebo ja nevim jak to jejich chovani vysvetlit. budu se jich na to muset brzy zeptat, nez mi zakerne naberou auto, protoze ho pred nimi nestihnu ukryt! dneska jsem byl svedkem typicky chrudimskeho hovani na silnici, ale ze se nekdo od hrudimaku nakazi takhle brutalne to jsem necekal. takze: jeden soused vyrazil z parkoviste o neco driv (jedine octavii - prvni priznak chrudimackeho smysleni), zastavil na zastavce mhd kde se to samozrejme nesmi, koupil noviny a pak odjizdel samozrejme kdyz jsem jel ja. no a to prase mi jak jinak nez vjelo do cesty - dneska hezky na snehu, a pak po 50m zatocil do zakazu!!!! to by nebylo to nejhorsi - nad timhle strevem jsem jen zakroutil hlavou jak nad vsema ostanima chrudimakama, ale dostalo me ze v tom zakazu uz pred nim stalo asi 5 aut a zadny nebylo CR?. to me celkem dostalo - ze se chrudimska nemoc takhle brudalne siri!!! je to hnus. jak kdyby tam ten zakaz nebyl - hlave ze tam vede cesta - tak tam jednoduse zajedu - uplne jak ten chrudimak pred socialni prodejnou hypernova - pres chodnik se na tu silnici taky dostanu, tak proc bych jel oficialnim vyjezdem z parkoviste, vzdyt je celych 20m daleko!!!!!! idioti - kde se da jet autem, tam proste jedou!!!! znacky tam ani nemusi byt, akorat pak normalni lidi pocitaj s tim ze se podle nich jezdi, ale ono podle nich jezdi cim dal min lidi a cim dal vic lidi si jezdi jednoduse jak se jim zlibi - CHRUDIMACI!!!!!!!!!
Bez nadpisu
| 16. 12. 2002 08:27
Nejhorší je,že onií se takhle nechovají jen na silnicích,ale i v normálním životě. Nevím,kde o sobě nabrali to přehnaný sebevědomí. Chovají se jak kdyby sežrali všechnu moudrost,a p řitom jsou to totální nuly...Hraju s jedním chrudimákem hokej v jednom týmu a je to absolutní * - vůbec to neumí,ale když přijde do šatny tak se tváří jako největší king a velehráč - otřes...
Bez nadpisu
neregistrovaný "beranek"
| 16. 12. 2002 10:42
Nemohu si pomoci, ale mam ten dojem, ze zacina u tebe na povrch vystrkovat ruzky urcita paranoia, nemas ten dojem?Nejdriv jsou spatni ti v ostatnich autech, pak ti se znackou CR, ted uz to jsou i lidi kolem tebe, to zacina vypadat na patologicky psychoticky stav, kdyz kolem sebe porad vidis lidi, kteri ti ublizuji.Navic u Hypernovy mi pripada byt vsechno OK, vetsi problem je tamni razeni pruhu.Docela by me zajimalo, ktery (jiste nesmirne inteligentni clovek) namaloval pruhy na vyjezdu tak, ze ten levy je rovne a doprava a ten pravy je rovne a doleva(!!!).Bravo!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 16. 12. 2002 12:41
to beranek : nemyslím si,že by šlo o paranoiu,jen tady popisuji zcela REÁLNÉ a pravdivé zážitky.
zážitek
neregistrovaný "Fagor"
| 16. 12. 2002 12:40
Skvělý příklad idiocie a trapnosti chrudimáků : sobota 14.12.2002,asi 21.30h : do pravoúhlé zatáčky pomalu vjíždí škoda120.Za ní se tam vřítí stříbrná calibra CRJ (zatmavený skla,asi 5 vejfuků atd.) a za hroznýho řevu motoru předjíždí na 2 plných čarách,aby dokázal svoji ubohost...Motor vytočen tak k 6 000,rychlost na konci úseku tak 120 km/h,což má k padesátce skutečně daleko,a za řevu motoru mizí v dálce.Sráč!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 16. 12. 2002 15:24
Zpráva ČTK : "Dnes ráno došlo na okraji Chrudimi k vážné dopravní nehodě, kdy řidič osobního vozidla zcela přehlédl při couvání osobní vlak a vjel přímo pod jeho kola.Při nehodě nebyl nikdo zraněn,hmotná škoda činí 40 000 Kč."!!! Síla,co?
Na ně!!!
neregistrovaný "Fagor"
| 17. 12. 2002 13:53
Bouračku v Pcích u Tesca zavinil podle svědectví jedné slečny chrudimák ve felicii,tím že nedal přednost a jel na červenou ve chvíli,když protijedoucím vozidlům už svítila šipka doleva. Pak samozřejmě namachrovaně vylez z auta a začal se rozčilovat a svalovat vinu na protijedoucí auta... Zabte je, *!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 17. 12. 2002 13:55
Já, až mi dojde trpělivost - a nebude to zřejmě dlouho trvat -, tak popadnu nějakej klacek nebo obušek a vyrazím do ulic jednat. A ta chvíle nastane velmi brzo! chrudimáci, dejte si na mě bacha!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 17. 12. 2002 15:28
POJĎTE - VŠICHNI SLUŠNÍ LIDÉ!!! VYRAZÍME DO ULIC PROTI TĚM NEZNABOHŮM !!! Seberte kdo co doma najdete za zbraně - vidličky, dělobuchy, opasky, nože, dýky, vidle, násady od krumpáčů, pistole, kuše - a vyrazíme!!!
Bez nadpisu
| 17. 12. 2002 16:13
az to na tebe prijde tak mi zavolej, rad podporim tvo ofenzivu!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 18. 12. 2002 18:09
Dneska zase...chrudimák stojí a výjezdu z autobusové zastávky a ještě k tomu jedním kolem na trávě...
Pro Stvořitele
| 19. 12. 2002 12:21
Čím dál tím víc máme pocit, že máš nějakej velkej problém a nevíš jak z něj ven. Buď se sebou, nebo s autem nebo s něčím jiným. Svěř se nám, třeba bude rázem po problému. Zkus to !
Pro Stvořitele
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 12. 2002 14:44
Táhněte, * *, nestrpím vás v tomto tématu. Všem slušným lidem se velice omlouvám za svoje výrazi, ale bohužel je to nutnost!
Pro Stvořitele
| 19. 12. 2002 15:09
To jsi měl napsat rovnou, že Stvořitel=Fagor=Petr Čížek,Pardubice,Scorpio AEH 94-47

Nebo už to ani nevíš, kdo vlastně jsi? Jak ti říkaj doma, Karle ?

My problém nemáme, my rozhodně ne. Zato ty jich máš prokazatelně více než dost. Není to divný ? Nespravedlivý vůči tobě ?

Aspoň se přihlaš pod tím správným nickem, když už chceš rozhodovat o tom ,kdo může být v tomto tématu :-)
To chrudimáci
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 12. 2002 18:09
Co to je za nesmysly, co tady píšeš? Jméno samozřejmě nesouhlasí, ani ta spz, takže běž motat hlavu někomu jinýmu, čau!
To chrudimáci
neregistrovaný "beranek"
| 20. 12. 2002 13:17
No jo, Karle, uz o tobe vedi a jdou po tobe.Jeste si zjisti adresu a budes mit rano auto vobjety hrebikem... :-))))))
Pro Fagora
| 19. 12. 2002 18:20
Tak jsi Stvořitel nebo, ne ?!

Pokud nejsi, tak nemusíš reagovat na něco, co bylo adresováno někomu jinýmu !
Pro Fagora
neregistrovaný "Fagor"
| 20. 12. 2002 09:36
Jo,jsem Stvořitel! A nevím,co to tady píšeš za výmysly?!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 6. 1. 2003 11:17
To zas bylo včera...vyjíždím od nás z ulice,náhle se motajícím způsobem blíží favorit
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 6. 1. 2003 12:39
řízený babou,značka CRJ,na pohled nevěděla, která bije.Vydal jsem se tedy za ní v předtuše galapředstavení - a konalo se!Pořád - nevímproč - přejížděla bez blikání z pruhu do pruhu při rychlosti 30km/h,což mě tak dosralo,že jsem radši ujel.
idioi!!!!
| 20. 1. 2003 07:17
to jsem si zas vcera uzil!!! 3x stejna debilita a vzdy vyvolana chdimakem. cekam na semaforech, prede mnou stoji chrudimak, pred nim auto a pred nim autobus. naskoci zelena, autobus se rozjede, auto se rozjede, chridim stoji.. pak na jednom nadjezdu (tam co jezdej chrudimaci po zebrach..) kdyz jsem na nej vjizdel objevuje se mi v horizontu zelene svetlo, rikam si - parada je zelena... pak mi z horizontu vyleze u semamforu stojici tatra 813, rikam si jeste lepsi.. ted tam skocila, jeste se ta tatra ani nestihla rozjet, ale ona se nerozjela vubec.. prijel jsem az k ni, objel jsem ji, odjel jsem, a ono to tam stalo az do cerveny!! blbec. motor mu normalne bezel, takze na poruchu bych to nevidel, a ikdyby... bylo to uz pri sjezdu takze to mohl klidne pustit z kopce a neprekazet... no mozna to pri ty cerveny udelal - to bych videl nejpravdepodobneji, ale to uz jsem radsi ujizdel pryc... no a posledni opet na semaforech - prvni chrudimak, druhy ja.. skoci zelena, ale oba diky nemu cekame dal.. ten * se zas rozjel az na cervenou!!! uz jsem mel chut vystupit z auta a tomu debilovy rozkopat *!!! to uz preci musej delat scvalne nebo co, hovada!!!!
idioi!!!!
neregistrovaný "habba"
| 21. 1. 2003 11:46
:-))) jo jo, ale mozna ze jeste vetsi hovada, ty pro zmenu nemusim ja, sou kladenaci. Je jich plna Praha, motaj se tam jak nudle v bande, nemaj paru o tom kam kterej pruh vede, ale Prahu "znaj dokonale"... a jeste ke vsemu si hrajou na to ze tam patrej... hovada, znaj ty svoje tri krizovatky a Evropskou ke kulataku:-) pak jsou ztraceny a delaj zmatky a jeste se chovaj desne dulezite a sebevedomne dovedove:-) Schvalne by me zajimala statistika nehodovosti residentu Prahy a radobyprazaku - kladenaku...
idioi!!!!
neregistrovaný "Fagor"
| 21. 1. 2003 12:00
Taky by mě zajímal nehodovost chrudimáků, ale nejhorší je, že oni mají vždycky - podobně jako opilci - nehoráznopu kliku a většinou oni vyváznou v pohodě.Neskutečný...
pomatenci
| 22. 1. 2003 11:43
vcera se mi stalo zas par kousku s chrudimakama a to behem jedny pulhodiny!! curci!! nejdriv na zuzenym moste, kde vetsinou normalni lidi jezdi tak 30km, ja se scorpiem pomaleji, takze se mi jeste nestalo abych za nekym cekal, ale ted byl prede mnou chrudimak, aplne zastavil a po 5 cm popojizdel mezi tema zabradlima - idiot, pak zas ten samy problem na semaforech jak jsem tu jiz popisoval. prvni stal chrudimak - pres celou zelou se nerozjel, az kdyz skocila oranzova teprve zaradil!!! kdyz to bylo podruhy tak jsem stal hned za cr a uz jsem ho chtel jit zabit - srace. oni to snad delaj schvalne! no a posledni prihoda - na nejrusnejsi ulici ve meste, kde je potreba prejet z pruhu do druheho, a to vetsinou mezi auta co jezdi 40-60km/h se plazil jeden * s spz CRD rychlosti 15km/h. naprosty strevo.. byt policajt tak ho z toho auta okamzite vyhodim a auto bych mu zabavil.
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 23. 1. 2003 08:09
Kolega jel včera večer z práce s babou z chrudimi-nabídla se ,že ho hodí domů:-)))Prej to bylo něco:-)))Nejdřív zapomněla, kde má auto.Když ho našli, tak začala velkolepá show.Pominu to, že ihned zahnula přes 2 plné čáry,ale už nejde opomenout to,že asi kilometr jela v 9 večer bez světel:-)))Až když na ni blikali,tak jí to došlo...Potom kolega potřeboval vystoupit,ale za nima jel trolejbus.Takže zajela na zastávku, on vylezl, trolejbus přihjelů,ale ona tam pořád stála než jí došlo,že ji pouští:-)))Klasická ukázka.
Den snů
neregistrovaný "Fagor"
| 23. 1. 2003 08:12
Jinak, včera jak to namrzalo, tak se nejvíc nehod stalo samozřejmě neomylně na chrudimsku...Ráno srazila 61 letá baba na přechodu pro chodce 60-letou, potom vjel na přejezdu v chrudimi nějakej magůrek v lancii pod vlak - a to přesto, že byly už stažené závory. Jenže byly to závory,které jsou jen ve vlastním pruhu,takže se dají takovým esíčkem objet...Dál : vpodvečer sražen u výjezdu z chdrudimi cyklista; řetězová nehoda 3 aut na okraji chrudimi; hromadná nehoda v jedné vesnici u chrudimi!!!!!!
Den snů
neregistrovaný "tomcat"
| 23. 1. 2003 08:26
to Fagor: Jak to s Tebou vlastně je? Když jsi byl malej, tak ti někdo z Chrudimi rozšlápnul kyblíček, nebo co?
Den snů
neregistrovaný "Fagor"
| 23. 1. 2003 08:52
Ne,když jsem teď větší,tak vidím,co to je za hovada zasraný!
* - jsou vsude!!
| 27. 1. 2003 15:22
dnes na obede jsem si nesl jidlo k pokladne, prede mnou sel metr nejakej vul, z niceho nic se pruce obratil a sel zpatky, samozrejme mi vrazil do tacu, div jsem to nerozlil!!! uleknuti vyjadril necim jako: jeeee... na mou otazku co dela a jestli na hodou neni z chrudimi mi odpovedel slovy: jak ste to poznal? chtel jsem mu rict ze jeho chovani je typicky chrudimsky debilni, ale nakonec jsem mu jen rekl ze se to holt pozna.. nevim jestli mu "uz" doslo, ale tam evidentne nevedel o cem mluvim - *!!!!
* - jsou vsude!!
neregistrovaný "Fagor"
| 27. 1. 2003 19:01
Skutečně, potvrzuju, jsou to velemrdi nehoršího kalibru - až na výjimky... Nejhorší zážitek je hrát s chrudimáky v jednom týmu např. hokej. Všechno akorát dokážou rozesrat a znechutit ostatním,*!!!
* - jsou vsude!!
neregistrovaný "imaxim"
| 27. 1. 2003 19:19
Tady se ale si chytré "a" mýlilo, když chodíš do sociální jídelny, to asi 160 tkč nebereš?
* - jsou vsude!!
neregistrovaný "Fagor"
| 27. 1. 2003 21:13
Není to snad jedno kolik bere?! Tohle téma je o bezmezné blbosti spoluobčanů zvaných CHRUDIMÁCI.
* - jsou vsude!!
| 29. 1. 2003 08:29
no, to byses asi divil do jaky chodim jidelny!!! to ze se tam serou chrudimaci nema se socialni jidelnou nic spolecnyho, nebo jestli jo tak jezdej socialnima autama jako audi A8, BMW iL atd... sociale!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 27. 1. 2003 21:14
Všimněte si, že za dobu existence tohoto tématu sem žádný nenapsal.Že by tam ještě nedorazil net?:-))))))
Re:
neregistrovaný "dabel"
| 28. 1. 2003 08:55
Fagor: a co ten nick s nazvom Chrudimaci? Ci to si bol Ty, aby si dodal tejto diskusii trosku stavy?
Re:
| 28. 1. 2003 09:24
Jasně, že jsem to já. Schválně jsem zveřejnil naše jména, auta a SPZky aby si na nás ostatní mohli dát pozor

Fagor
Re:
neregistrovaný "dabel"
| 28. 1. 2003 09:35
Fgor: hehe, Ty si ale ftak ;)))
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 28. 1. 2003 11:17
Nevím ,kdo si tady dělá *, ale já nick Chrudimáci teda nemaám!!!!
Re:
| 28. 1. 2003 12:10
Prostě už v tom mám zmatek, kdo jsem já a kdo je někdo jinej.

Fagor
Re:
neregistrovaný "kdo"
| 28. 1. 2003 13:55
Fagor: to musí bejt strašnej pocit :-)))) Schyzofrenie je hned za rohem :-)))
Fagor
neregistrovaný "orin1"
| 28. 1. 2003 13:59
To nic, to je ;en tazsi stupen paranoje, hraniciaci s demenciou :o)
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 28. 1. 2003 15:40
Sand nevěříte nějakejm CHrudimákům jejich výmysly???
To Chrudimáci
neregistrovaný "Fagor"
| 30. 1. 2003 08:13
*!!!!!Rozmažu vás po koberci!!!!
To chrudimáci
neregistrovaný "Fagor"
| 30. 1. 2003 10:57
Rozmažu vás po koberci!!!
POPLACH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!…
neregistrovaný "Fagor"
| 5. 2. 2003 14:48
Pardubice jsou přehlcené chrudimáky!!!Vyzývám všechny úřady,ať neprodleně zjednají nápravu!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 5. 2. 2003 15:34
POPLACH!!!Město je zahlceno chrudimáky!!!Vyzývám orgány krizového řízení a ochrany obyvatelstva,aby neprodleně zakročily!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 6. 2. 2003 14:13
Město se dusí pod náporem sviní se značkou CR!!!Vyhlašuji nejvyšší stupeň pohotovosti!!!
JEDINE!!!!
| 7. 2. 2003 08:15
predevcirem jsem videl nehodu, zavinenou kym jinym nez hnusnym slizkym chrudimakem!!! klickoval z pruhu do pruhu, pak vjel pred jedno auto div ho nenabral bokem a zadupnul to tesne pred nim na niste - * - to snad musel udelat schvalne *. a vcera jsem to malem schital ja, jel jsem po celkem siroke silnici a predjizdel jsem cyklistu, kdyby proti nejel chrudimak tak bysme se tam vesli ja, cyklista a kamion, ale ten curacek jel s fabii, s ksiltem dozadu, z boku uplne cerny okna samozrejme se znasckou CRI - ti jsou snad nejhorsi - tak jel uplne prostredkem!! strevo strevsky!!!
JEDINE!!!!
neregistrovaný "dabel"
| 7. 2. 2003 08:59
Scorpiak: no ale sag dobre vies, ze na vas dvoch vyhlasili Chrudimaci lov, tak je snad jasne, ze po Tebe ten fraja isiel ;))))
JEDINE!!!!
neregistrovaný "Eraser"
| 18. 2. 2003 20:57
Tak si dneska dopoledne jedu s 12 tunovým Ivecem po úzký silničce do prudký pravotočivý zatáčky.A proti mně se vyřítil * s CR,co to řezal.S náklaďákem není kam uhnout,tak jsem mohl akorát čekat jestli to do mě napálí.Nenapálil.Ale i kdyby jo,mně se nic nestane,ale on bude na ***.Jenže všichni nejezdíme s náklaďákem,který nám poskytne proti nim ochranu :-(
JEDINE!!!!
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 2. 2003 07:44
Docela bych mu to nepřál,ale kdyby to do Tebe narval,řek bych:žádná škoda.
JEDINE!!!!
| 21. 2. 2003 13:22
mel to do tebe narvat, aspon by uz nedelal bordel, *! ten blbecek pristehovalec co se vetrel do naseho baraku tam bydli asi mesic a uz ma tu svou zasranou fabii vomlacenou ze vsech stran - debilek! co vomlacenou, ma tam i zprohybany plechy, to je neuveritelny, porad jsem cekal jak dlouho to auto bude normalni a ten ubozak nezklamal.. chudaci auta v rukou chrudimaku! i kdyz, nektere auta znici aniz by je ridili!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 7. 2. 2003 08:42
Zabte je,*!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 7. 2. 2003 09:55
Vyzývám všechny spoluobčany,aby se připojili k petici,jejíž znění dnes rozešlu po celé zemi,a v níž požaduji odebrání řidičských průkazů občanům z okresu CR.
Re:
neregistrovaný "bob_1"
| 7. 2. 2003 11:37
Fagor: Problem neni v okresu CR, ale v tom,

ze oni prijedou nekam, kam to neznaji a jsou vyplaseni...

Vetsina lidi (MC neni asi moc reprezentativni vzorek) jezdi

stale okolo te sve chalupy, po stejnych cestach. Jezdi vetsinou "po pameti" (tady je od meho detstvi hlavni, tady utahujici zatacka),

a pak je problem, kdyz prijedou nekam jinam. Stejne tak se

chovaji obcane z dalsich X okresu, kdyz prijedou jinam...

Ale proc ti to povidam, ty to stejne beres jako recesi.

Nepredpokladam, ze by nejaky normalni clovek mohl brat tohle vazne...

To bychom mohli zacit vybirat nekoho na prezidenta, kdyz mohou nekteri "umelci"

vybrat Gotta... Co takhle vybrat profa?

Halo profe, nemas zajem kandidovat v prime volbe :-))?
Re:
neregistrovaný "kdo"
| 7. 2. 2003 11:41
BoB: pokud jde o Profa, tak by to byl konečně pro mně přijatelný kandidát. Takže se profe nedej pobízet a ohlaš kandidaturu. Máš můj hlas, protože vím, že Tě sere to samé, co mě.
Re:
neregistrovaný "bob_1"
| 7. 2. 2003 13:05
kdo: Prave proto ho navrhuji :-) I kdyz... kdysi

se vyjadril ve smyslu, ze do politiky ne... Profe?
Re:
neregistrovaný "PROF"
| 7. 2. 2003 21:25
BoB: Volal jsi mě? :-)
Re:
neregistrovaný "bob_1"
| 10. 2. 2003 07:23
Jo? No jak je to s tou tvou kandidaturou?

Kdyz muze bozsky Kaja... I kdyz... Kdo by se s nim

chtel merit? Verim tomu, ze i V.Klaus svoji

kandidaturu radeji stahne :-)
Re:
neregistrovaný "PROF"
| 10. 2. 2003 08:01
BoB. Mě napadlo, že bys mohl bejt prezident třeba ty, nebo KDO nebo kdokoliv. Vždyť to je úplně jedno :-)
Re:
neregistrovaný "bob_1"
| 10. 2. 2003 08:27
Kdokoliv, nebo KDOKOLIV? KDOKOLIVa tak trosku znam (i kdyz neni primo z MC) :-)

Opravdu jsem zvedav, kdo nam bude dalsi leta sefovat :-)
Re:
neregistrovaný "bob_1"
| 10. 2. 2003 08:30
A jinak myslenka, ze bych byl prezident... Kazde rano

snidane do postele... Prinese ji nejaka spore odena

sexbomba, pak nasednu do nejakeho statniho vozitka,

se statnim benzinem... Ridice propustim a koupim si (samo ze za statni penize)

nejake poradne auticko... Za to funkcni obdobi by se

par supersportu dalo nakoupit... Vecere bych

(opet za statni) poradal mejdany... pardon

REPREZENTATIVNI plesy a setkani...

Kdo me podporite v kandidature?
Re:
neregistrovaný "PROF"
| 10. 2. 2003 13:13
BoB: Já, pokud vypráskáš všechny ty, co nás stojí tisíckrát víc, než těch tvejch pár životních radostí :-)
Re:
| 7. 2. 2003 13:27
no nevim, to ze to nekde neznam neznamena ze se budu chovat jak vyplestenej debilek, zmatecne krizovat silnici z jedne strany na druhou atd..

jezdim casto do mist kde jsme nikdy nebyl, ale chovam se normalne, sleduju znacky a kdyz si uvedomim ze jsem treba nekde va spatnym pruhu tak se rozumne dostanu do spravnyho - dam to dost jasne najevo a zaradim se, na jako ti *, ze se proste nacpou do nejmensi skulinky hlava nehlava a zpusobi tak bouracku, jedu pomalu a po svy polovine silnice, ne prostredkem a v protismeru naparkuju nikde. zatimco chrudimaci a to muzu fagorovi potvrdit parkujou v protismeru vsude a to i pravidelne a vubec jim to necini zadne potize a vycitky!!!
Re:
neregistrovaný "rbaron"
| 7. 2. 2003 16:11
to scorpiak: V protisměru taky parkuju. Někdy to prostě situace vyžaduje, protože než bych na dalších dvou kilometrech sledoval, kde se nějak bezpečně otočit a zaparkovat "jako ve škole", tak už vycházím z daného místa a odjíždím, protože všechno, co jsem tam potřeboval vyřídit, je hotovo. Samozřejmě, když můžu, tak ne, jenže současný městský provoz je drsná škola a pár volných skulinek jasně říká: "Zaparkuj, kde můžeš". Myslím, že je důležité nikoho přitom neohrozit, ne to, jak stojím. Toť můj názor.

Pozdravuj Chrudimáky :o)))
Re:
neregistrovaný "Shrek1"
| 14. 2. 2003 17:32
Scorpiak: LOL, to by tě asi v Práglu trefil šlak, tady to musí bejt samej Chrudimák :o)... nebo by tě 90% řidičů vytroubilo a 100% tramvajáků vyzvonilo...
Re:
| 17. 2. 2003 08:17
jo, do toho zkurvenyho statu ve state jsem ted nedavno parkrat za sebou zavital. krome toho ze jsem se trochu hur orientoval jsem nemel jediny problem. mozna vsem prestaly houkat houkacky a zvonit zvonky ze jo.!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Mrdounek"
| 14. 2. 2003 09:13
Vynikající zážitek, po ránu...Na stopce a současně na přechodu zastavila baba CRJ - růžovej matiz :o))) - a začala čistit zevnitř sklo, protože z auta nebylo vidět ani *.Samozřejmě že čuměla jak -... no jak chrudimačka:o)
Proč se navážíte do Chrudimi
neregistrovaný "Pardubicak"
| 26. 2. 2003 11:03
Serte už na Chrudim. Máte snad z Chrudimi komplex nebo co? Na I/2 a II/322 směrem z PA na Kolín prasej teda výhradně PA a PU. Můj brácha dělá v Pardubkách dopraváka. Asi mu doporučím, ať se při kontrolách soustředí na místní Scorpia! Že by měli všechno v pořádku a vždycky jezdili podle předpisů??? He he.
neregistrovaný "Fagor"
| 26. 2. 2003 11:08
Proč?!!!!Ty magore,mám s nima DENNĚ takovejch zážitků,že by to bylo na několik knih!!!Nejvíc mě serou tyhle obhajovací řeči úplně proti realitě!!!
neregistrovaný "dabel"
| 26. 2. 2003 11:21
Fagor: je "Pardubicak" takisto Tvoj nick ako aj "Chrudimaci" pre udrzanie stylovej flamewar v tejto teme?
neregistrovaný "Fagor"
| 26. 2. 2003 12:46
Ne,ani jeden nick není ode mě.
neregistrovaný "bluedream"
| 27. 2. 2003 10:25
dabel> v blave ked zbadam znacku DS tiez spozorniem :))
neregistrovaný "dabel"
| 27. 2. 2003 10:28
bluedream: no jo, DS su klasa, aj niektore GA stoja za to ;))) hlavne, ked to je dedo v klobuku ;))) Horsie je, ze aj ked im po slovensky vynadas, tak si nepomozes, kedze Ti nerozumeju ;)))
neregistrovaný "a"
| 27. 2. 2003 14:50
Nejhorší jsou trpalíci

(hlavně ty pardubický ve Scorpiu)
neregistrovaný "a"
| 27. 2. 2003 14:50
TRPASLÍCI
neregistrovaný "Fagor"
| 27. 2. 2003 19:28
A hele,konečně se nějakej chrudimák taky vozval,já myslel,že tam internet ještě nedorazil:-))))))))))))))
| 28. 2. 2003 07:58
jezis!!! jeste ze se za rok stehuju dal od chrudimi!!!
nejenom chrudimaci :o)
neregistrovaný "TomoKing1"
| 1. 3. 2003 21:09
jsem z okr. Karvina a zodpovedne Vas varuji : pozor na KA, KIT.... jsou to hovada !!! horsi nez FM /frydek mistek/ ti jsou taky hrozni !!! Do okr. KA se od 50-let min. stoleti stehoval ten nejhorsi geneticky odpad z ceska a slovenska ... vysledek je hrozny :o(
| 3. 3. 2003 16:20
! ! ! ! ! ZAPALTE CHRUDIM ! ! ! ! ! ! !
neregistrovaný "PROF"
| 3. 3. 2003 18:02
Scorpiák: zapal si ji sám, copak nemáš zapalovač? :-))
Toto je naprosto debilní téma. Děkuji
neregistrovaný "rbaron"
| 3. 3. 2003 18:45
.
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 3. 2003 07:30
CHRUDIMSKÝ *!!!!!!!
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 3. 2003 09:41
ROZMAŽU VÁS PO KOBERCI!!!!!!!!!!!
Re:
neregistrovaný "dabel"
| 4. 3. 2003 10:15
Fagor: co ta vasen??? Nejako extra Ta zase nastvali?
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 3. 2003 10:23
To já už jen tak ze zvyku...stačí se podívat z okna,a už mi pění krev v žilách.
Re:
neregistrovaný "dabel"
| 4. 3. 2003 10:26
Fagor: a co mas pracu v Chrudimi? ;)) Chce to klud, uz dlho sme nediskutovali v klude o Skopkoch, nejak si na nich pozabudol a len sa nervacis tuna ;)))
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 3. 2003 11:20
Ještě to tak!!! - práce v Chrudimi...NIKDY!!!Ale u nás v Pardubicích si připadám jak tam,je tady koncentrace těch kurev snad 90%!!!:-(((
Re:
| 4. 3. 2003 15:41
Fagor: stihomam a paranoia - už to prosimtě nehul a nežer jelimane !
chrudimáci :
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 3. 2003 15:53
Jste ČORÁCI!!!!!!!!!
chrudimáci :
neregistrovaný "Shrek1"
| 5. 3. 2003 19:34
Mnó hlavně že ty mluvíš jak nějakej Kanaďán, ty dylýnó! ;-)
chrudimáci :
neregistrovaný "beranek"
| 6. 3. 2003 13:08
Karle, ty ses silenec!Naprostej silenec! :-))) Jako vtipky na chrudimaky dobry, vzdycky jsi vedel, jak si delat srandu z cehokoli, ale tech sprostych slov... Kdyby te slyseli ostatni, nepoznali by te... Takovej slusnej kluk to byl a ted takovyhle vulgarismy... :-)))))))))
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 3. 2003 15:55
Vyhlašuji 1.stupeň mobilizace obyvatelstva města Pardubic : město je bezezbytku zamořeno chrudimáky!!!Žádám občany, aby vůbec nevycházeli, natož jezdili automobily!!! Náprava bude zjednána neprodleně. Děkuji.
Re:
| 4. 3. 2003 20:38
Fagor:blablablaScorpiobleblebeChrudimáci…
Re:
| 4. 3. 2003 20:40
Fagor: blablabla Scorpio bleblebe Chrudimáci blablabla jsemblbej blablabla Scorpio .......
Re:
neregistrovaný "ccc"
| 5. 3. 2003 17:26
zajeď se podívat do Vysokýho Mýta a budeš mít na chrudimáky jiný názor!!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:22
Kdo by ještě chtěl pochybovat o NESKUTEČNÉ DEMENCI obyvatel města CRK, tomu zde uvádím pár případů z přelomu týdne : ve čtvrtek boračka ve vesnici nedaleko Pardubic - chrudimák nedal přednost; pátek totéž, dokonce 2 crky v sobě; včera : kruhový objezd v chrudimi - na výjezdu sražena cyklistka řidičem Fordu Mondeo.Oni se tam snad pozabíjejí!!!:o)))
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:29
CHRUDIMÁCI, TÁHNĚTE UŽ DO *!!!!!!!!* *,IDIOTI, JÁ SI VÁS PODÁM!!!UDĚLÁM HON NA ČARODĚJNICE, TŘEBA U GLOBUSU,TĚŠTĚ SE,VY MRDYSYNI!!!!!!!
jen do nich
neregistrovaný "DrPavelek"
| 1. 7. 2003 15:32
pořádně jim to nandej za nás za všechny. skutečnost je daleko horší. plně chápu tvé pocity
jen do nich
| 1. 7. 2003 15:34
vyjádřil jsi to velmi pěkně a přesně. Stojíme při tobě. Pevně věřím že tenhle boj vyhrajeme. Udělej jim to pořádně. Udělej s nima rychlý konec. Máš naši podporu!! Je nám jasný, že to bude těžký boj , ale my zvítězíme! děláš správnou věc!!
jen do nich
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:36
MÝM NEJSVĚTĚJŠÍM CÍLEM JE ODSTRANIT NÁROD CHRUDIMÁKŮ Z POVRCHU PLANETY ZEMĚ,PŘEDTÍM,NEŽ SE ODSTĚHUJI NA JINOU.
jen do nich
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:36
Myslíš to vážně?Já bych si moc přál,aby to bylo míněno bez legrace.
jen do nich
| 1. 7. 2003 15:37
Jasně, myslím to naprosto vážně!
jen do nich
| 1. 7. 2003 15:39
legraci si užiju, až když budou všichni chrudoimáci mrtví. pak teprve budu moct napsat za soji odpověd hrdě :))). do té doby to nepůjde. smrt chrudimákům!!
jen do nich
| 1. 7. 2003 15:41
mám ještě otřesnější skušenosti než ty. Ta červená fabie co jela zprava na hlavní, po které jsem jel já, mi nedala přednost a projela 15 metrů přede mnou. mohl jsem být tuhej na místě. A není to poprvý. jelikož jsem nucen projíždět touto trasu, snažím se pokaždý objet to, jak se dá. chrudimáci jsou prasata!! děláš správnou věc. stojím za tebou!!!
jen do nich
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:34
Konečně někdo normální!!!!Co o nich víte,kolego?
jen do nich
| 1. 7. 2003 15:35
jsou to přesně takoví *, jak tu píšeš
jen do nich
| 1. 7. 2003 15:37
obdivuji Tě, jak se dokážeš mírnit, při pomyšlení na ty zrůdy!! nikdy jsem neviděl nic horšího. Je ttěžká doba, musíme držet při sobě! hájíme poslední zbytky slušných lidí!!! děláš správnou věc, pověz to všem, ať se to každý dozví, už to nejde, dál snášet Chrudimáky!!! jsem s tebou!!
jen do nich
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:41
Vidím, že za mnou stojí celý národ, to mě ohromně posiluje.BRATŘI A SESTRY, ZAHÁJÍME OFENZÍVU!!!
jen do nich
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:43
Moje zkušenosti s těma HOVADAMA jsou vskutku nevyčerpatelné.Viz příspěvky z minula a celou řádku (tak 500) jsem zamlčel nebo jsem ani neměl náladu to tady prezentovat.
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 1. 7. 2003 15:45
Chování těch zrůd je skutečně příšerný.Stačí se na ně podívat, jak se cpou v hypernově pizzou nebo párky v rohlíku, BURANI!!!!Tlustá prasata,200 kilové báby vylézající z fabií CRK - to jsou ONI!!!!
chrudimáci
| 1. 7. 2003 15:48
jo, popsal jsi je přesně, to jsou ONI! je hrůza jací sedláci a vidláci žijou v chrudimi. Je nechutný koukat se na ty vytupla. Děláš správnou věc, vyjádřil jsi to moc pěkně za nás za všechny!!
chrudimáci
| 1. 7. 2003 15:52
chrudimáci jsou prasata, je to jasná věc!! mrzí mne to, ale za chvíli končím, budu muset vypadnout. Přeji ti z celého svého srdce, aby jsi tento boj za nás všechny dotáhl do konce. Máš ve všem úplnou pravdu. Děláš správnou věc. Musíme držet při sobě!!
chrudimáci
| 1. 7. 2003 15:52
koukáš, co dáble??
chrudimáci
| 1. 7. 2003 15:54
mám padla, končí mi to, přeji Vám pěkný den. Dablovi aby dospal svuj spankovy deficit.
chrudimáci
neregistrovaný "dabel"
| 1. 7. 2003 16:02
Cumim, si to presne Ty, ako Ta poznam ;))) Dakujem, dospaty uz som, vcera som isiel spat dost skoro ;))) Pekny den aj Tebe ;))
chrudimáci
| 1. 7. 2003 16:13
pripojuju se k akci - vyhlazeni chrudimaku se sveta a nejen ze silnic. je to desnej narod. v minulym tydnu jsem musel jset 2x pres chrudim. cesta ktera by normalne trvala 15 min tak kvuli tem * tvyla 80min, protoze pri obou cestach tam nejaky crci zavinili nehodu, pokazdy nedani prednosti v jizde a vzdycky na tom neblbejsim ale nejprejhlednejsim useku. * *!!!!!
chrudimáci
neregistrovaný "tomcat"
| 2. 7. 2003 10:43
Onehdy jsem projížděl Chrudimí a žádný odlišnosti v chování řidičů oproti sousedním okresům (třeba HK) jsem nepozoroval :o)
chrudimáci
neregistrovaný "Fagor"
| 2. 7. 2003 13:10
Ono je něco jinýho projíždět a bydlet 10 km od toho města hrůzy...
chrudimáci
neregistrovaný "Fagor"
| 2. 7. 2003 14:35
žhavá novinka z rádia:chrudimačka ve favoritu se 3 promilema nejprve nabourala zaparkovaného citroena. Potom zřejmě "necitlivě" přidala plyn a při vyjíždění projela plotem až k rodinnému baráku mezi slepice :o)))))))))
Kiks...
neregistrovaný "dabel"
| 1. 7. 2003 15:56
Fagor, ked sam so sebou flamesis, tak aspon pozor na take prehmaty, ako ze Fagor 244 odpoveda na Fagor 243 s otazkou "myslis to vazne?", to zavana schizofreniou ;)))
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 2. 7. 2003 09:46
Tohle vyprávěl kolega v práci.Jeho známej jezdí s autobusem různě po Evropě se zájezdy.Inu, takhle v Itálii v nejmenovaném městě na náměstí přijíždí k bouračce 3 aut a co nevidí!!!Dvě z tří aut byla CHRUDIMSKÁ!!!!!!chrudimáci ohrožují nejen nás,ale i celou Evropu!
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 2. 7. 2003 09:48
Další příhoda, čeho jsou HOVADA z okresu CRK schopná:už jste viděli, jak vozidlo¨jedoucí po hlavní rychlostní komunikaci najednou z ničeho nic zastaví a pouští cyklistu z vedlejší ulice????:o)))Jo,to je holt chrudim...
Chrudimáci prasata jsou, přeji si ať zhebnou!!!
neregistrovaný "Justin"
| 10. 7. 2003 03:11
jsou to zrůdy. já když ty jejich dementní spz vidím, zvedá se mi žaludek. mám chuť se okamžitě někam skrýt, někam pryč z cesty. Razím heslo: jéžiši kriste, proč třeba chrudim nezaplavila roku 97 a loni velká voda?? mohlo být bez ní tak krásně!!!!!!!! já nevím jaky Vy, ale já chrudim pokaždé objíždím se zpoceným čelem doufajíc že vše přežiji.
Chrudimáci prasata jsou, přeji si ať zhebnou!!!
neregistrovaný "Justin"
| 10. 7. 2003 03:12
jsou to zrůdy. já když ty jejich dementní spz vidím, zvedá se mi žaludek. mám chuť se okamžitě někam skrýt, někam pryč z cesty. Razím heslo:Chrudimáci prasata jsou, přeji si ať zhebnou!!! jéžiši kriste, proč třeba chrudim nezaplavila roku 97 a loni velká voda?? mohlo být bez ní tak krásně!!!!!!!! já nevím jaky Vy, ale já chrudim pokaždé objíždím se zpoceným čelem doufajíc že vše přežiji.
pro antichrudimáka
neregistrovaný "a"
| 10. 7. 2003 18:16
Ty jeden fagore, škorpyjáku a kolik těch nicků vlastně ještě máš. Víš co bych s tebou udělal? Před vlastní mámou bych ti bejsbolkou rozmašíroval hlavu na kaši a potom se na to vychcal. To by bylo super ne?
pro antichrudimáka
| 25. 7. 2003 14:44
ty jeden * - di se utopit do chrudimky, nic jinyho ti nepomuze, *!!!!

vcera jsem projizdel s fagorem hermanovym mestcem - coz je dalsi chrudimsky doupe. crkama se to tam jen hemzilo!! to byla zas komedie. dlouho jsem se tak nezasmal! tolik aut stojicich kdekoliv na okraji silnice jsem na 100m delky nikde nevidel. hovada!!!! na zastavce autobusu stal zrovna jeden autobus a vystupovali lidi a v protismeru se snazil nakej dedek odbocit primo do toho autobusu, stal uprostred silnice asi pet minut!!
pro antichrudimáka
neregistrovaný "Fagor"
| 30. 7. 2003 14:58
* chrudimský!!!!!!
Bez nadpisu
neregistrovaný "beranek"
| 31. 7. 2003 16:39
Fagorova posedlost a projekce nenavisti na ridice z Chrudimi dospela uz tak daleko, ze dokonce jezdi po parkovisti u Globusu a foti si (!) jednotliva auta s registracni znackou Chrudimi, aby ukazal, jak spatne parkuji.Jenze neni nestranny, spatne parkujici z Pardubic nebere v uvahu a dobre parkujici z Chrudimi prehlizi...P.S.:Jenom na okraj, veskery ten hnev se cloveku do zivota zpatky vraci, takze az te budou zase bolet zuby, at vis, z ceho to mas!
Re:
| 6. 8. 2003 14:47
nevim kde by jako mel spravne parkujiciho chrudimaka vyfotit. ja jsem jeste podobny ukaz nevidel. PS: ty fotky jsou super!!
Re:
neregistrovaný "Viados"
| 14. 8. 2003 09:31
Fagorův věk tipuju minimálně na 60 let. Nenávistným projevem a formou jeho záliby mi připomíná starého zapšklého důchodce-estébáka, co ho sere, že už nemůže *** a že ti mladší ještě jo, a tak (si) tráví čas pomluvami a psaním udání na všechny okolo něj.
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 14. 8. 2003 13:49
No trochu jsi se sekl s tím věkem,ale jinak dobrý...
Bez nadpisu
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 10:14
Vypisuju odměnu tomu, kdo mi přiveze hlavu libovolného chrudimáka!Nebudete litovat!
Přidám taky jednu z nadjezdu u Globusu
neregistrovaný "Dad11"
| 19. 8. 2003 14:22
Vracím se z HK a u Globusu odbočuji nahoru na nadjezd. Neuvěřitelné se stalo skutkem - proti mě sjíždí dolů CRudimák, dole to střihnul doprava (to je de facto obrat o 180 stupňů) a jel vesele dál k nádraží. Ten VŮL prostě a jednoduše nahoře na nadjezdu odbočil na špatnou stranu.
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 14:27
dad:SUPER!:o)))
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 14:33
To fakt není den,abych neměl aspoň jeden excelentní zážitek s těma hovadama...Stačí se podívat, jak parkujou, idioti!Nejsou ani schopni na hektaru postavit se správně mezi čáry na parkovišti.Mám už celou kolekci fotek na PC,zájemcům velmi rád zašlu!!!
| 19. 8. 2003 14:45
Zašli: adyn@email.cz
neregistrovaný "dabel"
| 19. 8. 2003 15:12
No jo, to stoji za ten for ;)) Daj potom CC aj na dabel@mazda626.sk ;)))
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 15:13
adyn:Něco jsem ti poslal:o)))
| 19. 8. 2003 17:56
Díky. Foto jsem prohlédl. Zajímavé kousky...
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 18:02
Pošlu vám, chlapi, brzo další:o)))Mám toho doma fůru...
neregistrovaný "dabel"
| 19. 8. 2003 18:06
Fagor: pekne fotecky... das mi prava uverejnit ich na webe? Samozrejme so "zatmavenou" znackou a bez poznamok o Chrudimakoch... jo to ma tak napada, ze som este vyfotil madarskeho Escorta s poznavacou znackou "GAY-xxxx" ;))))
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 18:09
dabel:Jasně,budu jen rád, když budou na webu!Jen ať se o tom dozví co nejvíc lidí, a značky nezatmavuj!!!!Pokazil bys tu nádheru značek "CRK" a spol :o)))
neregistrovaný "dabel"
| 19. 8. 2003 18:15
Fagor: okej, spravime kompromis: CRK tam ostane a cisla zamazem, aby nam pripadny majitel nerobil problemy, ze z neho verejne robime k* ;)) Moze byt?
neregistrovaný "dabel"
| 19. 8. 2003 18:34
Fagor: tak si pozri, ci si s tym spokojny... www.mazda626.sk, v menu Galerie/Blizke stretnutia divneho druhu, tam sa nacitaju secky Tvoje fotecky ;))
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 18:58
dabel:Bravo!!!Jen tak dál,pošlu Ti jich dostatek,neměj strach :o)))
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 19:00
dabel:OK, první 3 písmena ať jsou vidět, zbytek zamaž :-)))
neregistrovaný "dabel"
| 19. 8. 2003 19:24
Okej, kludne posielaj ;))) CR je vsade dobre vidiet ;))) a je fakt, ze to chce talent, tak pekne zaparkovat ;)))
neregistrovaný "TomAnt"
| 19. 8. 2003 19:51
Che che, to su hovada :))) Najma ten R19, ten je THE GOD ! To chce fakt filipa hentak postavit auto :)
neregistrovaný "Fagor"
| 19. 8. 2003 20:30
Hm,to jo:o)Ale to není ZDALEKA VŠECHNO !!!:-))
neregistrovaný "Fagor"
| 20. 8. 2003 10:27
dabel:Poslal jsem Ti dalších pár kousků, jen tak pro ilustraci :o)Je škoda, že se nedají všechny ty zážitky nějak zrekonstruovat,ale je dobrý, žesem o nich lze aspoň napsat.
neregistrovaný "dabel"
| 20. 8. 2003 10:34
Dik ;)) zase to tam nahodim, ked bude chvilka casu ;))) Hehe a pripadne tam este dam "special thx. to Fagor" ;)))
| 20. 8. 2003 10:56
to fagor: Prosim prosim pošli: kostey@fordsierra.cz dík moc
neregistrovaný "dabel"
| 20. 8. 2003 11:34
kostey: tie fotky su vystavene na webe, ako som popisal o par prispevkov nizsie Fagorovi ;))
neregistrovaný "dabel"
| 20. 8. 2003 15:43
Fagor: tak som uz na web nahadzal vsetko, co si mi poslal... a v hlavnom menu najdes samozrejme aj specialne podakovanie ;)))
neregistrovaný "Fagor"
| 20. 8. 2003 16:27
dabel:Moc dobrá práce!!!:o)))Pošlu Ti časem mnohem víc fotek,ale teď budu mít dovolenou,takže tak v pondělí.
neregistrovaný "dabel"
| 20. 8. 2003 16:30
Jasne, kludne posielaj ;))) Prave na taketo pikosky sme to tam zriadili ;)) Inak secky znacky som zamazal podla dohody, okrem toho k*, co parkuje na mieste pre invalidov... tomu by som rozkopal * tak, ze by sa invalidom stal...
neregistrovaný "dabel"
| 20. 8. 2003 16:30
Jo a peknu dofku ;))
neregistrovaný "Fagor"
| 20. 8. 2003 16:45
dabel:No tak to je přesně specialita těch prasat chrudimskejch : parkovat na místech pro invalidy!Pošlu Ti celou řádku fotek,který to dokazujou.Zatím se měj!:o)
neregistrovaný "Fagor"
| 24. 8. 2003 12:23
dabel:Už jsem z dovolené:o)Koukám,že jsi fakt nelenil,a všechny fotečky už jsou na webu:-)Brzo Ti pošlu další příděl,zrovna se chystám odpoledne k hypermarketům něco nafotit...
neregistrovaný "Fagor"
| 24. 8. 2003 12:24
A to ne že bych toho üž neměl doma dost v počítači!...Jinak včera ten návrat domů,to bylo jak studená sprcha!:-(Chvíli jsem si od těch prasat odpočinul,ale jen jsem přejel hranice kraje, už to začalo : jeden CRK za druhým...
neregistrovaný "dabel"
| 25. 8. 2003 12:29
Fagor: jasnacka, ze som nelenil ;)) Su to fakt pekne fotecky... ja som sa tiez cez vikend vytocil, v BA pred Carrefourom na mieste pre invalidov cierna A8 na striebornych odhadom asi 18" kolesach... no jo, dalsi, co nechape, ze to nie je miesto pre psychicky, ale fyzicky postihnutych...
neregistrovaný "Fagor"
| 25. 8. 2003 21:01
Sorry,dabel,nějak nám nejde v práci net,ale až bude čas,sešlu Ti další řádku snímků:o)
neregistrovaný "dabel"
| 26. 8. 2003 11:15
Fagor: ked pojde, tak kludne posli. Ale od piatku mam tyzden dofku, tak to nahadzem na web az ten dalsi tyzden ;))
Další exces
neregistrovaný "Fagor"
| 29. 8. 2003 09:59
Tak tohle už je síla...Dneska ráno chrudimák v trabantu CRE - přijel od chrudimi, pak zjistil, že se tady opravuje silnice, a že to asi neprojede.Tak to švihnul na třídu Míru a do jednosměrky.V protisměru to projel asi 300m ulicí a zahnul doleva přes všechny čáry o:)))AŤ ŽIJE CHRUDIM!!!
To je neskutečný...
neregistrovaný "Fagor"
| 29. 8. 2003 12:06
O pár hodin později zřejmě tentýž umělec v trabantu:u benzínky Shell na Dubině zabočoval kolem ostrůvku doleva, tak to vzal nejkratší možnou cestou.Tudíž protisměrem.
To je neskutečný...
neregistrovaný "Fagor"
| 29. 8. 2003 12:08
Tohle se stalo jednomu kolegovi:Před ním jela chrudimačka, přijížděli ke křižovatce, na semaforu blikla oranžová.Ta kráva to jakoby projela,ale pak si to nějak rozmyslela, a zastavila za semaforem (!!!):o)Potom ještě chtěla couvat zpátky,ale už to kvůli autům za ní nešlo o:)
To je neskutečný...
neregistrovaný "Fagor"
| 29. 8. 2003 13:06
Další chrudimák v protisměru...ještě k tomu ve Scorpiu :-( *!!!!!!!!!
*
| 1. 9. 2003 19:16
Tak se mi pred chvili stalo, ze u nas pred barakem na sidlisti v modranech v Praze 4 zastavil chrudimák... Já seděl v autě a zpytoval svědomý a kouřil jednu cigaretu za druhou... zastavil u prostřed silnice, za sebou měl přidělanej vlek s bordelem, z auta vyskákali 4 kluci a naházeli nám ten bordel do tak už přeplněnejch popelnic. A to nám sem už jednu popelnici přidali, protože našemu paneláku 3 nestačej, takže ted víc platíme. Byl sem docela daleko a nestihl sem zareagovat. To že to je chrudimák sem zjistil, až když se otočil a projel kolem mě... *...
*
| 2. 9. 2003 15:54
OOOUUUU!! tady to ma ale spad!!! Dabel: ten R19 jak se tu tak hodne libil je nafocenej u me v praci!!! dnes ti taky neco poslu. Taky jsem ted byl na dovoleny a od tech * jsem si narozdil od fagora neodpocinul ani tam!! Rozkopana silnice, prudky zatacky v centru mesta, vsichni mistni jeli tak 20, ale najednou se vyritil favorit, supervytunenej cernyma sklama, rizeny debilkem v cernych brejlickach a s ksiltem dozadu, stazeny okno a samozrejme rev jako blazen. projel to snad v 60km, kdyby tam tam nekdo za rohem stal tak ho na miste zabije - *!!! jak jinak nez CRI!! a to se mi prosim stalo v Mikulove. Dik Fagorovi ze zverejnil toho trabanta. To jsem malem vystoupil z auta rozbehl se za nim kdyz ten * objel ostruvek na krizovatce protismerem!!! ALE NEJHORSI NA TOM JE ZE ON SI TU SVOU BLBOST ANI NEUVEDOMIL!!! A JEZDIL TAKHLE PO MESTE CELY DOPOLEDNE - TAKY O TOM BYLO NEKOLIK OHLASU Z RUZNYCH UST!!!!
To Dabel:
| 2. 9. 2003 15:55
JO!! a to se ti musim pochlubit - mam kulataka - 95-98. jiste vis o co jde.. je to designersky skvost!!! (jen aby mi to ty hovada priblbly ted nerozmlatily...)
To Dabel:
neregistrovaný "dabel"
| 9. 9. 2003 12:37
scorpiak: Nazdar, dik za fotky, ked bude chvilka casu, vyvesim ich na web. Tiez som na dovolenke nafotil parkovisko pred Hypernovou, kde na 4 miestach pre invalidov parkovali 3xSN a 1xBA, takze Spisska Nova Ves je plna invalidov, ktori navyse putuju na toto vyhlasene miesto aj z Bratislavy ;)))
To Dabel:
neregistrovaný "Fagor"
| 9. 9. 2003 14:02
Správně : heslo dne zní "FOTIT,FOTIT,FOTIT!!!":o)))
Re:
| 10. 9. 2003 09:35
jasne, fotky jsou dostatecne usvedcujici dukazy o tom ze chrudimaci jsou narod prasat.
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 10. 9. 2003 10:01
Nemá cenu tady o tom jen psát, fotky jsou skutečně doličnými předměty.
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 3. 9. 2003 07:46
kostey:Ano,ano,musíš se před nimi mít na pozoru dokonce i v Praze...Kámoš vyprávěl, jak šel po Václaváku,a najednou vidí stát auto vpodstatě na tramvajovejch kolejích,rozsvícený blikače a v autě klasicky nikdo.Samozřejmě to byl nějakej CRK,a tohle by si nedovolil snad ani žádnej otrlej Pražák...
Re:
neregistrovaný "Fagor"
| 3. 9. 2003 07:48
Tohle se stalo zase u nás před barákem. Přijel polskej fiat CRB, vjel samozřejmě až na chodník, kde zastavil, takže na průchod pro lidi zbyl zhruba metr.Vylezly 2 chrudimský krávy a nesly 2 balení toaleťáků o pár domů dál o:)))
Dnesni zazitky (CRH)
| 4. 9. 2003 13:41
behem 15 minut se mi staly dve krasny prihody jedna se jmenuje CRH a druha CRI. takze kdyz jsem prijizdel k zavrenymu prejezdu na 2.misto stal prede mnou salat toledo CRH. hned me napadlo jaky divadlo asi tak uvidim. jako vzdy me ridic puvodem z chrudimi prekvapilo. sotva se zacly zvedat zavory ridic necekal nez prestanou blikat cervy svetla a vyrazil!! kdyz byly zavory zhruba v polovine cesty nahoru zacly zase padat. mel stezi ze stal typicky chrudimsky 10m pred zavorama, takze to stihnul dobrzdit tak ze mu ty zavory skoncili jen tesne nad kapotou, po te zacal samozrejme coufat proti autu za nim. jeste ze jsem zustal stat na miste. kdybych jel za nim tak me klidne nabere. tim to ale neskoncilo. prejel vlak a chrudimak jenz asi hodne spechal prejel prezd tesne pod zvedajicima se zavorama. po 20m nasleduje stopka, tam to zaslapnul defakto na miste. na dohled nebylo zadny auto, takze mel dost casu na plynulej rojezd. ten vypadal typicky chrudimsky - vytocena jednicka do dvaceti tisic otacek, rev, gumovani - procte chrudimacka klasika. to ale neni vse z dnesniho dne.
Dnesni zazitky (CRI)
| 4. 9. 2003 13:49
vjzidim takhle 100m od domu do prakticky kolme zatacky o celkem malinkem obloku a najednou se pred mnou z niceho nic v mym pruhu objevila cervena fiesta CRI z roku razdva jedouci proti mne, rizena vyjevenou zenskou cca 30let. kdybych nezajel na odstavny pas (autobusovou zastavku) tak ona by stretu asi stezi zabranila (jeste muzu mluvit o stesti ze neuhnula na stejnou stranu jako ja..) uz je mi z nich zle - uplne se bojim vyjet do mesta. *. delaj z mesta vysoce rizikovou oblast. a co me jeste ceka to nikdo nevi... ani samy chrudimaci!
Dnesni zazitky (CRI)
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 9. 2003 13:53
NESKUTEČNÝ...MĚSTO JE V OHROŽENÍ!!!!!VYZÝVÁM ÚŘADY,ABY CO NEJRACHLEJI ZAKROČILY A ZAKÁZALY VJEZD DO MĚSTA CHRUDIMÁKŮM!
Dnesni zazitky (CRI)
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 9. 2003 13:53
NESKUTEČNÝ...MĚSTO JE V OHROŽENÍ!!!!!VYZÝVÁM ÚŘADY,ABY CO NEJRYCHLEJI ZAKROČILY A ZAKÁZALY VJEZD DO MĚSTA CHRUDIMÁKŮM!
Dnesni zazitky (CRI)
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 9. 2003 14:03
Skutečně už zvažuju, že požádám o veřejné slyšení např. v ČT nebo v rozhlase, kde seznámím mimochrudimskou veřejnost s tímto katastrofální mstavem.
Dnesni zazitky (CRI)
| 4. 9. 2003 14:25
snad by to pomohlo....
CRI na kruhovém objezdu
neregistrovaný "Honza D"
| 15. 9. 2003 08:43
včera odpoledne na kruhovém objezdu v Jaroměři se řidič bílého favorita CRI pokoušel procpat kruhovým objezdem v protisměru. Dost fuška byla už jenom na ten kruhák odbočit doleva, ale nakonec se mu to přece jenom povedlo.

Asi proto, že jim to jde tak blbě, tak byly v Chrudimi v poslední době postaveny 2 kruhové objezdy. Zatímco v ostatních městech kruháče zvyšují propustnost křižovatky, v Chrudimi teď při jízdě od Koněpůlek stojí fronty až za město.
CRI na kruhovém objezdu
neregistrovaný "Fagor"
| 15. 9. 2003 11:03
V chrudimi na těch kruhákách se vůbec dějou věci :o)))
CRI na kruhovém objezdu
neregistrovaný "Viados"
| 15. 9. 2003 11:54
Dokonce maj v CR na kruháku od Pardubic semafory. Jak se řídí semaforama malej kruhák? (ten velkej hradeckej na okruhu nemyslím)
CRI na kruhovém objezdu
neregistrovaný "Honza D"
| 15. 9. 2003 14:28
V rámci objektivity je nutno říct, že ty semafory tam zůstaly z doby, kdy tam byla normální křižovatka, protože jsou tam dvě řady světel (doleva - doprava a rovně) a ty už jaksi nemaj uplatnění, rovně je jednosměrka na náměstí. Ale nic to nemění na tom, že když z Hradce jedu ke tchánovi do Mikulova, tak mi cesta trvá tak 3 a půl hodiny a z toho 3/4 hodiny strávím v Chrudimi a Slatiňanech.
KRIZE!!!
| 15. 9. 2003 12:07
no tak to uz je fakt sila!!!
KRIZE!!!
neregistrovaný "Fagor"
| 15. 9. 2003 12:55
Teď vyprávěl známej:jeho známej (chrudimá samozřejmě,tlustej jak prase) si koupil asi za 2,5 milionu bavoráka řady 5 (:-)))), má najeto teď asi 70 000 km.S tí mautem po celou dobu pořád něco bylo,a teď to vygradovalo tím,že totálně odvařil motor!Takže škoda za 500 tis., tolik by prej stála oprava :-)))To je skutečně síla,* bavoráky si můžou kupovat akorát tak chrudimáci a čoráci...
KRIZE!!!
neregistrovaný "ace211"
| 15. 9. 2003 15:13
Fagor. To máš dobrý kolegův šéf měl story, po výměně obou turb u S6, mu praskl blok motoru, Tak motor v rámci záruky vyměněný, ale po 3 tisících upadl :)))) no další problémy s tím... Jsem zvědavej co a jak vydrží Mercedes... jdu si pro něj tohle pondělí 22.9.
KRIZE!!!
| 16. 9. 2003 09:19
kup si crown victorii - usetris pri nakupu, budes king, budes mit bezstarostny provoz atd.. hlavne se narozdil od mercedesu poradne svezes.
KRIZE!!!
| 16. 9. 2003 10:01
To Ace2: S6, ma atmosfericky plneny motor...
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 16. 9. 2003 19:44
Fagor: Novej motor, naprostá funglovka i s převodovkou stojí i u těch nejdražších a nejnovějších bavorů maximálně 180 tisíc korun, tuhle jsme to študovali, protože funglnovej třílitrovej turbodiesel by mě do mýho auta stál asi 115 tisíc.

A abys nebyl tak klidnej, já jsem s tím svým dvaadvacet let starým keplem z bavorska nalítal něco přes deset tisíc a měnil jsem jenom vodní pumpu a celý to byla ještě k tomu moje vina, vůbec se to nemuselo stát.

Věděl jsem, že je chladič v jednom upevnění trošku viklavej, škrtla mi o něj vrtule chladiče a osekala si tři listy na jedný straně. Ta nevyvážená vrtule, jelikož je přes viskózní spojku připevněná na přední hřídel vodní pumpy, vyčochtala simerink, a tak pumpa začala téct. Oprava za 1350 + 200 za práci. To bylo loni v listopadu, od tý doby jen jezdím.

-----

ace2: To bylo RS6, už jsi se spletl několikrát.
KRIZE!!!
neregistrovaný "Fagor"
| 17. 9. 2003 07:31
Jenže on to asi nebyl jen motor,údajně se mu to ***o celý, dostal se olej do výfuku atd. Chtěl jsem jen naznačit, že ta spolehlivost těchhle předraženejch a nepohodlnejch aut není kdovíjaká, a tudíž je nesmysl je preferovat!
KRIZE!!!
neregistrovaný "ace211"
| 17. 9. 2003 13:24
jo to je možný. Kolega který má toho dotýčnýho šéfa jen ví že to má chromovaný zrcátka a 2 turba a je to postavený na A6. Já jsem to auto nikdy neviděl.
KRIZE!!!
| 17. 9. 2003 14:41
Tak to bych mozna tipnul na Allroada, mimochodem mam pocit, ze jsem nekde cetl, ze turba u motoru 2.7T tlaci 2.2 atmosfery. Takovyhle motor vyzaduje minimalne za studena velice opatrne zachazeni a to ani nemluvim o nejakem dochlazovani!! Coz byva panum managerum velice vzdalene, takze ja se tomu ani nedivim...
KRIZE!!!
| 18. 9. 2003 11:54
tak to ja nevim kolik muze stat novej motor BMW. kdyz je to vsechno jak rikas tak stoji motor max 200tis, prevodovka 50tis, napravy 50tis, kastle 300tis, coze je dohromady 600tis + dalsi * kdyby daly dohromady komplet cely auto 1 milion korun, tak mi rekni proc ty srace stojej 3 melouny??????????????? to si uctuje bmw tolik za praci, nebo maj na kazdym aute zisk 2 miliony??? asi sotva co?
KRIZE!!!
neregistrovaný "oddie"
| 18. 9. 2003 12:04
Letmý pohled do ceníku, na pažouty motor TD cca 140-160tis... Holt, ten zbytek je asi image, ne?
KRIZE!!!
| 18. 9. 2003 12:27
ehmmm, myslis chrudimacky image??? to rozhodne ma. taky si to nikdo jinaj nez chrudimaci nekupuje
KRIZE!!!
neregistrovaný "oddie"
| 18. 9. 2003 12:56
Nevím, jaký image. Ale asi to musí být image jak kráva, když stojí 2 milióny, ne? ;)))
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 19. 9. 2003 08:40
Scorpiak: Prvně přestaň s tím, že v příspěvku máš víc vykřičníků a otazníků než stati. Vypadáš potom jako malé děcko, dožadující se dudlíku.

Je to tím, že málokteré auto je tak dobře postavené jako právě BMW. V těch autech se mi jezdí velice dobře. Teď jsem najezdil se starou sedmou asi 1500 km a je to prostě paráda. Ty ceny za motory byly z Německa, přepočet na euro. Ne ty přemrštěnky u nás.

Většina těch starejch BMW, co jsou přivezený zvenku a jezdí tady, má nezřídka najeto 300-500 tis. km i víc, na tachu 210 tisíc. Při bídným servisu, kterej se jim tu dostává, musím trvat na tom, že jsou to velmi trvanlivá a výborně udělaná auta.

Zrovna nedávno tady byl chlapík. Má 1996 BMW 525tds. Když najel 460 tisíc km, bylo mu to divný a nechal motor rozebrat, jestli potřebuje novej či co. Vůle byly absolutně v tolerancích a auto už vesele frčí další půlmilión. Jde jenom o dobrý servis, nic víc.
KRIZE!!!
| 1. 10. 2003 08:18
rbaron: vis co, zkus chvili jezdit poradnym autem a pak si reknem jestli se ti dvacetiletou sunkou jezdi dobre. mymu dedovi se taky se 120 ktera ma najeto 7 tis km jezdi dobre...

PS, vykricniku si budu psat kolik budu chtit - pro tebe je to asi porad malo aby ses probudil. kdybys ted mel pet melouny tak bysis sel hned koupit novou sedmicku co? abys mel super image vid? reknu ti jak bys vypadal - jako bezestylovej tuctovej zbohatlik. ja bych si koupil za pul melounu jetyho town car a mel bych image jako 10 jedincu v republice, ale presto ty jako tuctovej zbohatlik bys byl vetsi borec co?
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 5. 10. 2003 07:41
Scorpiak: Zklamu Tě, pro sedmu ani žádný hnusný nový BMW bych si nešel. Ideál je pro mě ta předposlední generace M5 r.v. 2002. To auto je ideál. Má všechno kromě nízký spotřeby, kterou nepotřebuju :o)
KRIZE!!!
neregistrovaný "Fagor"
| 5. 10. 2003 10:29
rbaron:"to auto je ideál"- Ano,je to auto přesně na PRASENÍ a MACHROVÁNÍ,na nic jinýho!
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 5. 10. 2003 18:13
Fagor: Ano, je to auto jak na závodní okruh, tak na běžné, navíc velmi pohodlné ježdění. Až si zase dědové s vajíčkama na zadních oknech a Fagor budou zase ťukat na čelo, že von v tom drahým bavoráku prasí, řidič M5tky si pojede na 2/3 schopností auta naprostou pohodovku za zvuku Vivaldiho lynoucího se z dvanáctireproduktorové aparatury... a vo tom to je!
KRIZE!!!
| 6. 10. 2003 09:35
RBARONE:: no nevim - s tim vivaldim ses naprosto mimo - narozdil od tebe ho v aute posloucham protoze v mym scorpiu to jde - nerve tam ani vyfuk ani nepiskaj pneumatiky - je to pohodova hudba, ale praseni na silnici, myskovani, prudky rozjezdy a dobrzdovani moc pohodove nevypada, takze to s tim vivaldim moc zkloubit dohromady nejde. ale jinak mas pravdu - M5 to je fakt luxus za kterej bych ja vyhodil klidne 5melounu. ma to vsechny komfortni prvky - sedadla, podvozek, odhlucneni.. .'DEKUJU NE!!! CHRUDIMAKU!
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 14. 10. 2003 02:37
scorpiak: Ale šmudlo, co to tady zase zkoušíš? Tvoje pneumatiky neřvou, protože ten čtyřválec, kterej se Ti tam někde v rohu motorovýho prostoru hanebně krčí, na to prostě nemá. Auta jako je posvátná M5, svůj plný výkon odevzdávají s takovým klidem, že se Ti o tom ve scorpiu nezdá i když vezeš tetičku s vajíčkama maximálně šedesátkou. U M5, která stojí 3.2 míče, se platí za to, že máš speciálně z oddělení BMW Motorsports, které staví třeba i pohonné jednotky pro současné monoposty F1 stáje Williams, v autě exkluzivně téměř závodní motor, se kterým ovšem není problém denně jezdit a přes to všechno je to jednotka velmi kultivovaná. Jednou se v té pětce konečně projeď a pak tady něco vyprávěj. Z tvého repertoáru Škoda120 a Ford Scorpio se 700 tisíci km na tachometru, toho tady moc posuzovat nemůžeš...
KRIZE!!!
neregistrovaný "PROF"
| 14. 10. 2003 21:41
RB: dovolím si pridat, že tomu sice sem tam odejde těsnění pod hlavou, což pak je docela drahej špás (asi jako 2 Fagorovy Scorpia) nicméně každej má svý priority, někdo kultivovaný odevzdávání výkonu (pokud je teda momentálně čím ho odevzdávat) a někdo zas sice ne tak repre kultivovaný, ale pro sebe zcela dostačující vožení tetiček s vajíčkama. :-))) Občas si RB po sobě prečti, cos napsal :-). (nefakčí mi ř - vidíš, teď zrovna jo, jako ty báwa):)
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 14. 10. 2003 21:50
prof: Obrať klávesnici vzhůru nohama a asi půl minuty s ní hodně třes. Vypadá všechen bordel, co jsi do ní při jídle nadrobil, vlasy, kusy nehtů a kůže a možná i trochu toho prachu. Uvidíš, že spolu to "ř" přemluvíme.

Dneska jsem mluvil o tomhle s Patrikem, co má s bavorama najetej milión km a on se jenom pousmál a řekl, že bohužel pro řadový šestiválce BMW, jejich majitelé po nich většinou chtějí za studena to samé co zatepla a to je taky pro těsnění nejčastější smrt. Sám po sobě neměnil ani jedno, vždycky na autě po někom.
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 14. 10. 2003 21:54
prof:TeďJsemTadyVpráciVyndalMezerníkAtoC…
KRIZE!!!
neregistrovaný "lenin"
| 15. 10. 2003 09:45
Je vcelku komické, jak si dva lidé, kteří chtějí ameriku dokážou nadávat kvůli nahrážkám, který si pořídili. Přitom jsou to stejný pekáče ze stejný země.
KRIZE!!!
neregistrovaný "PROF"
| 15. 10. 2003 20:17
lenin: My se nehádáme :-)))
KRIZE!!!
neregistrovaný "PROF"
| 15. 10. 2003 20:17
rb: To mi je divný, že by byli lidi náročný jen k řadovým šestiválcům :-) Že by ostatním dopřávali důkladný prohřátí před tím, než jim dají zabrat? :-))
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 15. 10. 2003 22:46
prof: On myslel mě a scorpiáka nebo fagora nebo jak on se vlastně jmenuje. A co se týče těch šestiválců, oni jsou prostě na tohle trochu náchylnější, jak jsou delší, mršky.

lenin: Ale já někomu nenadávám. Jenom nemůžu pochopit, jak někdo závidí, když druhej může mít v podstatě stejný auto jako on za dvojnásobek peněz. Problém je v tom, že co se jemu zdá stejný, mě se zdá v leckterých ohledech o moc lepší. A nadávat někomu, že rád tu plečku protáhne? Proč?
KRIZE!!!
| 16. 10. 2003 13:07
rbaron: ty asi fakt nejses normalni ty *, co?!?!?!?!?!??! kolikrat ti tady mame napsat ze ti na ten vykon v posrane tvrdy M5 kaslem, vole. potrebujes to abys mohl prasit po chrudimi co? muzu ti rict ze mi 100kW bohate staci, ani nevim co s tim mam delat. myskovat na preplnenych silnicich nebo co vole!!! a jak muzes rict ze sou m5 a scorpio stejny auta ty hnupe! interier M5 vypada porad jak ve tricetilety granade. jeste mi rekni ktery americe se tvuj skopcackej smejd podoba, a cim?????? mam pocit ze town car ac ma osmivalec ma mozna mensi vykon, podvozek normalni a ne tuhej jak na listovejch perech jak ten tvuj BMW a je v nem na rozdil od bmw mraky mista, tak mi rekni, cim se teda americe podoba ten tvuj hybrid.. no???? a jeste mi vysvetli co to je skoda 120, jeste jsem nesedel nicem jinym nez safranovy, scorpiu, maxime, xk8, a8, mb s long... UBOZAKU!!!!
KRIZE!!!
neregistrovaný "lenin"
| 16. 10. 2003 13:35
to RB: Tak proč se necháš vyprovokovat??? Fagor/skorpiak atd byl v pohodě ještě coby Píves. Pak byl stižen jakousi formou schizofrenie a od tý doby jenom prudí.
KRIZE!!!
| 16. 10. 2003 14:32
lenin: scorpiak a fagor nejsme jeden. koukam ze jste tu asi hodne zabedneny co? prave jsem se dival z okna jak nejaky ctyri chudacci chodili na parkovisti okolo myho auta, jazyky si div neprislapovali cumeli dovnit, na kola, ukazovali na to - jak kdyby to nikdy nevideli a zasli nad tim a pri tom je to uz devet let stary auto. zajimavy je posledni model Ecka ktery stal o dve auta vedle je vubec nevzrusoval - to bude asi tim jak je to zajimavy auto, a amerika!!! ze barone chrudimaku???
KRIZE!!!
neregistrovaný "PROF"
| 16. 10. 2003 19:37
Scorpiak: Ty mas TownCara? Jinak se nemusíš hned tak vytáčet a tak sprostě nadávat. To pak působí, jako bys byl z Chrudimi :).
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 16. 10. 2003 19:50
škorpióni: M5tka je právě stejně pohodlná a komfortní jako ty auta s nejhorším podvozkem. To je to umění udělat pořádnej podvozek, navíc ten v M5 je stavitelnej. Listový pera na BMW nikdy nebyly, zato je měla spousta amerik. Pořád vzhlížíte k town caru jako k nějakýmu božstvu, přitom je to běžná spotřební šunka a auto, ve kterým musím do každý zatáčky najet stejně rychle jako kdybych šel pěšky. To mi opravdu nic neříká, já mám rád americký Muscle Cary ze sedmdesátých let, které dělají stovku o půl vteřiny rychlejc než to moje se skoro trojnásobným objemem a spotřebou jakbysmet. Jsou to krásný auta. Třeba Seville bych taky zkousnul. Na co furt brečíte po místu v autě? Chcete tam cvičit aerobic nebo házet psovi klacek? Na co, proboha?
KRIZE!!!
neregistrovaný "ace211"
| 16. 10. 2003 20:25
No já bych brzdil. Když BMW vyrábělo auto o 3 kolech tak Lincoln měl už automatickou klimatizaci... a ke všemu pochybuju, že nějaké péra vůbec měl, natož listy... :)

Za další ne každej jezdí celý den po kruháku, aby si vychutnával jak pěkně drží auto v zatáčce, já většinou jezdím rovně, či téměř rovně. Každé ráno si též nehodím jen tak cvičně slalom na zahradě a pak vyrazím do práce... u mě je priorita pohodlí, komfort, a dostatečný výkon motoru. Klidně budu s autem najíždět do zatáčky o 20 km pomaleji, ale budu v pohodě :-) No a pochybuju že existuje komfortnější seriově vyráběné auto než Town Car... nikdo netvrdí, že je to sportovní auto na to má Lincoln jiný modely, ale Town Car je fakt jiná třída než 5xx BMW.
KRIZE!!!
neregistrovaný "ace211"
| 16. 10. 2003 20:28
ke všemu byl Lincoln LS V8 v USA vyhodnocen jako lepší auto než BMW 540.... dle J.D.Powers, takže na tom zase tak špatně Lincoln nebude jak se tady někdo snaží naznačit.
KRIZE!!!
neregistrovaný "PROF"
| 16. 10. 2003 21:58
rb: "Na co furt brečíte po místu v autě? Chcete tam cvičit aerobic nebo házet psovi klacek? Na co, proboha?" A já na to zase: Na co furt brečíte po podvozku a gumách, který auto lepí k silnici a dělá z něj obyčejnej trakař a po zrychlovačce z 0 na 100 za 1,5 sec.? Chcete snad na tom, čemu snad již jen ze zvyku říkáme silnice, závodit? S kým, s lidma, kterým je to úplně ukradený, že ejakulujete z toho, jak vám ta kára sedí a jak gumuje čáry na asfalt? K čemu to je dobrý, proboha? Když si ty různý priority porovnám, tak mě vychází, že pro běžnej provoz je užitečnější to, co nám v pravý a nefalšovaný hojnosti nabízí TownCar. (Nesnáším rozlitý kafe v držáčku na kelímek, když vymetu kanál)
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 17. 10. 2003 06:28
prof: K tomu nedodám nic víc než že takové houpací auto by u mě s největší pravděpodobností dost trpělo, chtěl bych od něj věci, které neumí. Závodit s nikým nemusím, ale pár zatáček z Dačic do Kunžaku každýho musí bavit, když je tam hladká asfaltka a člověk každou projíždí naplno. Tam člověk teprve dostává z auta radost.
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 17. 10. 2003 06:50
Nevím, komu pětka připadá strašně tvrdá, ale mě, kterýmu i Corvette připadala pohodlná dost, a to je velkej kostitřas, pro mě je možná pětka až dost vyměklá.
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 17. 10. 2003 06:51
Aby se mi rozlilo kafe, to bych asi musel jezdit v kadettu.
KRIZE!!!
neregistrovaný "PROF"
| 17. 10. 2003 07:21
rb: Víš, vona každá radost člověka jednou více či méně omrzí, zvlášť když přijde na to, že existujou i jiný radosti, než se plahočit auťákem po asfaltce :)
KRIZE!!!
neregistrovaný "rbaron"
| 17. 10. 2003 10:32
Pak si koupím něco plahočivýho v automatu a nebudu to řešit, ale zatím to tak prostě nejni. Už se těším na nový tlumiče!
KRIZE!!!
| 17. 10. 2003 10:43
jasne, kup si novy tlumice - zase se ti bude prasit o neco lip vid?? vis co bych si pral - mit nerozbitny auto kvuli takovymhle * jako ty, co ve meste, kde ja jedu 80 misto 50, predjizdej, aby si dokazali je ten jejich super vytunenej bavor nebo koktavaka nadupana - abych je mohl bez vlastniho poskozeni srazit ze silnice, *.
KRIZE!!!
neregistrovaný "PROF"
| 17. 10. 2003 22:17
Já jdu odsud pryč, nebo se naučím ještě používat sprostý slova, který jsem doposud neznal. Diskuze vedená Scorpiákovým stylem je diskuze na *.
KRIZE!!!
neregistrovaný "zMrdounek"
| 18. 10. 2003 01:37
pánové, jsem krizi, vyhlašuji nejvyšší pohotovost, braňme české silnice, spolu s biskupem Dětmarem!!! pleňte a vypalte to sídlo neřesti, chrudim, zabte ty pijavice chrudimáky, upalte ty kacíře!!!!
KRIZE!!!
| 18. 10. 2003 01:41
již dlouho nebyla situace tak vážná jako dnes, přiložte i vy několik polen na hranici s kacíři, jako je Rbaron. Upalte ty všiváky, vyžeňte Ďábla!!!!!!!!!

řekněte stop pekelníkům, a padlým ženám a chrudimákům, jako je Scorpiák a Rbaron. Stáhněte z nich kůži zaživa pro výstrahu a vnitřnosti předhodte havranům krkavcům!!! ventilujte svou přirozenou a správnou agresi, na obranu našich silnic před těmi bezvěri, kteří se neřídí ničím, jen tohou po krvi slušných řidičů,jako jsme my!!!
KRIZE!!!
| 17. 10. 2003 10:37
to rbaron: uz bys konecne mohl prestat urazet scorpio - srovnavat pohodli ve scorpiu a bmw NEJDE!!! jen idiot jako ty, kterymu pohodli nic nerika, muze napsat ze to je stejny. ale naopak tobe zas neco rika projizdeni zatacek tak ze litas po aute jak panak.. to musi bejt fakt vzruso. asi byses divil jak moje scorpio (model 95-98) dokaze rychle projet kazdou zatacku, mimo mesto je jen malo mist kde musim zpomalit pod 120km/h a pritom o tech zatackach vubec nevim - ale narozdil od toho tvyho zkurvenyho vysnenyho bavoraka s podvozkem 2cm od zeme, s pneumatikama 350/20/R25 necitim ani kanaly ani podobny svinstva ne tech zhnusenych ceskych silnicich. auto se nijak nekoliba, jen se trosku pohupuje zadek tam kde ostatni auta poskakujou jak kozy. tim co pises jen dokazujes ze bys mezi chrudimakama mozna kraloval svym priblym stylem jizdy!! na naky projizdeni zatacek tak abych se mlatil hlavou o okna se ti muzu vy..... mrzi me ze nemam automat a tempomat - to bych si teprve chrochtal nastavil bych 80 a rozhodne bych se venoval spis spolujezdkyni nez kroceni volantu jako silenec abych misto za 10min byl praci o 10vterin driv.
náhoda?
| 20. 9. 2003 17:57
Dnes sem vezl kámoše a před jednou zatáčkou mu řikám: "Dávej bacha na chrudimáky jsou to magoři" a najednou ze zatáčky v protisměru vyjel chrudimák... Tak jsem zabrzdil a zasmáli se. (Bylo to na sídlišti, tak žádná velká rychlost.)
náhoda?
| 1. 10. 2003 08:21
ja jel dneska do prace a potkal jsem pro me jedouci bily naky scorpio, na strese dva oranzovy majacky jak od popelaru, pred naraznikem ram jak pro patrola + x pridavnych svetel a na kapote a na bocich napisi security - fakt namachrovana kara!! samozrejme ze spz byla CR-J. jak se muzou ti * takhle ztrapnovat. dalsi vec nasledovala o minutu pozdeji - u nemocnice kde se neda ani vjet z vedlejsi silnice na hlavni a je tam strasne malo mista se jeden debilek CRK dokonce OTACEL! hovado!
náhoda?
| 1. 10. 2003 10:18
ja se z nich uz po... prave jsem byl ve meste a prede mnou jel nakej crk ve skodovce, a pred nim auto s privesem ktery odbocovalo vlevo. ta silnice po ktery jsme jeli byla hodne uzka, tak ho ten debilek objel po chodniku!! *!!!
náhoda?
neregistrovaný "Fagor"
| 3. 10. 2003 08:14
Je to fakt neskutečný, co předvádějí, zdá se mi, že v poslední době to graduje - je to tady o strach vyjít na ulici...
koncim!!
| 2. 10. 2003 08:16
to uz je fakt neskutecny, po vcerejsku nastal fakt super den... prestavam jezdit do prace autem po silnici a budu radsi chodit pesky parkem. je to je fakt desny co se tu deje. nez jsem ujel 5km do prace potkal jsem zase radku chrudimaku a to delali uz ani nemam silu popisovat. nejhorsi bylo kdyz jsem najednou uprostred silnice pred sebou videl rvave zlutej fiat nebo co, 10m pred nim trojuhelnik a auto stalo uprostred silnice - nakrivo - PROTOZE MELO URVANY PREDNI KOLO!!! kdyz jsem videl ze ma znacku CRJ, tak uz jsem to nevydrzel a musel jsem mu zacit nadavat. idiot!!! JSEM PRO VYHLAZENI CHRUDIMAKU ZE SILNIC!
Bacha
neregistrovaný "Viados"
| 3. 10. 2003 15:10
Právě dnes jsem pokecal s jedním maníkem z Pardubic, co má na autě CRK. No, koupil ho v bazaru a značka mu zůstala...
Bacha
neregistrovaný "Fagor"
| 4. 10. 2003 17:40
V tom případě ho velice lituju - buď je totálně zabedněnej nebo nevím...
To prof a lenin:Nejsem scorpiak!!!
neregistrovaný "Fagor"
| 17. 10. 2003 13:29
neregistrovaný "lenin"
| 17. 10. 2003 15:45
Ale byl jsi píves, ne?
neregistrovaný "ace211"
| 17. 10. 2003 17:37
jejiž tady bude ještě za chvíli bitka. Už jsem vám říkal, že jsem si včera nainstaloval na kapotu nový znak Cadillac. Tentokrát pozlacený 24k zlatem. Je tak náááááádherný.
neregistrovaný "Fagor"
| 17. 10. 2003 20:56
Jasně,byl jsem Píves, Mrdounek, biskup Dětmar atd.Ale teď používám z důvodu přehlednosti jen nick Fagor.
neregistrovaný "biskupDětmar"
| 18. 10. 2003 01:25
A abych dokázal jak tupí a nebezpeční jsou chrudimáci, tak musím napsat, skorpiák je vůl. Jeho názory jen budí nevolnost mezi řidiči. Ovšem plně se ztotožnuji s názorem na Americká auta. BŮH ŽEHNEJ AMERICKÝM AUTŮM, LINCOLNŮM A CADILLACŮM A CHEVROLETŮM ZVLÁŠT !!!!! BŮH ŽEHNEJ VŠEM NÁDHERNÝM A DOKONALÝM AUTŮM Z USA!!! SLÁVA NAVĚKY TĚM, KTEŘÍ SI JI PO PRÁVU ZASLOUŽÍ, A O JEJICHŽ KVALITÁCH NENÍ POCHYB!!!!!

Town car je o mnoho výš a dál než Rbaronova umrněná 5xx.

Rbarone, to co máš je ubohá ***, nechápu jak se s ní můžeš vytahovat. Vypadáš jak malej Véna. Ani cikán by v takový šunce nejel, ten jezdí v MB. Vidim ti až do žaludu, jsi úplná nula, rozumíš?

to prof: máš pravdu, kamarade, tady je škoda vůbec něco probírat, když tu sou jen takový lemra a pitomci a hovada jako Rbaron a skorpiak. Beztak to asi budou nějaký pičusové Chrudimáci. Bylo to jasný, hned jak sem viděl jejich první příspěvky, CHRUDIMÁCI jako VRATA. Jste vidláci ubožáci z Chrudimi, blbí přiteplení pitomci a buzici a *, stejně jako všichni chrudimáci, kteří brázdí silnice. Chrudimáci jsou ti největší kriplové a nuly a dementi, jsou to *. nesnáším chrudimáky. zadupat ty * do země, spálit na popel a vysypat do moře, to je málo. chrudimáci jsou jak rakovina, rozlézají se všude kolem, musíme být bdělí a VERBEŽ jako např. Rbarona ihned zničit všemi dostupnými prostředky. Jen počkejte!!!! až pojedete kolem mýho auta, rozkopu vám napřed ten váš vehykl a pak vaše koule, chrudimáci zasraný!!
| 18. 10. 2003 01:32
fuj hanba sráčům a pičusům z chrudimi!! do pekel s váma vy hovada. jakákoli diskuse je fakt k *, CHRUDIMÁCI JSOU *, zabít je je málo, nejlíp spálit je na popel a naházet do žlabu prasatům!!!! Rbarone, jak můžeš psát takový hlody, že 5xx je lepší než Town car? používej argumenty, nemlať prázdnou slámu. Ty kecz o kelímku jsou ti naprd, při prvním předjíždění s tou svou ***u by se ti kafe vylilo na sedačku a kelímek bys rozšlapal na zemi!! vsadím ruku do ohně za to, že jsi z chrudimi, stejně jako tvá famiglie!! plivu na tebe, slyšíš, cítíš mne?? jsi ubohá troska, ty magore vypatlanej!!!!!
| 18. 10. 2003 01:35
seš vytuplo a sedlák z vesnice, Rbarone, budižkničemu co ohrožuje životy ostatních slušných a ukázněných řidičů jako jsem já, nebo prof.
| 18. 10. 2003 01:47
Jak lvové bijem o mříže

jak lvové v kleci jatí

my bychom chrudimáky cepem utloukli

avšak jsme se zákony spjati.

SMRT CHRUDIMÁKŮM, TĚM PRAŠIVÝM *, CHUJŮM A VŠÍM
???
neregistrovaný "rbaron"
| 19. 10. 2003 20:27
- - - - Zde odstřihněte - - - - - - - - - - - - -

Tomu říkám úroveň. Tohle asi není diskuse, ale mrdkuze. Pryč odsud, z tématu s debilním názvem, debilním zakladatelem a debilními žvásty o tom, které auto je světobornější. Člověk napíše, co mu vyhovuje, proč to tak cítí a jak to je tak kolem, ve vší slušnosti, výsledkem jsou nadávky, hovadiny a opíjení se Fordem Scorpio, autem, které upadlo do zapomnění, nemělo místo na trhu, a přesto se tu někteří snaží namluvit, že to byl výdobytek techniky a každý, kdo v něm nejezdí, ten prasí a je *.
???
neregistrovaný "ace211"
| 19. 10. 2003 21:20
Taky si myslím, ke všemu ke všeobecně známému faktu že Cadillac je stejně nejlepší jsou tyto diskuze celkem bezpředmětné...
???
| 20. 10. 2003 00:00
kecy, ty pupkáči Baronskej. To by se ti mooooc hodilo, co?? urazit nás, a pak se k tomu neznat, ty burane-vidláckej!!!!! Je jasný, ford scorpio je dobrý auto, jedno z nejlepších, s ohromným vnitřím prostorem, skvělou geometrií a vynikajícími motory. ford scorpio je super auto pro super chlapy s koulema, kterejm patří silnice. Ne *, jako jsi ty. To jsi muz? Stojis tady jako zmokla slepice, ty sedlaku jeden a nezmuses se na nic jinyho, nez jen na ty svy ubohy reci a osočování slušnejch lidí, magore debilní!!!
???
| 20. 10. 2003 00:00
cadillac bych označil za skvělé auto se skvělou výbavou, avšak některé maličkosti jsou nedotažené do konce, postavil bych ho na druhé místo za Ford scorpio. A na rozdíl od Rbarona nemám ejakulaci pokaždý když vidím jiný auto než svůj zamilovanej Ford scorpio!!!
ZAJDO, MAS V TOM ZMATEK
| 20. 10. 2003 08:26
spis bych rekl Zajdo, ze prispevky nectes dostacne pozorne a mas v tom celkem zmatek. az Fagor vyzve k utoku na Chrudim, pujdu s nim. Meli bysme nekdy v plzence vymyslet lstivy plan jak ty * vyhladit.
ZAJDO, MAS V TOM ZMATEK
neregistrovaný "ace211"
| 20. 10. 2003 09:20
no to je fakt. na Scorpio Cadillac pořád nemá... ale snahu má.
to Fagor a kol.
neregistrovaný "IngMatousek"
| 20. 10. 2003 17:25
koukám, v diskuzi jde o život, je dost ostrá. Ztratil jsem přehled kdo je kdo. Jestlipak nejsi z Chrudimi, biskupe=Fagor=Scorpiak???? Mám zmatek v tom, o čem tu píšete, hoši!
to Fagor a kol.
| 23. 10. 2003 00:00
já žiju celej život v celibátu, a povím vám, je to zatraceně těžký!!!!!!!!! jak slyším slovo sex, svědí mi koule a MUSÍM MYSLET NA AMERICKÝ AUTA, PROTOŽE TY JEDINÝ ZA NĚCO STOJÍ!!!!!! ZVLÁŠT CADILLACY A CHEVROLETY SOU FAJNOVÝ AUTA, ALE I TAKOVÝ LINCOLN NEBO PODOBNÝ KÁRY DOVEDOU ČLOVĚKU ROZPROUDIT KREV!!!!!!!! rbaron to tu pěkně nazval MRD-kuzí, jo to je vážně vono!!!!!!!!! a jediný co vám k tomu můžu říct, kupte si nákou tu AMERIKU!!!!! KOUKEJTE SE NA SVĚT Z AMERICKÝ SEDAČKy A TOČTE AMERICKÝM VOLANTEM A JEZDĚTE NA AMERICKEJCH GUMÁCH!!!!!!!!!!!!! miluju cadillacy, tu jejich vůni a zvuk motoru, to je síla!!!!!!!
to Fagor a kol.
neregistrovaný "ace211"
| 23. 10. 2003 11:47
co že to žereš za prášky, abych věděl co mi nemá doktor předepisovat na chřipku... ?
to Fagor a kol.
| 23. 10. 2003 23:49
Bromhexin kapky. Nakapes si na cukr nebo jen tak a spolknes, je to síla!!!!!!!!!!!!!!!!! uaaaaaaaaaaa!! I got the power!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!
to Fagor a kol.
neregistrovaný "honič"
| 24. 10. 2003 14:15
biskupe, si pěknej podrazák, já ti všechno povím u zpovědi a ty to tu taháš po diskuzích. Rozbiju ti čumák, šmjde. A vy ostatní, abyste věděli, to nemá z bromhexinu, ale z chlastu, denně vyžahne flašku kořalky nebo rumu. Ani se pomalu neudrží na nohou, při kázání se pořád musí opírat o sloup. Je věčně nalitej, fuj styď se!!!
to Fagor a kol.
| 26. 10. 2003 02:52
ufff. právě jsem mi má nejlepší a nejvěrnější kamarádka pravá ruka ukázala cestu do ráje. Ani to dlouho netrvalo, jen asi deset minut nad umyvadlem v koupelně. Jo, v noci má člověk klid, nemohu sice oknem pozorovat přitažlivé ovečky v kostele, třeba jako při jejich zpovědi, ale i tak to stojí za to. škoda že bratr Felix odjel do německa, užili bysme si spolu. Ale i tak, stačí mi jen pomyslet na felixe a už mi svědí pravá ruka a ještě jedna má končetina. haleluja!!!!!!! jsem ted plný energie!!!

Vzhůru zabít ty blby chrudimáky!! Pane Fagore, vztyčte prapor, jdeme za Vámi, smrt těm bídným vším!!!! smetme chrudimáky navždy pryč!!!! nesmrtelná sláva mistru největšímu, velkému vojevůdci FAGOROVI!!!!!
...
neregistrovaný "Krakatit11"
| 22. 10. 2003 23:04
Tak se tady furt nehádejte, přeci to zato nestojí, hlavně ať nám ty auta jezděj ne?...
at žije mistr Fagor
| 26. 10. 2003 02:54
sláva našemu vůdci

sláva Fagorovi!!!! blahopřeji ti již ted k brzkému vítězství. ved nás do boje, ó pane náš!!!!!
at žije mistr Fagor
| 26. 10. 2003 02:56
sláva našemu vůdci

sláva Fagorovi!!!! blahopřeji ti již ted k brzkému vítězství. ved nás do boje, ó pane náš!!!!!
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "Fagor"
| 26. 10. 2003 08:52
Já zírám...
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 27. 10. 2003 08:55
biskupDetmar aka Fagor: cteny otce, do Vasej ctenej pozornosti by som rad uviedol diskusiu na stranke www.gweb.cz/zahorany - myslim, ze dokaze Vase obzory vyrazne obohatit! PS: Nedajte sa odradit samotnou strankou a kliknite na "Diskuze". Verim, ze nebudete sklamany...
at žije mistr Fagor
| 27. 10. 2003 20:00
Ó dáble náš jenž jsi na nebesích, posvět se rada tvá.

,br> Diskuze překonala mé nejsmělejší představy.

Ještě nikdy jsem neviděl nic tak krásného, něco co by mne posunulo blíž k boží milosti a moudrosti.

ještě ted se chveji při pomyšlení na to, co jsem spatřil, óóóóóóóóóó, ta diskuse je dar z nebes, plně se tam mohu realizovat, uskutečnit mé nejodvážnější představy, je to posvěcené místo. Možná budu i v TV a budu tak moct ovlivnit a obrátit na víru více bloudících duší.

klanim se ti, dable, stvuro nebeska, ze vsech nejkrasnejsi a nejchztrejsi, o pane muj!! !!!!!!! !!!!! !!!!!!
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 28. 10. 2003 09:13
Fagor: Vedel som, ze Ta to potesi, preto som Ti sem dal ten link. A vidim aj, ze si sa prijemne zabyval, ze si hned zapadol do kolektivu ;))
at žije mistr Fagor
| 28. 10. 2003 17:41
Samozřejmě, udělal jsi mne štaštným člověkem. Ještě ted se chvěju při pomyšlení na tyhle diskusní stránky.

óó jaká krása, jaký to božský dar z nebesóóóóó jaký to úkaz boží milosti a dobroty!! !!!!!!!

Podobná diskuze skutečně na internetu citelně chyběla, bez podobných míst fakt není možné dlouhodobě udržet člověka při smyslech. Je důležitější než vzduch či voda, poskytuje lidské bytosti nezbytný prostor pro seberealizaci a sebevyjádření, stává se tak signifikantním katalyzátorem agrese, dřímající v nitru duše každého člověka, přičemž výraznou měrou přispívá ke kultivaci projevu její mnohdy osobité, individuální formy. Neboť agresi nelze potlačit, je možné ji pouze různým způsobem vyjádřit, může patřit ke konstruktivním prvkům napomáhajícím individuálnímu růstu člověka a jeho profesnímu uplatnění.

navždy budu vzpomínat na den, kdy jsem zřel diskusi o záhořanech!!!!!!!!!!!!! howg
at žije mistr Fagor
| 28. 10. 2003 17:43
Samozřejmě, udělal jsi mne štaštným člověkem. Ještě ted se chvěju při pomyšlení na tyhle diskusní stránky.

óó jaká krása, jaký to božský dar z nebesóóóóó jaký to úkaz boží milosti a dobroty!! !!!!!!!

Podobná diskuze skutečně na internetu citelně chyběla, bez podobných míst fakt není možné dlouhodobě udržet člověka při smyslech. Je důležitější než vzduch či voda, poskytuje lidské bytosti nezbytný prostor pro seberealizaci a sebevyjádření, stává se tak signifikantním katalyzátorem agrese, dřímající v nitru duše každého člověka, přičemž výraznou měrou přispívá ke kultivaci projevu její mnohdy osobité, individuální formy. Neboť agresi nelze potlačit, je možné ji pouze různým způsobem vyjádřit, může patřit ke konstruktivním prvkům napomáhajícím individuálnímu růstu člověka a jeho profesnímu uplatnění.

navždy budu vzpomínat na den, kdy jsem zřel diskusi o záhořanech !!! !!!!!!!!!! howg
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "ace211"
| 28. 10. 2003 18:23
tady někdo přišel o panictví... jak si tak vzpomínám, zase až tak skvělej zážitek to nebyl abych v poznesené náladě psal hovadiny na net jako jistá osoba, či jisté osoby... což mě přivádí na další myšlenky, i když proti 4% menšině jako tolerantní člověk nic v zásadě nemám.
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 29. 10. 2003 09:07
Kua kua Fagor ale spamovat to tam zase nemusis, je to kultivovana diskusia na urovni!
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 29. 10. 2003 09:39
Alebo este inak: ked mi slubis, ze uz nebudes spamovat, dam Ti tip na diskusiu, kde mozes spamovat kolko len chces, napriklad regulovanim diskusie medzi skinheadmi a anarchistami. Premysli si to... mozno pre Teba este vhodnejsie ako Zahorany...
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "Fagor"
| 30. 10. 2003 13:32
dabel:Ježiš,já nevím,kdo to sem píše ty *,já to nejsem!!!Nějakej chrudimák zneužívá moje nicky k těm šílenejm výplodům...
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 30. 10. 2003 14:06
Fagor: biskupDetmar (takisto Mrdounek) si bol odjakziva Ty, predo mnou sa robit nemusis ;))) No ako sa dohodneme s tym spamom? Ta druha diskusia je fakt vynimocna, zgustnes si ;))
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "oddie"
| 30. 10. 2003 14:29
Dabel: nebyl náhodou původní Biskup Dětmar s mezerou? V těhle multinickařích aby se čert vyznal :)))) Ty Zahořany jsou slušné, tam tedy asi čuměli, když tam biskup vpadl jak vichřice. Tak jaká je ta další diskuze?
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 30. 10. 2003 15:03
Ta dalsia diskusia je orlova.cz. Hodne huste, so zahoranskou partiou sme sa to snazili trosku rozhodit (priklad na [odkaz] text/orlova.htm), ale neuspesne. Teraz sa to tam snazi ukludnit samotny admin diskusie. Ad Zahorany: nikoho to nesokovalo, skus tam zalistovat trosku dozadu, je to presne ako Detmarov styl ;))) Ale na odburanie ***osti ako stvorene ;)))
at žije mistr Fagor
| 30. 10. 2003 15:33
Pěkný den, přátelé!!

mezery to tady nebere, biskup dětmar=biskup dětmar=BiSkUp DětMaR, stejně tak tady při logování nerozlišuje háčky čárky a velká písmena
at žije mistr Fagor
| 30. 10. 2003 15:40
zase přeji pěkný den, přátelé, jsem to opět já se se stejným nickem a stejným heslem. Mohl bych se přihlásit i pod jiným mým oblíbeným jménem, ale já jsem na své biskupské povolání pyšný, nemám se zač stydět!!!!

Nevěděl jsem, že je možné potkat i duše některých z Vás převlečené v cizích tělech na záhořanské diskuzi. Přišlo mi, Ti pubertáci ze záhořan musí poznat tvrdou ruku. Dnes na ráno jsem plánoval mohutný smrtící drtivý úder, ovšem musel jsem se rozdvojit a jednou polovinou těla jet vyměnit u auta olej a druhou polovinou čekat až dovezou objednané zboží. Tak mě to rozhodilo, až jsem přestal na chvíli myslet jako biskup, to víte, měnění rolí v životě, to dá práci zvládnout, abych nebyl vystresovaný
at žije mistr Fagor
| 30. 10. 2003 15:50
všemi nicky co jsem byl a jsem jsem byl a jsem rád. Četl jsem, na internetu se člověk může realizovat, muž může být ženou, invalida sportovcem atp, já prostě cítím potřebu se realizovat tímto způsobem. Našel jsem si také specifický způsob jak vyventilovat svou agresi a zvýšit tak mnohdy více než ekviproporcionálně svůj tvůrčí potenciál!!!

velmi mě též mrzí, co mrzí, přímo rve mé mladé srdce v rozpuku, že na záhořanské diskusi nemohu používat html, které by tak nádherně podtrhlo mou snahu se realizovat. To byste koukali na ty barvy, až by vám bulvy přecházely!! no nic. Tak já své duševní pnutí zaměřím směrem k té diskusi na orlové, snad se konečně pořádně vybiju. Nevím, zda neoprášit dávno zapomenutý postup, jak se zanonymnit, aby si mě ti skini pak třeba nechtěli nějak vychmátnout, nebo se tam do toho mohu natvrdo opřít, hlava nehlava???
at žije mistr Fagor
| 30. 10. 2003 15:56
to dabel: má dětská nevinnost je spamování? a co třeba přihlásit něcí poštovní schránku na diskusní skupiny a totálně ji zahltit? je na tisíc hnusnějších způsobů jak někoho naštvat, než poslat do fóra 4 příspěvky po sobě.
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 30. 10. 2003 16:31
Mily Biskup, nie nie, nerad by som Ta urazil, len divokou kombinaciou copy+paste cudzich prispevkov sa diskusia stava znacne neprehladnou a ani neviem, koho mam vlastne poslat zahoranskym stylom do kelu. Tymto stylom sa perfektne hodis do Orlovej. Zmyslom Zahoran je prist s individualitou svojich vulgarizmov, tak, ako prve Tvoje dva prispevky, ktorymi si sa udomacnil (a v podobe odpovedi od bozskeho Zdimery aj zaroven stal clenom komunity). Vela stastia v Orlovej!
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 30. 10. 2003 16:39
PS: pubertaci zo Zahoran tvrdy uder poznali niekedy na konci maja tohto roku, kedy sa celej diskusie zmocnila organizovana skupina, ktora tam posobi az do dnes, vytvarajuc svojbytnu komunitu. Pubertaci z Orlovej vsak jednoznacne smrtiaci uder potrebuju ako sol...
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "biskup__dětmar1"
| 30. 10. 2003 16:45
můj nadřízený, kardinál, mi dal za úkol patentovat si co nejvíce nicků, aby nedošlo k trapné záměně, pokud snad přesto objevíte něco, co se mi podobá, okamžitě pod tím nickem napište jakýkoli (třeba i slušný ) příspěvek, satan vám dá 10% slevu za smažení v kotli a o 10% vám prodlouží dobu(=věčnost) a teplotu smažení !!!!!!
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "Fagor"
| 30. 10. 2003 21:17
Tak tohle už trochu hraničí se satanismem...Ó,bože...
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "Anonymous"
| 30. 10. 2003 22:25
ádejte kterou značku elektrospotřebičů používáme v pelke??

Yeah, přesně tu!!!

někdy mám zmatek v tom, kdo jsem, někdy nesnáším jednotlivé části své osobnosti, stejně jako HULK
at žije mistr Fagor
| 30. 10. 2003 22:31
není pravda, že bych byl rozpolcen. Ale já prohlašuji, to co sem píšou jiné nicky, to nejsem já !!!!!!!!!!

To jsou bludy, nečtěte to, jsou to * !!! je to práce nějakýho satanisty !!!! Fagor s tím nemá nic společnýho, to je
slušný člověk, žádný satanista, který by sem psal * !!!!! Kardinál, biskup se dvěma mezerama, to jsou cizí lidi, ne já !!!!!!!!! mě přece můžete věřit, ne??????
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "dabel"
| 31. 10. 2003 09:09
Fagor: no pozeral som si Orlovu, myslim, ze to je to prave pre Teba! Pekne si sa tam vyblbol, drzim palce pri obracani na tu spravnu vieru!
at žije mistr Fagor
neregistrovaný "kardinálDětmar"
| 30. 10. 2003 16:40
sláva fagorovi, do boje, kupředu, my bdíme, čpící kouř již cítíme a ohen zadusíme!!! Ved nás prosím Fagore do boje a vyhrajeme nad tou bandou. Chcípněte do posledního, chrudimáci
chrudimáci jsou sexuální fanatici
| 4. 11. 2003 03:46
vyšlo to v novinách: [odkaz] a pak si zmáčkni ctrl+f a napiš: chrudim. Vždy jsem vám to říkal jsou to budižkničemové a volové.
chrudimáci pracují v T-mobile
| 15. 11. 2003 21:57
t-mobile jsou ***!!!!! !!!!!!!!!!!!! začalo to různejma sprostárnama jako konec sms zadarmo a ted jsem jim volal na jejich podělanou vymrdanou operátorskou linku, abych pozval operátorku na rande. A ono mě to prostě přeruší hovor!!!!! když těm hovadům zavoláte, tak se ozve že operátorky jsou zaneprázdněné chlapama, kteří je pozvali na rande před vámi a abyste zavolali později?? kdy vy pičusové, pořád bude někdo přede mnou. A vůbec se s tím neserou, přeruší telefonní spojení a je šmitec, i když jsem to vyzkoušel třikrát po sobě. TMOBILE = DEBILNÍ FIRMA S DEBILNÍMA CHRUDIMÁKAMA KTEŘÍ JSOU DEBILNÍ JAK JEN * MŮŽE BÝT.
Job
neregistrovaný "LukeD"
| 26. 11. 2003 16:09
4 Fagor:

Hele, ty delas ve Foxconnu v Pardubicich ?
Job
neregistrovaný "Fagor"
| 27. 11. 2003 18:44
Hm,to teda ne :-(dělat u číňanů:-(((((
Job
neregistrovaný "LukeD"
| 2. 12. 2003 09:04
Ja jen, ze ty fotky co jsi publikoval na webu pochazej i z tyhle china tovarny.

Cim to ? ;-)
Job
| 5. 12. 2003 15:30
cau, to bude asi tim ze tam z ty vesnice dojizdi pracovat cela radka coraku, dobry fotky ne? ty to tam znas?
Job
neregistrovaný "LukeD"
| 5. 12. 2003 15:38
Znam dobre tu vesnici ;-)))))
Job
neregistrovaný "marlin"
| 15. 5. 2004 13:42
:D >:D zabava, asi na tech chrudimacich neco bude, slysim to kazdy den, je tam vzdy nejaky strko brko
Job
neregistrovaný "roadmonster"
| 20. 5. 2004 13:18
Hele, já mám jednu kamarádku přímo z Chrudimi... řídit jsem ji teda raději nenechal, ale jinak je moc milá, vážně... >:D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku