Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
14. 7. 2004 15:51
neregistrovaný "wuf"
14. 7. 2004 16:11
neregistrovaný "thym"
20. 7. 2004 16:20
neregistrovaný "Anndy"
31. 7. 2004 12:07
neregistrovaný "Rabukate1"
3. 8. 2004 12:31
neregistrovaný "TopGun"
3. 8. 2004 13:21
5. 8. 2004 11:38
neregistrovaný "addamec"
17. 8. 2004 17:05
neregistrovaný "kejml"
19. 8. 2004 13:09
neregistrovaný "wuf"
19. 8. 2004 13:59
neregistrovaný "Miro11"
neregistrovaný "malus"
14. 7. 2004 12:00
Čím vás nejvíc naštvali policisté při silniční kontrole?
Čím vás nejvíc naštvali policisté při silniční kontrole?
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Al Bunda"
19. 8. 2004 21:54
Re: Čím vás nejvíc naštvali policisté při silniční kontrole?
Když mi asi 50letý dopravák chtěl sebrat techničák u mého 6 měsíců starého vozu za "unikající provozní kapalinu". Asi 10 minut jsem se mu snažil vysvětlit, že je to zkondenzovaná voda z klimayizace. Argumentoval tím, že má u Felicie taky puštěný ventilátor topení nqplno a nic z auta neteče. Pak přišel mladší z dvojice a řekl, že je to v pořádku a já mohl odjet :-)
neregistrovaný "Rabukate1"
20. 8. 2004 14:32
Re: Čím vás nejvíc naštvali policisté při silniční kontrole?
Ty woe, tak s tou klimou me dostalo pod stul....

GOoooooooooooooooooooooooooooooooooDDDDD… />
>:D
neregistrovaný "wuf"
14. 7. 2004 15:51
Bez nadpisu
Tak me dneska zastavili na Libusi dva typci. Byli naprosto v pohode, jenom chteli videt doklady a nic vic, prosly i 50% folie na bocnich oknech.

Mozna se ptate proc? No protoze sem ve finale kecali o mym aute - jeden z nich ma soukrome taky zluty Stilo, takze chtel spis pokecat. Jo bylo to fajn. Takze me vlastne nenastvali vubec. :D
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "thym"
14. 7. 2004 16:11
Jak jsem je nastval ja
Tak me zase jednou zastavili (bylo to v dobe kdy zacaly byt povinne vystrazne vesty pro firemni vozy na aute vozim reklamu od jednoho znameho) Policajt se mi snazil namluvit ze jsem jel rychle ale vedel jsem ze nemeli radar tak jsem mu to vymluvil a on zacal rypat, nejdriv kontrola svetel pak povinna vybava k jeho smule jsem mel vsechno i novou lekarnicku a pak mi rika kde mate vystraznou vestu pane ridici (jeden policajt mel moje papiry a overoval je a druhe me dusil u auta) a ja mu rikam na co?? Tak me udelal asi 5min prednasku o zakonech a ze jsem parchant ze je neznam atd atd. nechal jsem ho vykecat a pak jsem mu rekl ze nevim o tom ze by v soukromych autech musely byt vystrazne vesty. Odklusal ke kolegovi podivat se do technicaku a vratil se s kyselym ksichtem i s papirama se slovy cituju: vypadni odsud :-))
Rozbalit vlákno
2
neregistrovaný "Anndy"
20. 7. 2004 16:20
Re: smola, je smola...
no skor som sa nastval ja sam.

Polnoc piatok- v BA - nikde nikoho pri vypadovke na Zlatych pieskoch - idem si kupit s priatelkou vajicka este (napad hodny polnoci :D). Nejako som to zle zmanazoval a neodbocuje sa k Tescu tak jednoducho, ako som si myslel. Tak som cakal na zelenu (prikazany smer rovno) a k tescu sa slo dolava. Zelena naskocila porozhliadol som sa poriadne - nikde ziadne auto - len za mnou. Tak som to otocil a kua po par metroch to auto zamnou, a rozsvietilo cerveny majacik... :(

Tomu hovorim smola a druha v tom, ze som mal v penazenke len 1000,- SKK bankovku a jednu 20SKK (a priatelka mozno stovecku). A ako je zname policajti moc nevydavaju :-( - a nejako zadarmo som ich nedokazal presvedcit.

Nastvali hlupymi otazka (zastal som az na ceste, ktora ide len k tomu Tescu)

1."za kam ste sa vybrali pan vodic" (inam, ako do Tesca sa neda)

2.ked som ho uz mal ukecanehi na tisicovecku :-( (po par minutach zjednavania), tak sa ma spytal, ci mam este cim nakupit (ved mam kartu ne?)

3. ked som sa snazil zlahcit svoj priestupok, tak ma poslal do paze, ze "co keby siel akurat tade neosvetleny motocyklista?"

4. velice sa zaujimal, ci mi ta tisicovecka nebude chybat (a neviem hrat uboheho *, co fotrovi slohol auto :((( - viem moja chyba)

No nic - uznavam, ze moja hlupost, ale zase na moj vkus prilis zaplatena.

Ale poviem vam, tie vajcia za 1039,- SKK chutili presne tak isto, ako tie za 39,- ...
neregistrovaný "Rabukate1"
31. 7. 2004 12:07
Re: smola, je smola...
Ze po dukladne technicke kontrole vozu mi sdelili, ze nemuzu pokracovat v jizde pro vaznou zavadu> nesvitila mi leva predni obrysovka. Tak jsem do toho bouchl, vona se rozsvitila, vytrh jsem mu doklady a jel jsem pryc.
neregistrovaný "TopGun"
3. 8. 2004 12:31
2 prihody
Nastvali ma, ked som sa cez plnu ciaru otacal na prazdnej ceste tlaciac nastartovanu babetu. Priatelka za mnou spravila to iste, ale na bicykli. Ja som odovzdal 500, ona nastastie nic. Pocas toho, ako ma zastavili, este si ani nevysiadali doklady, ma nechali aspon 5 minut cakat a vybavovali si nieco v aute. Tak som sa ich spytal, ze "co keby som vam usiel do pola ?" A oni na to "A co si myslite, ze ste rychlejsi, nez gulky ?", a ukazali na v aute polozenu brokovnicu...

No o par rokov som ich nastval ja, ked som pocas rychlej jazdy za sebou zbadal fabiu s "bradavicou" (radarom) v chladici. Ihned som dupol na brzdu a zaflekoval na tych 90km, oni ma predbehli a cervenou placackou odstavili na krajnici. So slovami "Pan vodic, isli sme za vami vyse 160, ale sme vas nevedeli zamerat", sme zacali debatu o nedostatku dokazov a nevydarenej fotografii, ktora sa skoncila mudrym napomenutim a usmevnym rozlucenim.
Rozbalit vlákno
1
3. 8. 2004 13:21
Re: 2 prihody
ta ich fabia akoze vytiahne 160? :)

alebo isli za tebou 160metrov, ci kilometrov? :)
neregistrovaný "addamec"
5. 8. 2004 11:38
Čím mě štvou
Už jenom tím oslovením: Dobrý den, pane řidiči...

A nejhorší je když pokračujou tímhle: ...jestli pak víte, čeho jste se dopustil...

:)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "kejml"
17. 8. 2004 17:05
Benga vypatlaný
Včera ve 23h mě chytli v Podolí. Dechová zkouška 0,00 s manželkou jsme se dohodli, že bude pít ona. Bohužel jsem si zapomněl občanku a řidičák. Techničák jsem měl. Manželka měla všechny svoje papíry. Mladý pako vyhrožovalo 1.000 pokuty a nakonec dal 500,-!!!! Za zapomenutý papíry. Navíc kunda z obvodu, kde mi už uklradli 2 nový auta. Smrt bengám!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "wuf"
19. 8. 2004 13:09
Bez nadpisu
Jinak malej ftipek :

Jak dela ovce? Beeeeeee

Jak dela kráva? Buuuuuuuu

Jak dela svine? Dobry den pane ridici, silnicni kontrola....
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Miro11"
19. 8. 2004 13:59
Re: Re:
no veru si neviem spomenut. Mna stvu ked uz ich len vidim. Aaaa, uz to mam. Tak prihodicka.

Supem si to pomaly( tak do 100km/h) z Rusoviec do BA a z jednej skoro polnej cesty mi do cesty vbehla Lada Niva . Ani ho nenapadlo na to dupnut, ci uhnut, ked uz teda nedal prednost a slusne ma obmedzil. Tak som mu blikol, zamaval rukou. Ked som ho predbehol, ukazal prst, to po predbehnuti som mu dupol na brzdy( ale nie na doraz, lebo za nim nanestastie slo auto). Potom som zistil dla SPZ ze to boli polisi. No a potom ze tu ludia jazdia ako prasata. Ani by ma tak nenastvali, keby to za tu asi 0km jazdy bolo poprve, ale boli uz treti , co mi vleteli do cesty.

Za to na brzdy sa hambim, ale penil som.