Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
7. 9. 2004 09:27
neregistrovaný "Mitsi"
7. 9. 2004 09:43
neregistrovaný "Mitsi"
8. 9. 2004 14:35
neregistrovaný "Rabukate1"
8. 9. 2004 15:46
neregistrovaný "Rabukate1"
8. 9. 2004 16:25
neregistrovaný "Rabukate1"
7. 9. 2004 07:16
Autoskola a kondicni jizdy
Ahoj.

Chtel bych se zeptat na dve veci:

1. Ma cenu kupovat si kondicni jizdy v autoskole v Praze? Manzelka 10 let neridila a ted si kupujeme auto...

2. Jaka je kvalita autoskol v Praze, muzete mi nejakou (ne)doporucit? (Nejlepe na Proseku..)

Diky!
Rozbalit vlákno
9
neregistrovaný "Mitsi"
7. 9. 2004 09:27
Re: Autoskola a kondicni jizdy
Na tohle mám vcelku jednoznačnou odpověď: naprosto vyhozené peníze!!! (zkušenost mé sestry v podobné situaci a rovněž v Praze)

Doporučil bych spíše najít nějakého velmi zkušeného řidiče-praktika, který to umí se ženami-řidičkami v tom smyslu, že ví přesně, jakých fatálních chyb se ženy za volantem obvykle dopouštějí, upozorní je na ně a podle jejich (té které ženy) naturelu zvolí "opakovací program" tzv. šitý na míru. Třebaže velmi pochybuji, že naše autoškoly vůbec kdy někoho něčemu (z hlediska řízení auta) naučily v době získávání ŘP... Stačí se porozhlédnout kolem sebe, včetně některých dotazů na tomto fóru!
7. 9. 2004 09:40
Re: Autoskola a kondicni jizdy
A nevis o nejakem?

Jsem ochotny zaplatit stejne jako v autoskole tj. cca 250Kc/h..
neregistrovaný "Mitsi"
7. 9. 2004 09:43
Re: Autoskola a kondicni jizdy
Vím, ale ve Znojmě. Trochu daleko, co?
7. 9. 2004 10:08
Re: Autoskola a kondicni jizdy
no to jo.. :(
neregistrovaný "Rabukate1"
8. 9. 2004 14:35
Re: Autoskola a kondicni jizdy
Vyhozene prachy i za civilni autoskolu. Ridicak na nakladak jsem delal kdyz uz jsem jezdit davno umel, i kdyz co to povidam.... >:D

Fakt nejlepsi skuseny kamionak - autobusak, ktery je vyjezdeny. A pokud mozno vic, aspon 2 ruzne lidi. Me ucili jezdit dohromady 4 lidi, vsichni meli v notach "plny vagon". Jeden byl dobry ridic nakladaku, ale osobak mu nevydrzel nikdy ani rok. Ma na konce Fiestu, Skorpio, Ibizu, S120, ... Vsecko nechal v zatacce, rikal vzdycky ze chybama se clovek uci... Druhy to byl vylozeny technik a bavilo ho ziskavat skusenosti napriklad ktery olej ma blahodarnejsi vliv na jaky motor (15 let si psal poznamky do sesitu - mel mechanickou dilnu a par nakladaku se kterymi jezdil). Od nej jsem se naucil jak to delat, aby vydrzeli brzdove desticky 3x vic nez udava vyrobce, jak se dostat pod hranici minimalni spotreby udavane vyrobcem apod... Dalsi byl vylozene rapl. Ten mi zase ukazoval co auto vydrzi, jak presunout 27t nakladu z Vyssiho brodu do Brna za minimalni cas, atd... A ten posledni me naucil jezdit prahu. Ale stalo se mi jednou ze ten druhy neuhnul >:D >:D >:D
8. 9. 2004 15:29
Re: Autoskola a kondicni jizdy
No vyhozeny prachy..

Jenze co jinyho, v Praze nikoho znamyho nemame, rizeni potrebuje osvezit, aspon aby ziskala sebeduveru, ze na tom zas tolik neni..

Ridit nakladak nebude, jen malinkaty auticko.. :)
neregistrovaný "Rabukate1"
8. 9. 2004 15:46
Re: Autoskola a kondicni jizdy
214i??? To bych o nekom vedel... >:D
8. 9. 2004 16:22
Re: Autoskola a kondicni jizdy
Nene, Rover to urcite nebude.. ;-)
neregistrovaný "Rabukate1"
8. 9. 2004 16:25
Re: Autoskola a kondicni jizdy
:? skoda...