Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "zadek5241"
12. 11. 2004 13:59
Re: Re:Francie
Smudla: No, do Spanelska jsem jel autem zhruba tusim 4x a trikrat jsem se hrkal po okreskach - hrozny, cesta trvala nekolik dni. Pak jednou po dalnici a byl jsem uplne nadsenej, vyrazel jsem v 4 hodiny z Prahy a vecerel jsem uz hezky v kempiku pod Barcelonou.... okresky teda po me zkusenosti doporucuji vynechat... :D
neregistrovaný "smudla"
12. 11. 2004 11:01
Re: Re:Francie
pokud jedeš osobákem, vem to ve Francii po Nationalech a ne po dálnici, jak najedeš na 3 u Metz tak až do Perpignanu jedeš podél dálnice. Rychlost tam mají stejně omezenou a dost to hlídají tak co.Nationaly mají v lepším stavu než naše dálnice ...Za ušetřené mýtné mi pošli pohled >:D
neregistrovaný "Albatros"
5. 11. 2004 23:59
Re: Italie
vim, ze tudy asi nepojedes, ale italske mytne najdes na www.autostrade.it

lze to brat od mytneho k mytnemu

ale v dnesni dobe platebnich karet je to stejne fuk ;o)

minuly tyden jsem jel do Danska a platba trajektu kartou byla rychlejsi, nez cash, stejne tak mosty

gute fahrt! undefined
neregistrovaný "JakubJ"
26. 10. 2004 19:25
Re: Andora
Brázdič: Kdyz pojedes pres Nemecko, tak budes platit jenom ve Francii, ale zato fest a furt. Pocitam tak 2000 korun na jednu cestu. Dej mi potom vedet, o kolik jsem se seknul.
neregistrovaný "centsm"
25. 10. 2004 20:53
Re: trasa cesty
Tak zkoušej, co ti vyhovuje: [odkaz] [odkaz] , [odkaz] , nejvíc jsem byl spokojen s tímto: [odkaz] , poplatky celkem velice spolehlivě tady: [odkaz] , tady zácpy v Německu: [odkaz] tady Francie - můžeš se proklikat až ke kamerám na dálnicích [odkaz] , dál se mi nechce psát. Mám někde i Španělsko, včetně kamer na plážích, ale to dá celkem každý vyhledávač. Z VIAMICHELINU mám podrobné mapy průjezdu i dálničních nájezdů, když jsem to ještě neznal a jezdil podle map. Po první jízdě zjistíš, že vlastně mapu ani nepotřebuješ, protože na konec republiky trefíš, v Německu máš jen dvě čísla silnic, ve FR hned na začátku je směrovka Lyon a od poloviny FR je již směr E. Přeji šťastnou cestu.
Avatar - ricz73
25. 10. 2004 10:06
Re: trasa cesty
informace o poplatcích musí být na www.aba.cz nebo na www.uamk.cz
Avatar - ricz73
25. 10. 2004 10:05
Re: Re:
Pinkni mi mail a já ti to vyjedu z Route 66. Budeš tam mít každou odbočku včetně kilometráže :-) Ricz
neregistrovaný "milp"
25. 10. 2004 04:29
Bez nadpisu
chlapi diky moc ja to potreboval jen orientacne pojedeme stejne podle mapy ale vubec jsem netusil ze na skodovackych strankach neco takoveho jako planovac tras vubec je jeste jednou diky milp a kdyby nahodou nekdo alespon plus minus vedel ty poplatky na teto trase budu moc rad za odpoved m.
neregistrovaný "Brázdič1"
24. 10. 2004 23:12
Re: trasa cesty
Tak to moc dobrý nápad není. Když jsem jel nedavno do Chorvatska, tak jsem si tam zkusil naplánovat cestu a byl jsem škován tím co mi Škodovácké stránky zobrazily. Trasa dle soupisu vedla Praha-Jihlava-Znojmo-Hatě-Vídeň a td., ale na zobrazené mapě vedla přes České Budějovice na Vídeň. Dále vůbec neznala nové dálniční úseky Chorvatska. Doporučuji raději zakoupit nějakou novou mapuod vydavatelství Marco-Polo, která se dá v pohodě pořídit do 200Kč. Dálniční poplatky tak ale stejně nenajdeš. Taky by mě zajímalo, kde se dají poplatky zjistit. V zimě asi zase pojedu do Andorry a taky by se mi hodilo, kdybych přesně věděl kde a kolik budu platit.
neregistrovaný "shi"
24. 10. 2004 21:20
Re: trasa cesty
Dalniční poplatky nevím, ale co se týče trasy zkus:

www.skoda-auto.cz

Dole na obrazovce si zadáš odkud a kam ...
neregistrovaný "milp"
24. 10. 2004 20:27
trasa cesty
ahojte chtel bych se zeptat jestli nekdo nevite kde na netu najdu trasu cesty vsetne dalnicnich poplatku atd. z C.R. do spanelska (barcelona) dekuji milp