Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
15. 11. 2004 01:09
neregistrovaný "Nyny"
16. 11. 2004 05:21
neregistrovaný "justman_1"
neregistrovaný "Nyny"
15. 11. 2004 01:09
Dodge Neon
Prave jsem koupil auto Dodge Neon 2.0i 16V, automat, rok vyroby 1995. Nedavno jsem udelal ridicak, a tak je to me prvni auto. A chtel bych pozadar o radu a pomoc.

1) nevite nekdo, kde na Netu stahnout manual k tomuhle autu, popripade, nenasel by se nekdo, kdo by ho poskytl za ucelem ofoceni (jsem z Prahy)?

2) neporadil by mi prosim nekdo, kde na tohle auto nejlepe koupit doplnky a nahradni dily? Nevim ani kde koupit pojistky a zarovky do povinne vybavy:-(

3) nemate nekdo nejakej typ na dobrej servis, hlavne aby tam vedeli jak se starat o automatickou prevodovku (ptal sem se totiz v jednom servisu a tam mi rekli, ze automaticka prevodovka se udrzuje stejne jako manualni, coz podle info u vyrobce neni pravda)

4) nevite nekdo o nejakejch dobrejch strankach o tomhle aute, kde bych nasel rady, typy, atd.?

5) Jake mate kdo s timto autem zkusenosti?

Za Vase rady, nazory a typy predem dekuju

Michal
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "justman_1"
16. 11. 2004 05:21
Bez nadpisu
Nejdriv jsem ti chtel pogratulovat k prvnimu autu,ale spis to preformuluju na "hodne stesti" . Predpokladam,ze si to poradne pred koupi projel a nechal prohlidnout.Jsem momentalne v USA a tady toho jezdi mraky,jelikoz je to jedno z nejdostupnejsich aut.I presto,ze nejsou z nejspolehlivejsich,lide kupuji,jelikoz dily jsou za babku.Nemam poneti,jak je to s dily u nas.Kolik to ma najeto (oficialne)? Pokud olej v prevodovce nesmrdi spaleninou a ta radi plynule,tak by to melo byt zatim OK,ale i tak bych ho nechal vymenit(vcetne filtru).U Toyoty mam napr.doporucenu vymenu po 100 000km.Na druhe strane se rika,ze pokud ma auto nalitano hodne a neni doklad o vymene pr. oleje,je lepsi tam nechat ten stary....

Ale kdyz se k tomu budes chovat slusne,tak to bude jezdit jako kazdy jiny auto .Sam jsem mel jako prvni karu S 130 (87') a bylo to pro me to nejlepsi auto na svete ;-) .
Rozbalit vlákno
0