Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
neregistrovaný "DZAMBO"
15. 12. 2004 07:16
Bez nadpisu
nemam rad AAA, ale kdyz muj kamarad prodaval svoje auto pod cenu, jen v AAA ho vzali hned, ostatni nemeli nejak hned hotovost, divne ze,

co se tyce dovozu, z vlastni dlouholete zkusenosti bych si od cloveka ktereho neznam nic nekoupil, protoze co jsem videl na hranicich, co nekdy vozili za totalky na prihlaseni,

podivejte se na autoscount24.de a porovnejte treba 5 let stare mb, bmw, nebo audi s ucitym poctem kilometru jako neborane s nasi inzerci, celkem zasnu jak ti nasi dopravci asi dokazou stlacit cenu dolu a odrbat zrovna hospodarne nemce
neregistrovaný "magic1"
13. 12. 2004 08:42
Re: Jak je to s cenami ojetin ?
K nám se hlavně vozí auta bouraná a poškozená, na nichž je největším výdajem náklad za dopravu, přihlášení a opravu. Většina oprav se dělá "na oko", ale strašně záleží na serioznosti dovozce. Opravit auťák pořádně se ale moc nevyplácí, nakonec - proto to auto majitel prodal...
neregistrovaný "vlk1"
9. 12. 2004 12:41
Re: Jak je to s cenami ojetin ?
Je to opravdu jen věc toho, kolik jsou kupující ochotni dát. Mě by docela zajímala cenová hladiná aut v cizině, které se sem dováží (za kolik je ti dovozci kupují) - jsou toho všude mraky Focusy, Megany, Mondea ...
neregistrovaný "Joe_ST"
3. 12. 2004 23:12
Re: Jak je to s cenami ojetin ?
na adrese www.ibsexpert.cz je ke stazeni ocenovac ojetin. tam je videt co vsechno ma vliv na cenu auta pri prodeji. to co rikaji v AAA je cista fikce a mnohdy strasnej nesmysl, byl jsem svedkem toho jak se auto koupene v CB za 195tis za dva dny prodalo v Praze za 360...uz je to 4 roky zpatky, tak uz to snad neni tajemstvi :-)
neregistrovaný "Albatros"
3. 12. 2004 22:02
Re: Jak je to s cenami ojetin ?
No, nabidnutou cenu zrovna takovejma smejdama bych nebral moc vazne - kazdy soudny clovek vi, jak to u nich chodi >:-[]

ale obecne k dotazu - ceny se vytvari samozrejme na zaklade poptavky...

spis se zkus mrknout, za kolik se auta prodavaji, ne za kolik je vykupuji zlodeji :!:
neregistrovaný "mfilip"
3. 12. 2004 14:29
Bez nadpisu
myslim si, ze konkretne vozy VW produkce jsou docela lezaky v autobazarech, je to protoyp sluzebniho vozu, od ktereho se da cekat nadmerne uzivani a to asi zakaznik vi.
neregistrovaný "alig"
2. 12. 2004 15:04
Bez nadpisu
cena se utvoří postupem doby v závislosti na nabídce a poptávce a v konkrétním případě AAA tomu nerozumí ani v AAA.
neregistrovaný "PetaC5"
2. 12. 2004 14:13
Jak je to s cenami ojetin ?
Vážení,

podle čeho se u nás utváří ceny na trhu ojetých vozů?

Pro ilustraci :

- Renaul Clio 1,2 ABS, bagy, elektrika. audio. poř. cena 320 tis, koupeno v čr, stáří přes 3 roky, 1. majitel, 35 tis.km. Vykoupeno v AAA za cenu 200.

- VW Bora 1,9 Tdi 85 kw, 6st, ABS, bagy,Climatronic, elektrika komplet, audio+8 repro, HF, alarm + další výbava, koupeno v ČR, 1 majitel, stáří necelé 4 roky, najeto 37 tisk.km, poř. cena 650. V AAA nabídnuto max. 300

To, že u dražšího auta klesne cena více bych chápal, ale že ten rozdíl poklesu ceny ve srovnání těchto dvou příkladů je tak dramatický, by mne nenapadlo.