Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
10. 2. 2005 16:39
neregistrovaný "Dangar"
10. 2. 2005 18:41
neregistrovaný "jandaxx"
neregistrovaný "Dangar"
10. 2. 2005 16:39
Hyundai Pruhonice
Chtel bych vsechny varovat na "autorizovaneho" prodjce Hyundai v Pruhonicich. Kdyby jste nahodou nekdo meli stejne slabou chvilku jako ja a chteli si tam koupit nejaky vuz, dejte radeji prednost jinemu prodejci Hyundai. K cenam v ceniku novych vozu uctuji jeste jednou montaz - ackoliv se jedna o ceny konecne tj. vcetne montazi. Hned po vyjeti z prodejny neco mlatilo - vyfuk o tazne zarizeni. Kdyz jsem tam druhy den zajel tak jsem se musel objednat az za 5 dni. Zavadu castecne odstranili. A ty pohadky co mi vzdy vypraveli na servisu, no myslim ze ta o Cervene Karkulce je lepsi ;).

Zkousel jsem si stezovat v Novych Butovicich, tam mi mezi radky rekli ze o tom vedi.... Pan reditel pro prodej a marketing Zdenek Fort mi slibil, ze to prosetri, nicmene po 2 mesicich se nic nedeje - i jsem to urgoval. Proste Hyundai jako firma me velice zklamala.

Jeste poznamka, kdyby bylo auto bez problemu, tak jsem na to vubec neprisel a byl spokojeny zakaznik. Ale diky tomu ze nedokazou ani pridelat tazny zarizeni + dalsi problemy s doviranim zadniho kufru, jsem cirou nahodou zjistil jake tam lidi okradaji!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "jandaxx"
10. 2. 2005 18:41
Bez nadpisu
Hyundai v Průhonicích neznám, s dealerem v Butovicích mám ty NEJLEPŠÍ zkušenosti. Zrovna jsem tam byl minulý týden. Auto pár měsíců po záruce, začalo být hlučné ložisko na zadním kole. Jen tak jsem se tam zastavil, jestli by se na to mohli podívat. Po zkušební jízdě ložisko vyměněno na počkání, neplatil jsem za materiál ani práci ANI KORUNU >:D . Mohu proto vřele doporučit. Takhle si předdstavuji služby zákazníkům. Zřejmě záleží na prodejci. Na Butovicích nikdy žádný problém, ochotní prodejci i přejímací technik.
Rozbalit vlákno
0
Avatar - prekladys
13. 7. 2005 09:49
kvalita autoprodejců a servisů
koukni na větev kia picanto
Rozbalit vlákno
0