Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
24. 2. 2005 21:45
neregistrovaný "Radek Radek1"
neregistrovaný "Radek Radek1"
24. 2. 2005 21:45
Renault Espace brzdy
Mám dva měsíce Renault Espace 2,2 dci a najeto 13 tis km. A bohužel už třetí kotouče vpředu.Přestože s autem jezdím v pohodě bez nějakého závodění, dochází po zahřátí brzd od 90 km k vibracím na volantu.Problém začal hned po převzetí auta u dealera.Vysvětlení Renaultu jsou čím dál zajímavější.První : došlo k ochlazení kotoučů v myčce (v které jsem nebyl)po předchozím brždění.Druhé : hází náboj,který je po přeměření v pořádku a při běžné jízdě je bez problémů.Třetí : kola nejsou dokonale vyvážená.Při jízdě v jakékoliv rychlosti ,ale nic nevibruje.Doporučení je přezouvat pouze u Renaultu a používat pouze ráfky s naklepávacím závažím.Litá kola kde se lepí ,si tím pádem můžu dát do vitríny.Nikde jsem v servisní knížce a návodu k obsluze nenašel ,že než jedu do myčky tak nesmím brzdit nebo že nemůžu přezouvat v běžném pneuservisu nebo....atd.Doufám ,že nebudu muset pravidelně měnit kotouče po 3 tis km nebo jezdit bez brzd....Je to škoda protože jinak je to super auto .Jestli máte někdo podobné zkušenosti a znáte řešení tak dejte vědět.
Rozbalit vlákno
0