Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Auto Moto Styl 7. díl: tři Japonci a Čech.

Tuto sobotu 5. dubna si můžete v 12:35 hod na ČT 1 naladit sedmé pokračování pořadu o autech a lidech Auto Moto Styl. Čekají vás tři japonská a jedno české auto.
Zpět na článek
2. 4. 2008 18:15
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 18:33
2. 4. 2008 18:37
neregistrovaný "Osmodiar"
3. 4. 2008 07:58
2. 4. 2008 20:42
2. 4. 2008 20:44
2. 4. 2008 20:59
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:03
2. 4. 2008 21:07
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:11
2. 4. 2008 21:19
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:47
2. 4. 2008 21:50
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:51
2. 4. 2008 21:54
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:55
2. 4. 2008 21:57
neregistrovaný "Osmodiar"
3. 4. 2008 08:53
3. 4. 2008 09:06
neregistrovaný "Bench"
3. 4. 2008 01:48
neregistrovaný "Ic3g3org3"
2. 4. 2008 22:10
neregistrovaný "bmwn.1"
3. 4. 2008 14:32
3. 4. 2008 14:35
2. 4. 2008 20:21
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 20:28
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 20:53
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 21:01
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 20:55
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 22:07
neregistrovaný "bmwn.1"
3. 4. 2008 11:38
3. 4. 2008 15:40
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
3. 4. 2008 16:37
3. 4. 2008 16:57
neregistrovaný "Osmodiar"
3. 4. 2008 17:09
neregistrovaný "Bench"
3. 4. 2008 17:15
neregistrovaný "Osmodiar"
3. 4. 2008 18:29
3. 4. 2008 22:03
3. 4. 2008 22:29
neregistrovaný "Bench"
3. 4. 2008 22:04
3. 4. 2008 23:02
neregistrovaný "Bench"
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 18:15
A jéje
To zas bude švandy k obědu. Docela se divim, že to nevysíláte na Nově, kam by tenhle autobulvár spíš patřil. Jako koncesionáře a "petrol-head" mě tenhle pořad uraží, zejména laciné moderování - více o tomto úžasném fenoménu na www.liborzezulka.cz. Ne, nevynechám příležitost si rýpnout, dokud to bude i za moje peníze.
Rozbalit vlákno
22
2. 4. 2008 18:33
Re: A jéje
Škoda že tvůj příspěvek je u tohoto článku první, věřím že tento AMS bude stát za shlédnutí. Naštěstí styl vyjadřování je o tvé osobě dostatečně vypovídající. Například že je to za "tvoje peníze", nebo hodnocení jako autobulvár, laciné moderování či švanda k obědu...
Můj názor je takový, že je sice škoda, že pořad bývá zaměřen více na laiky než na nadšené řidiče, ale přesto jej považuji za jednoznačně přínosný a "sledováníhodný". Nejde se zkrátka zavděčit všem a najvýhodnější je vždy cílit pořad na nejpočetnější skupinu diváků, kterou v tomto případě asi bude ta víceméně laická veřejnost (tohle možná nazýváš pojmem "autobulvár", já bych takový výraz rozhodně nepoužil).
Moderování považuji za nadprůměrné, ve většině případů zábavné, málokdy trapné (narozdíl od AMR) a pana Zezulku do jisté míry obdivuji za to, čeho dosáhl. Samotné moderování bych třeba zvládl obdobně, ale dostat se až k takové práci vyžaduje i mnohé jiné schopnosti než jen to moderování.
Tak hodně štastných kilometrů Osmodiare.
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 18:37
Re: A jéje
Nejsi ty náhodou Liborův krycí účet? >:D
3. 4. 2008 07:58
Re: A jéje
Totiž osmodiar má pravdu, přesně vystihuje hodnotu tohoto pořadu, už jsem to zde několikrát taktéž presentoval v tomto duchu. Chybí pouze angažování sourozenců Gondíkových.. :yes:
2. 4. 2008 20:42
Re: A jéje
Pokud tu máváš dole diplomem z nějaké hodně vysoké školy, zapomněli ti tam vtlouct do hlavy náležitou porci slušnosti. Pochválit umí každej tup, ovšem, jak je vidět osmodiare, ne každej tup umí kritizovat.

Zkus to příště jinak, rozsekej to argumenty, dej nějaký příklad ze svého života, kde působíš o řád přesvědčivěji, než v tomto svém příspěvku a hlavně, hlavně se doma tatínka zeptej jak se má člověk ve společnosti chovat. Být tvým otcem dám ti lekci, že se budeš červenat ještě v červenci :no:
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 20:59
Re: A jéje
Lekce chování na internetu bude udělovat muž z lidu GTI? >:D Až ti na předávání cen auto roku pozvracim sako, pak mi něco vyprávěj o slušnosti, říci svůj negativní názor není neslušné. A můj otec mě naučil slušnému chování a vlastnímu myšlení, nepotřebuju rady zrovna od tebe. Když ti chybí chvála, tak tady je - Auto Moto Revue je o hodně lepší a rád se na něj koukám, byť se může zdát vágní a suché...
Avatar - T613
2. 4. 2008 21:03
Re: A jéje
Když někomu pozvracíš sako není to neslušné, ale je to trapas. Při svém vysokoškolském vzdělání by jsi již měl znát rozdíl v těchto slovech.
AMR a AMS si navzájem nekonkurují, ale doplňují. Což sis mohl všimnout i při pohledu na TV program. AMR je suché a vágní, protože takové má být. AMS je prdlé, protože taky má takové má být. Pokud ti to nevyhovuje máš na ovladači takový červený knoflík.
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:07
Re: A jéje
Řekni mi něco, co nevím. Napsat, že pozvracet někomu sako není neslušné, no to si ani snad nezaslouží odpověď... Mám červený knoflík, ten mi ale neodebírá právo na názor a na jeho vyjadřování...
Avatar - T613
2. 4. 2008 21:11
Re: A jéje
Už ani nevíš co píšeš o pár příspěvku víš.. to chce klid.
Nikdo ti tady na nic neubírá právo. Jde jen o způsob tvého napadání tvých oponentů.
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:19
Re: A jéje
Způsob napadání??? Co pak jsem napsal "Zezulka je d"? Víte co klucí, tak jo. Jsem zlý, hloupý a urážím všechny hodné lidi, kteří dělají tak super pořad AMS. Dovolil jsem si vyjádřit vlastní názor odlišný od masového byl jsem napraven. Ještě, že je fórum na auto.cz plné chytrých a slušných lidí. Svět je o tolik krásnější, když nemůžete říci o AMS že je to podle vás bulvár. Dobrou, až se někdy potkáme osobně, můžeme pokecat. Takhle na netu jsou koukam všichni mudrcové.
Avatar - T613
2. 4. 2008 21:47
Re: A jéje
Svůj názor na L.Z. a na AMS si měj jaký chceš, ale pokud se pokusíš shodit ST200 za jeho opačný názor tím, že jej označíš za L.Z., tak to jen vypovídá o tvojí nikoliv o naší inteligenci. AMS se mi někdy líbí někdy ne. Je to tak 50/50.
Ty svoje povýšenecké povídačky si nechej pro svoje akvarijní rybičky a nechoď s nimi sem mudrci.
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:50
Re: re
Potřeboval jsem někoho méně inteligentního než jsou moje rybičky, tak jsem šel za fandama aut, fotbalový fandové byli už moc nechápavý...
Avatar - T613
2. 4. 2008 21:51
Re: re
To je všechno? Nebo máš na srdci ještě něco?
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:54
Re: re
Na srdci mam ještě šelest Tatrovko
Avatar - T613
2. 4. 2008 21:55
Re: re
Aspoň budou tvoji příbuzní brzo dědit :-)
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:57
Re: re
Tak jo, tobě taky "všecko dobrý".
neregistrovaný "Bench"
3. 4. 2008 09:06
Re: re
Tak teď jsi přesně vystihnul, jak mi to tu také často připadá, i když s tím, co píšeš o AMS také nesouhlasím. Jinak pěkný flame :yes:
neregistrovaný "Ic3g3org3"
3. 4. 2008 01:48
Re: re
Se tu do tebe všichni pustili, co? Buď v klidu, mě taky uráží, když pořad o autech dělá takovej motoristickej neznaboh jako Libor Zezulka... O jeho řidičskym umění asi neni třeba ani hovořit...
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 22:10
Re: re
:yes:
3. 4. 2008 14:32
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 4. 2008 14:35
Re: re
Stěžuj si u České televize, proč musíš za ten odpad jménem ČT platit. Kromě sportu, pár dokumentů (výhradně čt2) a jednoho slušného českého filmu za měsíc, se neni na co koukat.... vlastně je, za naše peníze přibyly reklamy. Vzhledem k ostatním podřadům je AMS luxusní zábava.
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 20:21
osmodiar:)
to maš nick z rozpravky:)?a okrem ineho ten človek čo to moderuje tak ma možno to čo tebe chyba/odvahu postavit sa pred kameru a mozog?.../
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 20:28
Re: osmodiar
No to byl fóreček, ty by jsi mohl s Liborem tvořit super duo. Jak víš, že nemam odvahu postavit se před kameru? Já tu odvahu mám. Jenom narozdíl od jiných vím, že o autech zase nevim tolik abych s tim lezl do televize. A mozog? Mozog, tedy ty spíš myslíš inteligenci, jako vysokoškolák nepostrádam, to že se ti nelíbí moje názory a třeba i stylistika neznamená že nemám mozog, to spíš ty bys měl pocvičit argumentační logiku bratře ;-)
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 20:53
re:osmodiar:)
blbeček s brílami...tak ta vidím ja chlape a ohánať sa výskou...no tak to su argumenty...a o inteligencii/tej tvojej...same bla bla/a preto viem že nezareaguješ na moj duchaplný prispevok....ibaže..a ta odvaha...o tom radšej pomlčim pekny večer prajem
Rozbalit vlákno
2
Avatar - da_b0mb
2. 4. 2008 21:00
Re: re:osmodiar:)
Kdyz jsme u te inteligence - Pro reakci na prispevek slouzi tlacitko "Odpovědět..."
neregistrovaný "Osmodiar"
2. 4. 2008 21:01
Re: re:osmodiar:)
Zjisti si za domácí úkol na co je tlačítko "Odpovědět".
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 20:55
re:osmodiar:)
asi ta do TV nikto nechce
mueheh :yes: :-!
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "bmwn.1"
2. 4. 2008 22:07
re:osmodiar:)
to ja viem ....ale takto odpovedám stále... :-! ale s da bomb ste prví koho to trapi :yes: viem nesom dokonalý ani ja ;-)
Rozbalit vlákno
0
Avatar - www.skodaoctavia.cz
2. 4. 2008 22:47
super
Tenhle pořad se docela povedl o proti tomu předchozímu co na čt běžel. Akorát některé ty obrazové efetky mě štvaly a bylo jich moc jinak dobrej pořad :yes:
Rozbalit vlákno
0
3. 4. 2008 11:38
Hmm
tak to sem zvědavej, na test Subaru, fakt zvědavej ;)
Rozbalit vlákno
0
neregistrovaný "Me_Myself_and_I"
3. 4. 2008 15:40
registrovani prispievatelia
Registrovani, neregistrovani, co nam to pomohlo.... Ludia, trochu slusnosti a sebaovladania.
Rozbalit vlákno
0
3. 4. 2008 16:37
Ach jo
No, takze na kazdom inom fore by uz moderator zablokoval Osmodiara a zmazal jeho prispevky - dovod je jednoduchy - Flamer. Ano, je to tak a ziadny argument to nezmeni, proste to co tu user s tym nickom predvadza je cisty ucebnicovy pripad flame-u. Staci si pozriet nejake tie pravidla internetoveho spravania sa, napriklad taka netiquette by mala byt povinnym citanim.

Dovolim si suhlasit, ze AMS je proste ine, presne take aky byval Roadlook - mam taky pocit ze roadlook bol vzdy ocakavany a kvalita bola viac nez ferova - pokial to bol dobrovolny projekt serveru auto.cz

Odkedy je AMS na CT, kopa zamindrakovanych ludi, co v zivote zatial nic porovnatelne nedosiahli, sa musi stazovat: preco to musim pozerat, preco za to musim platit, preco je LZ taky nekonvencny atd... Myslim, ze vytvorenie projektu AMS je z velkej casti hradene sponzormi programu, CT akurat zvysuje kvalitu vysledneho spracovania. A napokon nikto nikoho nenuti to sledovat.

Lenze to by nemohli vsetci zavistlivci, flameri a prudici napato vyckavat na homepage auto.cz a stalacat refresh len aby boli prvi, kto sa k clanku avizijucemu najblizsie vydanie vyjadri, respektive, asi ani nevyjadri - tie flame reakcie su definitivne off topic, pretoze nereaguju na nic z clanku.

Peace.
Rozbalit vlákno
6
neregistrovaný "Osmodiar"
3. 4. 2008 16:57
Re: Ach jo
Odborníku, můžeš mi ukázat ještě nějakou debatu do které jsem se zapojil a způsobil podle tebe flame? Jestli se ti moje příspěvky nelíbí, nečti je, dej si mě na hate-list a máš klid >:-[] A navíc já reagoval na článek, článek byl o AMS a já se k němu vyjádřil. A taky mě fascinuje, jak tu podle mých příspěvků spoustal lidí pozná čeho jsem dosáhl a jak bych moderoval, to jsou ty ARGUMENTY kterými se tady všichni oháníte??? >:D
neregistrovaný "Bench"
3. 4. 2008 17:09
Re: Ach jo
Hmm uživatel Jethro založen právě dnes... nemůžu se ubránit podezření, že také jen za jediným účelem. Osmodiar se možná trochu drsně vyjádřil na adresu AMS, ale to, co následovalo, to byl typický flame na kterém měly obě strany zhruba stejný podíl. Kritizuješ tu za vytváření flamu a přitom jsi právě jeden vytvořil. Proti vzniku flamu existuje jediná obrana - když mi něčí názory vadí, tak se s ním nehádám!

Vítej v klubu flamerů, Jethro!
neregistrovaný "Osmodiar"
3. 4. 2008 17:15
Re: Ach jo
Souhlasim, dík.
Avatar - da_b0mb
3. 4. 2008 18:29
Re: Ach jo
Souhlas. Osmodiar rekl, co mel na srdci a rekl (tedy vlastne napsal) to "na plnou hubu" a nebral si prilis servitky. Ja bych to napsal jinak, ne tak ostre, ale vysledek by byl stejny. Myslim, ze se tu kolikrat na diskuzich setkavame s mnohem horsimi projevy. Kazani o otcovske vychove je trosku mimo a predevsim bych to cekal od cloveka, ktery se sam chova podle reguli. K poradu - Roadlook uz nesleduju,nebavi me. Informacni hodnota je miziva a styl humoru vyznavam take jiny. Misto toho si radeji prectu clanek (klidne od pana Zezulky). P.S: Let the flame begin ;-)
3. 4. 2008 22:03
Re: Ach jo
Mno, takze, na server auto.cz chodim dlhsiu dobu, nebol som registrovany, nick som pouzival Whoever. Lenze dnes ked som videl tuto diskusiu, nedalo mi to...

Pravo na nazor neberiem, iste, AMS nemusi kazdemu vyhovovat. Nemam rad vsak ked kazdy len kyda hnoj na nieco, co robi niekto iny - ked uz kritika, tak aspon konstruktivna kritika (co vylepsit, co zmenit, ako to spravit lepsie)

Stale si stojim za tym, ze tvoj prvy prispevok je jasny flame. Ak povazujes aj moju reakciu za flame, tak na pomyselnej stupnici flamovosti som dost nizko. Nechcel som aby moj prispevok posobil ako provokacia, preisotu som dopisal na zaver aj to obligatne Piece...

Ale sorry, ty si sa vyjadril nie k obsahu najblizsieho vidania, ale zacal si flame na cely program a LZ.

Bolo by pokrytecke povedat, ze mi tvoje nazory nevadia, no vadi mi hlavne forma - na to uz aj GTI upozornil.

Ale to asi Osmodiar and company nechce pochopit, proste vy vidite Jethro - zastanca AMS - nenavidme ho... ach jo...
neregistrovaný "Bench"
3. 4. 2008 22:29
Re: Ach jo
Obvykle raději neodpovídám, když vidím, že by diskuse vedla do nekonečné debaty o formě a nikoliv o obsahu, ale dneska se mi chtělo.

OK - peace
Avatar - Hory
3. 4. 2008 22:04
Řežba...
Jak koukám, tak se to tady zase "řeže"... Proč mě to (asi po sedmý) vůbec nepřekvapuje? Všimli ste si, že cokoliv je v Česku novinkou (Kaplickýho knihovna, nový potisk polic. aut, atd.), tak to schytává nekompromisní kritiku? Kde je chyba? Že by ještě pozůstatek tý hnusný komunistický doby? To si nemyslím, prostě češi sou závistivci a rejpalové od přírody (abych to neschytal, tak tím nemyslím všechny)!!! :no:

I já sem si do AMS nemálo rejpnul po prvním díle, od té doby sleduju zlepšující se trend a když ho teď porovnám s "novým" AMR, tak musím konstatovat, že se váhy začínají přiklánět k AMS...

Jinak si stále myslím, že na Autosalon na Primě to stále nestačí, tam se prostě těch informací dozvím víc.
Rozbalit vlákno
1
neregistrovaný "Bench"
3. 4. 2008 23:02
Re: Řežba...
AMS jako celek hodnotit nemůžu, protože se na televizi vůbec nedívám, ale roadlooky si vždycky rád pustím a od prvního dílu AMS mají jednoznačně vzestupnou tendenci, zvláště ten poslední byl opravdu povedený. Na ten příští s Imprezou jsem dost zvědavý.

A co se týče nových věcí, myslím,že určitá kritika je na místě. Nemám moc rád, když musí být někdo originální za každou cenu, i když po staru věci fungují dobře nebo i lépe.