Auto.cz

Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Avatar - twistedTSD
29. 1. 2011 11:00
Re: Velká kouřivost a velká spotřeba benzínu
upřímně už nevím co přesně tomu bylo (nefunkční stěrače, topení, zhasínání motoru, problémy s LZ světlem, ...), ale už je to nemálo stálo. BTW je to 1995 punto 75
Avatar - gld
28. 1. 2011 19:53
Re: Velká kouřivost a velká spotřeba benzínu
Rozpíš sa...vzhľadom k veku, cene a povesti fiatu sú to rozumne spoľahlivé autá..zo základnými benzínmi. Nedá sa čakať, že po 15 rokoch to pôjde ako hodinky ale väčšinou sa sypú drobnosti, diely sú lacné a nie je problém ich zohnať.
Avatar - twistedTSD
28. 1. 2011 19:07
Re: Velká kouřivost a velká spotřeba benzínu
sestra jedno má a za spolehlivé označit nejde...
Avatar - gld
28. 1. 2011 14:38
Re: Velká kouřivost a velká spotřeba benzínu
tieto staré puntá sú prekvapivo spoľahlivé, ako auto pre študenta to vidím na ideál ;-)

Z vreckového nech pošetrí na lambda sondu a môže jazdiť.
28. 1. 2011 14:22
Re: Velká kouřivost a velká spotřeba benzínu
Pokud máš auto a nemáš na servis=provoz, tak ho prodej, nebo kup nový :-) systém servisu pokus - omyl je dost drahej a nevyplácí se. Jinak tam bude v háji lambda na 99pc a věřím, že ten zbytek techniky nebude 1A.
neregistrovaný "distinguishable"
27. 1. 2011 23:58
a
Diagnostika te asi nemine, a vymena lambdasondy nejspise tez nee

zdravi
distinguishable
neregistrovaný "Dexo"
22. 1. 2011 12:33
Velká kouřivost a velká spotřeba benzínu
Jsem nováček v motoristické branži a zdědil jsem jako své první auto Fiat Punto 1,2i 8V 44KW 1996 rok. má najeto 184 000km, byl jsem zděšenej spotřebou která se pohybovala kolem 11-12 litrů a tíím, že někdy to strašně kouřilo a někdy zase normálně. Jsem student, tak si to zatím nemůžu dovolit dát do servisu, nemáte nějaký nápad, čím by to zhruba mohlo být? a jestli stím zajít na diagnostiku?