Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Re: Re: Re: Re: Re: Re: A co Německo ?
| 28. 3. 2019 21:15
Jsi na fetu? To se nedá číst a fakt jsem se snažil. Až budeš čistej, tak to napiš znova a srozumitelně. Dík.
Re: Re: Re: Re: Re: Přihlášení
| 28. 3. 2019 21:11
Snad umíš aspoň anglicky:
https://etsc.eu/…atis-720x335.png
Re: Re: Re: Re: Re: Přihlášení
| 28. 3. 2019 14:33
Aáááááá Robííí dostal popi** :DDDD áááá hahahahahahaaaaaa

Blue Sun, kámo tys to zandal, jak řepka do brány života! :DDDD RESPEKT :D

Jsem rád, že ne jen odemě ´´Vela vďaka!!´´
Re: Re: Re: Re: Přihlášení
| 28. 3. 2019 05:52
No tak se pochlub, ty adaptivni tempomate...
V prvni fazi ma jen upozornovat na prekroceni rychlosti, po par letech uz ma automaticky rychlost omezovat.
Jestli ti tohle nepripada jako krajne nebezpecna funkce, pak jsi blb.
Re: EU: "Buďte dobří."
| 28. 3. 2019 00:12
Kámo, Zlysoused, jsi kámoš? No to je jedno... třeba budeš... Jen sem chtěl podotknout, že za jistých okolností je příjemné být v p*deli ale jde o to komu a kdy se tam vyskytneš a co o sobě víte navzájem, dyt to asi znáš... :D :D :D
Re: Re: Re: Re: Re: A co Německo ?
| 28. 3. 2019 00:05
V češtině to nemaj Ti šmejdi? Nebo to na mě měl být tzv. ´´oříšek´´ zabalený do inteligenčního/psycho testu? Na oba dva jsem podotýkám silně alergický! :D četl jsi ty moje příspěvky tady? Já jsem psal něco o tom čím a jak ten systém funguje? Mě šlo o tu myšlenku zakazování/kontrolování rychlosti, myslím, že takhle to mají moc jednoduchý, nastvou lidi, ikdyby to fungovalo 100% tak jak si myslíš, že to fungovat bude, tak to minimálně všechno zdraží auta... Ale jo je to pokrok, a chtějí mít vše pod kontrolou... :D Nebo už mají, je legrační,že dost lidí v Praze kašle na očkování a mame tu spalničky... To jej taky jejich regulace puvodního,menšinového obyvatelstva, které nemá na nic právo? OK v pohodě... Já už ti nebudu odpovídat, vklidu si člověče dožij svůj sen...

Já vím, že podle Vás lidé jako my nemají na nic právo, tak Vás žádám Pane! (za daně co jsem nikdy neplatil ale chci je platit vážně chci, jen systém mi brání :( Mám ztoho depresi pokrokovou depresi bílého heterosexuálního zmateného muže ... :( No... ehm, takže za ty daně žádám vznik fiktivní situace: celu s jedním panem v Norsku, budeme hrát na Playstationu a psát manifesty a knihy to nás baví,takže platíte? Ne? Ale platíte! Jste Unijní patolízalové, všichni Vám podobní, platíte... nejhorší, že i rádi a nejvíc, když si říkáte křesťani apod... uplně tu minulost dehonestujete ale chápu, že to k dnešní době patří... :( :D Už jste byl na hranici s německem vypustit Stohoven ? Měl byste Pane, změnilo by Vám to život, trošku by Vás to obohatilo, neplatil byste žádnou unijní sankci za smrad, protože lidi jako Vy si tam předcházejí, dostal byste turban, burku, k obědu košer halal a permanentku do školky plné salafistů pro vaše nebo budoucí děti, byla by z Vás tamní celebrita :-)

Tohle je jen můj osobní názor a pohled na věc, hezký zbytek života v této překrásné unii, planetě, sluneční soustavě a vesmíru... Vám všem přeje sám sebou obohacený a nikým (zatím) neznásilněný pisálek CICERO :-!
EU: "Buďte dobří."
| 27. 3. 2019 23:22
Zlysoused: "Buďte v pr*eli!"
Re: Re: Re: Přihlášení
| 27. 3. 2019 23:12
Když seš tak oduševnělej, tak si nastuduj co opravdu bude dělat ten adaptivní tempomat a nevykládej tady bludy.
Re: Re: Přihlášení
| 27. 3. 2019 22:48
Propána krále do čeho si to duši dal :) nemusíš se všeho chytat, předjet dlouhou soupravu chvilku trvá, úseky nejsou vždy uplně rovné, co byla dřív bezpečná hračka při nabrání předjížděcí rychlosti, se v tomhle případě stane smrtelnou pastí :)
Re: Re: Re: Re: A co Německo ?
| 27. 3. 2019 22:24
Re: Evropa se vrací do dob minulých
| 27. 3. 2019 22:17
Go west! Pet shop boys :D Víc říkat nemusím... :D :D :-!

Tak sme se tu všichni sešli... Co myslíš osude...
Tak sme se tu všichni sešli... Co myslíš osobo...
2030 a jinak to nebude !!!

Co je Ti do toho!!!??? .... :D
Re: Re: Re: A co Německo ?
| 27. 3. 2019 22:12
Můžu to zkusit...
Re: Re: A co Německo ?
| 27. 3. 2019 21:10
Tak hlavně používej zdravej rozum ty.
| 27. 3. 2019 21:03
Lžeš. Nic takového se nestane. Funguje snad adaptivní tempomat takhle?
Re: Přihlášení
| 27. 3. 2019 20:58
Co napsat k řidiči, který chce předjíždět rychlostí 90 km/h kamion s rychlostí 85 km/h, když má v protisměru auto... že by Darwin?
Re: Re: inteligentní omezovač rychlosti
| 27. 3. 2019 20:56
Bezmozek je ten, kdo si není schopen dohledat informace a nepoužívá rozum, čili ty.
Cituji: "snizenou rychlost, ktera tam je asi 2 roky, tam vetsina z nas nedodrzuje" a dále cituji: "jak nebezpecnej usek to je a nezpomali". Neodporuješ si trošku? Nenapadlo tě třeba, že ty limity tam jsou snížené kvůli přespolním? Nenapadlo tě, že při snížení rychlosti roste čas kdy můžeš reagovat na nebezpečnou situaci a rovněž se snižují případné následky nehody?
Ale s myšlenkou, že dopraváci nedělají pořádně svou práci souhlasím.
Re: Re: Re: Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního ada
| 27. 3. 2019 20:49
Zase jeden živý tvor, který není schopen si dohledat informace. Není to žádný omezovač rychlosti, ale adaptivní tempomat. Čili když budeš chtít, tak po okreskách pojedeš i 150 km/h.
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prv
| 27. 3. 2019 20:28
Vobec som tvoje myslienkove pochody nepochopil. Na roznych asistentov zvecsa nadavaju ti, ktori ich v aute ani nemaju, alebo ich nevedia pouzivat - lebo precitat si manual je predsa zlozite.
Re: Re: Re: Re: Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního
| 27. 3. 2019 20:01
Pojďme se na to podívat jinak, z pohledu ABS. ABS je jeden z nejstarších asistentů, o kterém se už ani nediskutuje a který se dnes nedá ani vypnout.

ABS zabraňuje blokaci kol při brždění (typicky různé povrchy pro levou a pravou stranu auta) a umožňuje udržet kontrolu nad řízením vozidla. To je super, nicméně pokud by za volantem byl pokorný řidič s předvídavostí, tak by se do takové krizové situace neměl dostat - ale může se stát, ale zcela výjimečně. Pak ještě existuje situace, kdy řidič současné brzdí a točí volantem.

Avšak ABS v krizové situaci intenzivního brzdění na homogenním povrch prodlužuje brzdnou dráhu. Dovolím si tvrdit, že tato situace - pokud má řidič mozek - nastává častěji, než předchozí.
Re: Re: Re: Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního ada
| 27. 3. 2019 19:21
Nudzove brzdenie nie je strata kontroly ale naopak reakcia na mozno nepredvidatelnu situaciu. Mne uz raz pomohol, sice by som zareagoval aj tak, toto to uz robilo s prehladom. Auto bez tohto systemu by som uz nechcel. Ale podotykam, ze musi byt nastavitelna citlivost a u mojho auta je to spojene s ACC. Pokial rovnake auto ACC nema, nevie ani nastavit citlivost systemu.
Alkohol tester sme tu uz okolo roku 2003 mali - resp aspon snahu on tusim vtedy prejavilo Volvo, akosi sa to neujalo a myslim si, ze sa na tom nic nezmeni. Bude to len obmedzovat tych, ktorych sa to netyka.
Obmedzovac rychlosti sa podla ineho zdroja bude dat vypnut tak, ako sa to robi dnes. Predpokladam, ze bude niekolko urovni ako bude fungovat. Zbytocna hysteria. Senzory a kamery su super vec. Teda hlavne kamery, senzory su pri nich zbytocne - hlavne pri dnesnych velkych autach, z ktorych pohlad je uz casto obmedzeny pri takychto manevroch a odhad nemusi byt spravny. Kedysi si jazdil 10 rokov na rovnakom aute, poznal si ho, dnes nie je vynimka, ked behom dna vymenis 3, takze ten odhad tiez nemusi byt najlepsi. Ono tie veci treba vediet vo svoj prospech vyuzit. Zene tiez hovorim, ze spolahnut sa musis hlavne na spetaky nie na kameru ak by nahodou nefungovala. Ale 360stupnovy pohlad aspon viac zmiernuje riziko, ze to niekde zase poskrabe.
Evropa se vrací do dob minulých
| 27. 3. 2019 19:21
"My vám tu budoucnost nalajnujeme, soudruzi - pěkně jednu pětiletku za druhou. Tak kupředu, levá!

Váš ÚV KSEU"
Re: Re: Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního adaptiv
| 27. 3. 2019 18:53
Pod pojmem "zvýšení bezpečnosti" se dá schovat v podstatě cokoliv, jakákoliv blbost za peníze navíc.

Nouzové brzdění - další ztáta kontroly nad autem, další systém, který může zkolabovat a vyvolat nebezpečné situace nebo havárii, další ztráta řidičské gramotnosti.

Alkoholový zámek - a bude taky zámek na blbost, na nevlastnění řidičáku atd ... ? A když mne zámek povolí řídit, ale policie naměří promile - kdo za to ponese zodpovědnost ?

Bdělost, ospalost, nepozornost - kdo to bude definovat, kdo bude nastavovat hranice a rozhodovat o tom, jestli už jsem hranici překročil ? A kdo bude nést zodpovědnoat za to, že systém mi povolí jet a já nabourám z nepozornosti ? Další ztráta řidičské gramotnosti.

Omezovač rychlosti - píšu jinde - co Německo, jaké bude technické řešení, kdo ponese zodpovědnost za to, že jsem nemohl uniknout nehodě akcelerací a dočasným překročením rychlosti, jak se budou mezi sebou popasovávat auta s omezením a bez omezení ... ? Další ztráta řidičské gramotnosti.

Jízda v pruzích, kamery, senzory - přes 100 let nebylo potřeba, je to blbost za peníze navíc a s možností poruchy - kdo ponese zodpovědnost za to, že např. při couvání senzory nezakvičí ale já nabourám? Další ztráta řidičské gramotnosti.
Re: A co Německo ?
| 27. 3. 2019 17:59
Celý jim to nějak hapruje... Chce to občanská uskupení, za zdravý rozum... celé autonomní vesnice,společenství ve státech, nezávislé na bezpečnosti,zdrojích a politice státu pod ně spadající... a pak by se třeba probrali ... :D

Ale to je ještě větší utopie, než nastalá situace...Snad nakonec přežijí tenhle systém, jen nejsilnější a nejrozumnější, já se ale ptám za jakou cenu? :P
A co Německo ?
| 27. 3. 2019 17:46
To tedy znamená, že EU komise rozhodla, že v Německo prakticky od roku 2022 omezí rychlost na dálnicích ? Nebo zavede značku "Neomezená rychlost", kterou to kurvítko přečte ?

A jak to bude technicky ? Systému bude číst dopravní značky nebo - nedej Bože - se bude řídit údaji z navigací ?

První varianta znamená dodatečné osazení statisíců / milionů další dopravních značek a take zajištění jejich čitelnosti (sníh v zimě).

Druhá variant je při současné kvalitě a aktuálnosti dat v navigacích nepoužitelná.
Re: To s tím
| 27. 3. 2019 17:00
třetí možnost je správně !!!!! :-!
Re: Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního adaptivního
| 27. 3. 2019 16:58
ale až jejich ne-řízené auto do něčeho narazí,, budou z nich viníci
To s tím
| 27. 3. 2019 16:49
Obsah příspěvku byl v rozporu s pravidly diskuse.
Re: technofascism
| 27. 3. 2019 16:22
Jono auta v USA a EU budou ovládat všichni, ne cestující,centrály,eřj ale hackeři z dalších velmocí... Jen v USA a EU to bude zákonem zakázané :D :D :D V Indii si radši zakázali autonomii celkově :D

´´řeku Vám jedno a není to for, přineste provaz a šumící bor´´ :D
| 27. 3. 2019 16:15
jo no... konec je top... třeba:

´´Copak nejsme tým? To jsme... och... No ne... Jsou všechny transfery tekutin, takove , jako tohle? Lepší... Lepší?? (muáá) Začíná se mi tu líbit. :-) Ted, když jsi všechno zdemoloval? Ale něco mi stejně vrtá hlavou...Jak fungujou ty tři zatracený mušličky...´´

Ale ted koukám na na začátek (film jsem nikdy neviděl... no tvl... jako brusel a korektní až hadr z papuče se stydí... hnus... )
Uvidíme co dál... mám 15:42...
| 27. 3. 2019 16:11
az na tu rychlost s tim nemam vylozene zasadni problem
a porad by tam musely byt nejaky zadni vratka, ktery by umoznily s autem jet i za cenu prekracovani predpisu, at jde o rychlost, alkohol, ospalost, nebo treba pri poruse nejakyho cidla nebo systemu …

je to navrh a je otazka co projde, ale kdyby to melo byt takhle a uplne natvrdo, tak by to v urcitych situacich prineslo dost zasadni problemy
technofascism
| 27. 3. 2019 16:06
technofascism .. nic vice ..
:no:
Re: inteligentní omezovač rychlosti
| 27. 3. 2019 16:01
bezmozci si to myslej
cas od casu jezdim usekem, kde je hodne velkej provoz a z tamni krizovatky nekdy hodne velky problem vyjet. jen co ja registruju za moji motoristickou historii pri mnoha tezkych nehodach tam zemrelo nekolik lidi. posledni minuly tyden - dite…
snizenou rychlost, ktera tam je asi 2 roky, tam vetsina z nas nedodrzuje, ale v tom problem neni. problem je, ze spousta lidi netusi, jak nebezpecnej usek to je a nezpomali ani nedava pozor kdyz se tam nekdo snazi vyjet a nepocita s tim, ze ten druhy muze udelat chybu.
a policajti misto aby toho kladli duraz na prevenci a aspon elementarni ohleduplnost na silnici, tak cihaj za bukem jak nas nachytat na banalnim prestupku…
tentokrat tu nehodu co dopadla tak spatne zpusobil ten, co vyvaz uplne bez ujmy, o to vic to je snad jeste horsi pro vsechny. a pristup policije a RSD, ktery o tomhle useku vi minimalne 1/4 stoleti a nic nedela a ani se nejaka zmena nerysuje, je nepochopitelny
| 27. 3. 2019 15:25
Dnešní EU dopadne jako film demolition man >:-[]
| 27. 3. 2019 15:10
Víš jak, třeba bude v dubnu,květnu sněžit a štok říkal, že nebude ále znáš ho... bum a už seš tám
| 27. 3. 2019 15:05
To bude rozkoš a vlhko v rozkroku... (od krve, kapající z hlavy zaražené v návěsu polského kamionu před vámi... ) :D
| 27. 3. 2019 14:58
spíš budeš předjíždět a auto si přečte značky na přívěsu 50, 70, 90 a zadupne ti to na 50...
Přihlášení
| 27. 3. 2019 14:55
Z ničeho nic, se mi dnes podařilo po týdnu přihlásit na můj účet, děkuji auto.cz za rychlost. Nick kadibouda můžete smazat. :D ted ještě vyřešit zbytek nedokonalostí a snad to půjde.
K článku, sem zvědav, až třeba někomu někde něco stane a auto mi nenastartuje, protože sem měl pivo, až mě smete v protisměru auto, protože jedu 90 a kamion 85 na okresce. Děkuji eu za omezování svobody
Re: Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního adaptivního
| 27. 3. 2019 14:40
Nakonec ho nezničí úplně ale jen skoro a bůhví co se stane po volbách EU... Asi nic extra jen se možná změní rétorika ale cíle zůstanou stejné, stejně zvrácené jako doposud..... :P
Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního adaptivního tem
| 27. 3. 2019 14:35
Nakonec to dopadne tak, že někteří lidé to budou mít v autech a někteří si dokonce budou myslet že řídí, ikdyž to už vlastně toho času dávno pravda nebude...
Re: Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního adaptivního tem
| 27. 3. 2019 14:34
já si někdy říkám, jestli si je milá evropská komise vědoma toho, že automotive průmysl živí celou Evropu...
Opravdu? Jistě víme to už od dob prvního adaptivního tempoma
| 27. 3. 2019 14:30
>>>>

´´Paradoxem je přitom fakt, že komise předpokládá malý nebo žádný dopad nových asistenčních systémů na cenu vozidel. S tím výrobci samozřejmě nesouhlasí a upozorňují na to, že jejich zavedení bude obtížné a navíc nákladné. A to zvlášť v době, kdy jsou automobilky unií tlačeny k expanzi elektřinou poháněných automobilů, do jejichž vývoje musí vynaložit nemalé finanční prostředky. Pro řidiče to bude mít negativní dopad, je nasnadě, že nové elektronické asistenty nová auta dále zdraží´´

Přeloženo: Zaplatíte to !!! Nevíme zčeho, ale zaplatíte to! Je to prospěšné a bude TO !!! JE TO SPRAVNE !!!

Ne neni, opravdu ne... ;-)

Já nic platit nebudu!!! Jenom svoje ministerstvo rozkoší...
inteligentní omezovač rychlosti
| 27. 3. 2019 14:27
Baví mi myšlenka, že značka určuje bezpečnou rychlost... :-D

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku