Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW a Mercedes zvažují spolupráci v oblasti elektrovozů. Výsledkem by mohlo být BMW i2

Novinka mnichovské značky by měla být obdobně velká jako dnešní i3, avšak citelně levnější, díky absenci karbonové karoserie.
Zpět na článek
Avatar - ElectroDad
27. 3. 2019 22:52
spolupráce dává velký smysl
Vývoj elektromobilů vyžaduje obrovské investice v řádu miliard Euro, takže je podle mě správné a přirozené, že tradiční automobilky, které budou chtít přežít přechod na elektromobilitu v konkurenci s minulostí nezatíženými novými hráči typu Tesla, budou vzájemně na vývoji spolupracovat.
27. 3. 2019 19:15
Auto nebo tablet ?
A o výběru a nákupu nebudou rozhodovat jízdní vlastnosti, ale velikost tabletu.

Jo, proč ne, ale děkuji, já nechci.
Avatar - CICERO
28. 3. 2019 00:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - WinDiesel
27. 3. 2019 21:37
Re: Auto nebo tablet ?
ale ono když existuje studie kde mladý chtějí autotablet / tabletauto nebo žádný auto
to že tito mladí ještě kolikrát na auto nemají vyděláno a že nová auta kupují spíše starší věkové generace tito lidé okázale ignorují
já vím jak to dopadne
1 - zdraží fosilauta - nebudou se kupovat
2 - elektroauta nikdo nebude chtít a nebudou dostatečně levná - nebudou se kupovat
a automobilky budou krachovat a dobře jim tak
a konečně budou ekošílenci spokojení až do té chvíle když zjistí že už se autem nesvezou
28. 3. 2019 17:57
Re: Auto nebo tablet ?
Jako když by to dnes bylo jinak. Naprostá většina aut jsou předokolky s motorem příčně.. Proti tomu je ele auto rozhodně lepší.