Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW a Mercedes zvažují spolupráci v oblasti elektrovozů. Výsledkem by mohlo být BMW i2

Novinka mnichovské značky by měla být obdobně velká jako dnešní i3, avšak citelně levnější, díky absenci karbonové karoserie.
Zpět na článek
27. 3. 2019 19:15
27. 3. 2019 19:15
Auto nebo tablet ?
A o výběru a nákupu nebudou rozhodovat jízdní vlastnosti, ale velikost tabletu.

Jo, proč ne, ale děkuji, já nechci.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - WinDiesel
27. 3. 2019 21:37
Re: Auto nebo tablet ?
ale ono když existuje studie kde mladý chtějí autotablet / tabletauto nebo žádný auto
to že tito mladí ještě kolikrát na auto nemají vyděláno a že nová auta kupují spíše starší věkové generace tito lidé okázale ignorují
já vím jak to dopadne
1 - zdraží fosilauta - nebudou se kupovat
2 - elektroauta nikdo nebude chtít a nebudou dostatečně levná - nebudou se kupovat
a automobilky budou krachovat a dobře jim tak
a konečně budou ekošílenci spokojení až do té chvíle když zjistí že už se autem nesvezou
28. 3. 2019 17:57
Re: Auto nebo tablet ?
Jako když by to dnes bylo jinak. Naprostá většina aut jsou předokolky s motorem příčně.. Proti tomu je ele auto rozhodně lepší.
Avatar - ElectroDad
27. 3. 2019 22:52
spolupráce dává velký smysl
Vývoj elektromobilů vyžaduje obrovské investice v řádu miliard Euro, takže je podle mě správné a přirozené, že tradiční automobilky, které budou chtít přežít přechod na elektromobilitu v konkurenci s minulostí nezatíženými novými hráči typu Tesla, budou vzájemně na vývoji spolupracovat.
Rozbalit vlákno
1
Avatar - CICERO
28. 3. 2019 00:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.