Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Avatar - WinDiesel
Znevýhodnění dieselů v UK
| 29. 3. 2019 15:22
To je ten problém.
v UK probíhá šílená bitva proti dieselům.
OK, chcete to tak a tak bude LandRover a Jaguar prodávat o 11 až 15% méně, tak se s tím smiřte.

Vyhodnotit to jako výsledek brexit-chaosu je velmi mylné. Maximáloně by se dalo konstatovat že ZNEVÝHODNIT TAKTO DRASTICKY diesely v době brexit-chaosu bylo velmi sluníčkářské a velmi neuvážené.
Ale klidně si žijte v této bublině. Ať už brexit dopadne tak nebo naopak, čísla se nezvednou, nespraví, zařízli jste diesely a Váš plán "B" = elektromobily nemůže hned zafungovat ale to nebude fungovat ani za 5 let a možná ani za 10 let.
Plug-in hybridy jsou taky drahé, a Toyota-hybridy nejsou levnější než diesely, jo je to o ceně. Diesely jste udělali o 25% dražší a tak poptávka klesla o 11 až 15%. poptávka u Porsche klesla o 62%, tak jste na tom ještě dobře .-)
Avatar - Ada je zase tady
Re: Znevýhodnění dieselů v UK
| 29. 3. 2019 15:42
Ano, ale důvodů je několik. Zblblost boje proti dieselům, které jediné mohou zastavit přírůstek CO2 je pouze jedním z nich. Druhým je logické rozhodnutí zákazníků, kteří diesel mají a nebudou se ho zbavovat, protože se jim s ním jezdí lépe, za méně a s vědomím ekologičtějšího provozu, než pokud by si koupili nový vůz s muzeálním zážehovým motorem, který má vysokou spotřebu, vyšší emise CO2, než dosavadní diesel a navíc při jízdě cuká, jak tramvaj. Nu a třetím důvodem je pochopitelně ten Brexit, protože v Evropě budou zanedlouho na britské výrobky uvaleno clo.
Avatar - CHerokee
Problém
| 29. 3. 2019 20:36
Britský problém je největší politická krize v jejich moderních dějinách. Vůbec neví, co chcou a mají šílenou premiérku, která se drží svého postu stejně jako její kolegové v postkomunistických zemích... nikdy neodsoupím, nikdy!
Avatar - pradeda777
Re: Problém
| 29. 3. 2019 23:02
Britové tragicky podcenili nebezpečí referenda, kde hrají velkou roli emoce. V tomto případě ten kdo toho uměl využít přesvědčil ty, kterým to moc nemyslí, aby hlasovali pro brexit. Zároveň tam byla velká skupina lidí, kteří byli přesvědčeni, že brexit neprojde (shodou okolností i 2 moji příbuzní) a ani se nenamáhali jít volit. Teď vráží hlavou do zdi.... :-(
Avatar - Hammunasakra
Re: Re: Problém
| 30. 3. 2019 10:31
Je o tom dobře natočenej teda s výbornym scénářem film BREXIT/THE UNCIVIL WAR https://www.csfd.cz/…-brexit/prehled/

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku