Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Clarkson obrečel konec pořadu The Grand Tour v současné podobě. Co bude dál?

Formát pořadu The Grand Tour, kterou poslední tři roky vysílal Amazon, definitovně končí. A Jeremy Clarkson se neubránil dojetí.
Zpět na článek
15. 4. 2019 08:02
15. 4. 2019 08:18
15. 4. 2019 08:27
15. 4. 2019 12:19
15. 4. 2019 08:02
Povedene
Zvlastni konec - tenhle dil od Cortiny k Mondeu byl perfektni a budou chybet, ale treba ten predchozi mongolsky special byl tak nudny a zoufaly, ze se nedal ani dokoukat ....

Takze pokud se planuji soustredit jen na specialy jsem hodne zvedavy jak to uchopi.
Rozbalit vlákno
2
Avatar - Ozzman
15. 4. 2019 08:18
Re: Povedene
Já nesouhlasím, mne naopak přišly nudné některé klasické díly ze stanu, ať už to bylo GrandTour, nebo starší TG, naopak když to vezmu za celou historii pořadu, tak ať už to byly speciály na celý díl jako USA, Vietnam, nebo právě Mongolsko či slavná jižní Amerika, tak různé půldílové eventy se závody 24h s dieslem, testy starých ojetin v nejrůznějších podobách. Testy aut na dráze dělá kde kdo, tohle je něco, čím je TG jiný a výjimečný.
15. 4. 2019 08:27
Re: Povedene
Souhlasim s tebou, ze nektere specialy byly povedene a treba i ten US z letosni serie byl prima - jen jsem proste super trpel tim MOngolskem a cele to fast forwardoval dopredu.

Uvidime co z nich vypadne v pristim roce a otazkou je taky na jaky divaky (nebo spis zakazniky, kdyz je to cele delane kvuli Amazon Prime predplatnemu) se vlastne miri. Stavajicim teenagerum tohle vubec nic nemuze rikat a umim si predstavit, jak u toho umiraj nudou.
15. 4. 2019 12:19
Michelin
Může dělat reklamu na Michelin, ovar.
Rozbalit vlákno
0