Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Hošííííí
CICERO
| 18. 4. 2019 13:06
:yes: :yes: :yes: :yes: Ta galerka!! Je pecka a zdá se, že... FUNGUJE !!! VIVAT !!! :-!

A ta lahvová zelená !!?? Že by Germáni jednou mysleli i na české nimrody á milovníky pivečka ?? :D

Pecka auto... Daimler stále umí... A navíc jsem zjistil, že ten look mu velmi sluší... A mě osobně, se líbí víc, lahvová zeleň bez amg paketu, než stříbrňák s... ;-)
Re: Hošííííí
3_diamanty
| 19. 4. 2019 00:04
suhlas.. ta luxusna tmava zelena vyzera super... rovnako celkovy dizajn auta je uz daleko lepsi ako u predosleho kontajneru.... :yes:

ale aj tak je za mna range rover nadalej iny svet... a v tomto mam jasno... range a ti druhi :yes:
Re: Re: Hošííííí
CICERO
| 19. 4. 2019 10:56
To já raději pořád Daimler, sic už včera jsem přišel při bádáni nad galerii a hledání chybiček na jednu zásadní...
Ten model bez amg paketu má ten spodek narazniku hodně ala fail style... Prostě najeď na muldu v terénu, když máš ten tank, sraž nebožáka: divokou zvěř lesní/polní... a máš po narazniku možná i senzoru (jestli se tam něco schovává nevím něco tam je (je to příčka, nějaký další radar, kromě toho veznaku , kdo ví... )
A je blbé že AMG paket tam má příčky atd a offroadově přivětivější verze tam má jako hlinik: plast a vzduch (podivné nebezpečné, asi mají drahé radiátory chladiču,narazníky, ví to a budou holt rejžovat servisy...
Motorizácie
iudex
| 18. 4. 2019 13:40
Ako to bude s motorizáciami? Angličania píšu, že pre Európu bude iba ten 3,0d s dvomi výkonmi. To sa mi síce nezdá, že by Mercedes odpísal benzíny pre EU, ale po tom, čo spravilo Audi s modelmi S6/S7 si človek nemôže byť istý ničím.
Inak celkom objemný cvalík: http://img2.auto.cz/…ull/5667600_.jpg ukazuje sa, že pri týchto rozmeroch sa už moc nedá vymyslieť, vždy to bude veľká neforemná krabica, od X7 po Escalade.
EDIT: heuréka, editácia je späť, konečne.
Re: Motorizácie
CICERO
| 18. 4. 2019 13:47
Bude pravděpodobně i 400d ale nebude mít 340 HP jako dnes... Ale protože je už nachystaná na RDE od 2020 bude mít 330 HP …Thats All... Anglie ani neví jestli chce vystoupit, jak můžou vědět co aktuálně dělá německej průmysl?... (nadsázka...) A první motory co budou na podzim k dispozici budou 350d a 400d

Daimler není VW-Porsche konzern… Nebo se u Daimleru někdy stalo, že nebyli připravení na nastupující normy včemkoliv (viz. S6/S7 ) Tak se zdá, že na to mají snad vyčleněné nějaké vývojové oddělení, zabývající se touto problematikou více, než konkurence :D

Pořád si od včera říkám co mi to nové GLS ze zadu připomíná... Stále nevím, žeby snad, Airstream? :D :P

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku