Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Vypadá to tak,
pradeda777
| 22. 4. 2019 19:12
že za ty peníze co se sešly, by mohli postavit 2 nové katedrály a tu starou zbořit.... ;-)
Re: Vypadá to tak,
CICERO
| 22. 4. 2019 20:17
Jo jasně, zasra*í pánbíčkáři... tam neznaj problémy s restituenty co? Jde to vidět... Ale jo, však zbourat a postavit ale ne znova ale Mešity,Pravoslavné kostely a Náměstí nebeského klidu pro hojnost a mír všeho multikulturního lidu !? A fotit si budem opičky prodávající cetky a společnost v upadku podporující sdilenou ekonomiku zla, ahoj :D
Re: Re: Vypadá to tak,
Beefcake
| 22. 4. 2019 20:56
Kolko ti za tieto sracky platia ? Neverim, ze to je z presvedcenia.
Re: Re: Re: Vypadá to tak,
CICERO
| 22. 4. 2019 21:07
Každý strůjcem svého štěstí... A mě za to nikdo neplatí, kdyby jo je toho tady 666x tolik a já se topím v trezoru plném zlatých mincí, jako strýček Skrblík od Disneye… Nemyslíš? ;-) Asi to je přesvědčení a moje osobní, a koukám, že občas někdo něco cítí stejně... ;-) Ty nikdy nejspíš... Ale byl tam otazníček, tak ;-)
Re: Re: Re: Vypadá to tak,
CICERO
| 22. 4. 2019 23:59
A ještě jak si byl vyndanej, z pana argejeva, pamatuješ? :D Tak se nakrm ještě.Ať jsou znalosti... ;-) https://www.idnes.cz/…1355_domaci_fort Já vím pravda.sk je jinde ;-) V pohodě... :-)
Peníze
vitapb
| 22. 4. 2019 23:08
Ty peníze, co poskytl Nissan jsou v jeho měřítku naprosto symbolické... Naopak před Totalem klobouk dolů. :yes:

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku